Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Aigner, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Aigner Black M EDT 125 ml
od 700 Kč
5,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 125 ml
Aigner Black for Man je intenzivní a přitom jiskřivě svůdná pánská vůně, v níž se propojuje ryzí charisma s moderním životním stylem. Symbolizuje sílu, cit pro vkus a eleganci. Dynamické tóny…
Aigner First Class Executive M EDT, 100 ml
od 445 Kč
4,45 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
First Class Executive je pánský parfém od značky Aigner Etienne vydaný v roce 2018. Je hřejivou, bohatší, dřevitější a smyslnější interpretací parfému First Class z roku 2016. Patří k…
Aigner No. 1 Pour Homme M EDT, 30 ml
od 280 Kč
9,33 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Aigner No.1 Pour Homme je destinací luxusu, kvality a modernosti. Tato vůně je moderní interpretací pánské vůně s dřevěným a koženým charakterem. Tato elegantně svůdná vůně je prezentována v…
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtryKategorie
Dámské parfémy
Pánské parfémy
Unisex parfémy
Vzorky parfémů
Dětské parfémy
Rozprašovače parfémů
