Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Davidoff, vodní vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Davidoff Cool Water M EDT, 200 ml
od 658 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Davidoff Cool Water M EDT, 125 ml
od 482 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Davidoff Cool Water M EDP, 100 ml
od 827 Kč
8,27 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Objevte sofistikovanou svěžest moře s Davidoff Cool Water. Davidoff se rozhodl spojit svěžest vůně Cool Water s jednou z nejlepších přísad z etického zdroje: vetiver. Tato tropická rostlina byla…
Davidoff Cool Water M EDT, 75 ml
od 385 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Davidoff Cool Water M EDT, 40 ml
od 323 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Davidoff Cool Water Reborn Intense M EDP, 50 ml
od 518 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Davidoff Cool Water Reborn Intense je parfémovaná voda pro muže, která navazuje na úspěch původní toaletní vody Davidoff Cool Water z roku 1988. Přináší moderní interpretaci klasické vůně, která…
Davidoff Cool Water Oceanic Edition M EDT, 125 ml
od 452 Kč
3,62 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Vodní vůně
- 125 ml
Davidoff Cool Water Oceanic Edition je toaletní voda, která je určená pro muže. Tato vůně je charakteristická svou dřevitou a vodní složkou, která je inspirována oceánem. Je to vůně, která…
Davidoff Cool Water M EDP, 50 ml
od 517 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Objevte sofistikovanou svěžest moře s Davidoff Cool Water. Davidoff se rozhodl spojit svěžest vůně Cool Water s jednou z nejlepších přísad z etického zdroje: vetiver. Tato tropická rostlina byla…
Davidoff Cool Water Wave M EDT, 125 ml
od 651 Kč
5,21 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
- 125 ml
Davidoff Cool Water Wave toaletní voda pro muže 40 ml značky Davidoff koupíte na notino.cz!
Davidoff Cool Water Reborn M EDP, 100 ml
od 716 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Davidoff Cool Water Reborn je vůně pro muže, která představuje svěžest, sílu a hédonismus spojené do jedinečného celku. Davidoff Cool Water Reborn je aromatická, dřevitá a…
Davidoff Essentials Blue M EDT 110 ml
od 422 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Davidoff Essentials Blue M EDT 110 ml Davidoff Essentials Blue For Men Eau de Toilette, uvedená na trh v roce 2025, se vyznačuje osvěžující a dynamickou vůní, která evokuje pocit svěžesti a…
Davidoff Cool Water Wave M EDT, 40 ml
od 374 Kč
9,35 Kč/ml- Toaletní voda
- 40 ml
Davidoff Cool Water Wave toaletní voda pro muže 40 ml značky Davidoff koupíte na notino.cz!

PURE No.114, inspirováno Davidoff Cool Water Man, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Levandulové vůně
- Kořenitá vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Španělské
- Vodní vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro muže inspirovaný vůní od značky Davidoff. Parfém je vhodný na jaro a léto. Na vlně dokonale modré hladiny…
KrasneVune.cz