Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory brožovaná

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Mist (Stephen King)(Brožovaná)

Mist (Stephen King)(Brožovaná)

  • Horor
  • Brožovaná

A man staggered into the market . . . 'Something in the fog!' he screamed Following a freak summer storm, David Drayton, his…

od 211 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Tajemství kamenných čertů - Peter Horn

Tajemství kamenných čertů - Peter Horn

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 189

Autoři: Peter Horn. Vydavatel: Neznámé nakladatelství . Použitá kniha. Počet stran: 189. Žánr: Knihy - Detektivní a…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Rice Elmer - Představení pokračuje

Rice Elmer - Představení pokračuje

  • Brožovaná
  • Počet stran 380
  • Rok vydání 1980

nakl. Práce 1980, 1. vydání, brožovaná, 380 stran, dobrý stav…

15 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tutáčovy miliony

Tutáčovy miliony

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 104
  • Rok vydání 2022

Věčně budoucí ministr kultury Tutanchamon, řečený Tutáč, ten, který prosadil 75 % státního rozpočtu pro svůj rezort, tato…

od 227 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Dumb Witness - Agatha ChristiePokles ceny

Dumb Witness - Agatha Christie

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2015

An elderly spinster has been poisoned in her country home...…

od 133 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Václava Tilleho svět Ten i Onen

Václava Tilleho svět Ten i Onen

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 117
  • Rok vydání 2011

Václav Tille Narodil se v rodině ředitele školy. Absolvoval gymnázium, pak filosofickou fakultu Karlovy university v Praze…

250 Kč

Luxor.cz

Zobrazit detail
Jasný případ soudce Vaňka a jiné povídky - Marie Formáčková

Jasný případ soudce Vaňka a jiné povídky - Marie Formáčková

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 3

Autoři: Marie Formáčková. Vydavatel: AFP Global 3.10.2018 . Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - Detektivky,…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Masožravý expres - Stéphanie Bensonová

Masožravý expres - Stéphanie Bensonová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 140
  • Rok vydání 2001

Autoři: Stéphanie Bensonová. Vydavatel: Olympia 2001 . Použitá kniha. Počet stran: 140. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Všehoschopní - Klas Ekman

Všehoschopní - Klas Ekman

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2022

Autoři: Klas Ekman. Vydavatel: Kalibr 2022. Použitá kniha. Počet stran: 352. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Do lesního…

20 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hrnec zlaťáků na konci duhy - Oldřich SobotkaPokles ceny

Hrnec zlaťáků na konci duhy - Oldřich Sobotka

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2016

Autoři: Oldřich Sobotka. Vydavatel: Daranus 2016. Použitá kniha. Počet stran: 312. Žánr: Knihy - České a slovenské…

20 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nezvěstná blondýna - Petra NachtmanováPokles ceny

Nezvěstná blondýna - Petra Nachtmanová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 25

Autoři: Petra Nachtmanová. Vydavatel: Petunky 25.10.2017 . Použitá kniha. Počet stran: 176. Žánr: Knihy - České a slovenské…

21 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Akta Masaryk - Bass, Ludvík

Akta Masaryk - Bass, Ludvík

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 16

Autoři: Bass, Ludvík. Vydavatel: Gemini 99 16.10.2002. Použitá kniha. Počet stran: 220. Žánr: Knihy - České a slovenské…

22 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Uprchlík - Ed McBainPokles ceny

Uprchlík - Ed McBain

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 20

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: BB art 20.07.2007. Použitá kniha. Počet stran: 184. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

23 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Marric J. J. - Noc komisaře Gideona

Marric J. J. - Noc komisaře Gideona

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1971

nakl. Orbis, 1971, první vydání, brožovaná, 160 stran, dobrý stav…

15 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Thürk Harry - Dračí dech

Thürk Harry - Dračí dech

  • Brožovaná
  • Počet stran 252
  • Rok vydání 1979

nakl. Naše vojsko, 1979, 1. vydání, brožovaná, 252 stran, dobrý stav…

15 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vaculík Ludvík - Sekyra

Vaculík Ludvík - Sekyra

  • Brožovaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1991

nakl. Práce, 1991, brožovaná, 208 stran, dobrý stav, flekatá ořízka…

15 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Marric J. J. - Komisař Gideon má starosti

Marric J. J. - Komisař Gideon má starosti

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1970

nakl. Orbis, 1970, 1. vydání, brožovaná, 176 stran, pěkný stav…

15 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Baner Václav - Zrádné vloupání

Baner Václav - Zrádné vloupání

  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 1976

vydalo Vydavatelství Magnet, 1976, brožovaná, 128 stran, dobrý stav, zašlá obálka Magnet 3/76…

15 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Quentin Patrick - Záhada pro loutky

Quentin Patrick - Záhada pro loutky

  • Brožovaná
  • Počet stran 173
  • Rok vydání 1970

nakl. Orbis, 1970, první vydání, brožovaná, 173 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hejcman Pavel - V těchto prchavých okamžicích

Hejcman Pavel - V těchto prchavých okamžicích

  • Brožovaná
  • Počet stran 236
  • Rok vydání 1971

nakl. Mladá fronta, 1971, 1. vydání, brožovaná, 236 stran, dobrý stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rok v Brně

Rok v Brně

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 223
  • Rok vydání 2022

Kniha povídek o tom, že i zdánlivě všední životy bývají okořeněny nečekanými událostmi, které mnohdy zcela změní…

od 228 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Dům na tekutých píscích - Carlton Mellick III

Dům na tekutých píscích - Carlton Mellick III

1
  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2021

Dystopická noční můra. Klíštěk a Polly jsou děti, které se nikdy nesetkaly se svými rodiči, ačkoliv s nimi žijí v jednom…

od 229 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Mikrozločiny: Sherlock Holmes a smrt z Temže

Mikrozločiny: Sherlock Holmes a smrt z Temže

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 48
  • Rok vydání 2024

Zločincům v patách se Sherlockem Holmesem Zločin nikdy nespí, a to ani v Londýně. Stíny a uličkami se plíží lupiči, vrazi i…

od 229 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Love You Dead - Peter James [EN] (2020, Brožovaná, Pan Macmillan)

Love You Dead - Peter James [EN] (2020, Brožovaná, Pan Macmillan)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
  • Detektivka
  • Počet stran 560

The twelfth Detective Superintendent Roy Grace novel from the highly acclaimed number one bestselling author, Peter James.…

od 229 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Neslyší na Elišku

Neslyší na Elišku

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2026

Eliška je mladá žena, která má všechny důvody ke spokojenosti – je vdaná, dobře situovaná a má krásnou dcerku. Jenže…

od 229 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Jmenuji se Václav a zachráním ti život

Jmenuji se Václav a zachráním ti život

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 217
  • Rok vydání 2022

True Road Liebe Story aneb první román improvizátora, učitele improvizace a cestovatele Václava Wortnera. Otočím se a za…

od 230 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Pejskaři

Pejskaři

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2024

Do poklidného světa libeňsky´ch pejskařů vtrhly zprávy o ruské agresi jako ras, ktery´ se chystá utratit jejich milované…

od 230 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Ellis Island - Georges Perec [PL] (2024, Brožovaná, Lokator)

Ellis Island - Georges Perec [PL] (2024, Brožovaná, Lokator)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024

\nAutor Życia instrukcji obsługi nie zamierzał bynajmniej tworzyć reportażu historycznego od początku kształtował…

133 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Hickory Dickory Dock - Agatha Christie [EN] (2016, Brožovaná, HarperCollins Publishers)

Hickory Dickory Dock - Agatha Christie [EN] (2016, Brožovaná, HarperCollins…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2016

There's more than petty theft going on in a London youth hostel...An outbreak of kleptomania at a student hostel was not…

od 133 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Towards Zero - Agatha Christie

Towards Zero - Agatha Christie

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Rok vydání 2017

Superintendent Battle is called to investigate a murder at the home of an elderly widow at a clifftop seaside house in…

od 134 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Stłumione głosy - Ann Cleeves [PL] (2024, Měkká, Amber)

Stłumione głosy - Ann Cleeves [PL] (2024, Měkká, Amber)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2024

\nBestsellerowa seria mistrzyni kryminału z wykraczającą poza wszelkie stereotypy inspektor.\nVera Stanhope – jedyna w swoim…

134 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Devil's Breath - Stinson, Jill D. (Jill D. Stinson, PhD, Department of Psychology, East Tennessee State University, Johnson City); Clark, [EN] (2024, Brožovaná, Bonnier Books UK)

Devil's Breath - Stinson, Jill D. (Jill D. Stinson, PhD, Department of Psychology,…

  • Brožovaná
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
134 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Sturmhöhe - Emily Brontë [DE] (2020, Brožovaná, BoD - Books on Demand)

Sturmhöhe - Emily Brontë [DE] (2020, Brožovaná, BoD - Books on Demand)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2020
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
134 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Diana, William and Harry - James Patterson [EN] (2023, Brožovaná, Random House UK Ltd)

Diana, William and Harry - James Patterson [EN] (2023, Brožovaná, Random House UK…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2023
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
od 134 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Dark as Night

Dark as Night

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 241
  • Rok vydání 2024

Icelandic investigator Arora receives strange and devastating news about her missing sister, while her detective friend…

od 250 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Growing Up Weightless

Growing Up Weightless

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2022

Matthias Ronay is a prodigy. He's talented, smart, imaginative, and he's never left the Moon. He dreams of more - of space,…

od 250 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The Mating Game

The Mating Game

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 265
  • Rok vydání 2019

Allan and Barbara Pease, internationally bestselling authors of THE DEFINITIVE BOOK OF BODY LANGUAGE, turn their attention…

od 250 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Dancing Girls and Other Stories

Dancing Girls and Other Stories

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 242
  • Rok vydání 2023

From the international bestselling author of The Handmaid's Tale, Dancing Girls and Other Stories showcases Margaret…

od 250 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Desert Star: The Blockbuster Ballard & Bosch Thriller

Desert Star: The Blockbuster Ballard & Bosch Thriller

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 435
  • Rok vydání 2023

THE WORLDWIDE #1 BESTSELLER BEHIND AMAZON PRIME'S BOSCH AND NETFLIX'S THE LINCOLN LAWYERSOME CRIMES YOU CAN'T FORGET.OTHERS…

od 250 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
The New Neighbours - Claire Douglas

The New Neighbours - Claire Douglas

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 400

You know your neighbours are plotting a crime but no one believes you . . . DON''T MISS THE SPINE-TINGLING NEW THRILLER FROM…

od 250 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
The Devil's Star

The Devil's Star

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 544
  • Rok vydání 2016

Detective Harry Hole finds himself up against a terrifying serial killer in this thriller by internationally bestselling Jo…

od 250 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Big Sleep (Raymond Chandler)(Brožovaná)

Big Sleep (Raymond Chandler)(Brožovaná)

  • Brožovaná

Hard-boiled detective fiction at its best: Raymond Chandler's best loved novel, The Big Sleep, published as a Penguin…

od 212 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Not Quite Dead Yet – Holly Jackson (EN)

Not Quite Dead Yet – Holly Jackson (EN)

  • Brožovaná

Kniha 9781405977029 Not Quite Dead Yet Holly Jackson…

od 212 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
The Long Walk (Stephen King,Richard Bachman)(Brožovaná)

The Long Walk (Stephen King,Richard Bachman)(Brožovaná)

  • Brožovaná

In this #1 national bestseller, "master storyteller” (Houston Chronicle) Stephen King, writing as Richard Bachman, tells the…

od 216 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Hunting Evil - Carter, Chris

Hunting Evil - Carter, Chris

  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2020
  • Brožovaná

The most gripping novel yet by bestselling author CHRIS CARTER, perfect for fans of MINDHUNTER…

od 218 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Melt for You – J. T. Geissinger (EN)

Melt for You – J. T. Geissinger (EN)

  • Brožovaná

Kniha 9781503902138 Melt for You J. T. Geissinger…

od 218 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Black Coffee (Agatha Christie)(Brožovaná)

Black Coffee (Agatha Christie)(Brožovaná)

  • Brožovaná

A full-length Hercule Poirot novel, adapted from Agatha Christie’s stage play by Charles Osborne Sir Claud Amory’s…

od 219 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Honjin Murders (Seishi Yokomizo)(Brožovaná)

Honjin Murders (Seishi Yokomizo)(Brožovaná)

  • Brožovaná

One of Japan's greatest classic murder mysteries, introducing their best loved detective, translated into English for the…

od 220 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie