Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
U… jako Utrpení - Sue Grafton

U… jako Utrpení - Sue Grafton

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2012

Autoři: Sue Grafton. Vydavatel: BB art listopad 2012 . Použitá kniha. Počet stran: 352. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Řezáč Tomáš - Smrt v ulicích

Řezáč Tomáš - Smrt v ulicích

  • Brožovaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 1982

nakl. Práce, 1982, první vydání brožovaná, 304 stran dobrý stav, vzadu razítko knihovny ROH…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
No Time For Goodbye (Linwood Barclay)(Brožovaná)

No Time For Goodbye (Linwood Barclay)(Brožovaná)

  • Thriller
  • Brožovaná

The master of the shocking twist Linwood Barclay's mega-selling No Time For Goodbye - a lightning-paced psychological…

od 241 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Čaroděj ze Salemu 2: Dům na konci času

Čaroděj ze Salemu 2: Dům na konci času

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1998

Syn čaroděje Rodericka Andary Robert Craven konečně dorazil do Londýna, aby tu vyhledal otcova přítele Howarda a převzal…

99 Kč

Minotaur.cz

Zobrazit detail
Paní Merkelová a vražda na zámku Kniha

Paní Merkelová a vražda na zámku Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 296

Kniha - autor David Safier, 296 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Angela Merkelová odešla do důchodu a společně se…

299 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
House of Many Ways

House of Many Ways

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2017

A chaotically magical sequel to Howl's Moving Castle. Charmain Baker is in over her head. Looking after Great Uncle…

od 153 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Kocour a jeho lidi

Kocour a jeho lidi

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2026

Feel good román o létě v New Yorku, síle přátelství a jednom vychytralém kocourovi, kterému záleží na jeho lidech.Kočky se…

od 381 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Zločin v galerii a jiné krimipříběhy - Heda Bartíková

Zločin v galerii a jiné krimipříběhy - Heda Bartíková

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2001

Autoři: Heda Bartíková. Vydavatel: PRAGOLINE 2001. Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nový život na Gormu - Leandro Consumi

Nový život na Gormu - Leandro Consumi

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 2011

Autoři: Leandro Consumi. Vydavatel: PRÁH 2011. Použitá kniha. Počet stran: 64. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Večerní host brož. - Rex Stout

Večerní host brož. - Rex Stout

  • Brožovaná
  • Čeština

Autoři: Rex Stout. Vydavatel: Knižní klub . Použitá kniha. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Otavová Merja - Dlouhá bílá noc

Otavová Merja - Dlouhá bílá noc

  • Brožovaná
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 1972

nakl. Albatros, 1972, 1. vydání, brožovaná, 110 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Perry-Bouquetová Anne - Tu máš pusu

Perry-Bouquetová Anne - Tu máš pusu

  • Brožovaná
  • Počet stran 96
  • Rok vydání 1989

ilustrace Petr Poš, nakl. Mladá fronta, 1989, 1. vydání brožovaná, 96 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kishon Ephraim - Inkognito v Praze

Kishon Ephraim - Inkognito v Praze

  • Brožovaná
  • Počet stran 198
  • Rok vydání 1990

nakl. Konsultace, 1990, 1. vydání, brožovaná, 198 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McCombie Karen - Rockerka Sadie: Totální propadák

McCombie Karen - Rockerka Sadie: Totální propadák

  • Brožovaná
  • Počet stran 174
  • Rok vydání 2010

nakl. Fragment, 2010, brožovaná, 174 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dold-Michajlyk Jurij - Velká hra

Dold-Michajlyk Jurij - Velká hra

  • Brožovaná
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 1983

nakl. Vyšehrad, 1983, brožovaná, 328 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bezymenskij Lev - Zkrocení tajfunu

Bezymenskij Lev - Zkrocení tajfunu

  • Brožovaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 1980

nakl. Kamarád, 1980, 1. vydání, brožovaná, 272 stran, ilustrace + dobové fotografie, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain Ed - Jed

