Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, vodní vůně a pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, 200 ml
od 1 590 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, 100 ml
od 790 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Davidoff Cool Water M EDT, 200 ml
od 658 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Bvlgari Aqva M EDT, 100 ml
od 1 650 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Mužská vůně, která je tak smyslná a přitažlivá, jako hluboké mořské vody. Odvažte se vstoupit do vodopádu jiskřivé svěžesti a zaujměte harmonií těla a mysli spolu s okolním světem. Vůně čerpá…
Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, plnitelný flakon 100 ml
od 1 290 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Rasasi Hawas For Him EDP 100 ml
od 449 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Hawas For Him je aromaticko-akvatická vůně pro muže, kteří vyhledávají svěží akordy. Hlava - citron, jablko, skořici a bergamot Srdce - květ pomeranče, kardamom a švestku, vodní…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 125 ml
od 728 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Jaguar Fragrances Classic Black M EDT, 100 ml
od 264 Kč
2,64 Kč/ml- Toaletní voda
- Anglické
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- 100 ml
Tato vůně dokonale spojuje svěžest a smyslnost. Je navržena tak, aby zaujala muže v každém věku. Elegantní flakon je vyroben z temně černého skla, které vytváří nádherný kontrast proti chromovým…
Versace Dylan Blue Pour Homme EDT, 100 ml
od 659 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Versace Dylan Blue Pour Homme je aromatická a dřevitá vůně pro muže. Složení se otevírá svěží vůní bergamotu. Lístky fíkovníku dodávají vůni středomořskou svěžest. Kombinace koření, pačuli a…
Versace Man Eau Fraîche EDT, 200 ml
od 1 660 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Pánská svěží vůně Versace Eau Fraiche míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, který si umí vychutnávat každou chvilku svého…
Davidoff Cool Water M EDT, 125 ml
od 482 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Issey Miyake L´Eau d´Issey Pour Homme EDT, 200 ml
od 1 131 Kč
5,66 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 200 ml
Svěží, příjemná a přitom nevtíravá vůně pro muže, který se rád líbí a přitom chce zůstat sám sebou. Omámí Vaše smysly a již se jí nevzdáte. Issey Miyake L´Eau d´Issey pour Homme, je výzvou pro…
Montblanc Legend Spirit M EDT, 100 ml
od 760 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Mont Blanc Legend Spirit je vůní s mužným aroma, které vás omámí svým elánem a svůdnou upřímností. Smyslový zážitek je demonstrací osobnosti, která je zachycena v momentu absolutní…
Versace Man Eau Fraîche EDT, 100 ml
od 929 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská svěží vůně Versace Eau Fraiche míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, který si umí vychutnávat každou chvilku svého…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 182 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Nautica Voyage M EDT, 100 ml
od 283 Kč
2,83 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Už barva toaletní vody Nautica Voyage připomíná chladné a průzračné mořské vody, jméno výrobce zase evokuje loď pohupující se na divokých vlnách. Obojí slibuje chladivý příliv energie, který muž…
Clinique Happy For Men EDC, 100 ml
od 683 Kč
- Kolínská voda
- Americké
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Kdy se cítíte šťastný? Ve chvíli, kdy objevíte vůni, která se stane vaší druhou kůží? V tom případě by vaší pozornosti neměla uniknout vůně kolínské vody pro muže Clinique Happy For Men. …
Paco Rabanne Invictus M P, 100 ml
od 1 500 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato vůně je určena pro muže, kteří hledají silný a výrazný parfém, který podtrhne jejich osobnost a dodá jim sebevědomí. Invictus je parfém, který je vhodný pro každodenní nošení, ale zároveň…
Versace Dylan Blue Pour Homme EDT, 50 ml
od 861 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Versace Dylan Blue Pour Homme je aromatická a dřevitá vůně pro muže. Složení se otevírá svěží vůní bergamotu. Lístky fíkovníku dodávají vůni středomořskou svěžest. Kombinace koření, pačuli a…
Prada Luna Rossa Ocean M EDT, 50 ml
od 1 233 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Prada Luna Rossa Ocean je ideální pro muže, kteří hledají svěží, ale zároveň výraznou vůni. Její složení je unikátní kombinací aromatických, citrusových a fougerových tónů. Byla představena na…
Azzaro Chrome M EDT, 200 ml
od 1 069 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Jako modrý záblesk plný svěžesti. Taková je toaletní voda pro muže Azzaro Chrome. Nabízí únikovou cestu od každodenních starostí k okamžikům plným energie, stejně jako studená voda v horkém…
Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, plnitelný flakon 50 ml
od 1 149 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 100 ml
od 1 100 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Clinique Happy For Men EDC, 50 ml
od 445 Kč
- Kolínská voda
- Americké
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Kdy se cítíte šťastný? Ve chvíli, kdy objevíte vůni, která se stane vaší druhou kůží? V tom případě by vaší pozornosti neměla uniknout vůně kolínské vody pro muže Clinique Happy For Men. …
Paco Rabanne Invictus M P, 50 ml
od 1 350 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato vůně je určena pro muže, kteří hledají silný a výrazný parfém, který podtrhne jejich osobnost a dodá jim sebevědomí. Invictus je parfém, který je vhodný pro každodenní nošení, ale zároveň…
Versace Dylan Blue Pour Homme EDT, 200 ml
od 1 552 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
- Luxusní
Versace Dylan Blue Pour Homme je aromatická a dřevitá vůně pro muže. Složení se otevírá svěží vůní bergamotu. Lístky fíkovníku dodávají vůni středomořskou svěžest. Kombinace koření, pačuli a…
Lalique Encre Noire Sport M EDT, 100 ml
od 435 Kč
4,35 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Lalique Encre Noire Sport Pour Homme je dřevitá vůně s vodními tóny pro muže, kteří jsou dynamičtí a elegantní. Parfém v sobě kombinuje luxus v kombinaci se svěžestí, která se vměšuje mezi…
Versace Man Eau Fraîche EDT, 50 ml
od 832 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Pánská svěží vůně Versace Eau Fraiche míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, který si umí vychutnávat každou chvilku svého…
Davidoff Cool Water M EDT, 75 ml
od 385 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 878 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Davidoff Cool Water M EDT, 40 ml
od 323 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 200 ml
od 2 763 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo je parfémovaná voda pro muže, která představuje první fougerovou vůni od tohoto renomovaného výrobce. Tato vůně je inspirována hlubokým modrým mořem a nabízí…
Asombroso by Osmany Laffita The Noble for Man EDP, 100 ml
od 1 389 Kč
- Parfémová voda
- České
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfém Asombroso The Noble for Man je jako elektrizující elixír mužné energie. Zcela vás pohltí a propůjčí vám křídla, která vám umožní dosáhnout nepoznaných výšin, kam smí jen ti, co milují…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, 125 ml
od 1 962 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, 200 ml
od 3 196 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Cristiano Ronaldo CR7 Play It Cool M EDT, 100 ml
od 483 Kč
4,83 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Vodní vůně
- 100 ml
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro muže Cristiano Ronaldo Play It Cool vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní…
Guess Seductive Homme Blue M EDT, 100 ml
od 412 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Nezaměnitelná pánská vůně Guess Seductive Homme Blue je navržena tak, aby vyjadřovala odvahu, mužnou sílu a nezadržitelnou touhu po dobrodružství. Toaletní voda Seductive Homme Blue v sobě…
Asombroso by Osmany Laffita The Sunny M EDP, 50 ml
od 1 375 Kč
- Parfémová voda
- České
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Aromatická dřevitá vůně s akvatickými a gurmánskými prvky je určena pro muže, kteří hledají dynamickou a sofistikovanou kompozici. Tato parfémová voda přináší svěží a líbivý charakter, který je…
Dior Sauvage Eau Forte P, 100 ml
od 2 760 Kč
- Parfém
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Pánský parfém Dior Sauvage Eau Forte se vyznačuje intenzivním a dlouhotrvajícím efektem díky složení bez alkoholu. Francis Kurkdjian, hlavní parfumér značky Dior, vytvořil Eau Forte jako…
Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, 15 ml
od 437 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Kenzo Pour Homme M EDT, 100 ml
od 853 Kč
8,53 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Kenzo Pour Homme V samém středu oceánu naleznete zemi modrého bambusu. První ranní rozbřesk... Kenzo Pour Homme otevírá nové dimenze, odvažte se příjímat vzduch plnými doušky. Hledíte na…
Issey Miyake L´Eau d´Issey Pour Homme EDT, 125 ml
od 837 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Svěží, příjemná a přitom nevtíravá vůně pro muže, který se rád líbí a přitom chce zůstat sám sebou. Omámí Vaše smysly a již se jí nevzdáte. Issey Miyake L´Eau d´Issey pour Homme, je výzvou pro…
Replay Essential for Him EDT, 50 ml
od 115 Kč
2,30 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Citrusovo-dřevitá toaletní voda Replay Essential evokuje dynamickou atmosféru města. Vyjadřuje sebejistého muže, který kráčí odhodlaným krokem směrem vpřed. Zároveň využívá svoji intuici při…
Montblanc Legend Spirit M EDT, 50 ml
od 631 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 50 ml
Toaletní voda Mont Blanc Legend Spirit je vůní s mužným aroma, které vás omámí svým elánem a svůdnou upřímností. Smyslový zážitek je demonstrací osobnosti, která je zachycena v momentu absolutní…
Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, Tester 100 ml
od 900 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Bruno Banani Man EDT, 30 ml + sprchový gel 50 ml
od 197 Kč
6,57 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 30 ml
Bruno Banani Man se otevírá tóny badyánu, levandule a bazalky. V srdci se ukrývá otočník, hřebíček, káva a kmín, základ patří pačuli, fazoli Tonce, vanilce a cedrovému dřevu. Buďte sebevědomí…
Azzaro Chrome Legend M EDT, 125 ml
od 505 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Azzaro Chrome Legend je vůně pro muže vůdce, kteří mají rádi vše nové, moderní a tajemné. A na které se můžeš spolehnout v jaké koliv situaci. Svěží vůně Azzaro Chrome Legend nikdy nezklame. Je…
Versace Dylan Blue Pour Homme EDT, 30 ml
od 704 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Versace Dylan Blue Pour Homme je aromatická a dřevitá vůně pro muže. Složení se otevírá svěží vůní bergamotu. Lístky fíkovníku dodávají vůni středomořskou svěžest. Kombinace koření, pačuli a…
