Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Kenzo, vodní vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Kenzo Homme Intense EDT, 110 ml
od 1 278 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Vodní vůně
- 110 ml
První tóny po přivonění patří svěžímu růžovému pepři, který skvěle doplňuje mořský akord. Působivý kontrast k úvodní svěžesti po chvíli vytvoří vetiver a fíkové dřevo s hřejivým vyzněním. Toto…
Kenzo Homme Intense EDT, 60 ml
od 827 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Vodní vůně
- 60 ml
První tóny po přivonění patří svěžímu růžovému pepři, který skvěle doplňuje mořský akord. Působivý kontrast k úvodní svěžesti po chvíli vytvoří vetiver a fíkové dřevo s hřejivým vyzněním. Toto…
Kenzo Pour Homme M EDT, 100 ml
od 853 Kč
8,53 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Kenzo Pour Homme V samém středu oceánu naleznete zemi modrého bambusu. První ranní rozbřesk... Kenzo Pour Homme otevírá nové dimenze, odvažte se příjímat vzduch plnými doušky. Hledíte na…
Kenzo Homme Intense EDT, 40 ml
od 649 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Vodní vůně
- 40 ml
První tóny po přivonění patří svěžímu růžovému pepři, který skvěle doplňuje mořský akord. Působivý kontrast k úvodní svěžesti po chvíli vytvoří vetiver a fíkové dřevo s hřejivým vyzněním. Toto…
Kenzo Homme EDP, 110 ml
od 1 304 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Luxusní
Pánská parfémovaná voda Kenzo Homme si klade za cíl objevovat nové obzory jako kdysi slavní mořeplavci. Vůně se inspirovala svobodou člověka a otevírá před ním nekonečný prostor možností. …
Kenzo Homme M EDT, 110 ml
od 954 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Kenzo Homme M EDT je toaletní voda, kterou vytvořil výrobce Kenzo a která byla uvedena na trh v roce 2022. Tato vůně je určena mužům a řadí se mezi dřevité a vodní tóny. Její kompozice je…
Kenzo Homme Indigo EDP, 110 ml
od 1 140 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Kožená
Kenzo Homme Indigo je parfémovaná voda pro muže, která přináší spojení mezi japonskou estetikou, přírodou a smyslnou elegancí. Tato vůně je inspirována odstíny modré a tradičním barvením…
Kenzo Pour Homme M EDT, 30 ml
od 462 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 30 ml
Kenzo Homme Sport je pánská novinka pro rok 2012. Trend sportovních vůní na Olympijské hry roku 2012 stále pokračuje. Novinka od Kenza je kořeněno-dřevitá vůně se svěží vůní citrusů. Tato vůně…
Kenzo Homme Marine M EDT, 110 ml
od 921 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Kenzo Homme Marine je toaletní voda pro muže. Dřevitá vonná kompozice s vodními tóny byla uvedena na trh v roce 2023. Kenzo Homme Marine vás přenese do teplého letního dne, na rozpálenou pláž, k…
Kenzo Homme EDP 60 ml
od 995 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
S parfémovou vodou Kenzo Homme objevíte smyslnou vůni kůže protknutou posledními teplými slunečními paprsky před západem slunce. Spolu s dřevitými akordy vytváří výjimečně výraznou a sexy vůni. …
Kenzo Homme Indigo EDP, 60 ml
od 739 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
Kenzo Homme Indigo EDP je parfémovaná voda pro muže, která kombinuje prvky přírody a japonské estetiky s moderní elegancí. Vůně vytvořená Quentin Bischem je dřevitá a obsahuje vodní akcenty, …
Kenzo Homme Marine M EDT, 60 ml
od 767 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Toaletní voda Kenzo Homme Marine M EDT od značky Kenzo přináší osvěžující a dynamickou vůni inspirovanou krásou a energií moře. Díky unikátní kombinaci citrusových, vodních a dřevitých tónů…
Kenzo L' Eau par Kenzo pour Homme EDT, 30 ml
od 500 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Vůně parfému zosobňuje svěžest a chladivou energii v podobě tak čisté, jak si ji jen lze představit. Ocení ji zvláště muži, kteří ocení pocit po osvěžující koupeli v chladivé vodě. Obklopuje ji…
Kenzo L´Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave M EDT, 100 ml
od 799 Kč
7,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Vodní vůně
- 100 ml
Kenzo L´Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave je toaletní voda určena pro muže, kteří hledají vůni, která je plná energie a svěžesti. Voda je inspirována Hokusaiho Velkou Vlnou, což odráží intenzitu a…
Kenzo Homme Intense EDT, Tester 110 ml
od 799 Kč
7,26 Kč/ml- Tester
- 110 ml
Kenzo Homme Intense je toaletní voda, která přináší inspiraci z intenzity moře a klidu mořského vánku. Tato vůně je určena pro muže, kteří hledají svěžest a zároveň hloubku v každodenním životě. …
Kenzo L' Eau par Kenzo pour Homme EDT, Tester 100 ml
1 069 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Vůně parfému zosobňuje svěžest a chladivou energii v podobě tak čisté, jak si ji jen lze představit. Ocení ji zvláště muži, kteří ocení pocit po osvěžující koupeli v chladivé vodě. Obklopuje ji…
Kenzo Aqua Kenzo pour Homme EDT, 50 ml
od 802 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Svěží dřevitá vůně pro muže uvedena na trh v létě v roce 2018. Dřevitá vůně, která v sobě ukrývá růžový pepř, listy lísky a santalové dřevo. Autory této vůně jsou Ane Ayo a Philippe Romano. …
Kenzo Aqua Kenzo pour Homme EDT, 100 ml
od 1 188 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Svěží dřevitá vůně pro muže uvedena na trh v létě v roce 2018. Dřevitá vůně, která v sobě ukrývá růžový pepř, listy lísky a santalové dřevo. Autory této vůně jsou Ane Ayo a Philippe Romano. …
Kenzo L´Eau Kenzo Intense Pour Homme M EDT 50 ml
od 641 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 50 ml
Kenzo L´Eau Kenzo Intense Pour Homme je osvěžující vůně pro moderního muže. Chladivá kompozice se otevírá svěžím mixem limetky spolu s mořskými tóny a yuzu. Originální kompozici doplňuje…
Kenzo L´Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave M EDT, 50 ml
od 1 305 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Vodní vůně
- 50 ml
Kenzo L´Eau Kenzo Pour Homme Hyper Wave je toaletní voda určena pro muže, kteří hledají vůni, která je plná energie a svěžesti. Voda je inspirována Hokusaiho Velkou Vlnou, což odráží intenzitu a…
Kenzo L' Eau par Kenzo pour Homme EDT, 50 ml
od 754 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Vůně parfému zosobňuje svěžest a chladivou energii v podobě tak čisté, jak si ji jen lze představit. Ocení ji zvláště muži, kteří ocení pocit po osvěžující koupeli v chladivé vodě. Obklopuje ji…
Kenzo L' Eau par Kenzo pour Homme EDT, 100 ml
969 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Vůně parfému zosobňuje svěžest a chladivou energii v podobě tak čisté, jak si ji jen lze představit. Ocení ji zvláště muži, kteří ocení pocit po osvěžující koupeli v chladivé vodě. Obklopuje ji…

Kenzo Homme EDT 60 ml M
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Vodní vůně
- 60 ml
Kenzo Homme Eau de Toilette od Kenzo je dřevitě vodní vůně pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tato vůně je…
v 12 obchodech

KENZO Homme 40 ml
- 40 ml
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Vodní vůně
KENZO Homme v 40 ml lahvi je pánská toaletní voda, aromaticko-kořeněná s levandulovým srdcem. Výdrž kolem 6 hodin, sillage…
v 12 obchodech

Kenzo Homme EDT tester 110 ml M
- 110 ml
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Vodní vůně
Kenzo Homme Eau de Toilette od Kenzo je dřevitě vodní vůně pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tato vůně je…
v 4 obchodech