Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, svěží parfém a německé
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 100 ml
od 750 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 200 ml
od 879 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 200 ml
od 941 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Hugo Boss Boss The Scent M EDT, 100 ml
od 675 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kořenitá pánská vůně Hugo Boss Boss The Scent okouzlí vás i všechny ženy kolem. Tato toaletní voda je totiž jako stvořená po rafinované svádění. Její intenzivní a zároveň velice působivé aroma…
Hugo Boss Boss Bottled Infinite M EDP, 100 ml
od 975 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Muž dneška se ve svém životě pohybuje v různých rolích, ať hledá úspěch nebo hledá rovnováhu a autenticitu. Boss Bottled Infinite představuje muže dneška, který se chce znovu spojit se svým…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 30 ml
od 529 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Hugo Boss Boss No. 6 Unlimited M EDT, 100 ml
od 767 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Elegance v bílé.. V této barvě září nová vůně Hugo Boss - BOSS Bottled Unlimited!
Mercedes-Benz Club Black M EDT, 100 ml
od 838 Kč
8,38 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Pánská toaletní voda Mercedes-Benz Club Black je podmanivá orientální vůně pro muže z roku 2017, s níž skvěle zapůsobíte především na zimních společenských akcích. Ve světě nočních klubů a…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 125 ml
od 728 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Hugo Boss Bottled Night M EDT, 200 ml
od 999 Kč
5,00 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 200 ml
Boss No. 6 Night posouvá hranice přímočaré mužnosti tím, že kombinuje výrazné aromatické tóny hlavy a srdce, jimž vévodí lístky břízy a kardamon s bohatým dřevitým základem a zřetelným dotekem…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 75 ml
od 550 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 50 ml
od 715 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Joop! Homme EDT, 125 ml
od 420 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
Hugo Boss Dark Blue M EDT, 75 ml
od 410 Kč
5,47 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
- 75 ml
Nadčasová vůně, která je opravdovou esencí mužnosti si vás získá svými orientálně-kořenitými tóny. Tajemná vůně, ukrytá za tmavě modrým flakonkem, se stane magnetem pro opačné pohlaví. Hlava…
JOOP! Homme P, 75 ml
od 496 Kč
6,61 Kč/ml- Parfém
- Německé
- Fougerové vůně
- 75 ml
Mužnost, charisma a sofistikovanost v jednom flakonu. Parfém JOOP! Homme Le Parfum nechá během okamžiku vyniknout vaše skutečné já. Hlava - levandule Srdce - kosatec Základ - tonka fazole
Hugo Boss Boss Bottled Infinite M EDP, 50 ml
od 795 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Muž dneška se ve svém životě pohybuje v různých rolích, ať hledá úspěch nebo hledá rovnováhu a autenticitu. Boss Bottled Infinite představuje muže dneška, který se chce znovu spojit se svým…
Hugo Boss Boss Number One M EDT, 100 ml
od 538 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Luxusní pánská toaletní voda Boss Number One od značky Hugo Boss je ztělesněním elegance a vytříbeného vkusu. Je určena pro sofistikované muže, kteří mají vysoké standarty a spokojí se jen s tím…
Hugo Boss Hugo Man Extreme M EDP 75 ml
od 562 Kč
7,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Německé
- Svěží parfém
- 75 ml
V roce 2016 představila značka Hugo Boss pánskou vůni Hugo Extreme. Ta se řadí mezi svěží, zelené vůně a vyzařuje z ní čistota a harmonie. V úvodu se ukrývá zelené jablko, poté se rozvine…
Bruno Banani Magic Man EDT, 50 ml
od 252 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Víte, jak vykouzlit ženě úsměv na tváři? Okouzlete každou ženu toaletní vodou Bruno Banani Magic Man, vůní, která podtrhne vaše charisma. Toaletní voda byla uvedena na trh v roce 2008 a je…
Hugo Boss Boss The Scent M EDT, 50 ml
od 671 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kořenitá pánská vůně Hugo Boss Boss The Scent okouzlí vás i všechny ženy kolem. Tato toaletní voda je totiž jako stvořená po rafinované svádění. Její intenzivní a zároveň velice působivé aroma…
Hugo Boss In Motion M EDT, 100 ml
od 567 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Maximálně napumpovaný adrenalinem, vycházející ze života naplněného energií a činy. Instinktivně dělá ty správné věci v pravou chvíli, posunuje hranice a vítězí v životních výzvách. In Motion je…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 40 ml
od 455 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Hugo Boss XY M EDT, 100 ml
od 459 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Pánská toaletní voda Hugo XY, která byla představena ve dvojici společně s dámskou Hugo XX. V této vůni vytvářejí bazalka s mátou nezaměnitelný zelený akord podtržený mrazivým dotekem ledu. Šedý…
Hugo Boss Energise M EDT, 75 ml
od 489 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Hugo energise představuje nejnovější pánskou vůni, která svým energizujícím charakterem nenechá nikoho na pochybách. Právě proto vyhledávají linii HUGO především muži, jimž nechybí vlastní názor…
Hugo Boss Selection M EDT, 100 ml
od 570 Kč
5,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- 100 ml
Pánská toaletní voda Hugo Boss Boss Selection je vůně plná vysoce sofistikované elegance a úspěchu. Jde o překvapující tóny s nezaměnitelným podpisem. Boss Selection je charakteristická svým…
Bruno Banani Loyal Man EDP, 30 ml
od 180 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
Ať už vás čeká důležité pracovní jednání, party s přáteli nebo večeře s osudovou ženou, parfémovaná voda pro muže Bruno Banani Loyal Man je vždy skvělou volbou. Podpoří vaše sebevědomí kdykoliv, …
Hugo Boss Bottled Bold Citrus M EDP, 100 ml
od 1 501 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Hugo Boss Bottled Bold Citrus je parfémovaná voda pro muže, která přináší svěží a odvážnou vůni s výraznými citrusovými tóny. Tato limitovaná edice je inspirována sebevědomím a sofistikovanými…
Gisada Ambassador Intense M EDP, 100 ml
od 1 668 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda pro muže Ambassador Intense je od značky Gisada. Vůně je plná mužné smyslnosti, svůdnosti a vášně. Luxusní vůně je pro náročné muže a tip na dárek, který zaručeně…
Montblanc Explorer Extreme M P, 60 ml
od 1 336 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Montblanc Explorer Extreme M P 60 ml je parfém, který představuje intenzivní a charismatickou volbu pro moderního muže. Jde o novinku roku 2025 od renomované značky Montblanc, pokračování…
Hugo Boss Boss Bottled Triumph Elixir M EDP, 50 ml
od 1 220 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Hugo Boss Boss Bottled Triumph Elixir je určena pro muže, kteří hledají intenzivní a energizující vůni. Tato vůně je ideální pro muže, kteří preferují silné a výrazné…
adidas Ice Dive M EDT, 100 ml
od 145 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Toaletní voda adidas Ice Dive je určena pro aktivní a odvážné muže, kteří mají rádi sport a chtějí si naplno užít každý svůj den. Tato vůně je moderní a jedinečná, přičemž kombinuje svěží ovocné…
Hugo Boss Boss Bottled Infinite M EDP, 200 ml
od 1 633 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
Muž dneška se ve svém životě pohybuje v různých rolích, ať hledá úspěch nebo hledá rovnováhu a autenticitu. Boss Bottled Infinite představuje muže dneška, který se chce znovu spojit se svým…
Adidas Pure Game M EDT, 100 ml
od 136 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Unikátní pánská vůně adidas Pure Game je speciálně určená pro sportovní a odvážné muže. Inspirující a rozmanitá vůně podporuje pocity nadšení a radosti ze hry, evokuje k týmové spolupráci a…
Hugo Boss Boss The Scent M EDT, 100 ml + deodorant 150 ml + sprchový gel 100 ml
od 302 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Hugo Boss Boss The Scent je toaletní voda pro muže, která nabízí sofistikovanou a charismatickou vůni. Tento produkt je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a moderní vůni, která…
Hugo Boss Man M EDT 100 ml
od 557 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Pánská toaletní voda Hugo Boss Man je určena pro muže, kteří si užívají každodenní dobrodružství a chtějí zanechat trvalý dojem. Kombinuje svěží, dřevité a kořenité tóny, které podtrhují…
Hugo Boss Boss Bottled Striking Lavender M EDP, 100 ml
od 1 325 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
Parfémovaná voda BOSS Bottled Striking Lavender přináší svěží a energickou vůni, která osvěží váš každodenní život. Kombinuje aromatické, dřevité a fougerové tóny, které vytvářejí unikátní a…
Hugo Boss Boss Bottled Striking Lavender M EDP, 50 ml
od 991 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
Vstupte do světa svěžesti a elegance s parfémovanou vodou, která přináší unikátní spojení aromatických a dřevitých tónů. Vůně je navržena tak, aby osvěžila a povzbudila, s důrazem na čistou…
Tom Tailor For Him M EDT, 50 ml
od 396 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Dřevitě citrusová vůně pro muže byla uvedena trh v roce 2019. Jedná se o energickou a elegantní vůni. Díky tomu je perfektní volbou pro všechny muže, kteří chtějí od života více. Flakon vůně…
Bruno Banani Made for Men EDT, 50 ml
od 289 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Made For Men je zbraní cool vyrovnaného svůdce, nezbytnou součástí výzbroje bojovníka ve svádění. Stejně jako muž, pro něhož byl stvořen, je parfém Made For Men opatřen mužností, ironií a…
Hugo Boss Boss Bottled M EDP, 100 ml
od 1 289 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství. Hlava –…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond M EDP, plnitelný flakon 150 ml
od 2 141 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Bottled Beyond je navržena pro muže, kteří hledají sofistikovanou a přitom výraznou vůni. Tento produkt značky Hugo Boss se vyznačuje kompozicí plnou…
Bugatti Performance Deep Blue M EDT, 100 ml
od 463 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Tato toaletní voda je svěží, fougerová, velmi mužná a příjemná vůně, která vám vlije do žil nespoutanou energii. Tato vonná esence se otevírá mixem svěžích citrusů, které doprovází meloun, …
Mercedes-Benz Perfume Man Intense EDT, 100 ml
od 630 Kč
6,30 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Dřevitě kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2020. Páté výročí úspěšné řady Mercedes-Benz Man přichází s novou intenzivnější verzí své klasické vůně. Tato šarmantní vůně je dřevitější a…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 100 ml + EDT 10 ml
od 1 259 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Dárková sada
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Mont Blanc Legend M EDT, 100 ml
od 690 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Květinové vůně
Toaletní voda Mont Blanc Legend je pánský parfém z dílny módního domu Mont Blanc. Tato značka si již od svého vzniku zakládá na jedinečnosti a její hlavní myšlenkou je originalita na trh…
Hugo Boss The Collection Confident Oud M EDP 100 ml
od 1 280 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Hugo Boss The Collection Confident Oud M EDP 100 ml Při výběru těch nejvhodnějších parfémů pro muže je důležité zvážit několik klíčových faktorů. Hugo Boss The Collection Confident Oud, …
Hugo Boss Selection M EDT, Tester 100 ml
od 539 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská toaletní voda s luxusním charakterem je určena pro muže, kteří chtějí vyjádřit svou sebejistotu a eleganci. Vůně kombinuje citrusové, dřevité a pižmové tóny, které vytvářejí harmonickou a…
Tom Tailor For Him M EDT, 30 ml
od 311 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Tom Tailor For Him M EDT Výrobce: Tom Tailor Tom Tailor For Him je toaletní voda, která se hodí pro všechny muže hledající svěží a dynamickou vůni, kterou mohou nosit každý den. Tento parfém…
