Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Lolita Lempicka, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lolita Lempicka Homme M EDT, 100 ml
od 676 Kč
6,76 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Pikantní dřevitá vůně pro moderního gentlemana. Vznikla roku 2018 jako nové pojetí slavné vůně Au Masculin z roku 2000. Labužnická vůně prodchnutá lékořicí a hřejivým rumem přináší optimismus i…
Lolita Lempicka Green Lover M EDT, 50 ml
od 455 Kč
9,10 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Toaletní voda Lolita Lempicka Green Lover je pikantní dřevitě-zelená vůně pro současného gentlemana, která vstoupila na světové trhy roku 2019. Toaletní voda Green Lover se nejlépe nosí v…
Lolita Lempicka Green Lover M EDT, 100 ml
od 694 Kč
6,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Toaletní voda Lolita Lempicka Green Lover je pikantní dřevitě-zelená vůně pro současného gentlemana, která vstoupila na světové trhy roku 2019. Toaletní voda Green Lover se nejlépe nosí v…
Lolita Lempicka Au Masculine EDT, Tester 100 ml
2 774 Kč
28 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Lolita Lempicka L´Eau au Masculine 100 ml - (TESTER) Toaletní voda. Lolita Lempicka L´Eau au Masculine - vůně pro muže. Lolita Lempicka L´Eau au Masculine - HLAVA: růžový pepř, květy…
