Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Černé slzy paní Moschelesové - Hana Zlínská

Černé slzy paní Moschelesové - Hana Zlínská

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2022

Autoři: Hana Zlínská. Vydavatel: Vyšehrad 2022. Použitá kniha. Počet stran: 216. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Christieová Agatha - Třetí dívka

Christieová Agatha - Třetí dívka

  • Brožovaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 1977

nakl. Československý spisovatel, 1977, brožovaná, 232 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Čaroděj ze Salemu 5: Město zrůd

Čaroděj ze Salemu 5: Město zrůd

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1998

Syn čaroděje ze Salemu Rodericka Andary Robert Craven navštíví na pozvání otcova i svého přítele Howarda tajuplné město, o…

99 Kč

Minotaur.cz

Zobrazit detail
Tajemný pan Remington

Tajemný pan Remington

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2024

Hazel Foxová přijíždí do svého nového zaměstnání na soukromém ostrově v naději, že se bude moct inspirovat od renomované…

od 315 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Berge des Wahnsinns - H. P. Lovecraft [DE] (2007, Brožovaná, Suhrkamp)

Berge des Wahnsinns - H. P. Lovecraft [DE] (2007, Brožovaná, Suhrkamp)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2007
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
153 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Passengers

Passengers

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 403
  • Rok vydání 2026

'Provocative, terrifying and compulsive. Another savagely clever near future thriller' - Cara Hunter, bestselling author of…

329 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Do černého brož. - Dick Francis

Do černého brož. - Dick Francis

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 247

Autoři: Dick Francis. Vydavatel: Olympia . Použitá kniha. Počet stran: 247. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mark Mega 2 Nestvůry v hlubině - Thomas C. Brezina

Mark Mega 2 Nestvůry v hlubině - Thomas C. Brezina

  • Brožovaná
  • Čeština

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Neznámé nakladatelství . Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hlídky - Ed McBain

Hlídky - Ed McBain

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 334
  • Rok vydání 2003

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: BB art 2003 . Použitá kniha. Počet stran: 334. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Hanba, jaká…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ritter Petr - Protipopravčí četa

Ritter Petr - Protipopravčí četa

  • Brožovaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 1992

nakl. Melantrich, 1992, první vydání, brožovaná, 296 stran, velmi dobrý stav Děj je soustředěn do týdeního soudního procesu…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cílek Roman - Odvrácená tvář

Cílek Roman - Odvrácená tvář

  • Brožovaná
  • Počet stran 362
  • Rok vydání 1989

nakl. Práce, 1989, 1. vydání, brožovaná, 362 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simenon Georges - Nelítostný Maigret

Simenon Georges - Nelítostný Maigret

1
  • Brožovaná
  • Počet stran 212
  • Rok vydání 1971

nakl. Orbis, 1971, 1. vydání, brožovaná, 212 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fulghum Robert - Už hořela, když jsem si do ní lehal

Fulghum Robert - Už hořela, když jsem si do ní lehal

  • Brožovaná
  • Počet stran 138
  • Rok vydání 1993

nakl. Odeon, 1993, brožovaná, 138 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sedlmayerová Anna - Symbol zůstal mramorový

Sedlmayerová Anna - Symbol zůstal mramorový

  • Brožovaná
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 1989

vydalo Severočeské nakl., 1989, 1. vydání, brožovaná, 120 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steinberg Werner - Komisařův poslední případ

Steinberg Werner - Komisařův poslední případ

  • Brožovaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1989

nakl. Melantrich, 1989, první vydání brožovaná, 200 stran dobrý stav, na předsádkách razítka knihovny…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gardner Erle Stanley - Případ světélkujících prstů

Gardner Erle Stanley - Případ světélkujících prstů

  • Brožovaná
  • Počet stran 166
  • Rok vydání 1980

nakl. Vyšehrad, 1980, 1. vydání. brožovaná, 166 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Čaroděj ze Salemu 3: Knihy psané Satanem

Čaroděj ze Salemu 3: Knihy psané Satanem

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1998

Záhadné zelené světlo a prastaré texty ovlivňují osudy Roberta Cravena, syna čaroděje Rodericka Andary, a jeho starých i…

