Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Hugo Boss, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 100 ml
od 750 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 200 ml
od 879 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 30 ml
od 529 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Hugo Boss Boss No. 6 Unlimited M EDT, 100 ml
od 767 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Elegance v bílé.. V této barvě září nová vůně Hugo Boss - BOSS Bottled Unlimited!
Hugo Boss Hugo Man EDT, 125 ml
od 728 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic M EDP, 100 ml
od 1 075 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic je ideální volbou pro muže, kteří preferují aromatické, kořenité a kožené vůně s ovocným nádechem. Jedná se o parfémovanou vodu, která představuje tajemství…
Hugo Boss Bottled Night M EDT, 200 ml
od 999 Kč
5,00 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 200 ml
Boss No. 6 Night posouvá hranice přímočaré mužnosti tím, že kombinuje výrazné aromatické tóny hlavy a srdce, jimž vévodí lístky břízy a kardamon s bohatým dřevitým základem a zřetelným dotekem…
Hugo Boss Bottled Night M EDT, 100 ml
od 678 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
BOSS BOTTLED je dokonalou tečkou denního outfitu moderního sebevědomého muže. Aby mohl směle čelit výzvám nejen během pracovního dne, ale i ve víru noci, přichází značka BOSS s touto…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 75 ml
od 550 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 50 ml
od 715 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Hugo Boss Boss Number One M EDT, 100 ml
od 538 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Luxusní pánská toaletní voda Boss Number One od značky Hugo Boss je ztělesněním elegance a vytříbeného vkusu. Je určena pro sofistikované muže, kteří mají vysoké standarty a spokojí se jen s tím…
Hugo Boss In Motion M EDT, 100 ml
od 567 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Maximálně napumpovaný adrenalinem, vycházející ze života naplněného energií a činy. Instinktivně dělá ty správné věci v pravou chvíli, posunuje hranice a vítězí v životních výzvách. In Motion je…
Hugo Boss XY M EDT, 100 ml
od 459 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Pánská toaletní voda Hugo XY, která byla představena ve dvojici společně s dámskou Hugo XX. V této vůni vytvářejí bazalka s mátou nezaměnitelný zelený akord podtržený mrazivým dotekem ledu. Šedý…
Hugo Boss Energise M EDT, 75 ml
od 489 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Hugo energise představuje nejnovější pánskou vůni, která svým energizujícím charakterem nenechá nikoho na pochybách. Právě proto vyhledávají linii HUGO především muži, jimž nechybí vlastní názor…
Hugo Boss Selection M EDT, 100 ml
od 570 Kč
5,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- 100 ml
Pánská toaletní voda Hugo Boss Boss Selection je vůně plná vysoce sofistikované elegance a úspěchu. Jde o překvapující tóny s nezaměnitelným podpisem. Boss Selection je charakteristická svým…
Hugo Boss Boss Bottled M EDP, 200 ml
od 1 705 Kč
8,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 200 ml
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství. Hlava –…
Hugo Boss The Scent M P 50 ml
od 1 103 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss The Scent M P 50 ml je intenzivní a smyslná vůně, která v sobě spojuje silné kontrasty a vytváří alchymii přitažlivosti. Její ambrově-květinově-dřevitá kompozice je…
Hugo Boss Boss Bottled M EDP, 50 ml
od 991 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství. Hlava –…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 100 ml + deodorant 75 ml
od 1 249 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Hugo Boss Boss Bottled M EDP, 100 ml
od 1 289 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství. Hlava –…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond M EDP, plnitelný flakon 150 ml
od 2 141 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Bottled Beyond je navržena pro muže, kteří hledají sofistikovanou a přitom výraznou vůni. Tento produkt značky Hugo Boss se vyznačuje kompozicí plnou…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic M EDP, 50 ml
od 1 064 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic je ideální volbou pro muže, kteří preferují aromatické, kořenité a kožené vůně s ovocným nádechem. Jedná se o parfémovanou vodu, která představuje tajemství…
Hugo Boss Selection M EDT, Tester 100 ml
od 539 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská toaletní voda s luxusním charakterem je určena pro muže, kteří chtějí vyjádřit svou sebejistotu a eleganci. Vůně kombinuje citrusové, dřevité a pižmové tóny, které vytvářejí harmonickou a…
Hugo Boss Bottled M EDT, 100 ml + sprchový gel 100 ml + deodorant 150 ml
od 1 242 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Dárková sada
Hugo Boss Bottled M EDT je určena pro muže, kteří hledají vůni, která je moderní a zároveň klasická. Dřevité tóny jsou často spojovány s teplými a přírodními vůněmi, zatímco kořenité tóny…
Hugo Boss Bottled M EDT, sada 2025 50 ml + deodorant 150 ml
od 943 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Hugo Boss Bottled M EDT – Toaletní voda pro muže Hugo Boss Bottled M EDT je toaletní voda navržená pro moderního muže, který si zakládá na eleganci a sebejistotě. Tato vůně, uvedena na trh v…
Hugo Boss Boss Bottled M EDP, 100 ml + sprchový gel 100 ml + deostick 75 g
od 1 466 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Dárková sada
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství. Hlava –…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond M EDP, náhradní náplň 200 ml
od 2 691 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Hugo Boss Boss Bottled Beyond M EDP přináší moderním mužům nový způsob, jak vyjádřit svou osobnost prostřednictvím parfému. Tato parfémovaná voda, uvedená na trh v roce 2025, nabízí harmonii…
Hugo Boss Boss Bottled M EDP, 100 ml + EDP 10 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 484 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Dárková sada
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství. Hlava –…
Hugo Boss Baldessarini M EDC, 75 ml
od 634 Kč
8,45 Kč/ml- Kolínská voda
- 75 ml
Hugo Boss Baldessarini je elegantní a nezaměnitelná pánská vůně. Jedna z žen, která vůni testovala poznamenala:"Ach, to voní jako něco nedovoleného (zakázaného), jako sex v kostele!! Mohu se…
Hugo Boss Baldessarini Concentree M EDC, 75 ml
od 739 Kč
9,85 Kč/ml- Kolínská voda
- 75 ml
Hugo Boss Baldessarini Concentree je fougerová svěží pánská vůně vhodná pro každodenní nošení. Odděluje muže od chlapců. Velmi elegantní a nezaměnitelná vůně. Tato vůně je koncentrovanější vůně…
Hugo Boss Boss No. 6 Unlimited M EDT, Tester 100 ml
1 058 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Hugo Boss Boss No.6 Unlimited je toaletní voda pro muže, která přináší kombinaci svěžesti, nasládlosti a dřevitosti. Její vonné esence vás zavedou do lesního prostředí plného klidu a harmonie. …
Hugo Boss Selection M EDT, Tester 90 ml
1 839 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- 90 ml
Selection je vysoce elegantní vůně plná překvapivých tónů s nezaměnitelným podpisem značky Hugo Boss. Selection je kompozicí plnou života, mocným proudem prvotřídních ingrediencí, které…
Hugo Boss Baldessarini Concentree M EDC, 50 ml náplň
od 777 Kč
16 Kč/ml- Kolínská voda
- 50 ml
Hugo Boss Baldessarini Concentree. Hugo Boss Baldessarini Concentree EDC 50ml M u Vás do 24 hodin. parfémy Hugo Boss Baldessarini Concentree EDC 50ml M. .
Hugo Boss Bottled Night M EDT, Tester 100 ml
od 727 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Německé
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Boss No. 6 Night - toaletní voda s rozprašovačem - TESTER 100 ml Boss No. 6 Night posouvá hranice přímočaré mužnosti tím, že kombinuje výrazné aromatické tóny hlavy a srdce, jimž vévodí lístky…
Hugo Boss Boss Collection Silk Jasmine EDT 50 ml
3 921 Kč
78 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Medová, květinová, vanilková vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011. Složení vůně: jasmín, hřebíček, vanilka, med.
Hugo Boss Hugo Man EDT, 125 ml + EDT 40 ml
2 383 Kč
- Německé
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…

Hugo Boss Hugo Toaletní voda EDT - Tester, 125ml, pánske
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Tester
- Pižmová vůně
- 125 ml
Pánská vůně Hugo Boss Hugo je určena pro mladistvé muže, kterým nechybí elán a chuť překonávat překážky. Vůle do života, tak…
KOKU.cz

Hugo Boss Bottled Night toaletní voda pro muže 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
Pánská toaletní voda Hugo Boss Bottled Night je dokonalou tečkou denního outfitu moderního a sebevědomého muže. Jedná se o…
Ferwer.cz