Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Antonio Banderas The Secret M EDT, 100 ml
od 307 Kč
3,07 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Antonio Banderas The Secret je pánská vůně, která obsahuje divokou variaci orientálního koření a ovoce. Náznak kůže naznačuje, že se jedná o vůni vhodnou pro temperamentní muže s ambicemi. …
Dolce & Gabbana Pour Homme M EDT, 125 ml
od 1 008 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Dolce & Gabbana Pour Homme je povzbudivá, dynamická a atraktivní vůně pro muže, kteří dokážou být za všech okolností sami sebou. Řídí se svojí intuicí, mají svůj názor a vědí, co chtějí. Dolce &…
Truefitt and Hill Sandalwood M EDC, 100 ml
od 1 590 Kč
- Kolínská voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Řada Sandalwood značky Truefitt and Hill v sobě nese vonné esence limetky, citronu a bergamotu, které dokonale podtrhnou jedinečnou osobnost každého muže. Společně s cedrovým a santalovým dřevem…
Paco Rabanne XS Extreme M EDT, 100 ml
od 665 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Toaletní voda Paco Rabanne XS odhaluje květinově-dřevitou harmonii, je směsí vřelé smyslnosti a průzračné svěžesti. Kalábrijský bergamot, listky mandarinky a máta se skrývají v hlavě parfému. …
Abercrombie & Fitch Fierce M EDC, 200 ml
od 1 275 Kč
6,38 Kč/ml- Kolínská voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 200 ml
Kolínská voda pro muže se na trhu objevila v roce 2002. Jedná se o povzbuzující koktejl dřevitých a květinových tónů, který unosíte především v teplém letním počasí. Abercrombie & Fitch Fierce…
Gucci Guilty Pour Homme M EDP, 50 ml
od 1 073 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Odhalte světu svou výstřednost a nebojácnost. Pánská parfémovaná voda Gucci Guilty Pour Homme vás přiměje svou smyslnou vůní dát své nekonvenční a trochu tajuplné stránce osobnosti absolutní…
BANDI Aprimé For Men EDP, 100 ml + 100 ml voda po holení
2 580 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfém BANDI Aprimé For Men EDP je určen pro muže, kteří oceňují kvalitní a dlouhotrvající vůni. Tento parfém je vyvinut v spolupráci s francouzskými parfuméry a jeho složení je pečlivě…
Roja Parfums Elysium Eau Intense M EDP 100 ml
od 3 496 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Roja Parfums Elysium Eau Intense M EDP 100 ml Roja Parfums Elysium Eau Intense je parfémovaná voda pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tento produkt od renomovaného parfuméra Roja…
Tonino Lamborghini Mitico M EDT, 125 ml
od 159 Kč
1,27 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- 125 ml
Toaletní voda Mitico italské značky Tonino Lamborghini je orientální vůně pro muže s výraznou kořeněnou vůní. Vrchní tóny tvořené tangerinkou a mátou se poměrně rychle spojí s dominantní vůní…
Narciso Rodriguez For Him Vetiver Musc EDT 100 ml
od 1 027 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Toaletní voda Narciso Rodriguez For Him Vetiver Musc je elegantní a veganský produkt, který představuje dřevitě zelenou vůni, která evokuje přírodní živly. Je určen pro muže, kteří se cítí…
Cerruti 1881 Pour Homme EDT, 100 ml
od 563 Kč
5,63 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Luxusní
- Svěží parfém
- 100 ml
Cerruti 1881 Man je diskrétní a rafinovaná vůně, která vás zařadí do exkluzivního klubu gentlemanů. Svěže-citrusová vůně je ta pravá volba pro muže s klasickým vkusem. Dopřejte si i vy luxusní…
Lacoste Red M EDT, 75 ml
od 537 Kč
7,16 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- 75 ml
Lacoste Red je hravá letní pánská vůně. Mísí se v ní ležérnost a dravost, což je symbolizováno logem krokodýla na dravém červeném podkladu. Parfém v sobě skrývá unikátní profesionálně namíchaný…
Nautica Voyage N 83 M EDT, 100 ml
od 363 Kč
3,63 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Aromatická toaletní voda pro muže Nautica Voyage N-83 je plná osvěžujících a nezaměnitelných tónů, které se promítnou do vaší přirozené smyslnosti a odhodlanosti. Pikantní kombinace mnoha podob, …
Guess Seductive Homme EDT, 50 ml
od 291 Kč
5,82 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Značka Guess uvedla na trh v roce 2011 pánskou vůni Seductive Men, která mistrně doplňuje dámskou vůni Seductive. Tato orientálně-dřevitá vůně udělá radost všem mužům, kteří milují luxusní a…
Bvlgari Man Rain Essence EDP, 60 ml
od 1 055 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Bulgari Man Rain Essence je svěží dřevitě pižmová vůně prostoupená čirými a zářivými tóny. Sílu jí dodávají energické minerální akordy, jež vnášejí na mysl čistotu. Flakon vůně byl vytvarován…
Montblanc Legend Spirit M EDT, 30 ml
od 413 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Mont Blanc Legend Spirit je vůní s mužným aroma, které vás omámí svým elánem a svůdnou upřímností. Smyslový zážitek je demonstrací osobnosti, která je zachycena v momentu absolutní…
Yodeyma Metal Sport M EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
Krystalický chyprově-citrusový parfém Yodeyma Metal Sport je vůní vytvořenou pro muže, jež rádi překonávají své limity. Svobodomyslná, elegantní, svěží a smyslná vůně, jež dá vyniknout svému…
Issey Miyake L´Eau d´Issey Pour Homme EDT, Tester 125 ml
od 716 Kč
5,73 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 125 ml
Svěží, příjemná a přitom nevtíravá vůně pro muže, který se rád líbí a přitom chce zůstat sám sebou. Omámí Vaše smysly a již se jí nevzdáte. Issey Miyake L´Eau d´Issey pour Homme, je výzvou pro…
Thierry Mugler A*Men Stellar M EDP, 50 ml
od 839 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Thierry Mugler A*Men Stellar Eau de Parfum lumineuse je parfém, který přináší novou dimenzi mužnosti a oslavuje mužskou sílu a kosmickou energii. Tento parfém patří mezi ambrové gurmánské vůně, …
Yodeyma Blue Sand M EDP, 50 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně střední
- Citrusové vůně
Moderní kompozici vůně Yodeyma otevírají tóny sicilského pomeranče a citronu mísící se s vůní šťavnatého středomořského ovoce. O smyslný závěr se pak postará bílé pižmo snoubící se s pudrovou…
Tom Ford Grey Vetiver M EDP, 50 ml
od 1 852 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Neobyčejně kořenitá a dřevitá pánská vůně, která se skvěle hodí k bezstarostným, přitažlivým a svůdným mužům. Hlava vůně je tvořena svěžími akordy citrusů. V srdci se ukrývají esence podmanivého…
Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum EDP, 100 ml
od 2 008 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Nautica Blue M EDT, 100 ml
od 272 Kč
2,72 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Pánská vůně Blue EdT vás zaplaví vlnou průzračné svěžesti, čistoty a sladce-vodním tónem. Nádech exotiky vyzařuje ze sladkého ovoce, které se jemně dotýká křehkého jasmínu a vodní lilie. Vzápětí…
Guess 1981 Indigo For Men EDT, 100 ml
od 432 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Toaletní voda Guess 1981 Indigo od značky Guess je určena pro muže, kteří hledají svěží a moderní vůni pro každodenní nošení. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2018 a inspirována je modrým…
Jaguar Fragrances for Him EDT, 100 ml
od 273 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Citrusová, dřevitá pánská vůně, které dominuje stylová čistota a elegance. Navržena přesně pro všechny potřeby a přání moderního muže. Z této jedinečné vůně Jaguar for Men již na dálku vyzařuje…
Cuba Gold M EDT, 100 ml + EDT 35 ml + voda po holení 100 ml + deodorant 200 ml
od 270 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Cuba Gold je pánská výjimečná vůně, která jistě zaujme všechny milovníky elegantních parfémů. Vůně Gold dokáže v mžiku udělat neobyčejný a velký dojem na vaše okolí. Parfém Gold je speciálně…
Moschino Toy Boy EDP, 30 ml
od 552 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Moschino Toy Boy je výrazně mužná vůně, která vám dodá na sebevědomí v jakoukoliv denní dobu. Dřevitá aromatická vůně pro sebevědomého muže na běžné nošení, ale i na speciální…
Tom Ford Grey Vetiver M EDP, 100 ml
od 2 435 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Neobyčejně kořenitá a dřevitá pánská vůně, která se skvěle hodí k bezstarostným, přitažlivým a svůdným mužům. Hlava vůně je tvořena svěžími akordy citrusů. V srdci se ukrývají esence podmanivého…
Bvlgari Man Wood Neroli EDP, 100 ml
od 960 Kč
9,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Bvlgari Man Wood Neroli je určena všem, kteří rádi objevují nové možnosti a touží prožívat neopakovatelné chvíle plné vzrušení. Je to květinově-dřevitá vůně pro moderního…
Cristiano Ronaldo CR7 M EDT, 100 ml
od 486 Kč
4,86 Kč/ml- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Vášnivá toaletní voda Cristiano Ronaldo CR7 perfektně doplní muže, který vyznává rychlost, dynamiku a spontánní energii. Ve vůni se prolínají typicky mužné ingredience v neočekávaných…
Dunhill Desire M EDT, 100 ml
od 459 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Desire pochází z dílny anglické značky Dunhill. Na trh byla uvedena roku 2000. Vzhledem k tomuto výročnímu datu parfém spojuje klasické prvky starého tisíciletí a moderní prvky…
Cuba Orange M EDT, 100 ml
od 110 Kč
1,10 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Dopřejte si podmanivé kořeněné vůně, kterou je toaletní voda pro muže Cuba Orange. Zažijte blažené pocity elegance, smyslnosti a svůdnosti, jež se prolínají v typicky mužském kořeněném zábalu. …
Dolce & Gabbana Pour Homme M EDT, Tester 125 ml
od 861 Kč
6,89 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Luxusní
- 125 ml
Dolce & Gabbana Pour Homme je povzbudivá, dynamická a atraktivní vůně pro muže, kteří dokážou být za všech okolností sami sebou. Řídí se svojí intuicí, mají svůj názor a vědí, co chtějí. Dolce &…
Yves Saint Laurent MYSLF Intense M EDT, 60 ml
od 1 615 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Dřevito-květinová pižmová vůně pro muže je určena pro ty, kteří chtějí podtrhnout svou osobnost a přirozené charisma. Kombinuje svěží citrusové akordy s elegantními květinovými tóny a smyslným…
Prada Luna Rossa Ocean M EDT, 100 ml
od 1 842 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Prada Luna Rossa Ocean je ideální pro muže, kteří hledají svěží, ale zároveň výraznou vůni. Její složení je unikátní kombinací aromatických, citrusových a fougerových tónů. Byla představena na…
Chanel Allure Sport Cologne M EDC, 100 ml
od 2 799 Kč
28 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Allure Homme Sport - voda po holení 100 ml. Chanel přichází s vůní pro přitažlivého a sportovně založeného muže, z něhož vyzařuje energie, harmonie a má smysl pro fair play. Allure Homme Sport…
Dsquared2 Icon Pour Homme M EDP, 100 ml
od 942 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Název: Dsquared2 Icon Pour Homme M EDP Výrobce: Dsquared2 Parfémovaná voda Dsquared2 Icon Pour Homme je moderní vůní pro muže, kterou si oblíbí ti, kdo ocení elegantní, svěží a nenucený styl. …
Al Haramain L'Aventure M EDP, 100 ml
od 486 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
L'Aventure ze stejnojmenné kolekce je chyprově-ovocná vůně pro muže. Hlava obsahuje pryskyřici elemi, citron a bergamot. V srdci se snoubí dřevité tóny s jasmínem a konvalinkou. Kompozici…
Mercedes-Benz Perfume Man Intense EDT, 100 ml
od 630 Kč
6,30 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Dřevitě kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2020. Páté výročí úspěšné řady Mercedes-Benz Man přichází s novou intenzivnější verzí své klasické vůně. Tato šarmantní vůně je dřevitější a…
Nõberu Tobacco Vanilla M EDP 50 ml
od 1 099 Kč
- Parfémová voda
- Švédské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Nõberu Tobacco Vanilla je parfémovaná voda, která zaujme svou jedinečnou kombinací vůní. Je určena pro muže, kteří preferují sladké a kořenité tóny, a hledají vůni, která podtrhne jejich osobní…
Benetton Cold M EDT 100 ml
od 172 Kč
1,72 Kč/ml- Toaletní voda
- Ovocná vůně
- 100 ml
Osvěžte se, povzbuďte svoji mysl a načerpejte novou energii s excelentní a nezaměnitelnou pánskou vůní Benetton Cold. Tato svěží, aromatická a ovocná pánská vůně je speciálně navržena pro…
Jean Paul Gaultier M EDP, 75 ml
od 1 734 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Francouzské
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- 75 ml
Aromatická, kořeněná, kožená vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Hlava - kardamon, citrusy Srdce - levandule, kůže Základ - costus, dřevité tóny
Guerlain L'Homme Ideal M P 100 ml
od 1 958 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Guerlain L'Homme Ideal je pánský parfém, který se vyznačuje svou dřevitou a gurmánskou vůní. Tento parfém je inspirován světem destilátů, konkrétně italským likérem amaretto, který je známý svou…
Guess by Marciano Men EDT, 100 ml
od 290 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Toaletní voda Guess By Marciano For Men vznikla na míru pro moderního muže, který chce zůstat za každé situace autentický. Kořenité aroma skvěle koresponduje s designem flakonku v bronzově hnědé…
Yodeyma Blue Sand M EDP, 15 ml
od 176 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
Moderní kompozici vůně Yodeyma otevírají tóny sicilského pomeranče a citronu mísící se s vůní šťavnatého středomořského ovoce. O smyslný závěr se pak postará bílé pižmo snoubící se s pudrovou…
Bvlgari Pour Homme EDP 50 ml
od 1 379 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Bvlgari Pour Homme je dřevitě-pižmová kompozice, která spojuje svěží a kořeněné tóny s elegancí a nadčasovostí. Vůně je založena na harmonii mezi přírodními prvky a útulností, …
Yodeyma Active Man EDP , 100 ml
od 695 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Jasně energická a dynamická, ovocná chypre vůně Yodeyma Active Man oslavuje sílu, úspěch a odvahu. Vůně v sobě odráží válku, mír i lásku. Vyniká v teplejším prostředí. Hlava - černý rybíz, …
Yves Saint Laurent M7 Oud Absolu M EDT 80 ml
od 1 676 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vsaďte na jistotu a sáhněte po vůni prověřené značky. Tato toaletní voda je přesně tím, co potřebujete, abyste byli ještě přitažlivější. Její dřevité tóny vám zařídí pozornost nejedné…