McBain Ed - Jed

  • Brožovaná
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 1994

nakl. Český spisovatel, 1994, 1.vydání, brožovaná, 220 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
El misterioso caso de Styles (Agatha Christie)(Brožovaná)

El misterioso caso de Styles (Agatha Christie)(Brožovaná)

  • Detektivka
  • Brožovaná

El primer caso de Hércules PoirotEssex, Inglaterra. En la mansión Styles, la millonaria Emily Inglethorp es encontrada…

od 245 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Der Nachtwandler - Sebastian Fitzek

Der Nachtwandler - Sebastian Fitzek

  • Brožovaná

In seiner Jugend litt Leon Nader an Schlafstörungen. Als Schlafwandler wurde er während seiner nächtlichen Ausflüge sogar…

od 250 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Splitter - Sebastian Fitzek

Splitter - Sebastian Fitzek

  • Brožovaná

was wäre, wenn ...§Was wäre, wenn wir die schlimmsten Ereignisse unseres Lebens für immer aus dem Gedächtnis löschen…

od 252 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
EL ASESINATO DE ROGER ACKROYD (AGATHA CHRISTIE)(Brožovaná)

EL ASESINATO DE ROGER ACKROYD (AGATHA CHRISTIE)(Brožovaná)

  • Brožovaná

El asesinato de Roger Ackroyd rompió todas las reglas de la novelapolicíaca y convirtió a Agatha Christie en un nombre…

od 260 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Jedne zime u New Yorku (Josie Silver)(Brožovaná)

Jedne zime u New Yorku (Josie Silver)(Brožovaná)

  • Brožovaná

JEDNE ZIME U NEW YORKU - Josie Silver NOVI ROMAN AUTORICE SVJETSKOG BESTSELERA „JEDNOGA DANA U PROSINCU” Nježna, dirljiva…

od 297 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Čaroděj ze Salemu 5: Město zrůd

Čaroděj ze Salemu 5: Město zrůd

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1998

Syn čaroděje ze Salemu Rodericka Andary Robert Craven navštíví na pozvání otcova i svého přítele Howarda tajuplné město, o…

99 Kč

Minotaur.cz

Zobrazit detail
Prasklé zrcadlo - Agatha Christie

Prasklé zrcadlo - Agatha Christie

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 264
  • Rok vydání 2025

Poklidné dny v městečku St. Mary Mead rozčeří žhavé klepy o filmové hvězdě Marině Greggové a jejím manželovi, nových…

od 299 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Chlapci - Jakub Ćwiek (čeština, 2026, brožovaná)

Chlapci - Jakub Ćwiek (čeština, 2026, brožovaná)

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2026

Dobrovský s.r.o 2026 Vazba: Brožovaná Stav: Nová Řevem motorů, rachotem výstřelů a hlasitým BANGARANG! – tak zvěstují svůj…

od 301 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
The Bright Sword

The Bright Sword

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 673
  • Rok vydání 2024

When gifted young knight Collum arrives at Camelot to compete for a place on the Round Table, he quickly discovers that he’s…

od 306 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Kam za tebou nemůžu

Kam za tebou nemůžu

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 364
  • Rok vydání 31

Šest týdnů po zmizení Sofie Kingové policie tápe. Její rodiče Harry a Zara ale nevěří, že by se po dceři slehla zem. Zatímco…

od 307 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Atlas Pekla Kniha

Atlas Pekla Kniha

  • Brožovaná
  • Horor
  • Čeština
  • Počet stran 304

Kniha - autor Nathan Ballingrud, 304 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Šest příběhů z míst na hranici Pekla,…

307 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Hračkář Kniha

Hračkář Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština

Kniha - autor Andrew Mayne, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Od autora bestselleru ŠelmaProfesor Theo Cray se kvůli…

309 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Hranice posedlosti (Selena Mortys, 2025)

Hranice posedlosti (Selena Mortys, 2025)

