Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy JOOP!, svěží parfém
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Joop! Homme EDT, 125 ml
od 420 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
JOOP! Homme P, 75 ml
od 496 Kč
6,61 Kč/ml- Parfém
- Německé
- Fougerové vůně
- 75 ml
Mužnost, charisma a sofistikovanost v jednom flakonu. Parfém JOOP! Homme Le Parfum nechá během okamžiku vyniknout vaše skutečné já. Hlava - levandule Srdce - kosatec Základ - tonka fazole
Joop! Wow M EDT, 100 ml
od 554 Kč
5,54 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Silná, aromatická a elegantní pánská vůně Joop Wow. Hypnotizující vůně Wow klade důraz na Váš styl a osobnost. Je velmi odlišná, hypnotizující a návyková. Je určena všem mužům, kteří se chtějí…
Joop! GO M EDT , 100 ml
od 392 Kč
3,92 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Energická, svěží a dřevitá vůně tak to je Toaletní voda Joop! Go! - vzrušující vůně, která je určena pro muže, kteří se nebojí dát najevo svoji smyslnost a touhu objevit něco nového a…
JOOP! Homme Neon Edition M EDT 125 ml
od 523 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
JOOP! Homme Neon Edition je toaletní voda určena pro muže, kteří se nebojí vyjádřit svou moderní a sebevědomou osobnost. Tato vůně představuje dynamickou a energickou reinterpretaci klasické…
Joop! Homme EDT, 30 ml
od 362 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
JOOP! Wow! Fresh M EDT, 40 ml
od 332 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Svěží a aromatická pánská toaletní voda spojuje moderní svěžest s nečekanými prvky, čímž vytváří originální a povzbuzující vůni vhodnou pro každodenní nošení. Vyniká svou schopností osvěžit a…
Joop! GO M EDT , 200 ml
od 863 Kč
4,32 Kč/ml- Toaletní voda
- 200 ml
Joop! Go! toaletní voda pro muže s obsahem 200 ml na notino.cz.
Joop! Wow M EDT, 60 ml
od 563 Kč
9,38 Kč/ml- Toaletní voda
- 60 ml
Joop! Wow! toaletní voda pro muže s obsahem 60 ml.
Joop! GO M EDT , 30 ml
od 321 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Joop! Go! toaletní voda pro muže s obsahem 30 ml na notino.cz.

Joop! Jump toaletní voda pánská 100 ml
- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
- Tester
- Intenzita vůně střední
- 100 ml
- Aromatická vůně
Energie, která probudí den — moderní impuls pro muže v pohybu. Joop! Jump toaletní voda představuje svěží fougère pro…
v 4 obchodech

JOOP! Homme Eau de Parfum Intense parfémovaná voda intense pro muže 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- 75 ml
- Intenzita vůně intenzivní
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
JOOP! Homme Eau de Parfum Intense, 75 ml, Parfémované vody pro muže, Zapomeňte na starosti a nechte čas jen tak plynout.…
v 9 obchodech

JOOP! Homme Neon Edition 75 ml
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- 75 ml
JOOP! Homme Neon Edition v 75 ml lahvi je toaletní voda, odlehčená letní verze klasického JOOP! Homme, výdrž 4 až 6 hodin.…
v 9 obchodech