Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Mark Mega 1 Ztraceni v mag. - Thomas C. Brezina

Mark Mega 1 Ztraceni v mag. - Thomas C. Brezina

  • Brožovaná
  • Čeština

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Egmont . Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy pro děti.…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Simajchl Ladislav - Společně k Bohu

Simajchl Ladislav - Společně k Bohu

  • Brožovaná
  • Počet stran 84
  • Rok vydání 1991

nakl. Signum Unitatis, 1991, brožovaná, 84 stran, dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Body Count - Julie Cohen [EN] (2026, Brožovaná, Bonnier Books UK)

Body Count - Julie Cohen [EN] (2026, Brožovaná, Bonnier Books UK)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2026
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
167 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Touha po ženě - Karel ŠtorkánPokles ceny

Touha po ženě - Karel Štorkán

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2007

Autoři: Karel Štorkán. Vydavatel: Víkend duben 2007 . Použitá kniha. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
1689 - Amy CrossPokles ceny

1689 - Amy Cross

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2025

Autoři: Amy Cross. Vydavatel: Fobos 2025. Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hraniční vody - Krueger William KentPokles ceny

Hraniční vody - Krueger William Kent

  • Čeština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2024
  • Brožovaná

Autoři: Krueger William Kent. Vydavatel: Vyšehrad 2024. Použitá kniha. Počet stran: 360. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Rej nočních můr - J.H. MarkertPokles ceny

Rej nočních můr - J.H. Markert

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2024

Autoři: J.H. Markert. Vydavatel: Fobos 2024. Použitá kniha. Počet stran: 392. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jeden svět nestačí - Raymond Benson

Jeden svět nestačí - Raymond Benson

  • Brožovaná
  • Čeština

Autoři: Raymond Benson. Vydavatel: Agape . Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Blahušová Eva - Kalanetika

Blahušová Eva - Kalanetika

  • Brožovaná
  • Počet stran 139
  • Rok vydání 1992

nakl. Olympia, 1992, 1. vydání, brožovaná, 139 stran, botografický doprovod, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hilton James - Ztracený obzor

Hilton James - Ztracený obzor

  • Brožovaná
  • Počet stran 229
  • Rok vydání 1970

nakl. Odeon, 1970, brožovaná, s obálkou, 229 stran, dobrý stav, obálka otřepená a podlepená…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McClure Ken - Prokletí Skelmoru

McClure Ken - Prokletí Skelmoru

  • Brožovaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1994

nakl. Naše vojsko, 1994, první vydání, brožovaná, 192 stran, dobrý stav,…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Slesar Henry - The best of

Slesar Henry - The best of

  • Brožovaná
  • Počet stran 281
  • Rok vydání 1944

nakl. AFSF, 1944, brožovaná, 281 stran, pěkný stav…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ruck Robert - Počúvaj svoju ženu!

Ruck Robert - Počúvaj svoju ženu!

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 48
  • Rok vydání 1968

Obálka Michal Čabala nakl. Smena, 1968 brožovaná, 48 stran dobrý stav, ve slovenštině dobrodružné romány Smena č. 145…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wallace Edgar - Anjel Hrózy

Wallace Edgar - Anjel Hrózy

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 48
  • Rok vydání 1969

Obálka Štefan Bobota nakl. Smena, 1969 brožovaná, 48 stran dobrý stav, ve slovenštině dobrodružné romány Smena č. 156…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wallace Edgar - Štyria spravodliví

Wallace Edgar - Štyria spravodliví

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 48
  • Rok vydání 1970

Obálka Vladimír Popovič nakl. Smena, 1970 brožovaná, 48 stran dobrý stav, ve slovenštině dobrodružné romány č. 169…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
When You Get The Chance

When You Get The Chance

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2022

When You Get The Chance is a heartwarming read from Emma Lord, the New York Times bestselling author of the Reese…

od 167 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Der Schoppenfetzer und der Messweinfluch - Huth, Günter [DE] (2019, Brožovaná, Echter Verlag GmbH)

Der Schoppenfetzer und der Messweinfluch - Huth, Günter [DE] (2019, Brožovaná,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2019
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
168 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Behawiorysta - Remigiusz Mróz [PL] (2024, Brožovaná, Filia)

Behawiorysta - Remigiusz Mróz [PL] (2024, Brožovaná, Filia)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024

\n\"Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do…

od 168 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
The Sentence - Christina Dalcher HQ

The Sentence - Christina Dalcher HQ

  • Angličtina
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2024
  • Brožovaná

The gripping new thriller from the Sunday Times bestselling phenomenon, VOX The one decision you can’t take back Prosecutor,…

od 168 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Pamiętnik lokatorki - Marcel Moss [PL] (2025, Brožovaná, Filia)

Pamiętnik lokatorki - Marcel Moss [PL] (2025, Brožovaná, Filia)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2025

\nJulia wierzy, że przeprowadzka do dużego miasta spełni jej marzenia o lepszym życiu. Szybko poznaje mężczyznę, który…

168 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Last Seen Online

Last Seen Online

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2024

A contemporary YA murder mystery set in sun-drenched LA, for fans of Malibu Rising, We Were Liars and A Good Girl's Guide to…

od 168 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Głosy z zaświatów - Remigiusz Mróz [PL] (2024, Brožovaná, Filia)

Głosy z zaświatów - Remigiusz Mróz [PL] (2024, Brožovaná, Filia)

  • Brožovaná

\n\"Głosy z zaświatów\" to drugi tom cyklu o patomorfologu Sewerynie Zaorskim. Kto odpowiada za zgony małych dzieci, których…

168 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Třikrát Jerry Cotton Past - Jerry Cotton

Třikrát Jerry Cotton Past - Jerry Cotton

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 230
  • Rok vydání 2008

Autoři: Jerry Cotton. Vydavatel: Alpress únor 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 230. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vpád do vosího hnízda - Jiří Bílek

Vpád do vosího hnízda - Jiří Bílek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 110

Autoři: Jiří Bílek. Vydavatel: Víkend . Použitá kniha. Počet stran: 110. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Na odstřel - Lucie LomováPokles ceny

Na odstřel - Lucie Lomová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 90
  • Rok vydání 2014

Autoři: Lucie Lomová. Vydavatel: Labyrint 2014. Použitá kniha. Počet stran: 90. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

57 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Půlměsíční trůn - Ahmed Saladin

Půlměsíční trůn - Ahmed Saladin

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 1

Autoři: Ahmed Saladin. Vydavatel: Gorgona 1.4.2013 . Použitá kniha. Počet stran: 376. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

57 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Noční touhy - Kristýna PivodováPokles ceny

Noční touhy - Kristýna Pivodová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2009

Autoři: Kristýna Pivodová. Vydavatel: Víkend září 2009 . Použitá kniha. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

58 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt má ráda soukromí - Jan J. Vaněk

Smrt má ráda soukromí - Jan J. Vaněk

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 112

Autoři: Jan J. Vaněk. Vydavatel: Víkend . Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

58 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt si tě najde - 12 krimi povídek - Jan SoučekPokles ceny

Smrt si tě najde - 12 krimi povídek - Jan Souček

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2021

Autoři: Jan Souček. Vydavatel: Olympia 2021. Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

58 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt přichází s úsměvem - Jan Bauer

Smrt přichází s úsměvem - Jan Bauer

  • Brožovaná
  • Čeština

Autoři: Jan Bauer. Vydavatel: Moba . Použitá kniha. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Weinbaum Stanley G. - Odyssea na Marsu

Weinbaum Stanley G. - Odyssea na Marsu

  • Brožovaná
  • Počet stran 227
  • Rok vydání 1992

nakl. AFSF, 1992, brožovaná, 227 stran, pěkný stav…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - Cena krve

Francis Dick - Cena krve

  • Brožovaná
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 1991

nakl. Olympia, 1991, brožovaná, 222 stran, pěkný stav…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Raven Emma - Večerní přítel

Raven Emma - Večerní přítel

  • Brožovaná
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2008

vydal Pony Club, 2008, 1. vydání, brožovaná, 126 stran, dobrý stav…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Robbins Harold - Povídkář

Robbins Harold - Povídkář

  • Brožovaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 1992

nakl. Gemini, 1992, 1. vydání, brožovaná, 224 stran, dobrý stav…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Moderní alžírské povídky

Moderní alžírské povídky

  • Brožovaná
  • Počet stran 207
  • Rok vydání 1999

nakl. Dar Ibn Rushd, 1999, brožovaná, 207 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jakes John - Nebe a peklo 1. díl

Jakes John - Nebe a peklo 1. díl

  • Brožovaná
  • Počet stran 399
  • Rok vydání 1993

nakl. Egem, 1993, 1. vydání, brožovaná, 399 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain, Ed - Kalypso

McBain, Ed - Kalypso

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1997

Rok: 1997, Vydavatel: Český spisovatel, Edice: 87. revír, Velikost: 13 x 20 cm, Počet stran: 176, Vazba: brožovaná,…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Merle Robert - Vladař na scéně

Merle Robert - Vladař na scéně

  • Brožovaná
  • Počet stran 631
  • Rok vydání 1990

nakl. Odeon, 1990, brožovaná, 631 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mit Blut signiert - Matt Beynon Rees [DE] (2013, Brožovaná, Beck)

Mit Blut signiert - Matt Beynon Rees [DE] (2013, Brožovaná, Beck)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
168 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
You Have A Match

You Have A Match

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 302
  • Rok vydání 2022

From the beloved author of Tweet Cute comes Emma Lord's You Have a Match, a hilarious and heartfelt novel of romance,…

od 168 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
No Plan B : (Jack Reacher 27)

No Plan B : (Jack Reacher 27)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2023
  • Thriller

The gripping new Jack Reacher thriller from the No.1 bestselling authors Lee Child and Andrew Child. When your name is Jack…

od 168 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Mroczne sekrety - Marcel Moss [PL] (2025, Brožovaná, Filia)

Mroczne sekrety - Marcel Moss [PL] (2025, Brožovaná, Filia)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2025

CO BY SIĘ STAŁO, GDYBY W JEDNEJ CHWILI WSZYSCY POZNALI TWOJE NAJGŁĘBSZE TAJEMNICE?\nDorota od lat żyje pod jednym dachem z…

168 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Shit - Schmitt-Kilian, Jörg [DE] (2023, Brožovaná, TZ-Verlag & Print GmbH)

Shit - Schmitt-Kilian, Jörg [DE] (2023, Brožovaná, TZ-Verlag & Print GmbH)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2023
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
168 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
How to Kidnap the Rich - Raina, Rahul [EN] (2022, Měkká, Little, Brown Book Group)

How to Kidnap the Rich - Raina, Rahul [EN] (2022, Měkká, Little, Brown Book Group)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
168 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Poznasz mnie - Sarah A. Denzil [PL] (2021, Měkká, Filia)

Poznasz mnie - Sarah A. Denzil [PL] (2021, Měkká, Filia)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021

\nKTOŚ BYŁ W JEJ DOMU. KTOŚ, KTO JĄ ZNA. W środku nocy z pokoju dochodzi ochrypły szept „Poznasz mnie”. Sophie całe dnie…

168 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Traumaland

Traumaland

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 393
  • Rok vydání 2025

The deliciously dark new thriller from award-winning YA author Josh Silver, perfect for fans of Black Mirror and Holly…

od 168 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Vražda po řeznicku - Karel Štorkán

Vražda po řeznicku - Karel Štorkán

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 138
  • Rok vydání 2007

Autoři: Karel Štorkán. Vydavatel: Nava 2007. Použitá kniha. Počet stran: 138. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Krimi - Poslední mejdan padlé ženy

Krimi - Poslední mejdan padlé ženy

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1

Vydavatel: Víkend 1.9.2013 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie