Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Liz Claiborne, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Liz Claiborne Curve for Men EDC 125 ml
od 682 Kč
5,46 Kč/ml- Kolínská voda
- 125 ml
Liz Claiborne Curve je kolínská voda pro muže, jež si zamilovali svěžest letního a citrusového ovoce. Vonná kompozice poodkrývající aromatické kouzlo nevšedních zážitků, jež se před vámi…
Liz Claiborne for Men EDC, 100 ml
od 366 Kč
3,66 Kč/ml- Kolínská voda
- 100 ml
Liz Clairborne for Men je citrusově svěží vůně, uvedena na trh v roce 1989. Liz Clairborne for Men je velmi čerstvá díky citronu, pelyňku a šťavnatému melounu. Ze srdce k nám zavane nóta jalovce…

Liz Claiborne Sport 100 ml
- Kolínská voda
- 100 ml
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Liz Claiborne Sport v 100ml lahvi je americká pánská kolínská voda z roku 1997, svěží a levandulová s nádechem zázvoru.…
od 362 Kč
od 3,62 Kč/ml
v 8 obchodech
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtryKategorie
Dámské parfémy
Pánské parfémy
Unisex parfémy
Vzorky parfémů
Dětské parfémy
Rozprašovače parfémů