Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Dire Bound

Dire Bound

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 596
  • Rok vydání 2025

Fourth Wing meets The Hunger Games in this spicy, page-turning romantasy where humans and direwolves forge unbreakable bonds…

479 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Společenstvo vlků - Vladimír Pospíchal

Společenstvo vlků - Vladimír Pospíchal

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 172
  • Rok vydání 7

Autoři: Vladimír Pospíchal. Vydavatel: Kava-Pech 7.6.2011 . Použitá kniha. Počet stran: 172. Žánr: Knihy - Detektivní a…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Seydewitzovi Ruth a Max - Zrození Venuše

Seydewitzovi Ruth a Max - Zrození Venuše

  • Brožovaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 1984

nakl. Vyšehrad, 1984, první vydání brožovaná, 136 stran pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Die Kunst zu sterben - Grue, Anna [DE] (2022, Měkká, Atrium Verlag)

Die Kunst zu sterben - Grue, Anna [DE] (2022, Měkká, Atrium Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
163 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Hora děsu - Emily Rodda

Hora děsu - Emily Rodda

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2005

Autoři: Emily Rodda. Vydavatel: Fragment únor 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Láska, která bolí - Aleš Pivoda, Kristýna Pivodová - Aleš Pivoda

Láska, která bolí - Aleš Pivoda, Kristýna Pivodová - Aleš Pivoda

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1

Autoři: Aleš Pivoda. Vydavatel: Víkend 1.11.2011 . Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - České a slovenské…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Staré pražské vraždy - Pražské krimipřípady - Vodňanský Milan

Staré pražské vraždy - Pražské krimipřípady - Vodňanský Milan

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 14

Autoři: Vodňanský Milan. Vydavatel: Víkend 14.4.2016 . Použitá kniha. Počet stran: 152. Žánr: Knihy - České a slovenské…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hrozba z vesmíru - Pro děti od 9 do 13 let - Kieran Fanning

Hrozba z vesmíru - Pro děti od 9 do 13 let - Kieran Fanning

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2009

Autoři: Kieran Fanning. Vydavatel: PORTÁL 2009. Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Parchanti #2 - Zdvojnásobení sázek - Jock

Parchanti #2 - Zdvojnásobení sázek - Jock

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1

Autoři: Jock. Vydavatel: Comics Centrum 1.12.2010 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivní. Svým…

52 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hádanka Dutého stromu - Enid Blyton

Hádanka Dutého stromu - Enid Blyton

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 2001

Autoři: Enid Blyton. Vydavatel: Egmont 2001 . Použitá kniha. Počet stran: 168. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

52 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Top krimi - Poslední výkřik lehké ženy - Aleš Pivoda

Top krimi - Poslední výkřik lehké ženy - Aleš Pivoda

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1

Autoři: Aleš Pivoda. Vydavatel: Víkend 1.6.2012 . Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - České a slovenské…

52 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Francis Dick - Reflex

Francis Dick - Reflex

  • Brožovaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 1983

nakl. Olympia, 1983, brožovaná, 240 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sjöwalová Maj, Wahlöö Per - Noční autobus

Sjöwalová Maj, Wahlöö Per - Noční autobus

  • Brožovaná
  • Počet stran 203
  • Rok vydání 1988

nakl. Svoboda, 1988, brožovaná, 203 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wallace Edgar - Opeřený had

Wallace Edgar - Opeřený had

  • Brožovaná
  • Počet stran 230
  • Rok vydání 2011

nakl. Naše vojsko, 2011, brožovaná, 230 stran, dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Finney Jack - Útěk ze San Quentinu

Finney Jack - Útěk ze San Quentinu

  • Brožovaná
  • Počet stran 99
  • Rok vydání 1992

nakl. Slan, 1992, 1. vydání, brožovaná, 99 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Homola Bořek - Nejbohatší lidé světa

Homola Bořek - Nejbohatší lidé světa

  • Brožovaná
  • Počet stran 109
  • Rok vydání 1995

nakl. Magnet Plus, 1995, první vydání brožovaná, 109 stran pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bazin Hervé - Olej do ohně - edice KAPKA - svazek č.135

Bazin Hervé - Olej do ohně - edice KAPKA - svazek č.135

  • Brožovaná
  • Počet stran 196
  • Rok vydání 1973

nakl. Mladá fronta, 1973, první vydání brožovaná, 196 stran pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Diekmannová Miep - Annejet má problémy

Diekmannová Miep - Annejet má problémy

  • Brožovaná
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 1986

nakl. Mladá fronta, 1986, 1. vydání, brožovaná, 168 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Watch Her Fall - Erin Kelly Hodder Paperback

Watch Her Fall - Erin Kelly Hodder Paperback

  • Angličtina
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2022
  • Brožovaná

***THE TIMES TOP TEN BESTSELLER***'A dazzling psychological thriller' - Sunday Times'Deliciously sinister and obsessive ...…

od 163 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Die Wurzel des Bösen - Grue, Anna [DE] (2020, Brožovaná, Atrium Verlag)

Die Wurzel des Bösen - Grue, Anna [DE] (2020, Brožovaná, Atrium Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
163 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Raport Kruka - Kopka Krzysztof, Pruchniewski Marek, Kowalewski Maciej, Kamza Paweł, Urbański Robert, Wojcieszek Przemysław [PL] (2025, Brožovaná, Filia)

Raport Kruka - Kopka Krzysztof, Pruchniewski Marek, Kowalewski Maciej, Kamza Paweł,…

  • Brožovaná

\nCZY JESTEŚCIE GOTOWI NA PRAWDĘ?\nPodczas prac porządkowych w podziemiach starego kościoła dochodzi do odkrycia tajemniczej…

163 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
An Author's Odyssey

An Author's Odyssey

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 452
  • Rok vydání 2017

Kniha "An Author´s Odyssey" spadá do žánru Cizojazyčná literatura. Autorem je Colfer Chris. Kniha je brožovaná. Jedná se o…

od 164 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
The Glass Box

The Glass Box

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 313
  • Rok vydání 2024

A tense, thought-provoking pressure cooker about a young woman imprisoned in a psychiatric facility for her political views,…

od 164 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Cry Wolf

Cry Wolf

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 380
  • Rok vydání 2022
  • Detektivka

Hannah Wester, a detective in the remote northern Swedish town of Haparanda, finds herself on the precipice of chaos. When…

od 164 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Adama

Adama

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2024

THERE IS NO LAND WITHOUT BLOOD, AND I WATER THIS LAND WITH THE BLOOD OF MY MEN. Ruth's family were in Budapest when the…

od 164 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Villa Coco

Villa Coco

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2026

'Absolute joy' Sarah Winman, author of Still Life'I adored it' Nina Stibbe, author of Man at the Helm'A great treasure'…

479 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Capture or Kill

Capture or Kill

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 447
  • Rok vydání 2024

THE NEWEST PULSE-POUNDING THRILLER IN THE NEW YORK TIMES BESTSELLING MITCH RAPP SERIES As war looms in the Midde East, only…

od 481 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Game of Cat and Killer

Game of Cat and Killer

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2026

The first novel in one of the most beloved crime series of all time - more than 25 million copies of the Mikeneko Holmes…

499 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Craven Manor

Craven Manor

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2020

From bestselling horror author Darcey Coates comes a story of silenced voices and spectral reckonings. Some secrets are…

499 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Catch the Devil

Catch the Devil

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2026

The gripping true story of a serial con man whose lies condemned a man to death row by award-winning New York Times Magazine…

499 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Lamb

Lamb

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 329
  • Rok vydání 2025

THE #2 SUNDAY TIMES BESTSELLER A gripping, sinister folktale set in contemporary Cumbria for fans of Sophie Mackintosh,…

499 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
True Crime Files

True Crime Files

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 2026

Kniha "True Crime Files" spadá do žánru Cizojazyčná literatura. Autorem je Scott Matthews. Kniha je brožovaná. Obsahuje 360…

499 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Spies and Other Gods

Spies and Other Gods

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 257
  • Rok vydání 2026

From a former spy comes an electrifying novel about the mystery, paranoia and ruthlessness of the secretive world of British…

499 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Requiem für einen Henker - Jacques BerndorfPokles ceny

Requiem für einen Henker - Jacques Berndorf

  • Brožovaná
  • Němčina
  • Rok vydání 2006

Autoři: Jacques Berndorf. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

52 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Paní Merkelová a vražda na zámku - David Safier

Paní Merkelová a vražda na zámku - David Safier

  • Čeština
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2023
  • Brožovaná

Autoři: David Safier. Vydavatel: Cpress 2023. Použitá kniha. Počet stran: 296. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

52 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Noční můry / Sport královen - Dick FrancisPokles ceny

Noční můry / Sport královen - Dick Francis

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 9

Autoři: Dick Francis. Vydavatel: Olympia 9.03.2005. Použitá kniha. Počet stran: 232. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Čtyři…

53 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Komisař Rex 3.Vánoce pol.komis - Rainer Bernfeld

Komisař Rex 3.Vánoce pol.komis - Rainer Bernfeld

  • Brožovaná
  • Čeština

Autoři: Rainer Bernfeld. Vydavatel: Moba . Použitá kniha. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

53 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Top krimi - Osudové setkání - antologie *

Top krimi - Osudové setkání - antologie *

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1

Autoři: antologie *. Vydavatel: Víkend 1.5.2013 . Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - České a slovenské…

54 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražedné objetí - John Francome

Vražedné objetí - John Francome

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2000

Autoři: John Francome. Vydavatel: Olympia 2000 . Použitá kniha. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

54 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Die Tote von Charlottenburg - Kriminalroman ; [ein Fall für Leo Wechsler] - Susanne Goga-Klinkenberg

Die Tote von Charlottenburg - Kriminalroman ; [ein Fall für Leo Wechsler] - Susanne…

  • Brožovaná
  • Němčina
  • Rok vydání 2012

Autoři: Susanne Goga-Klinkenberg. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

54 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Poslední rébus - Ian Rankin

Poslední rébus - Ian Rankin

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 28

Autoři: Ian Rankin. Vydavatel: BB art 28.3.2013 . Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

54 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Gardner Erle Stanley - Případ rozmarného amora

Gardner Erle Stanley - Případ rozmarného amora

  • Brožovaná
  • Počet stran 156
  • Rok vydání 1994

nakl. Ametyst, 1994, první vydání, brožovaná, 156 stran, velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Del Rey Lester - Den obrů

Del Rey Lester - Den obrů

  • Brožovaná
  • Počet stran 180
  • Rok vydání 1993

nakl. Elka Press, 1993, brožovaná,180 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wojewodzki Michal - Akce V-1, V-2

Wojewodzki Michal - Akce V-1, V-2

  • Brožovaná
  • Počet stran 387
  • Rok vydání 1981

nakl. Naše vojsko, 1981 brožovaná, 387 stran, fotografické přílohy, dobrý stav,…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Feuchtwanger Lion - Židovka z Toleda

Feuchtwanger Lion - Židovka z Toleda

  • Brožovaná
  • Počet stran 534
  • Rok vydání 1986

nakl. Odeon, 1986, brožovaná, 534 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
MacLean Alistair - Vlak smrti

MacLean Alistair - Vlak smrti

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 251
  • Rok vydání 1993

nakl. Laser, 1993, 1. vydání, brožovaná, 251 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dark Jason - John Sinclair: Hrůza obchází Pentagonem

Dark Jason - John Sinclair: Hrůza obchází Pentagonem

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1997

nakl. Bastei-Moba, 1997 brožovaná, 160 stran dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Parker Robert B., Chandler Raymond - Krvavý sen

Parker Robert B., Chandler Raymond - Krvavý sen

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1993

nakl. BB art, 1993, první vydání brožovaná, 160 stran pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie