Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Hell House (Richard Matheson)(Brožovaná)

Hell House (Richard Matheson)(Brožovaná)

  • Brožovaná

For over twenty years, Belasco House has stood empty. Its shadowed walls have witnessed scenes of almost unimaginable horror…

od 241 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Peep Show - Leigh Redheadová

Peep Show - Leigh Redheadová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2008

Autoři: Leigh Redheadová. Vydavatel: Jota leden 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Steklač Vojtěch - Zlatá brána

Steklač Vojtěch - Zlatá brána

  • Brožovaná
  • Počet stran 378
  • Rok vydání 1988

nakl. Svoboda, 1988, 1. vydání, brožovaná, 378 stran, dobrý stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hotel času Kniha

Hotel času Kniha

  • Brožovaná

Kniha - autor Emilly Ross, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Některá místa nechtějí být znovu objevena...Každý z její…

249 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Rogue - Swallow James [EN] (2020, Brožovaná, Bonnier Books UK)

Rogue - Swallow James [EN] (2020, Brožovaná, Bonnier Books UK)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
139 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Make It Make Sense

Make It Make Sense

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 305
  • Rok vydání 2025

Shit You Should Care About was launched as a WordPress blog by three best friends in the back of a political science…

od 275 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Smrt pod hradbami - Vilém Pavlík

Smrt pod hradbami - Vilém Pavlík

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2004

Autoři: Vilém Pavlík. Vydavatel: Nava listopad 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Top krimi - V pasti krásné svůdnicePokles ceny

Top krimi - V pasti krásné svůdnice

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1

Vydavatel: Víkend 1.4.2011 . Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky. Skutečné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Do smrti daleko - Michal Březina

Do smrti daleko - Michal Březina

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2021

Autoři: Michal Březina. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky. Billy Cowen, veterán kosmické války…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Arthur a Maltazardova pomsta - Luc Besson

Arthur a Maltazardova pomsta - Luc Besson

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2005

Autoři: Luc Besson. Vydavatel: Alpress prosinec 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pouta - Richard Pitman

Pouta - Richard Pitman

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 238
  • Rok vydání 4

Autoři: Richard Pitman. Vydavatel: Olympia 4.11.2004. Použitá kniha. Počet stran: 238. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Milenky v ohrožení - Viktorín Šulc

Milenky v ohrožení - Viktorín Šulc

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2007

Autoři: Viktorín Šulc. Vydavatel: Víkend listopad 2007 . Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zoufalé lásky

Zoufalé lásky

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 1

Vydavatel: Víkend 1.03.2007. Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tři detektivové a Buffalo Bill

Tři detektivové a Buffalo Bill

  • Brožovaná
  • Počet stran 188
  • Rok vydání 1991

nakl. Orbis, 1991, brožovaná, 188 stran, dobrý stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sanders Lawrence - Třetí smrtelný hřích

Sanders Lawrence - Třetí smrtelný hřích

  • Brožovaná
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 1992

nakl. Premiéra, 1992, první vydání brožovaná, 384 stran velmi dobrý stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Petersová Ellis - Figarův pohřeb

Petersová Ellis - Figarův pohřeb

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1976

nakl. Melantrich, 1976, 1. vydání, brožovaná, 160 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Barbet Pierre - O čem sní psyborgové

Barbet Pierre - O čem sní psyborgové

  • Brožovaná
  • Počet stran 113
  • Rok vydání 1992

nakl. Laser, 1992, první vydání, brožovaná, 113 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Odebrant Per, Ohlsson Joel - Mamlasové a mizerové

Odebrant Per, Ohlsson Joel - Mamlasové a mizerové

  • Brožovaná
  • Počet stran 214
  • Rok vydání 1982

nakl. Svoboda,1982, brožovaná, 214 stran, dobrý stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Junková Lydie - Příliš mnoho blonďáků

Junková Lydie - Příliš mnoho blonďáků

  • Brožovaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1985

nakl. Naše vojsko, 1985, 1. vydání, brožovaná, 192 stran, dobrý stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Katzenbach John - V žáru léta

Katzenbach John - V žáru léta

  • Brožovaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 1989

nakl. Naše vojsko, 1989, 1. vydání, brožovaná, 272 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dražebník Kniha

Dražebník Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 280

Kniha - autor Joan Samson, 280 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá V sérii děsivých událostí, jež by se mohly stát…

249 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Rudá krása Kniha

Rudá krása Kniha

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 440

Kniha - 440 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Šest lidí, kteří budou zanedlouho podezřelí z vraždy, večeří na…

249 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Hercule Poirot's Silent Night: The New Hercule Poirot Mystery

Hercule Poirot's Silent Night: The New Hercule Poirot Mystery

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2023

Kniha "Hercule Poirot´s Silent Night: The New Hercule Poirot Mystery" spadá do žánru Cizojazyčná literatura. Autorem je…

od 250 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Obětiny - Robert Marasco

Obětiny - Robert Marasco

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2023

Ben a Marion Rolfeovi se zoufale snaží uniknout nutnosti strávit dusné léto ve svém stísněném a hlučném bytě v Queensu.…

od 250 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
The Drift: The spine-chilling new novel from the Sunday Times bestseller

The Drift: The spine-chilling new novel from the Sunday Times bestseller

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 407
  • Rok vydání 2023

PRE-ORDER THE HEART-POUNDING NEW NOVEL FROM THE SUNDAY TIMES BESTSELLING AUTHOR OF THE CHALK MAN AND RICHARD & JUDY PICK THE…

od 250 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Hotel času - Emilly Ross

Hotel času - Emilly Ross

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2024
  • Počet stran 256

Každý z její party si oslavu čtvrtstoletí uspořádal podle vlastních představ, tak proč by si Nika neužila svůj narozeninový…

od 250 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Vzpoury II. - Bělohradský, Schwarzenberg, Sidon

Vzpoury II. - Bělohradský, Schwarzenberg, Sidon

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 367
  • Rok vydání 2012

Kniha přináší texty tří rozhovorů Karla Hvížďaly s výraznými osobnostmi, které ovlivňovaly a ovlivňují naše myšlení v…

od 253 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Zrůda mezi námi - Síla jedné lásky - Marta Lhoťanová

Zrůda mezi námi - Síla jedné lásky - Marta Lhoťanová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2018

Ve chvíli, kdy se může zdát, že už je zdánlivě po všem, a téměř třicetiletá, atraktivní a sympatická Daniela sedí odsouzená…

od 139 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Karel, co už nemá aťas, paní, co nemůže na nohy, je v depresi a chlastá, a já

Karel, co už nemá aťas, paní, co nemůže na nohy, je v depresi a chlastá, a já

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 94
  • Rok vydání 2022

Muž blízký důchodu bydlel s nevlastním dědou v pražské Šikmé ulici. Děda ale umřel, a bejvák v Šikmý si vzali dědovi…

od 140 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Miasto okien - Pobi, Robert [PL] (2022, Brožovaná, Świat Książki)

Miasto okien - Pobi, Robert [PL] (2022, Brožovaná, Świat Książki)

  • Brožovaná

\nŚnieżyca stulecia spowija półmrokiem Nowy Jork. Lucas Page, błyskotliwy były oficer śledczy staje w szranki z niewidocznym…

140 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Perfekcyjna rodzina - Alex Dahl [PL] (2025, Brožovaná, Filia)

Perfekcyjna rodzina - Alex Dahl [PL] (2025, Brožovaná, Filia)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2025

JEJ CÓRECZKA MIAŁA PIERWSZY RAZ W ŻYCIU NOCOWAĆ U KOLEŻANKI. DZIECIĘCA ZABAWA ZMIENIŁA SIĘ JEDNAK W TRAGEDIĘ\nLucia Blix po…

140 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Frankenstein, English edition - Shelley, Mary Wollstonecraft [EN] (2014, Brožovaná, Bloomsbury Trade)

Frankenstein, English edition - Shelley, Mary Wollstonecraft [EN] (2014, Brožovaná,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2014
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
140 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Das Zeichen der Vier - Doyle Arthur Conan [DE] (2015, Brožovaná, Jazzybee Verlag)

Das Zeichen der Vier - Doyle Arthur Conan [DE] (2015, Brožovaná, Jazzybee Verlag)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2015
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
140 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Dexter: Demony Dextera - Lindsay Jeff [PL] (2026, Brožovaná, Amber)

Dexter: Demony Dextera - Lindsay Jeff [PL] (2026, Brožovaná, Amber)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2026

POZNAJCIE DEXTERA. JEST CZARUJĄCY. JEST BŁYSKOTLIWY. JEST GENIALNY.JEST ULUBIONYM KSIĄŻKOWYM I FILMOWYM SERYJNYM…

140 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Red Dragon : (Hannibal Lecter)

Red Dragon : (Hannibal Lecter)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2009

THE LEGENDARY THRILLER THAT CREATED DR HANNIBAL LECTER Will Graham was a brilliant profiler of criminals for the FBI - until…

od 275 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Nickel Boys : Winner of the Pulitzer Prize for Fiction 2020

The Nickel Boys : Winner of the Pulitzer Prize for Fiction 2020

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2020

Author of The Underground Railroad, Colson Whitehead, brilliantly dramatizes another strand of American history through the…

od 275 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
I'm Starting to Worry About This Black Box of Doom

I'm Starting to Worry About This Black Box of Doom

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 503
  • Rok vydání 2024

A standalone darkly humorous thriller set in modern America's age of anxiety, by New York Times bestselling author Jason…

od 275 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Garden of Beasts

Garden of Beasts

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 520
  • Rok vydání 2016

Evil must be stopped. Whatever the cost.Paul Schumann made his name as a mobster hitman during Prohibition, known equally…

od 275 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Bonded in Death: An Eve Dallas thriller (In Death 60)

Bonded in Death: An Eve Dallas thriller (In Death 60)

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 482
  • Rok vydání 2025

The brand-new crime thriller from Sunday Times bestselling author, J, D. Robb.'J.D. Robb is a fantastic storyteller who…

od 275 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
V síti paměti uvízl, slunce se ptal

V síti paměti uvízl, slunce se ptal

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 156
  • Rok vydání 2016

Pocta jihočeské krajině, přírodě a lidem, kteří ji od pravěku citlivě přetvářeli. V delších i drobných esejích vypráví…

278 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
The Private Lives of Pippa Lee

The Private Lives of Pippa Lee

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2009

Pippa seems to have everything in life. But suddenly she finds her world beginning to unravel. Amid the buzzing lawnmowers…

279 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Rose Code (KATE QUINN)(Brožovaná)

Rose Code (KATE QUINN)(Brožovaná)

  • Brožovaná

A gripping, edge-of-your-seat historical novel from the bestselling author of The Alice Network and The Huntress! *Winner of…

od 241 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Murder in the Cathedral - Kerry Greenwood Constable

Murder in the Cathedral - Kerry Greenwood Constable

  • Angličtina
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2026
  • Brožovaná

Miss Phryne Fisher returns to solve what may be her most puzzling murder! When Phryne Fisher is invited to Bendigo to…

od 241 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Chinese Maze Murders – Robert Van Gulik (EN)

Chinese Maze Murders – Robert Van Gulik (EN)

  • Brožovaná

Kniha 9780226848785 Chinese Maze Murders Robert Van Gulik…

od 241 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Perfect Spy (John Le Carré)(Brožovaná)

Perfect Spy (John Le Carré)(Brožovaná)

  • Brožovaná

The best English novel since the war' Philip RothMagnus Pym - ranking diplomat, consummate Englishman, loving husband,…

od 244 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Un Cadaver en la Biblioteca – Agatha Christie (ES)

Un Cadaver en la Biblioteca – Agatha Christie (ES)

  • Brožovaná

Kniha 9788467058703 Un Cadaver en la Biblioteca Agatha Christie…

od 245 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Muerte bajo el sol (Agatha Christie)(Brožovaná)

Muerte bajo el sol (Agatha Christie)(Brožovaná)

  • Brožovaná

Hércules Poirot necesita descanso, y para ello ha escogido un pequeño hotel junto al mar. El relax y la armonía reinan entre…

od 245 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
ASESINATO EN EL ORIENT EXPRESS – AGATHA CHRISTIE (ES)

ASESINATO EN EL ORIENT EXPRESS – AGATHA CHRISTIE (ES)

  • Brožovaná

Kniha 9788467052985 ASESINATO EN EL ORIENT EXPRESS AGATHA CHRISTIE…

od 245 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie