Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Adolfo Dominguez, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Adolfo Dominguez Agua Fresca Citrus Cedro M EDT 120 ml
od 680 Kč
5,67 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 120 ml
Pikantní, citrusová, pižmová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Vůně v sobě skrývá grapefruit, verbenu, mátu, růžový pepř, zázvor, kmín, cedr, ambru a pižmo.
Adolfo Dominguez Agua Fresca M EDT, 120 ml
od 720 Kč
6 Kč/ml- Toaletní voda
- Chyprové vůně
- 120 ml
S jedinečnou mužskou vůní Adolfo Dominguez Agua Fresca for Homme směle vykročíte k plnění vašich snů a idejí. Díky propojení jedinečných bylin, koření a dřevin se vůně Adolfo Dominguez Agua…
Adolfo Dominguez Agua Fresca M EDT, 60 ml
569 Kč
9,48 Kč/ml- Toaletní voda
- 60 ml
S jedinečnou mužskou vůní Adolfo Dominguez Agua Fresca for Homme směle vykročíte k plnění vašich snů a idejí. Díky propojení jedinečných bylin, koření a dřevin se vůně Adolfo Dominguez Agua…

Adolfo Dominguez Agua Fresca Citrus Cedro 200 ml
- 200 ml
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
Adolfo Dominguez Agua Fresca Citrus Cedro ve 200 ml lahvi je toaletní voda z roku 2018, svěží a kořeněná zároveň. Otevírá se…
od 950 Kč
od 4,75 Kč/ml
v 6 obchodech
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtryKategorie
Dámské parfémy
Pánské parfémy
Unisex parfémy
Vzorky parfémů
Dětské parfémy
Rozprašovače parfémů