99 Kč

Minotaur.cz

Zobrazit detail
Poslední výzva 2

Poslední výzva 2

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 1998

Poslední výzva od Tima Powerse je okultistická novela zasazená do prostředí paralelního gangsterského světa Las Vegas a…

140 Kč

Minotaur.cz

Zobrazit detail
Spící tajemství

Spící tajemství

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2013

Po nečekaném odhalení Blissiny pravé identity a krvavých událostech v Riu je jasné, že stříbrokrevní jsou skutečnou hrozbou.…

159 Kč

Minotaur.cz

Zobrazit detail
Sklepení

Sklepení

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2009

Nazývají ho Domem bestie. Sjíždějí se sem turisté, přilákaní historií brutálního vraždění a sadistického sexuálního…

168 Kč

Minotaur.cz

Zobrazit detail
Ramses Prokletý

Ramses Prokletý

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 452
  • Rok vydání 2003

Jméno světoznámé autorky Anne Riceové je v čtenářských myslích neodděliteně spjato s upíry, zejména s jejich neuvěřitelnou…

od 179 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Nemrtvý

Nemrtvý

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 264
  • Rok vydání 2006
189 Kč

Minotaur.cz

Zobrazit detail
Říše temnot 6: Spřízněné duše

Říše temnot 6: Spřízněné duše

1
  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2013

Šestnáctiletá Hannah je v nebezpečí. Dostává podivné vzkazy, má pocit, že ji někdo sleduje a chce ji zabít. Podivný cizinec,…

199 Kč

Minotaur.cz

Zobrazit detail
Staré viny (2026, brožovaná)

Staré viny (2026, brožovaná)

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2026

Jess je na cestě domů se svým manželem, který ji spěšně vyzvedl z policejní stanice, kde skončila po dramatickém rodinném…

od 315 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Návrat Ellie

Návrat Ellie

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 295
  • Rok vydání 2025
  • Detektivka

Sedmnáctiletá Ellie před více než dvěma lety odešla z motelového pokoje a pak jako by se po ní slehla zem. Dokud se jednoho…

od 315 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Hotel Chelsea - Jeremy Bates

Hotel Chelsea - Jeremy Bates

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2025

Anotace: Reportér Malcolm má pro svůj časopis napsat článek o nekonečných rekonstrukcích slavného newyorského hotelu…

od 316 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Země vdov

Země vdov

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2024

Když pečovatelka Jette přijíždí na obvyklou ranní kontrolu stařičké paní Jensenové, zdaleka netuší, jaký pohled se jí…

od 318 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Začínáme na konci

Začínáme na konci

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2024

Čeho je člověk schopen, aby ochránil svou rodinu? ***** Toto je příběh o dobru a zlu a o tom, že někde mezi nimi žijeme svůj…

od 319 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Ostrov hněvu Kniha

Ostrov hněvu Kniha

  • Brožovaná
  • Thriller
  • Čeština
  • Počet stran 312

Kniha - autor Alex Michaelides, 312 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Mistrně vystavěný thriller o síle starých…

319 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
S jídlem roste chuť Kniha

S jídlem roste chuť Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 296
  • Detektivka

Kniha - autor Marie Horová, 296 stran, česky, brožovaná s přebalem matná První případ forenzního psychologa Martina Steina z…

319 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Kłamstwa mojej żony - Glica Dorota [PL] (2024, Brožovaná, Filia)

Kłamstwa mojej żony - Glica Dorota [PL] (2024, Brožovaná, Filia)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024

\nW podwarszawskiej miejscowości ginie matka i dziecko. Policja podejrzewa, że kobieta odeszła od męża, bo nie była z nim…

153 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Żadnych bogów, żadnych panów - Grzegorz Dziedzic [PL] (2023, Brožovaná, AGORA)Pokles ceny

Żadnych bogów, żadnych panów - Grzegorz Dziedzic [PL] (2023, Brožovaná, AGORA)

  • Brožovaná

\nNajlepszy kryminalny debiut ostatnich lat\nGangsterska historia osadzona w polskim Chicago u progu lat 20. XX wieku\nZanim…

153 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Hound of the Baskervilles - Doyle Arthur Conan [EN] (2023, Brožovaná, Oxford University Press)

The Hound of the Baskervilles - Doyle Arthur Conan [EN] (2023, Brožovaná, Oxford…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2023
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
153 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Mezi dobrem a zlem

Mezi dobrem a zlem

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2018

Jak rozeznat dobro od zla? Odpověď závisí na tom, v co věříme... Jdeme dál a doufáme, že naše přesvědčení nás vedou správnou…

od 153 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Earthlight

Earthlight

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 177
  • Rok vydání 2019

The time: 200 years after man's first landing on the Moon. There are permanent populations established on the Moon, Venus…

od 153 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Der Puppengräber - Petra Hammesfahr [DE] (2011, Brožovaná, Rowohlt TB.)

Der Puppengräber - Petra Hammesfahr [DE] (2011, Brožovaná, Rowohlt TB.)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2011
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
153 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Guggenheim Mystery - Stevens, Robin [EN] (2018, Brožovaná, Penguin UK)

The Guggenheim Mystery - Stevens, Robin [EN] (2018, Brožovaná, Penguin UK)

  • Brožovaná

Both a tremendous art-theft whodunit and a loving tribute Guardian…

od 153 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Pozdní navrátilec - Novely a povídky

Pozdní navrátilec - Novely a povídky

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 283
  • Rok vydání 2022

Mavis Gallantová se narodila v Kanadě a žila ve Francii, kde v roce 2014 zemřela ve věku 91 let. Celý svůj život se věnovala…

329 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Naming of the Dead

Naming of the Dead

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 517
  • Rok vydání 2026

The world is watching.And a killer is waiting...When Detective Inspector John Rebus starts looking into the apparent suicide…

329 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Smrt dokonalé věty

Smrt dokonalé věty

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 231
  • Rok vydání 2025

Román zachycuje poslední měsíce Estonska pod sovětskou nadvládou a nabízí mnohostranný a živý obraz dnů, které předcházely…

329 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Dirty Lying Sirens

Dirty Lying Sirens

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 370
  • Rok vydání 2026

Kniha "Dirty Lying Sirens" spadá do žánru Cizojazyčná literatura. Autorem je Sabrina Blackburry. Kniha je brožovaná.…

od 335 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
La muraille de Chine

La muraille de Chine

  • Brožovaná
  • Počet stran 330
  • Francouzština
  • Rok vydání 2013

«En cinq ans, on pouvait construire environ cinq cents metres ; apres quoi, il est vrai, les chefs étaient en général trop…

337 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
The Party House

The Party House

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 358
  • Rok vydání 2022

'A real page-turner' Ian Rankin The Party House by Lin Anderson is a deeply atmospheric psychological thriller set in the…

od 339 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Mad Honey

Mad Honey

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 452
  • Rok vydání 2022

Olivia fled her abusive marriage to return to her hometown and take over the family beekeeping business when her son Asher…

od 340 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
KRIMITÝM – Tygří doupě + Ostrov lebek - Barlow Steve

KRIMITÝM – Tygří doupě + Ostrov lebek - Barlow Steve

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144

Autoři: Barlow Steve. Vydavatel: Fragment . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrtící plameny a další skutečné příběhy - Marie Formáčková

Smrtící plameny a další skutečné příběhy - Marie Formáčková

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 10

Autoři: Marie Formáčková. Vydavatel: AFP Global 10.5.2018 . Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nieznajoma z Sekwany - Guillaume Musso

Nieznajoma z Sekwany - Guillaume Musso

  • Brožovaná
  • Polština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2022

Autoři: Guillaume Musso. Počet stran: 352. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Nieznajoma z Sekwany to kolejna z…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Fantom osamělých žen - Krimi 5/17 - Jan Vašek

Fantom osamělých žen - Krimi 5/17 - Jan Vašek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 5

Autoři: Jan Vašek. Vydavatel: Víkend 5.9.2017 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie