Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Boucheron, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Boucheron Quatre Pour Homme M EDT , 100 ml
od 526 Kč
5,26 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- 100 ml
Quatre Pour Homme od značky Boucheron je citrusová, dřevitá vůně pro muže. V úvodu se ukrývá citron, listy fialky, limetka - srdce je tvořeno růží a jasmínem a na závěr vůni korunuje cedrové…
Boucheron Pour Homme EDT, 100 ml
od 540 Kč
5,40 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Boucheron Pour Homme je citrusově aromatická vůně pro muže. Vůně byla zahájena roku 1991. Nosy za tuto vůni jsou Francis Deleamont a Jean-Pierre Bethouart. Boucheron Pour Homme je klasická…
Boucheron Pour Homme EDP, 100 ml
od 730 Kč
7,30 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Hlava: verbena, bergamot Srdce: koriandr Základ: santal, pačuli Boucheron pour Homme je aromatická, citrusová a dřevitá vůně, kterou vytvořil známý parfumerista Raymondem Chaillanem. Vůně je…
Boucheron Pour Homme EDP, Tester 100 ml
od 799 Kč
7,99 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Pánský parfém Boucheron pour Homme byl uveden a trh v roce 1991. Jedná se o velmi intenzivní a mužnou vůni, mírně sladkou s dřevitým základem.
Boucheron Pour Homme EDT, 50 ml
892 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Boucheron Pour Homme je citrusově aromatická vůně pro muže. Vůně byla zahájena roku 1991. Nosy za tuto vůni jsou Francis Deleamont a Jean-Pierre Bethouart. Boucheron Pour Homme je klasická…

Boucheron Pour Homme Eau de Toilette Toaletní voda EDT - Tester 100ml, pánske
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Tester
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Boucheron pour Homme je vůně nabitá svěžestí, luxusem a elegancí. Tuto harmonickou kompozici esencí umocňují dřevité tóny…
v 8 obchodech

Boucheron Quatre toaletní voda pro muže 100 ml + Prodloužená možnost vrácení zboží…
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2015 S přitažlivým úsměvem a instinktivní elegancí jde svým životem s klidnou…
Zivada.cz