Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Tenkrát v Texasu - Jan Hlubek

Tenkrát v Texasu - Jan Hlubek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2024

Autoři: Jan Hlubek. Vydavatel: Fobos 2024. Použitá kniha. Počet stran: 280. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pires José Cardoso - Zámek u jezera

Pires José Cardoso - Zámek u jezera

  • Brožovaná
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 1974

nakl. Odeon, 1974, první vydání brožovaná, 222 stran dobrý stav, obálka mírně zašlá…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Last Resort: The twisty new crime thriller from the Sunday Times bestselling author

The Last Resort: The twisty new crime thriller from the Sunday Times bestselling…

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 361
  • Rok vydání 2023

'Gripping, twisty and dark' Lucy Clarke'Nail-biting' Jane Corry'Dark and intriguing' Alice Clark-Platts'Quietly menacing'…

od 168 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Kosti na prach - Kathy ReichsPokles ceny

Kosti na prach - Kathy Reichs

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2017

Autoři: Kathy Reichs. Vydavatel: Bauer Media červen 2017 . Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - Světové…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Krevní msta - Roman Cílek

Krevní msta - Roman Cílek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2010

Autoři: Roman Cílek. Vydavatel: Nava 2010. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt v reality show - Michal Fieber

Smrt v reality show - Michal Fieber

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 10

Autoři: Michal Fieber. Vydavatel: Epocha 10.10.2006. Použitá kniha. Počet stran: 168. Žánr: Knihy - České a slovenské…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Totálně ulítlé prázdniny - Thomas C. Brezina

Totálně ulítlé prázdniny - Thomas C. Brezina

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2006

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Fragment únor 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 136. Žánr: Knihy - Detektivní a…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Náruč plná milenek - I. M. Jedlička

Náruč plná milenek - I. M. Jedlička

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1

Autoři: I. M. Jedlička. Vydavatel: Víkend 1.8.2011 . Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - České a slovenské…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Collins Oscar - Peklo v Alone City (Rodokaps 5)

Collins Oscar - Peklo v Alone City (Rodokaps 5)

  • Brožovaná
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2001

nakl. Ivo Železný, 2001, první vydání, brožovaná, 126 stran, velmi pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lapierre D., Collins L. - Pátý jezdec: Strach

Lapierre D., Collins L. - Pátý jezdec: Strach

  • Brožovaná
  • Počet stran 469
  • Rok vydání 1992

nakl. Iris, 1992, brožovaná, 469 stran, dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wolfová Christa - Porucha

Wolfová Christa - Porucha

  • Brožovaná
  • Počet stran 119
  • Rok vydání 1990

nakl. Odeon, 1990, první vydání, brožovaná, 119 stran, dobrý stav, obsahuje razítko ze závodní knihovny…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Smith Frederick E. - Operace Rhine Maiden

Smith Frederick E. - Operace Rhine Maiden

  • Brožovaná
  • Počet stran 229
  • Rok vydání 1994

vydalo Baroko a Fox, 1994, 1. vydání, brožovaná, 229 stran, dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kušner Alexandr - Noční stráž

Kušner Alexandr - Noční stráž

  • Brožovaná
  • Počet stran 56
  • Rok vydání 1971

nakl. Vyšehrad, 1971, 1. vydání, brožovaná, 56 stran, dobrý stav, na titulní straně otisk razítka…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mylesová Jill - Sukuby to rády horké

Mylesová Jill - Sukuby to rády horké

  • Brožovaná
  • Počet stran 388
  • Rok vydání 2011

nakl. Levné knihy, 2011, 1. vydání, brožovaná, 388 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dašková Kveta - Slova odjinud

Dašková Kveta - Slova odjinud

  • Brožovaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 1986

nakl. Albatros, 1986, 1. vydání, brožovaná, 240 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Needy Little Things

Needy Little Things

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 311
  • Rok vydání 2025

A brilliantly page-turning thriller with an unusual psychological twist, which fans of One of Us is Lying, Ace of Spades and…

od 168 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Lightseekers - Femi Kayode Raven Books

Lightseekers - Femi Kayode Raven Books

  • Angličtina
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2022
  • Brožovaná

When three young students are brutally murdered in a Nigerian university town, their killings - and their killers - are…

od 168 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Lost in the Never Woods

Lost in the Never Woods

1
  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 374
  • Rok vydání 2022

From the instant New York Times-bestelling author of Cemetery Boys comes an atmosperhic, supernatural mystery... It's been…

od 168 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Ghost Stories

Ghost Stories

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 313
  • Rok vydání 2018

'Still as the night was, the mysterious population of the distant moonlit woods was not yet lulled to rest'The aim of a good…

od 168 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Droga przez kłamstwa - Ann Cleeves [PL] (2026, Brožovaná, Amber)

Droga przez kłamstwa - Ann Cleeves [PL] (2026, Brožovaná, Amber)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2026

Seria VERA tom 2\nBESTSELLEROWA SERIA MISTRZYNI KRYMINAŁU Z WYKRACZAJĄCĄ POZA WSZELKIE STEREOTYPY INSPEKTOR.\n\"Vera to…

168 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Big Kahuna - Evanovich, Janet [EN] (2020, Brožovaná, Penguin LCC US)

The Big Kahuna - Evanovich, Janet [EN] (2020, Brožovaná, Penguin LCC US)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
168 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Cinderella Is Dead

Cinderella Is Dead

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 389
  • Rok vydání 2020

It's 200 years since Cinderella found her prince, but the fairytale is over. Sophia knows the story though, off by heart.…

od 168 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Detektivní příběhy s otevřeným koncem - Ken Weber

Detektivní příběhy s otevřeným koncem - Ken Weber

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2004

Autoři: Ken Weber. Vydavatel: PORTÁL září 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 176. Žánr: Knihy - Světové detektivky. 38…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
TOP Krimi Ukradená láska - Jiří Černý

TOP Krimi Ukradená láska - Jiří Černý

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2006

Autoři: Jiří Černý. Vydavatel: Víkend leden 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 222. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mládí v hajzlu II. - Payne, C. D.

Mládí v hajzlu II. - Payne, C. D.

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2002

Autoři: Payne, C. D.. Vydavatel: Jota 2002. Použitá kniha. Počet stran: 222. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tajemství temné hlubiny - Krimi 5/16

Tajemství temné hlubiny - Krimi 5/16

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 7

Vydavatel: Víkend 7.9.2016 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky. Skutečné…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Aranka nevěrnice - Jan J. Vaněk

Aranka nevěrnice - Jan J. Vaněk

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2006

Autoři: Jan J. Vaněk. Vydavatel: Víkend 2006. Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Třikrát zločin - Jan Klíma

Třikrát zločin - Jan Klíma

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 266
  • Rok vydání 2018

Autoři: Jan Klíma. Vydavatel: Nakladatelství MatfyzPress MFF UK 2018. Použitá kniha. Počet stran: 266. Žánr: Knihy - České a…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dělej, že ji nevidíš brož. - Mary Higgins Clark

Dělej, že ji nevidíš brož. - Mary Higgins Clark

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 288

Autoři: Mary Higgins Clark. Vydavatel: Alpress . Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Kniha…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Krvavý konec nerovné lásky - Krimi 4/18 - Kristýna Pivodová

Krvavý konec nerovné lásky - Krimi 4/18 - Kristýna Pivodová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 13

Autoři: Kristýna Pivodová. Vydavatel: Víkend 13.7.2018 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Duncanová Lois - Vím, co jsi udělala loni v létě

Duncanová Lois - Vím, co jsi udělala loni v létě

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1993

nakl. Albatros, 1993, 1. vydání, brožovaná, 176 stran, dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Davis Patrick A. - Pasažér

Davis Patrick A. - Pasažér

  • Brožovaná
  • Počet stran 319
  • Rok vydání 2002

nakl. Jiří Buchal - BB art, 2002, první vydání brožovaná, 319 stran velmi pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Requero Javier - Muž na cestách

Requero Javier - Muž na cestách

  • Brožovaná
  • Počet stran 108
  • Rok vydání 1997

nakl. Albatros, 1997, 1. vydání, brožovaná, 108 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Easterman Daniel - Kletba otroků

Easterman Daniel - Kletba otroků

  • Brožovaná
  • Počet stran 366
  • Rok vydání 2004

nakl. BB art, 2004, brožovaná, 366 stran, pěkný stav,…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brooke Lauren - Srdíčko: Z temnot ke světlu

Brooke Lauren - Srdíčko: Z temnot ke světlu

  • Brožovaná
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2008

nakl. Stabenfeldt,s.r.o, 2008, brožovaná, 126 stran, velmi pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chalke Steve - Umíte se bavit se svým dítětem o sexu?

Chalke Steve - Umíte se bavit se svým dítětem o sexu?

  • Brožovaná
  • Počet stran 158
  • Rok vydání 2002

ilustrace John Byrne, nakl. Albatros, 2002, 1. vydání, brožovaná, 158 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sanders Lawrence - Intimní slasti

Sanders Lawrence - Intimní slasti

  • Brožovaná
  • Počet stran 274
  • Rok vydání 1994

nakl. BB art, 1994, brožovaná, 274 stran pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Piwowarczyk A. - Královna?!

Piwowarczyk A. - Královna?!

  • Brožovaná
  • Počet stran 215
  • Rok vydání 1958

nakl. Naše vojsko, 1958, první vydání, brožovaná, 215 stran, dobrý stav, obálka mírně otřepená…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Snap

Snap

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2018

SNAP DECISIONS CAN BE DANGEROUS . . . On a stifling summer's day, eleven-year-old Jack and his two sisters sit in their…

od 168 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Ganz die Deine - Claudia Piñeiro [DE] (2009, Brožovaná, Unionsverlag)

Ganz die Deine - Claudia Piñeiro [DE] (2009, Brožovaná, Unionsverlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2009
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
168 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
You Said I Was Your Favorite

You Said I Was Your Favorite

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 476
  • Rok vydání 2023

Pre-order the next instalment in The Lancaster Prep series now!-Nobody in our class pays attention to Daisy Albright and I…

od 168 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Wirus - Graham Masterton [PL] (2025, Brožovaná, Rebis)

Wirus - Graham Masterton [PL] (2025, Brožovaná, Rebis)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2025

\nKiedy sięgniesz po tę powieść, nie kupisz już niczego w second-handzie!\nW jednej z dzielnic Londynu dochodzi do…

168 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Murder Hypothesis

Murder Hypothesis

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 470
  • Rok vydání 2024

The gripping new YA thriller from the author of FOUR GOOD LIARS, and the perfect read for fans of A GOOD GIRL'S GUIDE TO…

od 168 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
The Stranger at the Wedding - Gauntlett, David [EN] (2025, Brožovaná, Bloomsbury UK)

The Stranger at the Wedding - Gauntlett, David [EN] (2025, Brožovaná, Bloomsbury UK)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2025
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
168 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Firekeeper's Daughter

Firekeeper's Daughter

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 492
  • Rok vydání 2022

Eighteen-year-old Daunis has always felt like an outsider with her mixed heritage, both in her hometown and on the nearby…

od 168 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Seria z komisarzem Forstem T.1 Ekspozycja - Remigiusz Mróz [PL] (2024, Brožovaná, Filia)

Seria z komisarzem Forstem T.1 Ekspozycja - Remigiusz Mróz [PL] (2024, Brožovaná,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024

\n\"Zawrotne tempo, mroczna zagadka i ostre pióro. Wybuchowa mieszanka!\"\nKatarzyna Puzyńska, autorka sagi kryminalnej o…

168 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Rozhřešení pro vraha - Krimi 2/15 - Kristýna Pivodová

Rozhřešení pro vraha - Krimi 2/15 - Kristýna Pivodová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1

Autoři: Kristýna Pivodová. Vydavatel: Víkend 1.4.2015 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cesta na Hrozný konec - Philip Ardagh

Cesta na Hrozný konec - Philip Ardagh

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2007

Autoři: Philip Ardagh. Vydavatel: Jan Eisler - FRAGMENT 2007. Použitá kniha. Počet stran: 136. Žánr: Knihy - Detektivní a…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie