Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
The Killer Angels (Michael Shaara)(Brožovaná)

The Killer Angels (Michael Shaara)(Brožovaná)

  • Brožovaná

The Battle of Gettysburg was fought for two dreams-- freedom, and a way of life. Memories, promises, and love were carried…

od 325 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Zachraňte korunního svědka - Jan Stach

Zachraňte korunního svědka - Jan Stach

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 108

Autoři: Jan Stach. Vydavatel: Víkend . Použitá kniha. Počet stran: 108. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Moravcová Jana - Klub omylných - edice KAPKA svazek č. 185

Moravcová Jana - Klub omylných - edice KAPKA svazek č. 185

  • Brožovaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1983

nakl. Mladá fronta, 1983, první vydání, ilustrace Josef Velčovský, brožovaná, 208 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Případy soudce Ti Pomsta Bílého tygra Kniha

Případy soudce Ti Pomsta Bílého tygra Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 224

Kniha - autor Frédéric Lenormand, 224 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Příběh vypráví o sérii podivných událostí,…

279 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Wrath of Poseidon - Clive Cussler [EN] (2021, Měkká, Penguin LCC US)

Wrath of Poseidon - Clive Cussler [EN] (2021, Měkká, Penguin LCC US)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
L'arracheuse de dents

L'arracheuse de dents

  • Brožovaná
  • Počet stran 480
  • Francouzština
  • Rok vydání 2018

Sous le plancher de sa maison de famille, un professeur retrouve par hasard les Mémoires inédits de son aieule Lucile…

321 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Soul Murder: The Effects of Childhood Abuse and Deprivation – Leonard Shengold (EN)

Soul Murder: The Effects of Childhood Abuse and Deprivation – Leonard Shengold (EN)

  • Brožovaná

Kniha 9780449905494 Soul Murder: The Effects of Childhood Abuse and Deprivation Leonard Shengold…

od 339 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Sázka na mrtvého muže - Roman Cílek

Sázka na mrtvého muže - Roman Cílek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1

Autoři: Roman Cílek. Vydavatel: Nava 1.6.2012 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Naostro - Leigh Redheadová

Naostro - Leigh Redheadová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2008

Autoři: Leigh Redheadová. Vydavatel: Jota 2008. Použitá kniha. Počet stran: 312. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Láska zhrzené prostitutky - antologie *

Láska zhrzené prostitutky - antologie *

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 238
  • Rok vydání 2010

Autoři: antologie *. Vydavatel: Víkend červenec 2010 . Použitá kniha. Počet stran: 238. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jidášovy mince - McBain, Scott

Jidášovy mince - McBain, Scott

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 16

Autoři: McBain, Scott. Vydavatel: Olympia 16.11.2006. Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pes na zabití - Laurien Berenson

Pes na zabití - Laurien Berenson

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 191
  • Rok vydání 1

Autoři: Laurien Berenson. Vydavatel: Brána 1.9.2005 . Použitá kniha. Počet stran: 191. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Po přeslici - John Wainwrigh

Po přeslici - John Wainwrigh

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2011

Autoři: John Wainwrigh. Vydavatel: Naše vojsko 2011. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Už mi nic nepovíš - František Uher

Už mi nic nepovíš - František Uher

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 112

Autoři: František Uher. Vydavatel: Víkend . Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cílek Roman - Strach z finále

Cílek Roman - Strach z finále

  • Brožovaná
  • Počet stran 173
  • Rok vydání 1981

nakl. Olympia, 1981, první vydání, brožovaná, 173 stran, dobrý stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francome, McGregor - Slídil

Francome, McGregor - Slídil

  • Brožovaná
  • Počet stran 1894
  • Rok vydání 1998

nakl. Olympia, 1998, 1. vydání, brožovaná, 1894 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bytovoj Semjon - Signály s Orlí skály

Bytovoj Semjon - Signály s Orlí skály

  • Brožovaná
  • Počet stran 138
  • Rok vydání 1955

nakl. Naše vojsko, 1955, brožovaná, 138 stran, dobrý stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cílek Roman - Osm dní z léta

Cílek Roman - Osm dní z léta

  • Brožovaná
  • Počet stran 183
  • Rok vydání 1984

nakl. Vyšehrad, 1984, brožovaná, 183 stran, dobrý stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vítek Vladimír - Mravenci nesou smrt

Vítek Vladimír - Mravenci nesou smrt

  • Brožovaná
  • Počet stran 252
  • Rok vydání 1983

nakl. Československý spisovatel, 1983, 1. vydání, brožovaná, 252 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Larson G.A., Hill R. - Knight Rider: Riskantní hra

Larson G.A., Hill R. - Knight Rider: Riskantní hra

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1992

nakl. Ikar, 1992, brožovaná, 176 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Skřivan Aleš - Pád Nipponu

Skřivan Aleš - Pád Nipponu

  • Brožovaná
  • Počet stran 264
  • Rok vydání 1990

nakl. Mladá fronta, 1990, první vydání, brožovaná, 264 stran, dobrý stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Everything Is FuckedPokles ceny

Everything Is Fucked

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2019

From the author of the international mega-bestseller The Subtle Art of Not Giving A F*ck comes a counterintuitive guide to…

od 280 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Svedkyňa - Sandra Brown

Svedkyňa - Sandra Brown

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 303
  • Rok vydání 2020

Mladá Kendall Deatonová pracuje na súde v mestečku Prosper v štáte Južná Karolína ako obhajkyňa. Časom prichádza na stopu…

od 280 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Darkly - Marisha Pessl

Darkly - Marisha Pessl

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2026

Anotace: Co kdyby existovala hra, která dokáže změnit způsob, jakým vnímáme realitu? A co kdyby její tvůrkyně za sebou…

od 280 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Room to Dream

Room to Dream

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 577
  • Rok vydání 2019

THE NEW YORK TIMES BESTSELLERDavid Lynch - co-creator of Twin Peaks and writer and director of groundbreaking films such as…

od 282 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Dal jsem ti oči, a tys je upřela do temnot Kniha

Dal jsem ti oči, a tys je upřela do temnot Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 160

Kniha - 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Oceňovaný folk horor z katalánských kopců oslavuje ženské tělo ve…

282 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Zabij to s Amy

Zabij to s Amy

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 182
  • Rok vydání 2026

Amy Grimwoodová nebyla smrtka. Byla to její zatracená uklízečka. Jedním dotykem dokázala poslat mrtvé duše do Země nezemě……

od 283 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Wrocławské krysy Nemocnice Kniha

Wrocławské krysy Nemocnice Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 1963

Kniha - autor Robert J. Szmidt, 220 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Wrocław, 1963. Na psychiatrické oddělení je v…

284 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
The House - Watson, Tom [EN] (2020, Brožovaná, Little, Brown)

The House - Watson, Tom [EN] (2020, Brožovaná, Little, Brown)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Hope & Glory - Benson, Jendella [EN] (2022, Měkká, Orion)

Hope & Glory - Benson, Jendella [EN] (2022, Měkká, Orion)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2022
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Marauder - Clive Cussler [EN] (2021, Měkká, Penguin LCC US)

Marauder - Clive Cussler [EN] (2021, Měkká, Penguin LCC US)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Masked Prey - John Sandford [EN] (2021, Brožovaná, Penguin LCC US)

Masked Prey - John Sandford [EN] (2021, Brožovaná, Penguin LCC US)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2021
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
146 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Der 7. Tag - Lubitsch, Nika [DE] (2012, Brožovaná, mvg Verlag)

Der 7. Tag - Lubitsch, Nika [DE] (2012, Brožovaná, mvg Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2012

Das Krimiphänomen jetzt als Printausgabe.§Dieses Buch stieß 'Shades of Grey' vom Thron und zwar gleich alle drei Bände: Eine…

147 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Marriage of Opposites

The Marriage of Opposites

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 2016

'As intoxicating as the finest island rum' Independent From the bestselling author of The Dovekeepers comes a love story…

od 147 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
The Unexpected Guest

The Unexpected Guest

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2017

A young man, broken down in the fog, witnesses a murder he is asked to conceal... A full-length novel adapted by Charles…

od 147 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Hadrový panákPokles ceny

Hadrový panák

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2022

Šokující krimithriller, bestseller ve 35 zemích, nyní i v seriálové adaptaci AMC+. Mrtvola sešitá ze šesti částí různých těl…

323 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Sweetbitter

Sweetbitter

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 356
  • Rok vydání 2017

NATIONAL BESTSELLER • A thrilling novel of the senses and a coming-of-age tale, following a small-town girl into the…

od 323 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
L'architecte du sultan

L'architecte du sultan

  • Brožovaná
  • Počet stran 704
  • Francouzština
  • Rok vydání 2017

Istanbul, au coeur de l'Empire ottoman, XVIe siecle. Le jeune Jahan débarque dans cette ville inconnue avec pour seul…

324 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Anatomy of an Alibi

Anatomy of an Alibi

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 340
  • Rok vydání 2026

From the #1 New York Times bestselling author of First Lie Wins, a tense, feverish thriller about two women's lives that are…

od 324 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Tommyknockers (Stephen King)(Brožovaná)

Tommyknockers (Stephen King)(Brožovaná)

  • Horor
  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 992
  • Rok vydání 2013

There is a reason why Stephen King is one of the bestselling writers in the world, ever. Described in the Daily Express as…

od 325 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Murdle: Even More Killer Puzzles: 100 Cunningly Clever Murder Mystery Logic Puzzles

Murdle: Even More Killer Puzzles: 100 Cunningly Clever Murder Mystery Logic Puzzles

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 380
  • Rok vydání 2024

**From THE SUNDAY TIMES BESTSELLING SERIES comes even more MURDLE - the 'utterly addictive' murderous puzzle book for…

od 326 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
King Sorrow – Joe Hill

King Sorrow – Joe Hill

  • Počet stran 896
  • Rok vydání 2025
  • Brožovaná
  • Angličtina

SOME PROMISES SHOULD NEVER BE MADE...'A monster of a book...a vast, brimstoned, relentless zinger' NICK HARKAWAYBookish…

od 327 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Denial of Death – Ernest Becker (EN)

Denial of Death – Ernest Becker (EN)

  • Brožovaná

Kniha 9780684832401 Denial of Death Ernest Becker…

od 340 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The Outsider (Stephen King)(Brožovaná)

The Outsider (Stephen King)(Brožovaná)

  • Thriller
  • Brožovaná

Now an HBO limited series starring Ben Mendelsohn Evil has many faces...maybe even yours in this #1 New York Times…

od 340 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Spoon River Anthology – Edgar Lee Masters (EN)

Spoon River Anthology – Edgar Lee Masters (EN)

  • Brožovaná

Kniha 9780143105152 Spoon River Anthology Edgar Lee Masters…

od 344 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Postanak – Dan Brown (HR)

Postanak – Dan Brown (HR)

  • Brožovaná

Kniha 9789533049960 Postanak Dan Brown…

od 345 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Joe Hill,Gabriel Rodriguez - NOS4A2 – Joe Hill,Gabriel Rodriguez (EN)

Joe Hill,Gabriel Rodriguez - NOS4A2 – Joe Hill,Gabriel Rodriguez (EN)

  • Brožovaná

Kniha 9780062200587 Joe Hill,Gabriel Rodriguez - NOS4A2 Joe Hill,Gabriel Rodriguez…

od 347 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Wolf Hour – Jo Nesbo (EN)

Wolf Hour – Jo Nesbo (EN)

  • Brožovaná

Kniha 9781787303775 Wolf Hour Jo Nesbo…

od 347 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie