Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Nautica, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Nautica Voyage M EDT, 100 ml
od 283 Kč
2,83 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Už barva toaletní vody Nautica Voyage připomíná chladné a průzračné mořské vody, jméno výrobce zase evokuje loď pohupující se na divokých vlnách. Obojí slibuje chladivý příliv energie, který muž…
Nautica Voyage M EDT, 200 ml
od 517 Kč
2,58 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- 200 ml
Už barva toaletní vody Nautica Voyage připomíná chladné a průzračné mořské vody, jméno výrobce zase evokuje loď pohupující se na divokých vlnách. Obojí slibuje chladivý příliv energie, který muž…
Nautica Voyage N 83 M EDT, 100 ml
od 354 Kč
3,54 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Aromatická toaletní voda pro muže Nautica Voyage N-83 je plná osvěžujících a nezaměnitelných tónů, které se promítnou do vaší přirozené smyslnosti a odhodlanosti. Pikantní kombinace mnoha podob, …
Nautica Blue M EDT, 100 ml
od 272 Kč
2,72 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Pánská vůně Blue EdT vás zaplaví vlnou průzračné svěžesti, čistoty a sladce-vodním tónem. Nádech exotiky vyzařuje ze sladkého ovoce, které se jemně dotýká křehkého jasmínu a vodní lilie. Vzápětí…
Nautica Voyage Sport M EDT , 100 ml
od 316 Kč
3,16 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Vůně Voyage Sport od značky Nautica je svěží, dřevitá vůně pro muže, která byla poprvé představen a v roce 2016. Mísí v sobě v úvodu citrusy, koriandr, mořskou sůl a mořské tóny - poté se o…
Nautica Classic M EDT, 100 ml
od 222 Kč
2,22 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Nautica For Men - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml V roce 1992 uvedla značka Nautica na trh vůni pro muže Nautica For Men. Tato chyprově-dřevitá vůně je určena pro všechny milovníky svěžích…
Nautica Blue M EDT, 50 ml
od 188 Kč
3,76 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Hlava: ananas, broskev, bergamot Srdce: jasmín, vodní lilie Základ: santalové dřevo, pižmo, cedr Americká značka Nautica byla založena v roce 1983 s původním zaměřením na produkci sportovního…
Nautica Pure M EDT, 100 ml
od 308 Kč
3,08 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Nautica Pure. Toaletní voda pro muže 100ml Nautica Pure je aromatická, vodní vůně pro muže. Tato kombinace šťavnaté mandarinky, mořské svěžesti a mužného bergamotu byla uvedena na trh v roce…
