Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory v slovenštině

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Hadie oči - Isabella Maldonado

Hadie oči - Isabella Maldonado

  • Slovenština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2023
  • Pevná / vázaná

Druhá časť trilógie s vyšetrovateľkou FBI Ninou Guerrerovou Počas spánku vyvraždili celú rodinu. Špeciálna agentka FBI Nina…

od 152 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Proces - Rob Rinder

Proces - Rob Rinder

  • Slovenština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2026
  • Pevná / vázaná

Mediálne známy policajt – hrdina Grant Cliveden, ikona pre právo v krajine náhle umiera priamo v budove súdu. Jed pomaly…

od 428 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Wallace Edgar - Štyria spravodliví

Wallace Edgar - Štyria spravodliví

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 48
  • Rok vydání 1970

Obálka Vladimír Popovič nakl. Smena, 1970 brožovaná, 48 stran dobrý stav, ve slovenštině dobrodružné romány č. 169…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Neumieraj mladá - Jørn Lier Horst

Neumieraj mladá - Jørn Lier Horst

  • Thriller
  • Slovenština
  • Počet stran 256

Mladá vyšetrovateľka odhalí súvislosť medzi niekoľkými vraždami a podozrivými úmrtiami, ktoré sa odohrali v priebehu…

od 295 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Dieťa noci: Ako dobre poznáte svojich susedov? Kniha

Dieťa noci: Ako dobre poznáte svojich susedov? Kniha

  • Pevná / vázaná
  • Slovenština
  • Počet stran 352

Kniha - autor Karen McQuestion, 352 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá V jednu chladnú januárovú noc Sharon Lemkeová…

od 161 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Neuvidíš ma plakať - Laura Fechová

Neuvidíš ma plakať - Laura Fechová

  • Slovenština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2023
  • Pevná / vázaná

Hana vyrastala v detskom domove. Jej život bol plný zrád a bolesti. Zlom nastal, keď stretla príťažlivého a sebaistého…

od 162 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Milenci prežijú - Inéz Melichová

Milenci prežijú - Inéz Melichová

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2017

Sofia Hobsová, dvadsaťdvaročná študentka práva, sa len ťažko vyrovnáva so smrťou Niny, svojej kamarátky z detstva. Napriek…

od 164 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Stráž ma, mafia nezabúda - Vita Jamborová

Stráž ma, mafia nezabúda - Vita Jamborová

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2017

Kniha popisuje trampoty Bohdana, bývalého člena ukrajinského podsvetia, ktorý už nejaký čas žije na Slovensku. Pracuje pre…

od 165 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Spirit Animals: Súmrak strážcov 8 - Dračie oko Ekniha

Spirit Animals: Súmrak strážcov 8 - Dračie oko Ekniha

  • Slovenština
  • Počet stran 216

Elektronická kniha - ze série Spirit Animals: Súmrak strážcov, autor Sarwat Chadda, 216 stran, slovensky Conora, Abeke,…

169 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Spirit Animals 3 – Pokrvné puto Ekniha

Spirit Animals 3 – Pokrvné puto Ekniha

  • Slovenština
  • Počet stran 200

Elektronická kniha - ze série Spirit Animals SK, autor Garth Nix, 200 stran, slovensky Výnimočný vzťah, spriaznené bytosti a…

169 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Tri oriešky pre spisovateľku Kniha

Tri oriešky pre spisovateľku Kniha

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 222

Kniha - autor Vita Jamborová, 222 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Úspešná autorka detektívnych románov Broňa…

od 174 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Mŕtvy z hory Storr - J. M. Dalgliesh

Mŕtvy z hory Storr - J. M. Dalgliesh

  • Slovenština
  • Rok vydání 2026
  • Pevná / vázaná

Stopy mali zostať zahladené, jedna chyba však všetko zmenila. Po návrate na Skye objavuje Duncan McAdam nanovo vzťah k…

od 428 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Temný úkryt - Lisa Reganová

Temný úkryt - Lisa Reganová

  • Slovenština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2026
  • Pevná / vázaná

Zvrátený vrah je odhodlaný nezastaviť sa pred ničím. Jediná, kto ho môže zastaviť, je Josie Quinnová. Keď je na schodoch…

od 449 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Nebudeš si pamätať - Sebastian Fitzek

Nebudeš si pamätať - Sebastian Fitzek

  • Slovenština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2026
  • Pevná / vázaná

Minulosť a prítomnosť sa začínajú nebezpečne prelínať a čoskoro pôjde o život každému, kto sa o tento prípad začne…

od 462 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Šieste dieťa - J.D. Barker Lindeni

Šieste dieťa - J.D. Barker Lindeni

  • Slovenština
  • Počet stran 536
  • Rok vydání 2025

„Otče, odpusť mi.“ Tieto tri slová vyvolávajú v detektívovi Samovi Porterovi dávno vytesnené nepríjemné spomienky. Pre…

od 480 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Monine oči (Thomas Schlesser)(Pevná)

Monine oči (Thomas Schlesser)(Pevná)

  • Slovenština
  • Počet stran 432

Jazyk: Slovenština, Vazba: Pevná, Počet stran: 432, Nakladatelství: Inaque.sk, Autor: Thomas Schlesser, ISBN-13:…

od 510 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Kolekcia kníh Karin Fossum - Karin Fossum

Kolekcia kníh Karin Fossum - Karin Fossum

  • Slovenština

Evino oko Detektívny príbeh Evino oko je slovenskou premiérou autorky s povesťou kráľovnej nórskej detektívky. Dnes už…

909 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Wallace Edgar - Zlatý Hádés

Wallace Edgar - Zlatý Hádés

  • Slovenština
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 1991

Knižky do vrecka, nakl. Šport, 1991, brožovaná, 110 stran, ve slovenském jazyce, dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Courtois Gaston - Najkrajší príbeh

Courtois Gaston - Najkrajší príbeh

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 191

nakl. Genezis, 1990, brožovaná, 191 stran ve slovenském jazyce, ilustrovaná, dobrý stav, na prvních dvou listech a poslední…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Spielberg Steven - Blízke stretnutia tretieho druhu

Spielberg Steven - Blízke stretnutia tretieho druhu

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 150
  • Rok vydání 1989

nakl. Smena, 1989, 1. vydání, brožovaná, 150 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain Ed - Hluchý nám to osladí

McBain Ed - Hluchý nám to osladí

  • Slovenština
  • Počet stran 210
  • Rok vydání 1982

nakl. Smena, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 210 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hailey Arthur - Liek

Hailey Arthur - Liek

  • Slovenština
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 1988

nakl. Pravda, 1988, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 448 stran ve slovenském jazyce, pěkný stav knihy, obálka na…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gaboriau Émile - Pán Lecoq

Gaboriau Émile - Pán Lecoq

  • Slovenština
  • Počet stran 331
  • Rok vydání 1966

nakl. Slovenský spisovatel´, 1966, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 331 stran ve slovenském jazyce, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chase James Hadley - 3x v pasci

Chase James Hadley - 3x v pasci

  • Slovenština
  • Počet stran 520
  • Rok vydání 1981

nakl. Slovenský spisovatel, 1981, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 520 stran ve slovenském jazyce, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Posledný prípad - Jørn Lier Horst

Posledný prípad - Jørn Lier Horst

  • Thriller
  • Slovenština
  • Počet stran 304

Jedného októbrového dňa Williamovi Wistingovi oznámia, že prepúšťajú na slobodu Erika Kaplina. Ten si odsedel osemnásť rokov…

od 314 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Výkriky - Jørn Lier Horst

Výkriky - Jørn Lier Horst

  • Thriller
  • Slovenština
  • Počet stran 304

Bývalý vojak a bývalý policajný študent Markus Heger vyšetruje staré aj nové kriminálne prípady z podcastového štúdia v…

od 315 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Rodina z domu tieňov - Lisa Jewellová

Rodina z domu tieňov - Lisa Jewellová

  • Slovenština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2023
  • Pevná / vázaná

V jedno skoré ráno zavolajú detektíva Samuela Owusu k hroznému objavu na brehu Temže. Našlo sa tam vrece kostí a forenzné…

od 177 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Jama - Pavol Puškár

Jama - Pavol Puškár

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2023

Manželia Hanka a Viktor sa rozhodnú, že si konečne splnia spoločný sen o vlastnej chalupe. Rozľahlý pozemok s menším starým…

od 182 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Krásne veci - Janelle Brownová

Krásne veci - Janelle Brownová

  • Slovenština
  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

Bohatstvo je náplasť, nie liek a ak sa choroba do vás zažerie príliš hlboko, peniaze na jej vyliečenie stačiť nebudú. Svoje…

od 182 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Chuť krvi: Tretí historický detektívny príbeh Leopolda Sanitasa Kniha

Chuť krvi: Tretí historický detektívny príbeh Leopolda Sanitasa Kniha

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 208

Kniha - autor Barbora Gero, 208 stran, slovensky, Brožovaná bez přebalu lesklá - autor Barbora Gero, 208 stran, slovensky,…

od 190 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
V zóne smrti Kniha

V zóne smrti Kniha

  • Pevná / vázaná
  • Slovenština
  • Počet stran 400

Kniha - autor Amy McCulloch, 400 stran, slovensky, pevná s přebalem lesklá Mladá novinárka a amatérska horolezkyňa Cecily…

od 192 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Šťastie má oseb chápadiel - Shelby van Pelt

Šťastie má oseb chápadiel - Shelby van Pelt

  • Slovenština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2023
  • Pevná / vázaná

V pokojnom prímorskom mestečku došlo k zvláštnemu zmiznutiu osemnásťročného Erika. Jeho matka Tova Sullivanová sa i po…

od 199 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Magnus Chase – 9 príbehov z 9 svetov Ekniha

Magnus Chase – 9 príbehov z 9 svetov Ekniha

  • Slovenština
  • Počet stran 176

Elektronická kniha - ze série Magnus Chase a bohovia Asgardu, autor Rick Riordan, 176 stran, slovensky Deväť bonusových…

199 Kč

Alza.cz

Zobrazit detail
Sex na mieste činu - Raphaël Majan

Sex na mieste činu - Raphaël Majan

  • Slovenština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2010
  • Pevná / vázaná

Komisár Liberty sa rozhodne vziať spravodlivosť do vlastných rúk a postarať sa, aby už žiadny zločin neostal nepotrestaný.…

od 203 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
LeGuinová, Shaw, Tevis - Planéta exilu

LeGuinová, Shaw, Tevis - Planéta exilu

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 405
  • Rok vydání 1988

nakl. Smena, 1988, první vydání, brožovaná, 405 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mitchellová Margaret - Odviate vetrom / Juh proti severu/

Mitchellová Margaret - Odviate vetrom / Juh proti severu/

  • Pevná / vázaná
  • Slovenština
  • Počet stran 515
  • Rok vydání 1991

nakl. Slovenský spisovatel, 1991, vázaná, 515 stran, pěkný stav, je ve slovenštině, na předsádce věnování…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Grey Zane - Jazdci z Wyomingu

Grey Zane - Jazdci z Wyomingu

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 1974

nakl. Šport, 1974, 1. vydání, brožovaná, 248 stran, ve slovenském jazyce, dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chandler Raymond - Zbohom moja krásna, Žena v jazere

Chandler Raymond - Zbohom moja krásna, Žena v jazere

  • Pevná / vázaná
  • Slovenština
  • Počet stran 446
  • Rok vydání 1985

nakl. Slovenský spisovatel´, 1985, 1. vydání, vázaná, lamino, 446 stran ve slovenském jazyce, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chandler R., Parker R. B. - Zločin v Poodle Springs

Chandler R., Parker R. B. - Zločin v Poodle Springs

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 174
  • Rok vydání 1991

nakl. Práca, 1991, 1. vydání, brožovaná, 174 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lietzmann Walter - Kde je chyba?

Lietzmann Walter - Kde je chyba?

  • Pevná / vázaná
  • Slovenština
  • Počet stran 228
  • Rok vydání 1966

nakl. SVTL, 1966, 1. vydání, vázaná, lamino, 228 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hlava, Starý, Pospíšil - Rastliny v kozmetike

Hlava, Starý, Pospíšil - Rastliny v kozmetike

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 238
  • Rok vydání 1988

ilustrace Zdenka Krejčová, nakl. Príroda, 1988, brožovaná, 238 stran ve slovenském jazyce, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Letenay A., Ároch M. - Plasty ve stavebníctve

Letenay A., Ároch M. - Plasty ve stavebníctve

  • Slovenština
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 1982

nakl. Alfa, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 216 stran ve slovenském jazyce, 65 obrázků, 31 tabulek, dobrý…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Osobná záležitosť - Alexander J. Kenji

Osobná záležitosť - Alexander J. Kenji

  • Slovenština
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

Oliver Bellows, bývalý príslušník elitnej protiteroristickej jednotky, je späť. Pokojná dovolenka v Španielsku sa pre…

od 206 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Smrť v Štiavnici - Peter Gašparík

Smrť v Štiavnici - Peter Gašparík

  • Slovenština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Fotograf Kornel Karovič a novinárka Žaneta prichádzajú do Banskej Štiavnice, aby napísali článok o mladíkoch zasypaných v…

od 207 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Päť zlých skutkov - Caz Frear

Päť zlých skutkov - Caz Frear

  • Brožovaná
  • Slovenština
  • Počet stran 404
  • Rok vydání 2024

Napínavý príbeh o pomste, lojalite a tajomstvách ukrytých medzi stenami najkrajšieho domu v meste. Ellen Walshová urobila…

od 217 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Na nesprávnom mieste - Julien Dan

Na nesprávnom mieste - Julien Dan

  • Slovenština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná

Jakub Bosák sa v jednej chvíli ocitol v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Raz ráno sa prebudil a bol nikto. Nezostalo mu…

od 218 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Sherlock Holmes 6 - Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes 6 - Arthur Conan Doyle

  • Slovenština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2021
  • Pevná / vázaná

Vražda Johna Douglasa v malebnom zámočku Birlstone priláka pozornosť verejnosti a vďaka zdanlivo nevysvetliteľným…

od 229 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Záblesk v temnote - Stacy Willingham

Záblesk v temnote - Stacy Willingham

  • Slovenština
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2022
  • Pevná / vázaná
  • Thriller

NIEKTORÉ TIENE NIKDY NEZMIZNÚ Keď mala Chloe Davisová dvanásť rokov, z malého mestečka v Louisiane zmizlo šesť…

od 237 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie