Hlavička stránky

Krémy na opalování

Ochrání před slunečním zářením a následným spálením, vznikem pigmentových skvrn, vysušením pokožky či dokonce onemocněním kůže. Každý opalovací krém je označen ochranným faktorem SPF, který určuje výši ochrany před ultrafialovým zářením. Při výběru SPF se řiďte nejen délkou pobytu na slunci, ale také přihlédněte k fototypu vaší pokožky. Pro pobyt v tropických a subtropických destinacích je vhodný krém s faktorem vyšším než 50 SPF. V českých podmínkách si vystačíte s SPF 30.

Vlastnosti opalovacích krémů

  • Voděodolné opalovací krémy – Je možné je použít i těsně před vstupem do vody. Krém se nesmyje a pokožka je tak stále chráněná.

  • BIO opalovací krémy – Mají čistě přírodní složení.

  • Dětské opalovací krémy – Jsou vhodné i pro citlivou dětskou pokožku. Použít je může samozřejmě i dospělý.

  • Opalovací krémy na obličej – Jsou svým složením určeny pro citlivější pokožku obličeje. Často také zohledňují typ pokožky či vedlejší dermatologický problém.

  • Veganské krémy na opalování – Jsou vyrobeny čistě z rostlinných surovin.

  • Opalovací krémy se třpytivým efektem – Zvýrazní a rozzáří opálení. Vaše pokožka tak dostane sametově hebký vzhled.

  • Opalovací krémy bez parfemace – Receptura neobsahuje přidané syntetické ani přírodní vonné složky, které bývají častým spouštěčem kontaktních alergií či fotosenzitivních reakcí na slunci.

  • Dětské opalovací krémy – Krémy přizpůsobené tenčí a citlivé pokožce dětí. Obvykle využívají bezpečné minerální filtry, nabízejí vysoký faktor (SPF 50+) a jsou odolnější vůči otěru a vodě.

  • Hypoalergenní opalovací krémy – Složení dermatologicky testované pro minimalizaci rizika vzniku podráždění, svědění a alergických reakcí u velmi reaktivní kůže a atopiků.

  • Opalovací krémy na pigmentové skvrny – Obsahují velmi vysoké filtry a aktivní depigmentační či antioxidační látky, které regulují syntézu melaninu a brání vzniku hyperpigmentací i tmavnutí již existujících skvrn.

Druh ochrany

  • UVB – Ochrana před středněvlnným zářením vyjádřená hodnotou SPF, jež přímo odpovídá za zarudnutí, akutní spálení pokožky a poškození DNA kožních buněk.

  • UVA – Širokospektrální ochrana před dlouhovlnným zářením, které proniká hluboko do škáry, způsobuje fotostárnutí pokožky, ztrátu elasticity a vznik vrásek.

Doporučujeme

Protože pobyt na sluníčku a časté koupání nedělá kůži nejlepší službu, a to zejména ve slané či chlorované vodě, doporučujeme používat i přípravky určené po opalování, které pokožku vyživí, zklidní a hydratují.

Zapomínat byste neměli ani na ochranu zraku a pokrývku hlavy.

Hlavní obsah stránky

Krémy na opalování

Ochrání před slunečním zářením a následným spálením, vznikem pigmentových skvrn, vysušením pokožky či dokonce onemocněním kůže. Každý opalovací krém je označen ochranným faktorem SPF, který určuje výši ochrany před ultrafialovým zářením. Při výběru SPF se řiďte nejen délkou pobytu na slunci, ale také přihlédněte k fototypu vaší pokožky. Pro pobyt v tropických a subtropických destinacích je vhodný krém s faktorem vyšším než 50 SPF. V českých podmínkách si vystačíte s SPF 30.

Vlastnosti opalovacích krémů

  • Voděodolné opalovací krémy – Je možné je použít i těsně před vstupem do vody. Krém se nesmyje a pokožka je tak stále chráněná.

  • BIO opalovací krémy – Mají čistě přírodní složení.

  • Dětské opalovací krémy – Jsou vhodné i pro citlivou dětskou pokožku. Použít je může samozřejmě i dospělý.

  • Opalovací krémy na obličej – Jsou svým složením určeny pro citlivější pokožku obličeje. Často také zohledňují typ pokožky či vedlejší dermatologický problém.

  • Veganské krémy na opalování – Jsou vyrobeny čistě z rostlinných surovin.

  • Opalovací krémy se třpytivým efektem – Zvýrazní a rozzáří opálení. Vaše pokožka tak dostane sametově hebký vzhled.

  • Opalovací krémy bez parfemace – Receptura neobsahuje přidané syntetické ani přírodní vonné složky, které bývají častým spouštěčem kontaktních alergií či fotosenzitivních reakcí na slunci.

  • Dětské opalovací krémy – Krémy přizpůsobené tenčí a citlivé pokožce dětí. Obvykle využívají bezpečné minerální filtry, nabízejí vysoký faktor (SPF 50+) a jsou odolnější vůči otěru a vodě.

  • Hypoalergenní opalovací krémy – Složení dermatologicky testované pro minimalizaci rizika vzniku podráždění, svědění a alergických reakcí u velmi reaktivní kůže a atopiků.

  • Opalovací krémy na pigmentové skvrny – Obsahují velmi vysoké filtry a aktivní depigmentační či antioxidační látky, které regulují syntézu melaninu a brání vzniku hyperpigmentací i tmavnutí již existujících skvrn.

Druh ochrany

  • UVB – Ochrana před středněvlnným zářením vyjádřená hodnotou SPF, jež přímo odpovídá za zarudnutí, akutní spálení pokožky a poškození DNA kožních buněk.

  • UVA – Širokospektrální ochrana před dlouhovlnným zářením, které proniká hluboko do škáry, způsobuje fotostárnutí pokožky, ztrátu elasticity a vznik vrásek.

Doporučujeme

Protože pobyt na sluníčku a časté koupání nedělá kůži nejlepší službu, a to zejména ve slané či chlorované vodě, doporučujeme používat i přípravky určené po opalování, které pokožku vyživí, zklidní a hydratují.

Zapomínat byste neměli ani na ochranu zraku a pokrývku hlavy.

Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Krém na opalování ERIC. Opalovací krém s SPF 30 - modrá

ERIC. Opalovací krém s SPF 30 - modrá

Modrý opalovací krém s ochranným faktorem SPF 30 poskytuje spolehlivou ochranu pokožky před škodlivým UV zářením. Praktické…

36 Kč

Propagacni.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování BIODERMA Photoderm MINERAL opalovací fluid bez chemických filtrů SPF50+, 75 g Datum spotřeby: 04/26Pokles ceny

BIODERMA Photoderm MINERAL opalovací fluid bez chemických filtrů SPF50+, 75 g Datum…

BIODERMA Photoderm MINERAL opaľovací fluid bez chemických filtrov SPF50+ je jemný ochranný fluid určený pre citlivú a…

128 Kč

Nakupzdrave.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování BIODERMA Photoderm Brume invisible SPF50+ 150ml

BIODERMA Photoderm Brume invisible SPF50+ 150ml

  • 150 ml

BIODERMA Photoderm Brume invisible SPF50+ 150ml…

Doprava od 89 Kč
Osobní odběr zdarma
420 Kč
2 800 Kč/l

SOS lékárna

Zobrazit detail
Krém na opalování Opalovací balzám Cien sun 50 SPF

Opalovací balzám Cien sun 50 SPF

  • Ochranný faktor SPF 50
  • 250 ml

Cien Sun opalovací mléko LSF 50, vysoké, ochrana před sluncem 250 ml Mléko na opalování, LSF 50 vysoký, 1 x 250 ml vysoká…

62 Kč
248 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Biofresh Sun Care tělové mléko SPF 30 s pumpičkou 200 ml

Biofresh Sun Care tělové mléko SPF 30 s pumpičkou 200 ml

  • Typ pleti smíšená
  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 30

Opalovací tělové mléko SPF 30 s pumpičkou Biofresh Sun Care 200ml Letní opálení je krásnou vzpomínkou na léto, kterou si…

od 142 Kč
od 710 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování BemaBio Opalovací krém (SPF 30) 100 ml

BemaBio Opalovací krém (SPF 30) 100 ml

BemaBio Přírodní opalovací krém SPF 30 – bezpečná ochrana pro citlivou pokožkuOblíbená italská značka SolarTea prošla…

495 Kč

SANOMED

Zobrazit detail
Krém na opalování Osaine Sunscreen solární fluid s SPF 50 pro citlivou pleť 50 ml

Osaine Sunscreen solární fluid s SPF 50 pro citlivou pleť 50 ml

  • Voděodolný
  • Na obličej
  • Typ pleti citlivá
  • UVA
  • UVB
  • Přírodní
  • Ochranný faktor SPF 50
  • 50 ml

Osaine Fluid Sunscreen SPF 50 je ochranný solární fluid vhodný propro citlivou pokožku. Vysoká ochrana pro velmi citlivou…

od 640 Kč
od 12 800 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Wooden Spoon dětský olej po opalování Baby SPF 10 ml

Wooden Spoon dětský olej po opalování Baby SPF 10 ml

  • 10 ml

Dětský organický olej po opalování Baby & Family Wooden Spoon 10 ml Krém po opalování Baby & Family je určen zejména dětem,…

116 Kč
11 600 Kč/l

Najlekaren.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Just Opalovací krém SPF 30 2 x 30 ml

Just Opalovací krém SPF 30 2 x 30 ml

  • Ochranný faktor SPF 30
  • Voděodolný
  • Na obličej
  • 60 ml

Praktická sluneční ochrana na cesty JUST Opalovací krém SPF 30 ve dvou 30ml tubách je ideální volbou pro ochranu citlivých…

899 Kč
14 983 Kč/l

Kosmetikaeva.eu

Zobrazit detail
Krém na opalování NAÏF Kids Dětská ochranná tyčinka na opalování SPF 50

NAÏF Kids Dětská ochranná tyčinka na opalování SPF 50

Ochrana před sluníčkem nikdy nebyla snadnější. Je tak malá, že ji děti budou mít stále při ruce. Aplikaci zvládnou úplně…

270 Kč

Rohlik.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Helios Herb dětský roll-on na opalování SPF 50 50 ml

Helios Herb dětský roll-on na opalování SPF 50 50 ml

  • 50 ml

Helios Herb dětský roll-on na opalování SPF 50 je opalovací přípravek ve formě praktického roll-onu. Chrání pokožku před…

143 Kč
2 860 Kč/l

PeMi drogerie

Zobrazit detail
Krém na opalování Vivaco Opalovací mléko Maracuja SPF 30 SUN BRONZ 200 ml

Vivaco Opalovací mléko Maracuja SPF 30 SUN BRONZ 200 ml

Opalovací mléko s ochranným faktorem SPF 30. Zjemňující arganový a kokosový olej, panthenol, betakaroten a vitamín E chrání…

od 249 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Opalovací mléko Dr. Ceuracle 5 Control No-sebum Sun Lotion SPF 50, 50 ml

Opalovací mléko Dr. Ceuracle 5 Control No-sebum Sun Lotion SPF 50, 50 ml

  • 50 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

5α Control No-sebum Opalovací mléko SPF50+ PA++++ Fyzický opalovací krém s lehkým složením pro kontrolu mastnoty. Fyzický…

od 224 Kč
od 4 480 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Clarins Sun Care Dry Touch SPF50+ 50 ml-tester

Clarins Sun Care Dry Touch SPF50+ 50 ml-tester

Clarins Sun Care Cream Dry Touch SPF 50+ 50 ml je ochranný krém na pleť s velmi vysokým ochranným faktorem, který pomáhá…

660 Kč

Nakupzdrave.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Daylong Cetaphil SUN SPF30 gel spr.150ml

Daylong Cetaphil SUN SPF30 gel spr.150ml

  • 150 ml

Daylong Cetaphil SUN SPF30 gel spr.150ml…

Doprava od 89 Kč
Osobní odběr zdarma
655 Kč
4 367 Kč/l

SOS lékárna

Zobrazit detail
Krém na opalování Opalovací emulze Dax Sun SPF 50 50 ml

Opalovací emulze Dax Sun SPF 50 50 ml

  • 50 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Dax Sun Expert opalovací emulze na obličej a tělo SPF50 50ml ochrana před fotostárnutím a zabarvením Účinná ochrana a…

od 80 Kč
od 1 600 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Opalovací mléko Sundance SPF 20, 200 ml

Opalovací mléko Sundance SPF 20, 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 20

SUNDANCE SOLENČNÍ MLÉKO SPF 20 Veganský opalovací krém SUNDANCE Sun Milk SPF 20 hydratuje pokožku po dobu 24 hodin a dodává…

84 Kč
420 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Sprej na opalování Elysee Olysee Sun 50 SPF 75 ml

Sprej na opalování Elysee Olysee Sun 50 SPF 75 ml

  • 75 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Opalovací sprej O'lysee Sun SPF50 je ultralehký, transparentní ochranný sprej, který poskytuje okamžitou a velmi vysokou…

100 Kč
1 333 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Balea Sun Dance opalovací mléko OF30 200 Ml.

Balea Sun Dance opalovací mléko OF30 200 Ml.

  • Ochranný faktor SPF 30

Sundance SOLENČNÍ MLÉKO SPF 30 Veganský opalovací krém SUNDANCE Sun Milk SPF 30 hydratuje pokožku po dobu 24 hodin a dodává…

109 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování MARTINELIA VODĚODOLNÝ KRÉM NA OPALOVÁNÍ SPF 50 UVA A UVB PRO DĚTI

MARTINELIA VODĚODOLNÝ KRÉM NA OPALOVÁNÍ SPF 50 UVA A UVB PRO DĚTI

  • Ochranný faktor SPF 50
  • 50 ml

MARTINELIA VODĚODOLNÝ KRÉM NA OPALOVÁNÍ SPF 50 UVA A UVB PRO DĚTI Voděodolný opalovací krém Martinelia Sun Cream SPF 50 Je…

od 111 Kč
od 2 220 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Opalovací sprej Be Beauty 50 SPF

Opalovací sprej Be Beauty 50 SPF

  • Ochranný faktor SPF 50
  • 150 ml

BE BEAUTY KIDS SENSITIVE OCHRANNÝ SPREJ PRO DĚTI SPF 50+ 150 Ml Zajistěte svému dítěti nejvyšší úroveň bezpečnosti během…

128 Kč
853 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Biofresh Sun Care krém na tvář SPF 50 50 ml

Biofresh Sun Care krém na tvář SPF 50 50 ml

2
  • Typ pleti smíšená
  • 50 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Opalovací krém na obličej SPF 50 Biofresh Sun Care 50ml Letní opálení je krásnou vzpomínkou na léto, kterou si naše pokožka…

od 132 Kč
od 2 640 Kč/l

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Opalovací mléko Sensitive (med.) SPF 50 Boep 100 ml

Opalovací mléko Sensitive (med.) SPF 50 Boep 100 ml

  • BIO
  • Dětský
  • Typ pleti citlivá
  • Bez parfemace
  • Vegan
  • Přírodní
  • 100 ml

Minerální opalovací mléko Boep med SPF 50 je určeno pro velmi citlivou pokožku miminek, dětí i dospělých. Bez parfemace, s…

797 Kč
7 970 Kč/l

Bioruze.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Medavita Solarich tělová mlha s ochranou SPF 50 200 ml

Medavita Solarich tělová mlha s ochranou SPF 50 200 ml

  • 200 ml
  • Ochranný faktor SPF 50
  • Voděodolný
  • Typ pleti všechny typy
  • UVA

Tělová solární mlha Medavita Solarich (Sun Body Mist Spray) je ideálním letním společníkem pro každého, kdo si přeje spojit…

od 810 Kč
od 4 050 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Wooden Spoon minerální opalovací krém Baby & Family SPF 50 10 ml

Wooden Spoon minerální opalovací krém Baby & Family SPF 50 10 ml

  • 10 ml
  • Voděodolný
  • Hypoalergenní

Minerální opalovací krém na tělo a obličej Baby & Family SPF50 Wooden Spoon 10ml vzorek Přírodní opalovací krémy Baby &…

135 Kč
13 500 Kč/l

Najlekaren.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Wooden Spoon olej na opálení bez SPF vzorek 10 ml

Wooden Spoon olej na opálení bez SPF vzorek 10 ml

  • Typ pleti zralá
  • 10 ml

Olej pro intenzivní opálení bez SPF Wooden Spoon 10ml vzorek Bio-intenzivní opalovací olej pro rychlé neodolatelné…

135 Kč
13 500 Kč/l

Najlekaren.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování NIVEA SUN Kids Ultra Protect opalovací mléko SPF 50+ 150 ml

NIVEA SUN Kids Ultra Protect opalovací mléko SPF 50+ 150 ml

  • Dětský
  • UVA
  • UVB

Obsah NIVEA Sun Kids mléko na opalování OF 50+ Ultra Protect 150 ml Charakteristika NIVEA Sun Kids mléko na opalování OF 50+…

od 235 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Solero dětský opalovací sprej SPF 50+ 200 ml

Solero dětský opalovací sprej SPF 50+ 200 ml

  • 200 ml
  • Voděodolný
  • Bez parfemace

Obsah SOLERO Dětský opalovací sprej SPF 50+ 200ml Charakteristika SOLERO Dětský opalovací sprej SPF 50+ Poskytuje velmi…

421 Kč
1 425 Kč/l

Najlekaren.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování NIVEA Sun Olej na opalování ve spreji s karotenem OF 6 200 ml

NIVEA Sun Olej na opalování ve spreji s karotenem OF 6 200 ml

Obsah NIVEA Sun Olej na opalování ve spreji 200 ml Charakteristika NIVEA Sun Olej na opalování ve spreji NIVEA Sun je olej…

322 Kč

Najlekaren.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Ladival Allerg sprej SPF 50+ na opalování 150 ml

Ladival Allerg sprej SPF 50+ na opalování 150 ml

  • 150 ml
  • UVA
  • UVB

Obsah LADIVAL ALLERG sprej SPF 50+ 150 ml Charakteristika LADIVAL ALLERG sprej SPF 50+ Sprej má lehké nemastné složení a je…

436 Kč
2 907 Kč/l

Najlekaren.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Ladival Pro děti Allerg SPF 50+ gel na opalování 200 ml

Ladival Pro děti Allerg SPF 50+ gel na opalování 200 ml

  • 200 ml
  • Voděodolný

Obsah Ladival PRO DĚTI ALLERG SPF 50+ gel na opalování 200 ml Charakteristika Ladival PRO DĚTI ALLERG SPF 50+ gel na…

447 Kč
2 235 Kč/l

Najlekaren.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Just Opalovací mléko SPF 50 125 ml

Just Opalovací mléko SPF 50 125 ml

  • Ochranný faktor SPF 50
  • Voděodolný
  • Na obličej
  • 125 ml

Maximální sluneční ochrana s přírodní péčí JUST Opalovací mléko SPF 50 poskytuje vysokou ochranu proti UVA a UVB záření a…

899 Kč
7 192 Kč/l

Kosmetikaeva.eu

Zobrazit detail
Krém na opalování NAÏF Kids Dětský ochranný krém na opalování SPF 50

NAÏF Kids Dětský ochranný krém na opalování SPF 50

Jemná a šetrná ochrana před slunečními paprsky. S barevným hravým designem a snadnou aplikací, kterou zvládnou větší děti…

450 Kč

Rohlik.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování VICHY CAPITAL SOLEIL Kids fluid sprej SPF50+ 200ml

VICHY CAPITAL SOLEIL Kids fluid sprej SPF50+ 200ml

VICHY CAPITAL SOLEIL Fluidní Sprej vhodný i pro citlivou dětskou pokožku SPF50 poskytuje ochranu ve 4 úrovních (proti UVB,…

od 679 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování VICHY IDÉAL SOLEIL Mléko Děti SPF50 300ml

VICHY IDÉAL SOLEIL Mléko Děti SPF50 300ml

VICHY ochranné mléko pro děti s ochranným faktorem SPF50 na obličej a tělo. V boji proti škodlivému vlivu UV záření a pro…

od 743 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Sprej na opalování Wats 50 SPF

Sprej na opalování Wats 50 SPF

  • Ochranný faktor SPF 50
  • 150 ml

BIOCANTO Opalovací sprej SPF50 ochrana UVA/UVB 150 ml Opalovací sprej SPF 50 je lehká aerosolová mlha na obličej a tělo,…

139 Kč
927 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Cahsai Opalovací krém SPF 50 CX24983

Cahsai Opalovací krém SPF 50 CX24983

  • 60 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Opalovací krém SPF 50 poskytuje nejvyšší ochranu před škodlivým UV zářením a zabraňuje tak spálení a předčasnému stárnutí…

143 Kč
2 383 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Dax Sun DAX Ochranný sprej proti slunci s aktivním SPF 50 200 ml

Dax Sun DAX Ochranný sprej proti slunci s aktivním SPF 50 200 ml

Ochranný sprej SPF 50 zajišťuje bezpečnost pokožky vysoce citlivé na sluneční záření. Doporučuje se zejména pro aktivní…

od 164 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Dax Sun Opalovací sprej SPF 50 pro děti od 6 měsíců 150 Ml

Dax Sun Opalovací sprej SPF 50 pro děti od 6 měsíců 150 Ml

  • 150 ml
  • Ochranný faktor SPF 50

Dax Sun Sprej na opalování SPF 50 pro děti nad 6. měsíc života VYSOCE VODĚODOLNÝ – zajišťuje bezpečnost mimořádně jemné…

167 Kč
1 113 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Bell Opalovací tyčinka barevná opalovací tyčinka SPF 50+ Skin, 6,8g

Bell Opalovací tyčinka barevná opalovací tyčinka SPF 50+ Skin, 6,8g

  • Ochranný faktor SPF 50

Bell - Surf Stick - Opalovací tyčinka - SPF50 - SKIN - 6,8 g Surf Stick - SKIN od značky Bell. Ochranná tyčinka. Je…

176 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Piz Buin Allergy SPF15 Opalovací mléko 200 ml

Piz Buin Allergy SPF15 Opalovací mléko 200 ml

Ochrana proti sluneční alergii. Napomáhá předcházet sluneční alergii. Inovované fotostabilní UVA a UVB filtry chrání…

od 177 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování Tyčinka na opalování Sun Ozon SPF 50, 20 g

Tyčinka na opalování Sun Ozon SPF 50, 20 g

  • Ochranný faktor SPF 50

Ochranná tyčinka na opalování SPF 50+. Ideální pro pokožku citlivou na slunce, která se ještě neopalovala. Skvělá na cesty.…

178 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování Opalovací sprej Hiskin 30 SPF

Opalovací sprej Hiskin 30 SPF

  • Ochranný faktor SPF 30

Lehký opalovací krém SPF 30 poskytuje účinnou ochranu před UVA a UVB zářením a zároveň hydratuje a pečuje o pokožku. Ideální…

200 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování EVY Sunscreen Mousse SPF 20 opalovací pěna 150 ml

EVY Sunscreen Mousse SPF 20 opalovací pěna 150 ml

  • 150 ml
  • Bez parfemace

EVY Sunscreen Mousse SPF 20 opalovací pěna 150ml EVY Sunscreen Mousse SPF 20 opalovací pěna EVY Sunscreen mousse SPF 20 je…

od 523 Kč
od 3 485 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování EVY Sunscreen Mousse Kids SPF 30 opalovací pěna pro děti 150 ml

EVY Sunscreen Mousse Kids SPF 30 opalovací pěna pro děti 150 ml

  • 150 ml
  • Ochranný faktor SPF 30
  • Hypoalergenní
  • Bez parfemace

Obsah EVY Sunscreen Mousse Kids SPF 30 opalovací pěna pro děti 150ml Charakteristika EVY Sunscreen Mousse Kids SPF 30…

od 597 Kč
od 3 979 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Krém na opalování EVY Sunscreen Mousse SPF 30 opalovací pěna 150 ml

EVY Sunscreen Mousse SPF 30 opalovací pěna 150 ml

  • Ochranný faktor SPF 30
  • 150 ml

Obsah EVY Sunscreen Mousse SPF 30 opalovací pěna 150ml Charakteristika EVY Sunscreen Mousse SPF 30 opalovací pěna EVY…

825 Kč
3 979 Kč/l

Najlekaren.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování VICHY dárková taška k nákupu

VICHY dárková taška k nákupu

1 205 Kč

Najlekaren.cz

Zobrazit detail
Krém na opalování AVENE Sun Tónovací minerální fluid SPF50+ 40ml

AVENE Sun Tónovací minerální fluid SPF50+ 40ml

  • 40 ml
  • Voděodolný
  • Bez parfemace

AVENE Tónovací fluid s minerálními filtry SPF 50+ je určený pro alergickou a reaktivní pleť. Poskytuje velmi vysokou 100%…

780 Kč
19 497 Kč/l

Rohlik.cz

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie