
Dead Mount Death Play, Vol. 9 (Ryohgo Narita)(Brožovaná)
- Brožovaná
Powerful forces—supernatural and otherwise—have converged in the streets of Shinjuku. The police are on the trail of…
v 5 obchodech

Powerful forces—supernatural and otherwise—have converged in the streets of Shinjuku. The police are on the trail of…
v 5 obchodech

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: Nová práca . Použitá kniha. Počet stran: 223. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Smrtíci…
Restorio.cz

nakl. Mladá fronta, 1983, první vydání, ilustrace Josef Velčovský, brožovaná, 208 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Mladík Joni se nastěhuje do činžovního domu. Beton, okna, temná schodiště a tlumené pohledy unylých dveří. Přesto, že…
v 13 obchodech
![Paprocany - PAULINA ŚWIST [PL] (2024, Měkká, Akurat)](/img/image-placeholder.png)
\nW Komendzie Miejskiej Policji w Tychach wybucha afera: kilku policjantów miało rzekomo zgwałcić prostytutkę. Pokrzywdzona…
MEGAKNIHY.cz

An Astor Sabbathiel Novel. After being thought dead for nearly a hundred years, Sabbathiel returns. Now, facing mistrust…
Luxor.cz

Vydavatel: Víkend červen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…
Restorio.cz

Autoři: Jan Vašek. Vydavatel: Nava říjen 2007 . Použitá kniha. Počet stran: 138. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…
Restorio.cz

Autoři: Linda Perina. Vydavatel: Víkend 1.1.2011 . Použitá kniha. Počet stran: 230. Žánr: Knihy - České a slovenské…
Restorio.cz
Pokles cenyAutoři: Marinina. Vydavatel: BONGUARD . Použitá kniha. Počet stran: 132. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…
Restorio.cz

Autoři: Josef Kratochvíl. Vydavatel: Víkend . Použitá kniha. Počet stran: 110. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…
Restorio.cz

Autoři: Andrea Jarošová. Vydavatel: Jaroš Radek 23.10.2015 . Použitá kniha. Počet stran: 96. Žánr: Knihy - Detektivní a…
Restorio.cz

Autoři: Miroslav Mayer. Vydavatel: Víkend . Použitá kniha. Počet stran: 108. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…
Restorio.cz

nakl. Olympia, 1981, první vydání, brožovaná, 173 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Olympia, 1998, 1. vydání, brožovaná, 1894 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1955, brožovaná, 138 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Vyšehrad, 1984, brožovaná, 183 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Československý spisovatel, 1983, 1. vydání, brožovaná, 252 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 1992, brožovaná, 176 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1990, první vydání, brožovaná, 264 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Máte rádi detektivky zlatého věku jako Hercula Poirota nebo Sherlocka Holmese? Přitahují vás případy Jacka Rozparovače? Pak…
v 12 obchodech

Myslíte si, že už jste našla, co jste hledala. Že povedete klidný, tichý, pohodový život. Že máte všechno srovnané. Myslíte…
v 10 obchodech

Z torontské gay komunity mizí muži. Jsou to lidé na okraji společnosti, zranitelní. Jeden po druhém po sobě zanechávají malé…
v 14 obchodech

The bittersweet 25th instalment in the bestselling Brunetti crime series that takes our Commissario into the murky memories…
Alza.cz

Kniha - autor Audrey J. Cole, 224 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Thriller pro fanoušky knih Arthura Haileyho!…
Alza.cz

Hudební román od autora, který je hlasem mladé generace ***** Lenochod Jimmy a jeho backup band to do rádií nikdy nedotáhli.…
v 18 obchodech

Anotace: 📖 V tajných službách Marie Antoinetty: Krvavé zlato Inků – historická detektivka plná intrik Francouzská královna…
v 18 obchodech
![Nim padnie pierwszy strzał - Żwirełło Katarzyna [PL] (2021, Brožovaná, Dreams)](/img/image-placeholder.png)
\nKiedy sprawa wagi państwowej stanie się osobistą rozgrywkąWydział doWalki z Terrorem Kryminalnym jest na tropie groźnego…
MEGAKNIHY.cz
![Dracula, English edition - Bram Stoker [EN] (2011, Brožovaná, Oxford University Press)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![Dark Asylum - Peter Thomson [EN] (2017, Brožovaná, Little, Brown Book Group)](/img/image-placeholder.png)
Set in a crumbling Victorian asylum where a gruesome murder is committed, this novel deals with the early 'science' of brain…
v 2 obchodech
![Sherlock Holmes and The Twelve Thefts of Christmas - Major, Tim [EN] (2023, Brožovaná, Titan Books Ltd)](/img/image-placeholder.png)
\nSherlock Holmes is led into a thrilling, seasonal-themed chase by Irene Adler in this stunningly packaged mystery.\n…
v 6 obchodech

Have you ever dreamt you were naked on stage, or woken having failed an exam? In these fascinating, pioneering essays,…
v 3 obchodech
![Oliver Twist - Charles Dickens [EN] (2016, Měkká, Arcturus Publishing Ltd)](/img/image-placeholder.png)
MEGAKNIHY.cz
![Zupełnie inny cud - Olejnik Agnieszka [PL] (2021, Měkká, Filia)](/img/image-placeholder.png)
\nOpowieść o tym, że wcale nie trzeba czekać na anioły. Przecież każdy ma własne skrzydła. Otoczony pięknym parkiem pałacyk…
MEGAKNIHY.cz

'A quick, satisfying read . . . the sign of a master simply elevating his own legendary game yet again' USA Today In the…
Luxor.cz

Delve into the lawless underbelly of the vast city of Varangantua in this fantastic Warhammer Crime novel. Within the vast…
Luxor.cz

Liz Tuccillo's smart, stylish and sexy fictional debut appeals to the single girl in us all…
Luxor.cz

THE INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER - From the critically-acclaimed author of House of Salt and Sorrows comes a…
Luxor.cz

Kniha "S.S. Murder" spadá do žánru Cizojazyčná literatura. Autorem je Patrick Q.. Kniha je brožovaná. Obsahuje 236 stran.…
v 2 obchodech

Chcete být žádoucí, elegantní, upravená, i když se řadíte do kategorie XXL? Přiznejte si to – často nerespektujete postavu a…
Luxor.cz

BOOK 5 IN THE BESTSELLING CANON CLEMENT MYSTERY SERIES'Another clever, twisty read' i Paper'You'll want to take a front row…
Luxor.cz

Kniha 9780307474926 Dexter is Delicious. Dexter, englische Ausgabe Jeff Lindsay…
v 3 obchodech

Kniha 9781644453438 I GAVE YOU EYES & YOU LOOKED TOWARD DARK SOLA IRENE…
v 3 obchodech

Kniha 9782266300728 Le Corps n'oublie rien A. Van Der Kolk Bessel…
v 3 obchodech

In the second part of John le Carré's Karla Trilogy, the battle of wits between spymaster George Smiley and his Russian…
v 6 obchodech

The concluding part of John le Carré's celebrated Karla Trilogy, Smiley's People sees the last confrontation between the…
v 6 obchodech

Kniha 9781948316019 King in Yellow (Heathen Edition) Robert W. Chambers…
v 3 obchodech

The success of Polka’s fortune-telling business has attracted its share of shady characters. First Solitaire, still seeking…
v 4 obchodech