Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Acevedo Mario - Nymfomanky z Rocky Flats

Acevedo Mario - Nymfomanky z Rocky Flats

  • Brožovaná
  • Počet stran 294
  • Rok vydání 2011

nakl. Levné knihy, 2011, 1. vdání, brožovaná, 294 stran, velmi dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Děti v empíru

Děti v empíru

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 385
  • Rok vydání 2022

Počátkem roku 1947 přichází z Prahy nový sekundární lékař dr. Vrbata do košumberské léčebny. Postupně se seznamuje s…

od 345 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
The Body - Stephen King [DE-EN] (2016, Brožovaná, Reclam Philipp Jun.)

The Body - Stephen King [DE-EN] (2016, Brožovaná, Reclam Philipp Jun.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2016
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
156 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Kafka's Last Trial: The Case of a Literary Legacy

Kafka's Last Trial: The Case of a Literary Legacy

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2019

When Franz Kafka died in 1924, his loyal friend Max Brod could not bring himself to fulfill Kafka's last instruction: to…

369 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Krimi - Poukázka na smrt - Český krimiromán - Josef KratochvílPokles ceny

Krimi - Poukázka na smrt - Český krimiromán - Josef Kratochvíl

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1

Autoři: Josef Kratochvíl. Vydavatel: Víkend 1.10.2012 . Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Webb Peggy - Nečekaný návrat

Webb Peggy - Nečekaný návrat

  • Brožovaná
  • Počet stran 177
  • Rok vydání 1993

nakl.Wist, 1993, brožovaná, 177 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Queen Ellery - Zločin z omylu

Queen Ellery - Zločin z omylu

  • Brožovaná
  • Počet stran 151
  • Rok vydání 1986

nakl. Vyšehrad, 1986, 1. vydání, brožovaná, 151 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Novotný Josef - Causa kamikaze

Novotný Josef - Causa kamikaze

  • Brožovaná
  • Počet stran 156
  • Rok vydání 1991

nakl. Naše vojsko, 1991, první vydání brožovaná, 156 stran pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kaucký František - Tajemství liberatoru X 330

Kaucký František - Tajemství liberatoru X 330

  • Brožovaná
  • Počet stran 125
  • Rok vydání 1991

nakl. Magnet, 1991, brožovaná, 125 stran, fotografické přílohy, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vančura Vladislav - Zamřížované zrcadlo

Vančura Vladislav - Zamřížované zrcadlo

  • Brožovaná
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 1968

nakl. Mladá fronta, 1968, brožovaná, 204 stran, dobrý stav, obálka mírně zašlá…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jen moje štěstí Kniha

Jen moje štěstí Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 384

Kniha - autor Adele Parksová, 384 stran, česky, brožovaná s přebalem lesklá exi a Jake už patnáct let sázejí spolu se svými…

349 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Tarot Café

Tarot Café

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2024

Manhwa Tarot Café poprvé v Česku! A rovnou jako sběratelská edice, která obsahuje volume 1-3 (první tři díly) a je oděná do…

od 349 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Kam za tebou nemůžu KnihaPokles ceny

Kam za tebou nemůžu Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 364

Kniha - autor Imran Mahmood, 364 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Šest týdnů po zmizení Sofie Kingové policie…

349 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Melog Kniha

Melog Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 256

Kniha - 256 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Román Melog je zároveň mysteriózním thrillerem, laskavou i krutou…

349 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Pán nočních můr Kniha

Pán nočních můr Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 364

Kniha - autor Garrett Boatman, 364 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Z temnot páchnoucí řeky Hudson povstávají…

359 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Pod bledou oblohou Kniha

Pod bledou oblohou Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 304

Kniha - autor Philip Fracassi, 304 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Sbírku Pod bledou oblohou tvoří osm hororových…

359 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Smrt mezi řádky Kniha

Smrt mezi řádky Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 376

Kniha - autor Alice Slaterová, 376 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Knihkupkyně Roach nechce přátele. Všechno, co…

359 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Fake

Fake

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 501
  • Rok vydání 2024

"You'll always be mine."The latest taunt from my stalker reminded me I was nothing more than a possession to my father, to…

od 156 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
The Murder at the Vicarage (Marple, Book 1)

The Murder at the Vicarage (Marple, Book 1)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 298
  • Rok vydání 2016

A quiet English village A shocking murder An unlikely detective Nobody liked Colonel Protheroe. So when he's found dead in…

od 156 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
The Hound of Death - Agatha Christie [EN] (2016, Brožovaná, HarperCollins Publishers)

The Hound of Death - Agatha Christie [EN] (2016, Brožovaná, HarperCollins Publishers)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2016

A collection of macabre mysteries, including the superlative story The Witness for the Prosecution...…

od 156 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Third Girl

Third Girl

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2017

A perplexed girl thinks she might have killed someone... Three single girls shared the same London flat. The first worked as…

od 156 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Ghosts : Vintage Minis

Ghosts : Vintage Minis

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 153
  • Rok vydání 2018
  • Horor

A high-pitched laugh echoes in an empty church. Servants discover their master dead in his bed, the only sign of disturbance…

od 156 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Escape - James Patterson [EN] (2023, Brožovaná, Random House UK Ltd)

Escape - James Patterson [EN] (2023, Brožovaná, Random House UK Ltd)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2023
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
156 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Hallowe'en Party - Agatha Christie

Hallowe'en Party - Agatha Christie

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2015

A teenage murder witness is drowned in a tub of apples...…

156 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Lizards Hold the Sun

Lizards Hold the Sun

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 262
  • Rok vydání 2023

Kniha "Lizards Hold the Sun" spadá do žánru Cizojazyčná literatura. Autorem je Dani Trujillo. Kniha je brožovaná. Obsahuje…

369 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
The Lost Victim (Kate Marshall 5)

The Lost Victim (Kate Marshall 5)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2024

When schoolgirl Janey Macklin disappeared from the seedy side of London in 1988, her case went cold, with no body and no…

369 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Outwitting the Devil : The Secret to Freedom and Success

Outwitting the Devil : The Secret to Freedom and Success

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2020

Napoleon Hill's Outwitting the Devil The Secret to Freedom and Success Secrets from the Vault, Written in 1938, Revealed…

od 370 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Final Problem

Final Problem

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 303
  • Rok vydání 2026

A charming murder mystery from the internationally bestselling author for fans of Richard Osman and Anthony Horowitz, as…

od 375 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Kocour a jeho lidi

Kocour a jeho lidi

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2026

Feel good román o létě v New Yorku, síle přátelství a jednom vychytralém kocourovi, kterému záleží na jeho lidech.Kočky se…

od 381 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Bergersdorf - Ein Tatsachenroman

Bergersdorf - Ein Tatsachenroman

  • Brožovaná
  • Počet stran 424
  • Němčina
  • Rok vydání 2025

Obyvatelé vesnice Bergersdorf v německém jazykovém ostrově na Jihlavsku (dnes Kamenná) vítají patnáctý březen 1939 nadšeně…

390 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Dark is When the Devil Comes (Daisy Pearce)(Brožovaná)

Dark is When the Devil Comes (Daisy Pearce)(Brožovaná)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 326
  • Rok vydání 2026

HE'S A KIDNAPPER. BUT SHE'S THE REAL MONSTER . . .Dark Is When the Devil Comes is the utterly gripping and chilling new…

od 397 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Mordparta pana Darena - Čestmír Kubík

Mordparta pana Darena - Čestmír Kubík

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2002

Autoři: Čestmír Kubík. Vydavatel: Olympia 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Krimi 3/2023 Krvavý mord - Autor Neuveden

Krimi 3/2023 Krvavý mord - Autor Neuveden

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2023

Autoři: Autor Neuveden. Vydavatel: VÍKEND 2023. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Virtuální milenka - * antologie

Virtuální milenka - * antologie

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2005

Autoři: * antologie. Vydavatel: Víkend listopad 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Opožděná spravedlnost - Jiří Bílek

Opožděná spravedlnost - Jiří Bílek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2004

Autoři: Jiří Bílek. Vydavatel: Víkend květen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sladký sen o umírání - Jerry Cotton

Sladký sen o umírání - Jerry Cotton

  • Brožovaná
  • Čeština

Autoři: Jerry Cotton. Vydavatel: Neznámé nakladatelství . Použitá kniha. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Říkají si „The…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt muže, který překážel - Vilém Pavlík

Smrt muže, který překážel - Vilém Pavlík

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 2007

Autoři: Vilém Pavlík. Vydavatel: Nava listopad 2007 . Použitá kniha. Počet stran: 142. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nebezpečné lásky - Josef Kratochvíl

Nebezpečné lásky - Josef Kratochvíl

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 2006

Autoři: Josef Kratochvíl. Vydavatel: Víkend červenec 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 124. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Simenon Georges - Sedm křížků a jeden ministrant

Simenon Georges - Sedm křížků a jeden ministrant

  • Brožovaná
  • Počet stran 116
  • Rok vydání 1970

nakl. Mladá fronta, 1970, 1. vydání, brožovaná, 116 stran, dobrý stav…

26 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hitchcock & Queen - Padlý anděl

Hitchcock & Queen - Padlý anděl

  • Brožovaná
  • Počet stran 163
  • Rok vydání 1992

nakl. Lidové noviny, 1992, brožovaná, 163 stran, pěkný stav…

26 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
DeMille Nelson, Block Thomas - Mayday

DeMille Nelson, Block Thomas - Mayday

  • Brožovaná
  • Počet stran 382
  • Rok vydání 2000

nakl. Alpress s.r.o., 2000 brožovaná, 382 stran výborný stav…

26 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Heller Joseph - Něco se stalo

Heller Joseph - Něco se stalo

  • Brožovaná
  • Počet stran 429
  • Rok vydání 1996

nakl. BB art, 1996, brožovaná, 429 stran, pěkný stav…

27 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vercors - Obeplutí

Vercors - Obeplutí

  • Brožovaná
  • Počet stran 103
  • Rok vydání 1959

nakl. SNKLHU, 1959, 1. vydání, brožovaná, 103 stran, dobrý stav…

27 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ott Wolfgang - Žraloci a malé ryby

Ott Wolfgang - Žraloci a malé ryby

  • Brožovaná
  • Počet stran 335
  • Rok vydání 2001

nakl. Naše vojsko, 2001, brožovaná, 335 stran, pěkný stav…

27 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jaeger Henry - Za mřížemi

Jaeger Henry - Za mřížemi

  • Brožovaná
  • Počet stran 264
  • Rok vydání 1992

nakl. Melantrich, 1992, 1. vydání, brožovaná, 264 stran pěkný stav…

27 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cain James M. - Pošťák vždycky zvoní dvakrát, Pojistka smrti

Cain James M. - Pošťák vždycky zvoní dvakrát, Pojistka smrti

1
  • Brožovaná
  • Počet stran 242
  • Rok vydání 1987

kresba na obálce Adolf Born, nakl. Melantrich, 1987, 1. vydání, brožovaná, 242 stran, pěkný stav…

27 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Šestnáct let beze stopy KnihaPokles ceny

Šestnáct let beze stopy Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 408

Kniha - autor French Gillian, 408 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Napínavý psychologický thriller od oceňované…

359 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Nekroskop Řeč mrtvých Kniha

Nekroskop Řeč mrtvých Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 464

Kniha - autor Brian Lumley, 464 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Ticho hrobu není vůbec tichem. Miliony mrtvých…

359 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie