Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Kenneth Cole, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Kenneth Cole Black M EDT, 100 ml
od 346 Kč
3,46 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Kenneth Cole-módní návrhář a jeho první vůně. Parfém je navržen pro moderního kosmopolitního muže, který je tak trochu provokativní a každopádně jedinečný.
Kenneth Cole Mankind Hero EDT 100 ml
od 302 Kč
3,02 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- 100 ml
Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Objevte svého vnitřního hrdinu se silou akordu čerstvého horského vzduchu a bohatými dřevinami naplněnými sexy černou vanilkou. Tato odvážná nová vůně od…
Kenneth Cole Mankind M EDT, 100 ml
od 570 Kč
5,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Aromatická, dřevitá vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013. Hlava je tvořena kardamomem, estragonem, zázvorem a ananasem, srdce tvoří cedr, vetiver a skořice, základ je santalové…
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtryKategorie
Dámské parfémy
Pánské parfémy
Unisex parfémy
Vzorky parfémů
Dětské parfémy
Rozprašovače parfémů
