Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Vražda za zdmi kláštera a další povídky - Marie Formáčková

Vražda za zdmi kláštera a další povídky - Marie Formáčková

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 116
  • Rok vydání 31

Autoři: Marie Formáčková. Vydavatel: AFP Global 31.1.2018 . Použitá kniha. Počet stran: 116. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Chase James Hadley - Pracka v láhvi

Chase James Hadley - Pracka v láhvi

  • Brožovaná
  • Počet stran 221
  • Rok vydání 1975

nakl. Svoboda, 1975, 1. vydání, brožovaná, 221 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Howl's Moving Castle

Howl's Moving Castle

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2008

An animated movie from Studio Ghibli and Hayao Miyazaki, the oscar-winning director of Spirited Away The beloved modern…

od 160 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Final Orbit

Final Orbit

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 407
  • Rok vydání 2025

Houston, 1975. A new Apollo mission launches into orbit, on course to dock with a Russian Soyuz craft: three NASA astronauts…

od 305 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Krimi 1+2 zdarma - akční balíček O5/11Pokles ceny

Krimi 1+2 zdarma - akční balíček O5/11

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2022

Vydavatel: Stanislav Hošťálek 2022. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky. Skutečné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Výstřely u katedrály - Jan Stach

Výstřely u katedrály - Jan Stach

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 108
  • Rok vydání 2002

Autoři: Jan Stach. Vydavatel: Víkend 2002. Použitá kniha. Počet stran: 108. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Gang krásné sadistky

Gang krásné sadistky

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1

Vydavatel: Víkend 1.9.2013 . Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky. Skutečné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tři týdny vraha - Jiří Bílek

Tři týdny vraha - Jiří Bílek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2004

Autoři: Jiří Bílek. Vydavatel: Nava listopad 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Protivník - Emmanuel Carrere

Protivník - Emmanuel Carrere

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 148
  • Rok vydání 2000

Autoři: Emmanuel Carrere. Vydavatel: Olympia 2000 . Použitá kniha. Počet stran: 148. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Modrá krev - Thomas Brezina

Modrá krev - Thomas Brezina

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2015

Autoři: Thomas Brezina. Vydavatel: Fragment 2015. Použitá kniha. Počet stran: 344. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Temná ukolébavka - Ho-Yen Polly

Temná ukolébavka - Ho-Yen Polly

  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2023
  • Brožovaná

Autoři: Ho-Yen Polly. Vydavatel: KNIHA ZLÍN 2023. Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Lem Stanislav - Vyšetřování

Lem Stanislav - Vyšetřování

  • Brožovaná
  • Počet stran 190
  • Rok vydání 1972

nakl. Melatrich, 1972, 1. vydání, brožovaná, 190 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steelová Danielle - Tlukot srdce

Steelová Danielle - Tlukot srdce

  • Brožovaná
  • Počet stran 226
  • Rok vydání 1993

nakl. Gemini, 1993, 1. vydání, brožovaná, 226 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Berkesi Andras - Prsten s nymfou

Berkesi Andras - Prsten s nymfou

  • Brožovaná
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 1969

nakl. Naše vojsko, 1969, 1. vydání, brožovaná, 416 stran, dobrý stav, obálka zašlá…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Coscarelliová Kate - Pokušení bohatých

Coscarelliová Kate - Pokušení bohatých

  • Brožovaná
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 1992

nakl. Gemini, 1992, 1. vydání, brožovaná, 280 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Plzák Miroslav, Frýbová Zdena - Do nepohody připraven

Plzák Miroslav, Frýbová Zdena - Do nepohody připraven

  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 1981

nakl. Naše vojsko, 1981, brožovaná, 128 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Queen Ellery - Záhada čínského pomeranče

Queen Ellery - Záhada čínského pomeranče

  • Brožovaná
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 1992

nakl. Ametyst, 1992, 1. vydání, brožovaná, 142 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Staron William - Dlouhý pochod

Staron William - Dlouhý pochod

  • Brožovaná
  • Počet stran 76
  • Rok vydání 1991

nakl. Melantrich, 1991, brožovaná, 76 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Doktor No - Ian Fleming [PL] (2026, Měkká, Skarpa Warszawska)

Doktor No - Ian Fleming [PL] (2026, Měkká, Skarpa Warszawska)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2026

JAMES BOND ZOSTAJE PODDANY PRÓBIE PRZEZ SOCJOPATYCZNEGO NAUKOWCA PROWADZĄCEGO NIEBEZPIECZNĄ INTRYGĘ. M wysyła Bonda na…

160 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Infinity Reaper

Infinity Reaper

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 592
  • Rok vydání 2021

In this gripping sequel to the New York Times bestselling Infinity Son, Adam Silvera brings a diverse cast of heroes and…

od 160 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Concrete Rose

Concrete Rose

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2021

International phenomenon Angie Thomas revisits Garden Heights seventeen years before the events of The Hate U Give in this…

od 160 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Rytuał łowcy - Borkowski Przemysław [PL] (2024, Měkká, Czwarta Strona)

Rytuał łowcy - Borkowski Przemysław [PL] (2024, Měkká, Czwarta Strona)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024

\nMłoda prokurator Gabriela Seredyńska po przeprowadzce do Warszawy dostaje swoją pierwszą poważną sprawę – morderstwo.…

160 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Cloisters - Hays, Katy [EN] (2025, Brožovaná, Simon + Schuster LLC)

The Cloisters - Hays, Katy [EN] (2025, Brožovaná, Simon + Schuster LLC)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2025
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
160 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Luna 1. New Moon - Ian McDonald

Luna 1. New Moon - Ian McDonald

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2016

Luna is a gripping thriller about five corporate families caught in a bitter battle for supremacy in the harsh environment…

od 160 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The House of the Seven Gables - Nathaniel Hawthorne [EN] (2019, Brožovaná, Flame Tree Publishing)

The House of the Seven Gables - Nathaniel Hawthorne [EN] (2019, Brožovaná, Flame…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2019

A mysterious tale of crime, witchcraft and the supernatural. The House of the Seven Gables is a gloomy New England Mansion,…

161 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Annihilation: Star Wars Legends (The Old Republic)

Annihilation: Star Wars Legends (The Old Republic)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 335
  • Rok vydání 2023

The Sith Empire is in flux. The Emperor is missing, presumed dead, and an ambitious Sith lord’s attempt to seize the throne…

od 307 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Psycho Fae

Psycho Fae

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 417
  • Rok vydání 2026

Kniha "Psycho Fae" spadá do žánru Cizojazyčná literatura. Autorem je Jasmine Mas. Kniha je brožovaná. Obsahuje 417 stran.…

od 307 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Miss Aldridge Regrets

Miss Aldridge Regrets

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 425
  • Rok vydání 2022

London, 1936 Lena Aldridge is wondering if life has passed her by. The dazzling theatre career she hoped for hasn't worked…

od 308 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Last Guy on Earth

Last Guy on Earth

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 339
  • Rok vydání 2025

Kniha "Last Guy on Earth" spadá do žánru Cizojazyčná literatura. Autorem je Sarina Bowen. Kniha je brožovaná. Obsahuje 339…

od 309 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
John of John – Douglas Stuart

John of John – Douglas Stuart

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2026
  • Brožovaná
  • Angličtina

The stunning new novel from the Booker Prize-winning, Sunday Times-bestselling author of SHUGGIE BAIN and YOUNG MUNGO. Out…

od 309 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Ozvěny záhrobí

Ozvěny záhrobí

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2022

Krádež vzácného tisku. Únos malého chlapce. Sebevražda mladé dívky. Zdánlivě nesouvisející případy, v nichž vyšetřovatel…

312 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Book of Blood and Roses

Book of Blood and Roses

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2026

I'll drive her insane . . . and then I'll go.And she'll spend the rest of eternity dying to taste me again. ENCOUNTER THE…

od 315 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Tábor zavržených - Lily Sparks

Tábor zavržených - Lily Sparks

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2023

Autoři: Lily Sparks. Vydavatel: Egmont 2023. Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vrazi školou povinní - Josef Kratochvíl

Vrazi školou povinní - Josef Kratochvíl

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 108

Autoři: Josef Kratochvíl. Vydavatel: Víkend . Použitá kniha. Počet stran: 108. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smyčka z lásky - Jan Stach

Smyčka z lásky - Jan Stach

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2006

Autoři: Jan Stach. Vydavatel: Víkend březen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - České a slovenské…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Záhada mileneckého páru - Eduard Svítivý

Záhada mileneckého páru - Eduard Svítivý

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2008

Autoři: Eduard Svítivý. Vydavatel: Víkend 2008. Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Strach nad městem - Aleš Pivoda

Strach nad městem - Aleš Pivoda

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2005

Autoři: Aleš Pivoda. Vydavatel: Víkend únor 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - České a slovenské…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zatracená smůla - Donald E. Westlake

Zatracená smůla - Donald E. Westlake

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 236
  • Rok vydání 2002

Autoři: Donald E. Westlake. Vydavatel: PLUS 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 236. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mortalis - Dominik Jell

Mortalis - Dominik Jell

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2024

Autoři: Dominik Jell. Vydavatel: Zoner Press 2024. Použitá kniha. Počet stran: 176. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Návrat diplomata (brož.) - Dick Francis

Návrat diplomata (brož.) - Dick Francis

  • Brožovaná
  • Čeština

Autoři: Dick Francis. Vydavatel: Olympia . Použitá kniha. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

43 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kirkwood Kathleen - Tajemství hradní věže

Kirkwood Kathleen - Tajemství hradní věže

  • Brožovaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2001

nakl. Ben Nevis, 2001, brožovaná, 304 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
de Montherlant Henry - Staří mládenci

de Montherlant Henry - Staří mládenci

  • Brožovaná
  • Rok vydání 1986

nakl. Odeon, 1986, první vydání brožovaná, 258 strav pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gallo Max - Noc dlouhých nožů

Gallo Max - Noc dlouhých nožů

  • Brožovaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 1986

nakl. Mladá fronta, 1986, první vydání, brožovaná, 288 stran, 16 stran příloh, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Usťjancev Viktor - Atomové ponorky vyplouvají

Usťjancev Viktor - Atomové ponorky vyplouvají

  • Brožovaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 1985

nakl. Naše vojsko, 1985, 1. vydání, brožovaná, 224 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
(Ne)Rozum do kapsy

(Ne)Rozum do kapsy

  • Brožovaná
  • Počet stran 406
  • Rok vydání 2001

nakl. Albatros, 2001, brožovaná, 406 stran, ilustrace, dobrý stav, na předsádce malá čmáranice, na několika listech drobné…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Edmunds Murrell - Bahnitá řeka

Edmunds Murrell - Bahnitá řeka

  • Brožovaná
  • Počet stran 98

nakl. Práce, brožovaná, 98 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Durian Wolf - Lumberjack

Durian Wolf - Lumberjack

  • Brožovaná
  • Počet stran 194
  • Rok vydání 1962

malá Karavana, ilustrace Jiří Krásl, nakl. SNDK, 1962, první vydání, brožovaná, 194 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simmel Johannes Mario - Aféra Niny B.

Simmel Johannes Mario - Aféra Niny B.

  • Brožovaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1992

nakl. Naše vojsko, 1992, 1. vydání, brožovaná, 256 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie