Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Lamborghini, tester
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Tonino Lamborghini Intenso M EDT, Tester 125 ml
od 131 Kč
1,05 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Kožená
- 125 ml
Ambrette Intenso znázorňuje vůni plnou vášně a tajemné síly, ve které se ukrývá mystická moc noci. Je zosobněním záhadného charismatického hrdiny, který se řítí temnotou a nic ho nezastaví. Jeho…
Lamborghini Prestigio EDT, Tester 125 ml
od 126 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Italské
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Prestigio italské značky Lamborghini je mužná vůně plná vášně pro moderního, ctižádostivého muže. V úvodu této dřevitě-kořeněné kompozice je cítit směs citrusového ovoce s…
Lamborghini Classico M EDT, 125 ml
od 250 Kč
2 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- 125 ml
Pánská toaletní voda Lamborghini Classico je čerstvě okořeněná vůně z produkce slavné italské automobilky, na pultech parfumerií od roku 2013. Je stejně elegantní jako vozy Lamborghini, ovšem na…
Lamborghini Acqua M EDT, 75 ml
od 186 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Lamborghini Acqua perfektně doladí váš styl v kanceláři, na obchodní schůzce, ve volném čase, na společenské akci i romantické schůzce s vysněnou ženou. Značka Lamborghini proslula vozy, …
Lamborghini Acqua M EDT, Tester 125 ml
od 297 Kč
2,38 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 125 ml
Lamborghini Acqua perfektně doladí váš styl v kanceláři, na obchodní schůzce, ve volném čase, na společenské akci i romantické schůzce s vysněnou ženou. Značka Lamborghini proslula vozy, …
Lamborghini Intenso EDT, 125 ml
767 Kč
6,14 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Ovocná vůně
- 125 ml
Intenso znázorňuje vůni plnou vášně a tajemné síly, ve které se ukrývá mystická moc noci. Je zosobněním záhadného charismatického hrdiny, který se řítí temnotou a nic ho nezastaví. Jeho…
