Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Montblanc, svěží parfém
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Montblanc Legend Spirit M EDT, 100 ml
od 760 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Mont Blanc Legend Spirit je vůní s mužným aroma, které vás omámí svým elánem a svůdnou upřímností. Smyslový zážitek je demonstrací osobnosti, která je zachycena v momentu absolutní…
Montblanc Explorer M EDP, 30 ml
od 470 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Montblanc Explorer je určena všem, kteří rádi objevují nové možnosti a touží prožívat neopakovatelné chvíle plné vzrušení. Dřevitá aromatická vůně pro moderního dobrodruha na…
Montblanc Explorer Extreme M P, 60 ml
od 1 336 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Montblanc Explorer Extreme M P 60 ml je parfém, který představuje intenzivní a charismatickou volbu pro moderního muže. Jde o novinku roku 2025 od renomované značky Montblanc, pokračování…
Montblanc Legend M EDP, 100 ml
od 926 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Mont Blanc Legend je inspirován čestným, sebejistým mužem, který je odvážný, vášnivý a sám sebou. Mont Blanc Legend je jemná, pozoruhodná, přesto velmi mužná vůně. Vůně byla uvedena na trh v…
Montblanc Starwalker M EDT, 75 ml
od 533 Kč
7,11 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
- 75 ml
Hlava: bergamot, mandarinka, bamus Srdce: elemi, zázvor, muškátový oříšek Základ: cedrové a santálové dřevo, ambra Pánská toaletní voda 75ml Nová exklusivní vůně pro muže od Mont Blanc. Vysoce…
Montblanc Explorer Platinum M EDP, 100 ml
od 886 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Mont Blanc Explorer Platinum M EDP představuje podobu touhy po dobrodružství. Bere vás na výpravu, tentokrát do vysokých hor. Flakon zdobí luxusní a atraktivní texturovaný stříbrný ochranný…
Montblanc Legend Spirit M EDT, 50 ml
od 631 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 50 ml
Toaletní voda Mont Blanc Legend Spirit je vůní s mužným aroma, které vás omámí svým elánem a svůdnou upřímností. Smyslový zážitek je demonstrací osobnosti, která je zachycena v momentu absolutní…
Montblanc Legend M EDP, 50 ml
od 592 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Mont Blanc Legend je inspirován čestným, sebejistým mužem, který je odvážný, vášnivý a sám sebou. Mont Blanc Legend je jemná, pozoruhodná, přesto velmi mužná vůně. Vůně byla uvedena na trh v…
Montblanc Legend Night M EDP 100 ml
od 757 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Vůně je stvořena z nejvybranějších ingrediencí, které před námi rozehrávají dechberoucí představení světla a stínů. Jejími autory je talentovaná dvojice Antoine Maisondieu a Olivier Pescheux, …
Montblanc Explorer Ultra Blue M EDP, 100 ml
od 839 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Užijte si čistou modrou svěžest nerušené, nádherné přírody. Montblanc Explorer Ultra Blue odhaluje podobu dobrodružné povahy muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. - Hlava – sicilský…
Montblanc Legend Blue M EDP, 100 ml
od 829 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
Legend Blue parfémovaná voda pro muže je od značky Mont Blanc. Dřevitá vůně se otevírá aromatickým akordem máty a levandule, poté odhaluje dřevité srdce z cedru a santálového dřeva. V závěru…
Montblanc Explorer M EDP, 60 ml
od 811 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Montblanc Explorer je určena všem, kteří rádi objevují nové možnosti a touží prožívat neopakovatelné chvíle plné vzrušení. Dřevitá aromatická vůně pro moderního dobrodruha na…
Montblanc Explorer M EDT, 60 ml
od 830 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kožená
Objevte dobrodružství průkopníků, kteří procestovali svět. Propojením elegance evropského krejčovství, ušlechtilých materiálů a zděděné zručnosti vznikl vytříbený flakón nové vůně. Svěží…
Montblanc Legend Spirit M EDT, 30 ml
od 413 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Mont Blanc Legend Spirit je vůní s mužným aroma, které vás omámí svým elánem a svůdnou upřímností. Smyslový zážitek je demonstrací osobnosti, která je zachycena v momentu absolutní…
Montblanc Legend Spirit M EDT, 200 ml
od 590 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Luxusní
Toaletní voda Mont Blanc Legend Spirit je vůní s mužným aroma, které vás omámí svým elánem a svůdnou upřímností. Smyslový zážitek je demonstrací osobnosti, která je zachycena v momentu absolutní…
Montblanc Emblem M EDT, 100 ml
od 678 Kč
6,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Mont Blanc Emblem EdT 100 ml pánská toaletní voda, Orientální, kořeněná vůně, vytvočena v roce 2014 Nesmazatelný podpis pravého muže. Emblem je vyjádřením hluboké úcty k dědictví značky…
Montblanc Legend Red M EDP, 100 ml
od 708 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Mont Blanc Legend Red. Už jen pár kapek na vaší kůži…
Montblanc Explorer Platinum M EDP, 60 ml
od 588 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Mont Blanc Explorer Platinum M EDP představuje podobu touhy po dobrodružství. Bere vás na výpravu, tentokrát do vysokých hor. Flakon zdobí luxusní a atraktivní texturovaný stříbrný ochranný…
Montblanc Legend Red M EDP, 30 ml
od 416 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Mont Blanc Legend Red. Už jen pár kapek na vaší kůži…
Montblanc Explorer Extreme M P, 100 ml
od 1 490 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Montblanc Explorer Extreme parfém pro muže je novinkou roku 2025 a pokračováním úspěšné řady Explorer. Tento parfém představuje intenzivnější verzi původní vůně, která byla dosud uváděna jako…
Montblanc Legend Blue M EDP, 50 ml
od 675 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Legend Blue parfémovaná voda pro muže je od značky Mont Blanc. Dřevitá vůně se otevírá aromatickým akordem máty a levandule, poté odhaluje dřevité srdce z cedru a santálového dřeva. V závěru…
Montblanc Explorer Platinum M EDP, 30 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Luxusní
Mont Blanc Explorer Platinum M EDP představuje podobu touhy po dobrodružství. Bere vás na výpravu, tentokrát do vysokých hor. Flakon zdobí luxusní a atraktivní texturovaný stříbrný ochranný…
Montblanc Presence M EDT, 75 ml
od 513 Kč
6,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- 75 ml
Mont Blanc Presence, přítomnost má nyní svou vůni. Je úspěšný, sebejistý, inteligentní a kosmopolitní. Dosáhl již mnohého a proto se může zastavit a bilancovat. Hledat a objevovat skutečné…
Montblanc Legend Red M EDP, 50 ml
od 570 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Mont Blanc Legend Red. Už jen pár kapek na vaší kůži…
Montblanc Legend Blue M EDP, 30 ml
od 526 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Svěží parfém
- 30 ml
Legend Blue parfémovaná voda pro muže je od značky Mont Blanc. Dřevitá vůně se otevírá aromatickým akordem máty a levandule, poté odhaluje dřevité srdce z cedru a santálového dřeva. V závěru…
Montblanc Explorer Ultra Blue M EDP, 60 ml
od 693 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Užijte si čistou modrou svěžest nerušené, nádherné přírody. Montblanc Explorer Ultra Blue odhaluje podobu dobrodružné povahy muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. - Hlava – sicilský…
Montblanc Legend Elixir M EDP 30 ml
od 637 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémová voda Montblanc Legend Elixir je vysoce koncentrovaná vůně, která spojuje aromatické a ambrové tóny do intenzivního a dlouhotrvajícího vonného zážitku. Její charakter je postaven na…
Montblanc Legend Red M EDP, Tester 100 ml
od 618 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Mont Blanc Legend Red. Už jen pár kapek na vaší kůži…
Montblanc Explorer Ultra Blue M EDP, 30 ml
od 545 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kožená
- Aromatická vůně
Užijte si čistou modrou svěžest nerušené, nádherné přírody. Montblanc Explorer Ultra Blue odhaluje podobu dobrodružné povahy muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. - Hlava – sicilský…
Montblanc Legend Spirit M EDT, 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDT 7,5 ml
od 1 322 Kč
Montblanc Legend Spirit je toaletní voda určená pro muže, kteří oceňují svěžest a výrazné dřevité tóny. Tato vůně je inspirována nespoutanou energií přírody a svobodou ducha, což z ní činí…
Montblanc Starwalker M EDT, 50 ml
od 639 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Starwalker - toaletní voda s rozprašovačem 50 ml. Starwalker od Mont Blanc je velmi elegantní vůně pro muže. Je to vysoce kvalitní vůně nadčasového luxusu, která čerpá z tradice i vize…
Montblanc Explorer Platinum M EDP, 100 ml + EDP 7,5 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 044 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Objevte vůni, která ztělesňuje ducha dobrodružství a nekonečných možností. Montblanc Explorer Platinum je parfémovaná voda určená pro moderního muže, který neustále hledá nové zážitky a výzvy. …
Montblanc Legend Red M EDP, 100 ml + EDP 7,5 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 022 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Mont Blanc Legend Red. Už jen pár kapek na vaší kůži…
Montblanc Explorer Extreme M P 60 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 490 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Montblanc Explorer Extreme Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml Montblanc Explorer Extreme je novinkou na trhu pro rok 2025, která dále rozvíjí úspěšnou linii vůní Montblanc Explorer. Tato…
Montblanc Legend for Men EDT 50 ml
od 616 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Vůně Legend od značky Mont Blanc je inspirována čestným a sebejistým mužem, který je odvážný, vášnivý a sám sebou. Je to jemná a pozoruhodná vůně, přesto velmi mužná a elegantní. Vůně byla…
Montblanc Explorer M EDT, 100 ml
od 2 090 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kožená
Objevte dobrodružství průkopníků, kteří procestovali svět. Propojením elegance evropského krejčovství, ušlechtilých materiálů a zděděné zručnosti vznikl vytříbený flakón nové vůně. Svěží…
Montblanc Explorer Ultra Blue M EDP, 100 ml + EDP 7,5 ml + deostick 75 g
1 754 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Vodní vůně
- Dárková sada
Užijte si čistou modrou svěžest nerušené, nádherné přírody. Montblanc Explorer Ultra Blue odhaluje podobu dobrodružné povahy muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. - Hlava – sicilský…

Montblanc Legend Elixir parfém pro muže 50 ml
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 50 ml
Legend Elixir je nejintenzivnější, nejvýraznější a nejmocnější interpretací ikonické pánské vůně z kolekce Legend od…
v 11 obchodech