Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, německé a vodní vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss Hugo Man EDT, 125 ml
od 728 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Bruno Banani Made for Men EDT, 50 ml
od 289 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Made For Men je zbraní cool vyrovnaného svůdce, nezbytnou součástí výzbroje bojovníka ve svádění. Stejně jako muž, pro něhož byl stvořen, je parfém Made For Men opatřen mužností, ironií a…
Bugatti Performance Deep Blue M EDT, 100 ml
od 463 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Tato toaletní voda je svěží, fougerová, velmi mužná a příjemná vůně, která vám vlije do žil nespoutanou energii. Tato vonná esence se otevírá mixem svěžích citrusů, které doprovází meloun, …
Hugo Boss Hugo Iced M EDT, 75 ml
od 531 Kč
7,08 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Hugo iced dovede přesně nadávkovat energii a dobrou náladu, kdykoliv ji právě potřebujete. Živá a stimulující kompozice se přesně hodí k neustále se zvyšujícímu tempu moderního světa a dokonale…
Hugo Boss Hugo Jeans M EDT, 75 ml
od 848 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Hugo Boss Hugo Jeans odráží sílu autenticity a energii osobního stylu. Tato aromatická toaletní voda je s živou a svěží vůní inspirovanou kultem džínoviny. Na začátku se tóny trpkého…
Bugatti Iconiq Gold M EDT 100 ml
od 404 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Bugatti Iconiq Gold M EDT 100 ml je pánská toaletní voda, která nabízí zajímavou kombinaci citrusových, jantarových a dřevitých tónů. Tato vůně je navržena tak, aby zaujala svou smyslností a…
Karl Lagerfeld Jeans Urban Blue M EDT, 100 ml
od 379 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Německé
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
Karl Lagerfeld Jeans Urban Blue M EDT Toaletní voda Karl Lagerfeld Jeans Urban Blue je vhodnou volbou pro muže, kteří upřednostňují fougèrové a aromaticko-kořeněné vůně. Tento produkt od známé…
Mercedes-Benz The Move M EDT, 100 ml
od 736 Kč
7,36 Kč/ml- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Toaletní voda Mercedes-Benz The Move je příběh mladého muže, který prochází městským světem a podrobuje si ho. Každý jeho pohyb a krok hovoří o životě a touze. Svět je v pohybu a spolu s ním i…
Hugo Boss Hugo Jeans M EDT, 125 ml
od 1 127 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Hugo Boss Hugo Jeans odráží sílu autenticity a energii osobního stylu. Tato aromatická toaletní voda je s živou a svěží vůní inspirovanou kultem džínoviny. Na začátku se tóny trpkého…
Mustang Amber Signature M EDT 50 ml
od 222 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Mustang Amber Signature je určena pro muže, kteří hledají vyváženou a přitažlivou vůni s orientálně-dřevitým charakterem. Kombinuje svěží tóny s hřejivými akordy, čímž vytváří…
JOOP! Wow! Fresh M EDT, 40 ml
od 332 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Svěží a aromatická pánská toaletní voda spojuje moderní svěžest s nečekanými prvky, čímž vytváří originální a povzbuzující vůni vhodnou pro každodenní nošení. Vyniká svou schopností osvěžit a…
Mercedes-Benz Club M EDT, 100 ml
od 925 Kč
9,25 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club. Toaletní voda pro muže 100ml. .
Mercedes Benz Land M EDP 100 ml
od 1 041 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Mercedes-Benz Land M EDP 100 ml Mercedes-Benz, značka známá především v automobilovém průmyslu, přináší parfémovou vodu Land M EDP, která je určena moderním, sebevědomým mužům. Tato vůně byla…
Esprit Man EDT, 50 ml
od 505 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Aromatická vůně pro muže, která spojuje svěží a energické prvky, je vhodná pro ty, kteří hledají vyváženou kompozici mezi ovocnými, mořskými a dřevitými tóny. Vhodně doplní osobnost, která si…
Ajmal Kuro M EDP 90 ml
od 386 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kuro by Ajmal je parfémovaná voda určená pro muže, kteří hledají výraznou a nezapomenutelnou vůni. Tato aromatická kořeněná kompozice se otevírá svěžími a energickými tóny bergamotu a pepře, …
Mercedes-Benz Sea M EDP 100 ml
od 795 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Mercedes-Benz Sea M EDP 100 ml je parfémovaná voda speciálně navržená pro moderního muže, který ocení propojení přírodních prvků a elegantních vůní. Tento parfém je inspirován mořem, zemí a…