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 218
  • Rok vydání 2025

Solis 2025 Vazba: Brožovaná Stav: Nová Jsem iluze. Přesně to, co chtějí, abych byl. Rozmazlím je, zhýčkám, zničím – a ony mi…

od 309 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
The Outward Urge

The Outward Urge

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 165
  • Rok vydání 2021

The 'outward urge' was a factor in the Troon inheritance. Successive generations of Troons, looking up at the stars, heard…

od 153 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Out of the Blue

Out of the Blue

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2023

AN INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER! From Jason June, author of the breakout teen debut novel Jay's Gay Agenda, comes Out…

od 153 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Grey Lensman

Grey Lensman

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 290
  • Rok vydání 2019

Somewhere among the galaxies is the stronghold of Boskone - a network of brilliant space-criminals whose hunger for conquest…

od 153 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
The German Girl

The German Girl

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 370
  • Rok vydání 2017

The German Girl sweeps from Berlin at the brink of WWII to Cuba on the cusp of revolution, to New York in the wake of…

od 153 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Dangerous Remedy

Dangerous Remedy

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 440
  • Rok vydání 2021

The first in a dazzling, commercial, historical adventure series set in the extravagant and deadly world of the French…

od 153 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
American Prince

American Prince

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2023

From USA Today and Wall Street Journal bestselling author Sierra Simone comes the next installment in a steamy new…

od 153 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The The Further Adventures of Sherlock Holmes - Siciliano, Sam [EN] (2013, Brožovaná, Titan Books Ltd)

The The Further Adventures of Sherlock Holmes - Siciliano, Sam [EN] (2013,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2013

When Rose Grimswell breaks off her engagement to Lord Digby, the concerned fiance calls on Sherlock Holmes to visit the…

od 153 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Bergersdorf - Ein Tatsachenroman

Bergersdorf - Ein Tatsachenroman

  • Brožovaná
  • Počet stran 424
  • Němčina
  • Rok vydání 2025

Obyvatelé vesnice Bergersdorf v německém jazykovém ostrově na Jihlavsku (dnes Kamenná) vítají patnáctý březen 1939 nadšeně…

390 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Scorpion

Scorpion

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2021

Around the world, twenty-two people have been murdered. The victims fit no profile, the circumstances vary wildly, but one…

399 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Other Woman

Other Woman

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 476
  • Rok vydání 2019

From Daniel Silva, the No.1 New York Times bestselling author, comes a modern masterpiece of espionage, love, and betrayal.…

399 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
The House of Cross

The House of Cross

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 405
  • Rok vydání 2024

SOON TO BE AN ORIGINAL AMAZON PRIME SERIESThe thirty-second instalment in James Patterson's globally bestselling Alex Cross…

od 399 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Death in le Jardin: the unputdownable new cosy murder mystery

Death in le Jardin: the unputdownable new cosy murder mystery

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 324
  • Rok vydání 2024

On the surface, Richard Ainsworth has life where he wants it. Middle-aged navel gazing and Olympic levels of procrastination…

399 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Feel the Fear and Do It Anyway

Feel the Fear and Do It Anyway

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2019

Kniha "Feel the Fear a (Classic Editi" spadá do žánru Cizojazyčná literatura. Kniha je brožovaná. Obsahuje 272 stran. Jedná…

399 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Love Is Blind

Love Is Blind

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 382
  • Rok vydání 2018

'Boyd on form is the ultimate in immersive fiction, and Love is Blind is Boyd at the top of his game . . . magnificent'…

399 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Klička a gól! - Achim Ahlgrimm

Klička a gól! - Achim Ahlgrimm

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 94
  • Rok vydání 2008

Autoři: Achim Ahlgrimm. Vydavatel: Thovt květen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 94. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mrtvý z mýtiny - Milan Dušek

Mrtvý z mýtiny - Milan Dušek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128

Autoři: Milan Dušek. Vydavatel: OFTIS . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pražský Modrovous - Ivan Černý

Pražský Modrovous - Ivan Černý

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2024

Autoři: Ivan Černý. Vydavatel: Olympia 2024. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vstříc smrti - Milan Dušek

Vstříc smrti - Milan Dušek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1

Autoři: Milan Dušek. Vydavatel: Nava 1.11.2011 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie