Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lattafa Asdaaf Ameer Al Arab M EDP 100 ml
od 271 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Lattafa Asdaaf Ameer Al Arab M EDP 100 ml Parfémovaná voda Asdaaf Ameer Al Arab od Lattafa je vůně, která vás přenese do samotného srdce orientu. Tento komplexní parfém je navržen tak, aby…
Rasasi Hawas Atlantis M EDP 100 ml
od 729 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Rasasi Hawas Atlantis je moderní pánská vůně, která spojuje svěžest mořského vzduchu s hloubkou orientálních kořenných a dřevitých tónů. Její aromaticko-akvatická kompozice…
Abercrombie & Fitch Fierce M EDC, 100 ml
od 719 Kč
- Kolínská voda
- Tester
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kolínská voda pro muže se na trhu objevila v roce 2002. Jedná se o povzbuzující koktejl dřevitých a květinových tónů, který unosíte především v teplém letním počasí. Abercrombie & Fitch Fierce…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic M EDP, 50 ml
od 1 089 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic je ideální volbou pro muže, kteří preferují aromatické, kořenité a kožené vůně s ovocným nádechem. Jedná se o parfémovanou vodu, která představuje tajemství…
Yodeyma Mint Ocean M EDP, 50 ml
od 433 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
YODEYMA Mint Ocean Eau de Parfum 50 ml --- Popis produktu Yodeyma Mint Ocean je parfémovaná voda pro moderního muže, který hledá vůni vhodnou pro každodenní nošení. Tato vůně přináší kombinaci…
Yodeyma Metal Sport M EDP, 15 ml
od 165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
Krystalický chyprově-citrusový parfém Yodeyma Metal Sport je vůní vytvořenou pro muže, jež rádi překonávají své limity. Svobodomyslná, elegantní, svěží a smyslná vůně, jež dá vyniknout svému…
Daniel Hechter Caractere M EDT 50 ml
od 120 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Vůně Daniel Hechter Caractere v sobě skrývá nekonečnou dávku elegance a mužnosti. Podmanivá vonná kompozice, které vévodí nezaměnitelné kožené tóny, byla na trh uvedena v roce 1989 a nepřestává…
Calvin Klein Obsession Night for Men EDT, 125 ml
od 464 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně Obsession for Men od značky Calvin Klein je intenzivně provokativní, silná a sebejistá – stejně jako muž, pro něhož je tato vůně stvořená. Objevte i vy vůni, díky níž se budete cítit vždy…
Bvlgari Pour Homme EDP, 100 ml
od 1 871 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Bvlgari Pour Homme EDP Parfémovaná voda Bvlgari Pour Homme je určena pro muže, kteří hledají harmonickou a rafinovanou vůni. Tato parfémovaná voda byla uvedena na trh v roce 2024 a je dílem…
Antonio Banderas King of Seduction M EDT, 200 ml
od 468 Kč
2,34 Kč/ml- Toaletní voda
- 200 ml
Pánská vůně Antonio Banderas King of Seduction byla představena v roce 2014. Bohaté složení propojuje svěží tóny ovoce a hřejivého dřeva. Parfém King of Seduction doplňuje nádech pikantního…
Lanvin Oxygene Homme EDT, 100 ml
od 254 Kč
2,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Svěží, mrazivá vůně, která je důmyslně doplněna dřevitými a kořeněnými tóny. V samém počátku dokáže vůně upoutat smyslnou a nečekaně bohatou svěžestí. Dochází tak díky pulsující kombinaci…
Ajmal Carbon M EDP, 100 ml
od 212 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda pro muže, která spojuje svěžest a hloubku, je vhodná pro ty, kdo hledají vyváženou a sofistikovanou vůni. V její kompozici se prolínají prvky citrusů, květin a dřevin, které…
Chanel Allure Homme EDT, 100 ml
od 2 575 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pikantní a vášnivá vůně pro pravé muže. Oblíbí si ji všichni muži, kteří znají svou cenu a přesně vědí, co chtějí. Od Chanel Allure Homme očekávejte souzvuk jedinečných akordů aromatických…
Yves Saint Laurent Kouros M EDT, 100 ml
od 1 483 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Orientální vůně
- Luxusní
- 100 ml
Yves Saint Laurent Kouros byl uveden na trh v roce 1981. Tato nadčasová vůně inspirovaná starořeckými sochami oslovujícími dokonalost linií. Vůně v níž se rozvíjí tóny pelyňku, koriandru a…
Emir Celestial M P 100 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Emir Celestial je unisex parfémový extrakt, který spojuje moderní eleganci s orientálně-dřevitými a kořeněnými tóny. Vyniká suchým, minerálním a sofistikovaným charakterem, který…
Yves Saint Laurent MYSLF Intense M EDT, 40 ml
od 1 349 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dřevitě-pižmová toaletní voda pro muže přináší sofistikovanou a vyváženou kompozici, která spojuje svěží citrusové tóny s elegantními květinovými akcenty a smyslným základem. Je určena pro ty, …
Ralph Lauren Ralph's Club M EDP, 50 ml
od 643 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Toilette je pánská toaletní voda, která kombinuje svěží citrusové aroma, květinově-aromatické tóny a hřejivé dřevité akcenty. Tento produkt je navržen pro…
Cadillac for Men EDT, Tester 100 ml
od 107 Kč
Cadillac Black. Toaletní voda pro muže 100ml Tester Limitovaná edice Cadillac Black je určena pro stylové muže, kteří se rádi obklopují luxusem..
Jaguar Fragrances For Men Evolution EDT 100 ml
od 264 Kč
2,64 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Toaletní voda pro muže Jaguar Evolution je tradičním spojením automobilové značky a vonných kompozic. Vyjádření síly, hrdosti a nespoutanosti, která má podobu teple kořeněných a pikantních…
Christian Dior Eau Sauvage M EDT, 100 ml
od 2 084 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Christian Dior Eau Sauvage - toaletní voda. Svěží a elegantní, nadčasová vůně pro muže. Nevtíravý, velmi francouzký charakter s dotekem odvahy. Vůně s vyváženou směsí jiskřivých citrusových…
Pasta 88 M P 50 ml
1 588 Kč
- Parfém
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Panský parfém, který spojuje energii a hřejivost s výrazným charakterem, nabízí jedinečnou kombinaci dřevitých a gurmánských tónů. V úvodu se rozvíjí svěží a živá citrusovo-ovocná harmonie, kde…
Carolina Herrera 212 Sexy for Men EDT, 100 ml
od 1 015 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
212 Sexy For Men - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml + tuhý deodorant 75 ml. 212 Sexy For Men je smyslná vůně pro moderního muže, který je přitažlivý, odvázaný a sexy. Její přetrvávající vůně…
VIKTOR & ROLF Spicebomb Metallic Musk M EDP 90 ml
od 1 459 Kč
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
- Kožená
Černý pepř, levandule a bergamot vytvářejí dynamický úvod pánské vůně, která propojuje svěží a intenzivní prvky. Tato kompozice zajišťuje prudký kontrast, kde ostré kořeněné tóny postupují do…
Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme EDP, 75 ml
od 809 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
- Luxusní
Dolce & Gabbana Intenso pour Homme je aromatická dřevitá vůně, která vyzařuje eleganci a kontrast mezi čistotou, svěžestí a bohatostí tónů. Je ztvárněna jako vůně insktinktu a emocí. Vyzařuje…
Angry Beards Urban Twofinger M EDC, 100 ml
od 651 Kč
- Kolínská voda
- Tester
- České
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje tato kolínská voda pro muže. Poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a perfektně doplní vaše jedinečné charisma. Vůně je ideální…
BANDI Aprimé For Men EDP, 100 ml
1 690 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda BANDI Aprimé je určena pro muže, kteří hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Tento produkt je výsledkem spolupráce francouzských parfumérů a značky BANDI, která se zaměřuje na…
Chanel Allure Sport Eau Extreme M EDP, 100 ml
od 3 048 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Chanel Allure Sport Eau Extreme je svěží a bylinný, kompozice mandarinky a šalvěje, okořeněná špetkou pepře. Chanel Allure Sport Eau Extreme je vůně pro muže, který se nebojí riskovat a posouvat…
Kenzo Homme M EDT, 110 ml
od 947 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Kenzo Homme M EDT je toaletní voda, kterou vytvořil výrobce Kenzo a která byla uvedena na trh v roce 2022. Tato vůně je určena mužům a řadí se mezi dřevité a vodní tóny. Její kompozice je…
Tom Tailor Adventurous for Him EDT, 30 ml
od 229 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Objevte duši dobrodruha s touto vůní. Vrchní tóny bergamotu, citronu a mandarinky navozují pocit nekonečné svobody. Srdce vůně je v dokonalé harmonii se základem vůně s hřejivými tóny pačuli, …
Nautica Voyage Sport M EDT , 100 ml
od 331 Kč
3,31 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Vůně Voyage Sport od značky Nautica je svěží, dřevitá vůně pro muže, která byla poprvé představen a v roce 2016. Mísí v sobě v úvodu citrusy, koriandr, mořskou sůl a mořské tóny - poté se o…
Joop! GO M EDT , 100 ml
od 392 Kč
3,92 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Energická, svěží a dřevitá vůně tak to je Toaletní voda Joop! Go! - vzrušující vůně, která je určena pro muže, kteří se nebojí dát najevo svoji smyslnost a touhu objevit něco nového a…
Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme EDP, 75 ml
od 1 512 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Jako by se zrodila pod hladinou moře ‒ parfémovaná voda pro muže Giorgio Armani Acqua di Giò Pour Homme je prostoupená svěžestí vody a odráží v sobě její nekonečnou hloubku. Bude vždy nadčasová…
Yodeyma Oseus M EDP, 100 ml
od 695 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
**Yodeyma Oseus M EDP 100 ml** Yodeyma Oseus je elegantní a dlouhotrvající parfémovaná voda, která přináší osvěžující kombinaci citrusových a dřevitých tónů. Tento parfém je vhodný pro muže, …
Blue Stratos M EDT 100 ml
od 198 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Brilantní vůně Blue Stratos se rozvíjí ihned po aplikaci a poskytuje celý den svěžest a dobrodružství jako na pláži u moře nebo v hlubinách křišťálově čisté horského jezera. Ve svrchních…
Lacoste Red 2022 M EDT 125 ml
od 751 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Toaletní voda Lacoste Red 2022 M pro muže je lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda Lacoste Red vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro…
Armaf Spartacus M EDP 100 ml
od 506 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda pro muže, která spojuje orientální a vanilkové tóny s hřejivými a elegantními prvky, vytváří silný a moderní charakter. V úvodu se rozvíjí sladce-kořenitá harmonie, kde se mísí…
Hugo Boss Selection M EDT, Tester 100 ml
od 533 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská toaletní voda s luxusním charakterem je určena pro muže, kteří chtějí vyjádřit svou sebejistotu a eleganci. Vůně kombinuje citrusové, dřevité a pižmové tóny, které vytvářejí harmonickou a…
Cristiano Ronaldo CR7 M EDT, 50 ml
od 430 Kč
8,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 50 ml
Vášnivá toaletní voda Cristiano Ronaldo CR7 perfektně doplní muže, který vyznává rychlost, dynamiku a spontánní energii. Ve vůni se prolínají typicky mužné ingredience v neočekávaných…
Kenzo Jungle pour Homme EDT, 75 ml
od 802 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Kenzo Jungle pour Homme M EDT je toaletní voda určená pro muže, která přináší intenzivní a dobrodružnou vůni inspirovanou tajemstvím přírody. Její složení je navrženo tak, aby evokovalo pocit…
Carolina Herrera Chic For Men EDT, 60 ml
od 633 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 60 ml
Toaletní voda Chic For Men od značky Carolina Herrera patří mezi smyslné vůně, které dokáží plně podtrhnout nitro muže, jenž se nechá rád unést luxusem. Dřevité noty santalu, cedru a pikantní…
Chanel Bleu De Chanel M EDP 20 ml + náplň 2 x 20 ml
od 2 583 Kč
129 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 20 ml
Vyzkoušejte orientálně-dřevitou vůni Bleu De Chanel, která je určena nejen pro silné a sebevědomé může. Neváhejte a okouzlete své okolí elegantní kompozicí, jejíž základ stojí na kadidle, cedru…
Mexx Ice Touch Man EDT, 50 ml
od 351 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Otevři své smysly – led jako symbol napětí mezi mužem a ženou. Chladivý, svěží a zároveň jemně erotický. Kontrast mezi horkem a chladem stimuluje smysly a vědomí a objevuje sílu emocí. Vůně byla…
Angel Schlesser Essential M EDT, 100 ml
od 548 Kč
5,48 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Angel Schlesser Essential for Men je empatická pánská vůně, v níž je zachycena svěžest a nádech příjemného koření. Vůně je pro sympatického společenského muže, který má zdravé sebevědomí a nechá…
Givenchy Gentleman Society Sport M EDP 100 ml
od 1 467 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Gentleman Society Sport je dynamickou pánskou vůní, která spojuje svěží energii a elegantní hloubku. Je určena pro muže, kteří ztělesňují odhodlání, styl a pohyb, a nabízí…
Bottega Veneta Illusione Bois Nu For Him EDT 50 ml
od 857 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Luxusní
Vůně Illusione Bois Nu spojuje jednoduchost a luxus, takže si ji oblíbí všichni muži. Citrusy jsou obklopeny monoi olejem a základ je výrazný díky vanilce a pačuli. Vůně byla uvedena na trh v…
Mercedes-Benz Men Air EDP 60 ml
od 488 Kč
8,13 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
- 60 ml
Mercedes-Benz Men Air je parfémovaná voda pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tato vůně je součástí trilogie inspirované silou živlů – země, moře a vzduchu. Parfémovaná voda Air je…
Carolina Herrera 212 VIP Black M EDP, 100 ml
od 1 350 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
- Luxusní
- 100 ml
Carolina Herrera 212 VIP Black je návyková parfémovaná voda, která je jako stvořená na večerní párty. Vytvoří kolem vás přitažlivou elegantní auru a pozornost všech se budou soustředit pouze na…
Hugo Boss Bottled M EDT, 100 ml + sprchový gel 100 ml + deodorant 150 ml
od 1 242 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Dárková sada
Hugo Boss Bottled M EDT je určena pro muže, kteří hledají vůni, která je moderní a zároveň klasická. Dřevité tóny jsou často spojovány s teplými a přírodními vůněmi, zatímco kořenité tóny…
