Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
L'assassinio di Roger Ackroyd (Agatha Christie)(Brožovaná)

L'assassinio di Roger Ackroyd (Agatha Christie)(Brožovaná)

  • Detektivka
  • Brožovaná

King's Abbot è un tipico paesino della campagna inglese dove non succede mai nulla di speciale. Un giorno però qualcosa…

od 394 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Hádanka Rádžova Rubínu - Enid Blyton

Hádanka Rádžova Rubínu - Enid Blyton

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2000

Autoři: Enid Blyton. Vydavatel: Egmont 2000 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bez motivu (detektivní povídky)

Bez motivu (detektivní povídky)

  • Brožovaná
  • Počet stran 166
  • Rok vydání 1971

Detektivní povídky - Chandler, Hammet, Irish, Maurier... nakl. Orbis, 1971, 1.vydání, brožovaná, 166 stran, dobrý stav…

24 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tenkrát v Texasu Kniha

Tenkrát v Texasu Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 280

Kniha - autor Jan Hlubek, 280 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Dead Cow City je městečko v Texasu, jižně od Fort…

289 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Asymetria - Bartosz Szczygielski [PL] (2024, Brožovaná, Czwarta Strona)

Asymetria - Bartosz Szczygielski [PL] (2024, Brožovaná, Czwarta Strona)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024

\nŚmierć nigdy nie jest sprawiedliwa. Alicja Mort odkrywa to podczas swojej pierwszej sprawy, kiedy rozmawia z kobietą…

151 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Ozvěny záhrobí

Ozvěny záhrobí

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2022

Krádež vzácného tisku. Únos malého chlapce. Sebevražda mladé dívky. Zdánlivě nesouvisející případy, v nichž vyšetřovatel…

312 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
The Edgar Cayce Companion (Edgar Cayce, B. Ernest Frejer)(Brožovaná)

The Edgar Cayce Companion (Edgar Cayce, B. Ernest Frejer)(Brožovaná)

  • Brožovaná

This outstanding reference work contains concise quotes from the Edgar Cayce readings on 264 different topics, including…

od 400 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
11/22/63 – Stephen King (EN)

11/22/63 – Stephen King (EN)

  • Brožovaná

Kniha 9781451627299 11/22/63 Stephen King…

od 400 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Salems Lot (Stephen King)(Brožovaná)

Salems Lot (Stephen King)(Brožovaná)

  • Horor
  • Brožovaná

Following the successful launch of our new Classic King range with CARRIE, comes a beautiful hardback edition of King's…

od 415 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Příliš tiché hodiny brož. - Ed McBain

Příliš tiché hodiny brož. - Ed McBain

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 238

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: BB art . Použitá kniha. Počet stran: 238. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Jedna byla chudá,…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smyčka smrti - Marinina

Smyčka smrti - Marinina

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2001
  • Detektivka

Autoři: Marinina. Vydavatel: Klub přátel ruské písemnosti 2001 . Použitá kniha. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Detektivní…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jak vraždí zloba - Jiří Soukup

Jak vraždí zloba - Jiří Soukup

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2005

Autoři: Jiří Soukup. Vydavatel: Víkend prosinec 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Maniak v černé kukle - Milan Dušek

Maniak v černé kukle - Milan Dušek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 138
  • Rok vydání 2008

Autoři: Milan Dušek. Vydavatel: Nava květen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 138. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Čert nikdy nespí - Marie Formáčková

Čert nikdy nespí - Marie Formáčková

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 13

Autoři: Marie Formáčková. Vydavatel: AFP Global 13.8.2019 . Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sláva nazdar výletu - Martin Vácha

Sláva nazdar výletu - Martin Vácha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 108
  • Rok vydání 2005

Autoři: Martin Vácha. Vydavatel: Albatros Karneval srpen 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 108. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Navzdory - Jenny Pitmanová

Navzdory - Jenny Pitmanová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 25

Autoři: Jenny Pitmanová. Vydavatel: Olympia 25.02.2005. Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Gilbert Michael - Smrt má hluboké kořeny

Gilbert Michael - Smrt má hluboké kořeny

  • Brožovaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 1986

nakl. Československý spisovatel, 1986, první vydání brožovaná, 216 stran pěkný stav…

24 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Naha Ed - Robocop

Naha Ed - Robocop

  • Brožovaná
  • Počet stran 140
  • Rok vydání 1991

nakl. Premiéra, 1991, 1. vydání, brožovaná, 140 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
van Dine S. S. - Vražda Alvina Bensona

van Dine S. S. - Vražda Alvina Bensona

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1995

nakl. Naše vojsko, 1995, 1. vydání, brožovaná, 160 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rozen Alexandr - Vyhrát spor

Rozen Alexandr - Vyhrát spor

  • Brožovaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 1979

nakl. Mladá fronta, 1979, 1. vydání, brožovaná, 288 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kennedyová Margaret - Věrná milenka

Kennedyová Margaret - Věrná milenka

  • Brožovaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1993

nakl. Universe, 1993, brožovaná, 208 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kapp Colin - Počátky chaosu

Kapp Colin - Počátky chaosu

  • Brožovaná
  • Počet stran 169
  • Rok vydání 1993

nakl. AFSF, 1993, brožovaná, 169 stran, velmi dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chase James Hadley - Mrtví zůstanou němí

Chase James Hadley - Mrtví zůstanou němí

  • Brožovaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 1992

nakl. Ametyst, 1992, 1. vydání, brožovaná, 136 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Horská bouda, která zanikla - Mladý zubař Maksymilian Rajczakowski

Horská bouda, která zanikla - Mladý zubař Maksymilian Rajczakowski

1
  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 352

Kniha - 352 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Temná krimi z Krkonoš, v níž se současnost prolíná s minulostíMladý…

289 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Předvečer Všech svatých Kniha

Předvečer Všech svatých Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština

Kniha - autor Michael Penning, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Alice Jasobsová nevěří na duchy… dokud jeden z nich…

289 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Ostrý střih: Ne každý příběh má happy end ... Kniha

Ostrý střih: Ne každý příběh má happy end ... Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 336

Kniha - autor Sandra Brown, 336 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Mrazivý příběh, ve kterém je vše jinak, než se…

289 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Ďáblův potok Kniha

Ďáblův potok Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 368

Kniha - autor Todd Keisling, 368 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Asi pětadvacet kilometrů od městečka Stauford v…

289 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Zákon džungle Kniha

Zákon džungle Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 304

Kniha - 304 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Benjamin Becker nikdy neměl od života přehnaná očekávání. Toužil jen…

289 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Stačí přežít září Kniha

Stačí přežít září Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 376

Kniha - 376 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá…

289 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Kluk s bolestivým tetováním Kniha

Kluk s bolestivým tetováním Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 336

Kniha - autor Josh Lanyon; Kateřina Niklová, 336 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Holmes se stěhuje. Z nějakého…

289 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Poradnik prawdziwej damy - Freeman, Dianne [PL] (2024, Brožovaná, Skarpa Warszawska)

Poradnik prawdziwej damy - Freeman, Dianne [PL] (2024, Brožovaná, Skarpa Warszawska)

  • Brožovaná

\nAutorka Dianne Freeman powraca ze swoimi bohaterami do wiktoriańskiej Anglii!\nDla Frances Wynn, wdowy po zmarłym hrabim…

151 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Żar - Mathia Weronika [PL] (2023, Měkká, Czwarta Strona)

Żar - Mathia Weronika [PL] (2023, Měkká, Czwarta Strona)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2023

Upalne lato. Z nieba leje się żar. Tego dnia, gdy Lena wyznaje miłość Rafałowi, on popełnia samobójstwo. Ponad dwadzieścia…

151 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Wirtuoz - Krzysztof Bochus [PL] (2024, Brožovaná, Skarpa Warszawska)

Wirtuoz - Krzysztof Bochus [PL] (2024, Brožovaná, Skarpa Warszawska)

  • Brožovaná

\nOd Warszawy powstania styczniowego po współczesną Majorkę - autor bestsellerowej serii o Adamie Bergu zabiera czytelnika w…

151 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Warszawianka. Gdy zgasną światła - Ida Żmiejewska [PL] (2024, Brožovaná, Skarpa Warszawska)

Warszawianka. Gdy zgasną światła - Ida Żmiejewska [PL] (2024, Brožovaná, Skarpa…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024

\nPowieść autorki nominowanej do Nagrody Wielkiego Kalibru!\nMaj 1887 roku. Warszawskim światkiem teatralnym wstrząsa…

151 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Free Fall – David Wiesner (EN)

Free Fall – David Wiesner (EN)

  • Brožovaná

Kniha 9780688109905 Free Fall David Wiesner…

od 151 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
The House on the Borderland - Hodgson William Hope [EN] (2020, Brožovaná, Graphic Arts Books)

The House on the Borderland - Hodgson William Hope [EN] (2020, Brožovaná, Graphic…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
152 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Królowa Saby - Kassala Ewa [PL] (2024, Brožovaná, Sonia Draga)

Królowa Saby - Kassala Ewa [PL] (2024, Brožovaná, Sonia Draga)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024

\nOddana wierze, rozdarta miłością. Jaką drogą pójdzie jedna z najpotężniejszych władczyń starożytności?\nMakeda, mądra i…

152 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Silent Reading: Mo Du (Novel) Vol. 1 (Priest)(Brožovaná)

Silent Reading: Mo Du (Novel) Vol. 1 (Priest)(Brožovaná)

  • Thriller
  • Brožovaná
  • Počet stran 356
  • Angličtina
  • Rok vydání 2025

The hit danmei (Boys’ Love) thriller from the author behind Guardian: Zhen Hun and Stars of Chaos: Sha Po Lang–both…

od 315 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Book of Blood and Roses

Book of Blood and Roses

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2026

I'll drive her insane . . . and then I'll go.And she'll spend the rest of eternity dying to taste me again. ENCOUNTER THE…

od 315 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
El Extraňo Caso Del Dr. Jekyll Y Mr. Hyde, Olalla

El Extraňo Caso Del Dr. Jekyll Y Mr. Hyde, Olalla

  • Brožovaná
  • Počet stran 202
  • Španělština
  • Rok vydání 2013

El extrano caso del Dr. Jekyll y Mr. Hyde, la máxima cointribución de Stevenson a la literatura de intriga y a la…

319 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Kříďák

Kříďák

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2025

Hororový psychothriller s jedinečnou atmosférou vyšel ve 40 zemích. Začalo to na pouti roku 1986, kde potkal dvanáctiletý…

321 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
L'arracheuse de dents

L'arracheuse de dents

  • Brožovaná
  • Počet stran 480
  • Francouzština
  • Rok vydání 2018

Sous le plancher de sa maison de famille, un professeur retrouve par hasard les Mémoires inédits de son aieule Lucile…

321 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
The Andalucian Friend - The First Book in the Brinkmann Trilogy - Alexander Söderberg

The Andalucian Friend - The First Book in the Brinkmann Trilogy - Alexander Söderberg

  • Thriller
  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 447
  • Rok vydání 2013

Living a quiet life in the suburbs, Sophie Brinkmann is captivated by the handsome and sophisticated Hector Guzman. She has…

od 323 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Hadrový panák - Daniel Cole (2022, brožovaná)Pokles ceny

Hadrový panák - Daniel Cole (2022, brožovaná)

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2022

Šokující krimithriller, bestseller ve 35 zemích, nyní i v seriálové adaptaci AMC+. Mrtvola sešitá ze šesti částí různých těl…

323 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Šišmiš – Jo Nesbo (HR)

Šišmiš – Jo Nesbo (HR)

  • Brožovaná

Kniha 9789533194356 Šišmiš Jo Nesbo…

od 439 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Stephen King - IT – Stephen King (ES)

Stephen King - IT – Stephen King (ES)

  • Brožovaná

Kniha 9788466345347 Stephen King - IT Stephen King…

od 441 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Acrobat of the Heart – Stephen Wangh (EN)

Acrobat of the Heart – Stephen Wangh (EN)

  • Brožovaná

Kniha 9780375706721 Acrobat of the Heart Stephen Wangh…

od 463 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Uljez (Stephen King)(Brožovaná)

Uljez (Stephen King)(Brožovaná)

  • Thriller
  • Brožovaná

Oskvrnuto tijelo jedanaestogodišnjeg dječaka pronađeno je u gradskome parku. I svjedoci i otisci prstiju nedvosmisleno…

od 480 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie