Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lamborghini Acqua M EDT, 125 ml
od 200 Kč
2 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Lamborghini Acqua perfektně doladí váš styl v kanceláři, na obchodní schůzce, ve volném čase, na společenské akci i romantické schůzce s vysněnou ženou. Značka Lamborghini proslula vozy, …
Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, 50 ml
od 1 239 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Versace Pour Homme EDT, 50 ml + sprchový gel 50 ml + balzám po holení 50 ml
od 1 001 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfém Versace Pour Homme je velmi osobitý a spontánní parfém pro charismatické muže. Klasické, ale zároveň moderní aroma je inspirováno oblastí kolem Středozemního moře. Vůně takto ztělesňuje…
Calvin Klein Defy M EDT, 100 ml
od 586 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Pánská vůně s mottem „Čím více se vzepřete, tím více definujete sami sebe“. Pro všechny muže, kteří se nebojí riskovat, aby dosáhli změny, vznikla pánská toaletní voda Calvin Klein Defy. Její…
Cuba Gold M EDT, 100 ml + EDT 35 ml + EDT 20 ml
od 184 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
Cuba Gold je pánská výjimečná vůně, která jistě zaujme všechny milovníky elegantních parfémů. Vůně Gold dokáže v mžiku udělat neobyčejný a velký dojem na vaše okolí. Parfém Gold je speciálně…
Kilian The Cellars Straight To Heaven White Cristal M EDP, 50 ml
od 3 995 Kč
80 Kč/ml- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Vydejte se přímou cestou k nebesům v doprovodu vůně parfémované vody pro muže By Kilian The Cellars Straight to Heaven. Vůně, kterou lze bez nadsázky označit za návykovou, rozšiřuje portfolio…
Calvin Klein Obsession Men EDT, 75 ml
od 336 Kč
4,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Silná vůně s vyjímečně povzbuzující směsí rostlinných extraktů, přísad a vzácných dřevitých aromatů. Přeměna vůně na jedinečnou svého druhu pro muže díky svému složení, Calvin Klein obohatil…
Giorgio Armani Code 2023 M EDT, 75 ml plnitelný flakon
od 1 484 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Armani Code je přesně tou vůní, která dokonale podtrhne mužnost. Skrývá v sobě dřevito-ambrové tóny, je ideální volbou pro moderního cílevědomého muže. Inspiraci pro válcovitý…
Azzaro Pour Homme L´Eau EDT, 50 ml
od 396 Kč
7,92 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Azzaro pour Homme L´Eau je krásná lehká svěží vůně, která se otevírá šťavnatými citrusovými plody. V srdci se fantasticky rozvoní palargonie s jemnými tóny elegantní levandule. Vůně se uzavírá…
French Avenue Zenith Blue M EDP 100 ml
od 577 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
French Avenue Zenith Blue je pánská parfémovaná voda, která spojuje svěžest, aromatickou hloubku a moderní dřevitý charakter. Patří do rodiny aromatických fougère vůní, které jsou známé svou…
Cacharel Cacharel Pour L´ Homme EDT, 100 ml
od 841 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Vůně dřeva pro energického dobyvatele a lovce dobrodružství, která způsobí, že se budete cítit jako statečný námořník, který pluje na setkání se svými ostrovy. Kompozice upoutá i muže, který je…
Salvatore Ferragamo Ferragamo Intense Leather M EDP 100 ml
od 854 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Salvatore Ferragamo Ferragamo Intense Leather M EDP 100 ml Pánská parfémovaná voda Ferragamo Intense Leather od značky Salvatore Ferragamo představuje unikátní volbu pro moderního muže, který…
Tommy Hilfiger Impact M EDT, 100 ml
od 880 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Toaletní voda Tommy Hilfiger Impact je určena pro muže, kteří hledají vůni, jež podtrhne jejich jedinečný styl a přirozenou mužnost. Tento produkt je vhodný pro každodenní nošení a nabízí svěží…
Lattafa Al Dur Al Maknoon Silver M EDP 100 ml
od 267 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Lattafa Al Dur Al Maknoon Silver je vůně, která spojuje ovocné, květinové a dřevité tóny s orientálními akordy, čímž vytváří jedinečnou a smyslnou vůni. Objem 100 mililitrů…
Aigner Black M EDT 125 ml
od 722 Kč
5,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 125 ml
Aigner Black for Man je intenzivní a přitom jiskřivě svůdná pánská vůně, v níž se propojuje ryzí charisma s moderním životním stylem. Symbolizuje sílu, cit pro vkus a eleganci. Dynamické tóny…
Yodeyma Inferno M EDT 100 ml
od 629 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Unikátní pánská vůně značky Yodeyma Paris. Souhrnem mužských a vybraných vůní vzniká tento rozporný parfém. Přesvědčuje svou elegantní zralostí a stabilitou. Inferno je elegantní a aktuální…
Carolina Herrera 212 Men Heroes Forever Young M EDT, 90 ml
od 1 345 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Carolina Herrera vzdává poctu autentičnosti s 212 Men Heroes Forever Young, veganskou vůní pro muže s flakonem ve tvaru skateboardu. Tato vůně pro muže odhaluje svou mladou a svobodnou osobnost…
Estée Lauder Lauder for Men EDC 100 ml
od 270 Kč
2,70 Kč/ml- Kolínská voda
- Luxusní
- 100 ml
Kolínská voda Estée Lauder for Men je výrazně mužná vůně, která vám dodá na sebevědomí v jakoukoliv denní dobu. Svěží čistá vůně pro moderního sebevědomého muže na celodenní nošení. Hlava -…
Gisada Ambassador M EDP, 50 ml
od 1 394 Kč
- Parfémová voda
- Švýcarské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Ambassador od značky Gisada je výjimečná orientální vůně, která je určena pro muže s charismatem a sebevědomím. Tento parfém je výsledkem práce švýcarské značky, která se od svého…
Trussardi Parfums Primo M EDP 100 ml
od 909 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Výrobce: Trussardi Trussardi Primo je parfémovaná voda (EDP) pro muže, která představuje symbiózu přírodních živlů, elegance a moderní mužnosti. Tento parfém osloví muže, kteří hledají vůni, …
Maison Alhambra Man Black Edition EDP 100 ml
od 288 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Maison Alhambra Man Black Edition je parfémovaná voda (EDP) pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tento parfém je určen pro moderní a sebevědomé muže, kteří hledají vůni, jež podtrhne…
Christian Dior Homme EDT, 50 ml
od 1 587 Kč
32 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Christian Dior Homme Dermo System Regenerating Moisturizing Balm kosmetika 50ml Kosmetika Christian Dior Christian Dior Homme Dermo System Regenerating Moisturizing Balm Intenzivní regenerační…
Moschino Uomo M EDT, 75 ml
od 289 Kč
3,85 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Moschino Uomo? 75 ml - Voda po holení. Moschino Uomo? - vůně pro muže. Moschino Uomo? - Černobílá proužkovaná krabička. Velmi oku lahodná, orietnální vůně s ..
Azzaro Chrome M EDT, 50 ml
od 694 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- 50 ml
Jako modrý záblesk plný svěžesti. Taková je toaletní voda pro muže Azzaro Chrome. Nabízí únikovou cestu od každodenních starostí k okamžikům plným energie, stejně jako studená voda v horkém…
Bugatti Performance Intense Black M EDT, 100 ml
od 427 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Performance Intense Black je velmi mužná, orientálně-dřevitá vůně, která vás zahalí do tajemného, smyslného aroma. Tato vonná esence se otevírá kořeněným mixem zázvoru a černého…
Chanel Bleu de Chanel M EDT, 3 x 20 ml
od 2 089 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vyzkoušejte orientálně-dřevitou vůni Bleu De Chanel, která je určena nejen pro silné a sebevědomé může. Neváhejte a okouzlete své okolí elegantní kompozicí, jejíž základ stojí na kadidle, cedru…
Versace Eros Energy M EDP, 100 ml + EDP 10 ml + kosmetická taštička
od 1 566 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Luxusní
Versace Eros Energy M EDP - Dárková sada Versace Eros Energy M EDP je parfémovaná voda pro muže, která představuje zajímavou kombinaci osvěžujících a hřejivých tónů. Tato vůně je inspirací pro…
Chanel Allure Homme Édition Blanche M EDP, 100 ml
od 3 390 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Explodující horko-ledová kombinace. Pronikavá, povzbuzující svěžest propojená s orientální tváří. Allure Edition Blanche je orientální vůně, která má svěží jiskru díky citrusu a zázvoru..
Cuba Brown M EDT, 100 ml
od 107 Kč
1,07 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Toaletní voda pro muže Cuba Brown je pro ty, jež si lebedí v lesních a osvěžujících tónech. Bílá květinová slast plná čerstvé pikantnosti, která vás uzemní svým pronikavým a stylovým aromatem. …
Dior Eau Sauvage Extreme M EDT, Tester 100 ml
od 2 697 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Citrusové vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Dior Eau Sauvage Extreme je květinově-dřevitá vůně s jemným akcentem citrusů. Skočte do jiskřivého proudu energie rovnýma nohama. Žádný jiný parfém vám nedodá takovou sílu a výraz mužství, jako…
Trussardi Uomo 2011 M EDT, 100 ml
od 879 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Vůně pro muže byla vytvořena pod značkou Trussardi. Podmanivost vůně byla inspirována luxusním životem ve slunné Itálii a vůní kůže. Parfém Trussardi Uomo má flakon černé barvy se zlatým…
Police Cosmopolitan M EDT, 100 ml
od 200 Kč
2 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Police Cosmopolitan. Voda po holení pro muže 100ml. .
Lalique Pour Homme Lion EDP, 125 ml
od 597 Kč
4,78 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 125 ml
Lalique Lalique Pour Homme Lion má neobyčejný flakón inspirovaný automobilovými závody. Parfém Lalique Lalique Pour Homme Lion je svěží ovocno dřevitý parfém. Po rozvonění se tóny usadí do…
Al Haramain L`Aventure Knight M EDP 100 ml
od 537 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující a sofistikovaná. Parfémovaná voda Al Haramain L'Aventure Knight je svěží orientální fougére vůně, která vrství energizující citrusové, pudrové, zemité a květinové tóny na mužném…
Karl Lagerfeld Bois De Cypres M EDT 100 ml
od 420 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Pánská toaletní voda Karl Lagerfeld Bois de Cypres je moderní interpretací aromaticko-dřevité elegance, která osloví muže hledající svěží a sebevědomou vůni. V úvodu se rozvíjí jiskřivá…
Antonio Banderas Seduction In Black M EDT, 200 ml
od 388 Kč
1,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 200 ml
Parfém Antonio Banderas Seduction In Black : Antonio Banderas Seduction In Black je novinka z léta 2009. Charakterizuje silnou osobnost muže. Je dalším pokračováním řady Seduction, po parfému…
Ajmal Neutron M EDP, 100 ml
od 156 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Ajmal Neutron M EDP je parfémovaná voda pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2011. Tato vůně je navržena pro moderního muže, který hledá vyváženou kombinaci svěžesti a elegance. Díky své…
Dunhill Desire M EDT, 150 ml
od 694 Kč
4,63 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 150 ml
Toaletní voda Desire pochází z dílny anglické značky Dunhill. Na trh byla uvedena roku 2000. Vzhledem k tomuto výročnímu datu parfém spojuje klasické prvky starého tisíciletí a moderní prvky…
Chanel Allure Homme Sport Cologne M EDC, 20 ml + náplň 2 x 20 ml
od 2 299 Kč
38 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- 60 ml
Chanel Allure Homme Sport Cologne je citrusová vůně. Je neuvěřitelně vzdušná, plná dynamiky a energie. Přesně v duchu úsloví v jednoduchosti je síla, je kolínská voda Allure Homme Sport Cologne…
Cuba Royal M EDT, 100 ml + voda po holení 100 ml + klíčenka
od 119 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Cuba Royal M EDT je dárková sada, která obsahuje toaletní vodu, vodu po holení a přívěsek na klíče. Je určena pro muže, kteří hledají dřevitě-kořeněnou vůni s výrazným tabákovým aroma. Tato sada…
Lacoste Match Point Cologne M EDT, 100 ml
od 668 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Lacoste Match Point Cologne Eau de Toilette je toaletní voda pro muže, která přináší svěží a energickou vůni. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2022 a je inspirován sportovním duchem a…
Kenzo Homme Marine M EDT, 110 ml
od 921 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Kenzo Homme Marine je toaletní voda pro muže. Dřevitá vonná kompozice s vodními tóny byla uvedena na trh v roce 2023. Kenzo Homme Marine vás přenese do teplého letního dne, na rozpálenou pláž, k…
Hugo Boss Bottled M EDT, sada 2025 50 ml + deodorant 150 ml
od 943 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Hugo Boss Bottled M EDT – Toaletní voda pro muže Hugo Boss Bottled M EDT je toaletní voda navržená pro moderního muže, který si zakládá na eleganci a sebejistotě. Tato vůně, uvedena na trh v…
Armaf Le Parfait Pour Homme M EDT 100 ml
od 295 Kč
2,95 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Luxusní pánská toaletní voda od značky Armaf. Hlava se skládá z bergamotu, černého rybízu, ananasu a citronu. Srdce toaletní vody je z růže, jasmínu a má kořeněné tóny. Tato pánská toaletní voda…
Dunhill Desire Blue M EDT, 100 ml
od 432 Kč
4,32 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Vůně klidu a míru, jejíž svěžest zjemňuje její hloubku a charakter. Tato vůně je určena pro moudré, velmi elegantní a aktivní muže, kteří si nadevše cení své vnitřní pravdy a duchovních hodnot. …
Rasasi Daarej Pour Homme M EDP 100 ml
od 283 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Pánská luxusní vůně Rasasi Daarej vyjadřuje pravou eleganci, nenucené chování a pevný charakter. Muž, který vůni používá, je sebevědomý, charismatický a na své okolí působí okouzlujícím…
Ralph Lauren Polo Red M EDP, 75 ml
od 770 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Polo Red M EDP od amerického výrobce Ralph Lauren je ideální volbou pro muže, kteří hledají vůni, která podtrhne jejich osobnost a dodá jim sebevědomí. Ralph Lauren Polo Red M EDP je…
Cristiano Ronaldo CR7 Play It Cool M EDT, 30 ml
od 367 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro muže Cristiano Ronaldo Play It Cool vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní…
