Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Burberry, tester
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Burberry London For Men (2006) EDT , 100 ml
od 670 Kč
- Toaletní voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Hlava bergamot, levandule, skořice, pepř Srdce portské víno, mimóza, kůže Základ dřevo Guaiac, mech, tabákový list, opoponax Vůně pro muže, Burberry London For Men, zachycuje a oslavuje město…
Burberry Touch Men EDT, 100 ml
od 572 Kč
- Toaletní voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Burberry Touch Men přináší spojení smyslnosti omočené do pravosti a elegance. Pro milovníky jemných tkanin navrhlo Burberry neobyčejně dobře nositelnou vůni, která je příjemná, vstřícná a bohatá…
Burberry Mr. Burberry M EDP, 50 ml
od 619 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Mr. Burbery Eau De Parfum je výraznější verze Mr. Burberry Eau De Toilette. Parfém je orientálně-dřevitý a intenzivní. Vhodně pro muže, kteří jsou nočními sovami. Pro ty, co chtějí být vidět. …
Burberry Touch Men EDT, 50 ml
od 472 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Burberry Touch Men přináší spojení smyslnosti omočené do pravosti a elegance. Pro milovníky jemných tkanin navrhlo Burberry neobyčejně dobře nositelnou vůni, která je příjemná, vstřícná a bohatá…
Burberry Mr. Burberry M EDP, 100 ml
od 993 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Dřevitě kořeněná vůně uvedena na trh v březnu 2017, která vás v mžiku zahalí do své mužné dřevité vůně stejně jako ikonický elegantní trenčkot. Tvůrcem této řady značky Burberry je parfumér…
Burberry Hero Elixir Parfém 60 ml
od 2 081 Kč
- Anglické
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Pánský parfém Burberry Hero Elixir de Parfum představuje vyváženou kombinaci jemnosti a síly, která oslavuje dualitu mužnosti. Vůně je inspirována vnitřním hrdinou a vyzdvihuje sílu a odolnost, …
Burberry Brit Men EDT, 30 ml
od 395 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Burberry Brit Men je lehce kořeněná vůně pro muže, kteří touží po nedbalé eleganci a sebevědomí. Odvažte se a načerpejte sílu z osvěžující mandarinky a bergamotu, která se skvěle doplňuje s…
Burberry Brit for Him EDT 50 ml
od 495 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dřevitá vůně s orientálním nádechem představuje zajímavou kombinaci, která přitahuje muže hledající eleganci, sofistikovanost a nenucený styl. Parfém se otevírá svěžími a osvěžujícími vrchními…
Burberry London For Men (2006) EDT , Tester 100 ml
1 138 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Burberry London For Man je dřevitá elegantní a divoce svůdná vůně pro muže. Vůně byla vytvořena pro současného britského gentlemana, který miluje eleganci: od obleku šitého na míru po klasický…
Burberry Touch Men EDT, Tester 100 ml
850 Kč
8,50 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Burberry Touch Men přináší spojení smyslnosti omočené do pravosti a elegance. Pro milovníky jemných tkanin navrhlo Burberry neobyčejně dobře nositelnou vůni, která je příjemná, vstřícná a bohatá…
Burberry Brit Rhythm Intense M EDT, 90 ml
3 053 Kč
34 Kč/ml- Toaletní voda
- 90 ml
Pánská vůně Burberry Brit Rhythm Intense je symbolem moderního muže, který je sám sebou. Vyvážená kompozice propojuje svěží, kořeněné a dřevité tóny. Mix klasických ingrediencí a neobvyklých…
Burberry Mr. Burberry M EDT, Tester 100 ml
963 Kč
9,63 Kč/ml- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- 100 ml
Toaletní voda pro muže Mr. Burberry je inspirována Londýnem, městem kontrastů, mísí se v ní tradice a moderní pojetí mužnosti a smyslnosti. Smyslná, bylinná a dřevitá toaletní voda Mr.Burberry…
Burberry Brit Rhythm M EDT, Tester 90 ml
4 602 Kč
51 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Orientální vůně
- Kožená
- 90 ml
Brit Rhythm od značky Burberry je kožená, dřevitá vůně pro muže. Na vytváření této jedinečné, orientální vůně se podíleli Dominique Ropion, Anne Flipo a Olivier Polge. V úvodu vůně se objevují…
Burberry Weekend For Men EDT, Tester 100 ml
686 Kč
6,86 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Burberry Weekend for Men - (TESTER) toaletní voda. Burberry Weekend for men. Nejvyšší tóny tvoří vůně citrusů (bergamot, citron, mandarinka, grapefruit) , úžasné tóny exotického ovoce přináší…
Burberry of London for Men EDT, Tester 100 ml
686 Kč
6,86 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Dřevitě velmi aromatická vůně Burberry London for Men (1995) je určena modernímu muži, který ctí tradice. Vůně Burberry London for Men (1995) je naprosto klasická fougerová kompozice, které…

Burberry Burberry Brit splash, Toaletní voda 100ml - tester
- 100 ml
- Tester
Maxiparfumy.cz

Burberry Weekend for Men Toaletní voda EDT 30ml, pánske
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Tester
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 30 ml
Burberry Weekend for Men toaletní voda je sladší, zelená a svěží vůně. Pojďte zapomenout na starosti všedního dne a dopřejte…
v 3 obchodech

Burberry Touch for Men - s víčkem Toaletní voda EDT - Tester, 100ml, pánske
- Tester
- 100 ml
Burberry Touch for Men je inspirativní a elegantní pánský parfém, který je neobyčejně příjemný a vstřícný k nošení. Jeho…
v 4 obchodech

Burberry Brit Men Toaletní voda EDT - Tester, 100ml, pánske
- Tester
- 100 ml
Burberry Brit Men je lehce kořeněná vůně pro muže, kteří touží po nedbalé eleganci a sebevědomí. Odvažte se a načerpejte…
KOKU.cz

Burberry Hero toaletní voda pánská 100 ml tester
- 100 ml
- Tester
Burberry Hero – Toaletní voda pro muže. Burberry Hero Eau de Toilette je svěží, energická a moderní vůně, která symbolizuje…
v 2 obchodech

Burberry Mr. Burberry Eau de Parfum Parfémovaná voda EDP - Tester, 100ml, pánske
- Tester
- 100 ml
- Parfémová voda
Kvalitní produkt Burberry Mr. Burberry Eau de Parfum Parfémovaná voda - Tester, 100ml za výhodnou cenu 1718 Kč.…
KOKU.cz

Burberry The Beat for Men Toaletní voda EDT - Tester, 100ml, pánske
- Tester
- 100 ml
Pozoruhodný parfém Burberry The Beat Men predstavuje mužnú energiu a nenapodobiteľnú, unikátnu identitu. Vydarená vôňa je…
KOKU.cz