Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Khadlaj Titan M EDP 100 ml
od 509 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Parfémovaná voda Khadlaj Titan je určena pro muže, kteří hledají vůni, jež v sobě spojuje sílu, eleganci a smyslnost. Tato kompozice je navržena tak, aby oslovila moderního muže, který je…
Bruno Banani Made for Men EDT, 50 ml
od 289 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Made For Men je zbraní cool vyrovnaného svůdce, nezbytnou součástí výzbroje bojovníka ve svádění. Stejně jako muž, pro něhož byl stvořen, je parfém Made For Men opatřen mužností, ironií a…
Cuba Gold M EDT, 100 ml + 100 ml voda po holení + 200 ml deodorant
od 218 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
Cuba Gold je pánská výjimečná vůně, která jistě zaujme všechny milovníky elegantních parfémů. Vůně Gold dokáže v mžiku udělat neobyčejný a velký dojem na vaše okolí. Parfém Gold je speciálně…
Jimmy Choo Man Ice EDT, 100 ml
od 799 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Jimmy Choo Man Ice je aromatická vůně pro muže z roku 2017. Složení se otevírá svěží vůní mandarinky a citronu. Hřejivé tóny cedru a pačuli spolu s pižmem uzavírají tuto kompozici. Vyzkoušejte…
Ajmal Vision M EDP, 100 ml
od 196 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Ajmal Vision je určena pro muže, kteří hledají vůni, která je osvěžující, ale zároveň vyjadřuje jejich přirozenou mužnost. Voda je ideální pro každodenní nošení, ať už jde o…
Diesel Only The Brave M EDT, 50 ml
od 656 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
Vůně symbolizuje sebedůvěru a propojuje protiklady. Je určena pro muže, kteří umí zvolit v životě správný směr, dojít ke svému cíli a být věrní sami sobě. Nikdy nic nevzdávají a beze strachu se…
La Rive Absolute Sport M EDT 100 ml
od 149 Kč
- Toaletní voda
- Polské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda La Rive Absolute Sport je výrazná pánská vůně, která je inspirovaná oblíbenou vůní Chanel Allure Homme Sport. Tato toaletní voda je ideální pro muže, kteří hledají svěží a…
David Beckham Bold Instinct M EDP, 75 ml
od 281 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
David Beckham Bold Instinct je výrazným doplňkem pro muže, kteří se nebojí vyjádřit svou osobnost. Parfémová voda je charakteristická svou dřevitou a kořenitou složkou, která podtrhuje mužnost a…
Jean Paul Gaultier Le Male EDT, 75 ml
od 1 106 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Orientální vůně
- 75 ml
Tato svěží vůně zahalí vaše tělo do smyslně provokativního aroma, které dá naplno vyznít výjimečnosti vaší osobnosti. Vůně v sobě jedinečným způsobem kombinuje mužnost a citlivost. Okouzlující…
adidas Victory League M EDT, 100 ml
od 141 Kč
1,41 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Adidas Victory League je noblesní vůně pro spolehlivého muže, který věří v individuální výkon a zároveň ví, že jen týmové úsilí vede k vítězství. Elegance spolu se svěžestí podtrhnou vaši…
DKNY Man EDT, 100 ml
od 505 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
DKNY Men - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml Energie New Yorku spoutaná ve flakonu. Svěží, čistý, sexy. Vůně pro městského muže na pochodu mísí citrus s jalovcem a ananasem, který je…
Dior Homme Cologne M EDC, 75 ml
od 1 813 Kč
- Kolínská voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Dior Homme Cologne nabízí jednoduchou a zároveň přirozenou kompozici působící velice osvěžujícím a pronikavým dojmem a harmonické splynutí ovoce a květin, jehož moderní a čerstvou podobu můžete…
Maison Alhambra Galatea M EDP, 100 ml
od 193 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Vůně luxusní kůže evokuje bohatství, sebejistotu a vybroušený styl. Parfémovaná voda Alhambra Galatea zjemňuje kožený tón ovocem a kořením a díky tomu získává silný a zároveň delikátně hladký…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 100 ml + deodorant 75 ml
od 1 249 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Chanel Egoiste M EDT, 100 ml
od 2 758 Kč
28 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Orientální vůně
- Luxusní
- 100 ml
Chanel Egoiste Platinum je vůně pro brilantního a výmluvného muže. "Qui a de la platine" je starý francouzský výraz, který tohoto muže vystihuje. Má rád precizní kov, má rád Egoiste Platinum. …
David Beckham Classic Homme EDT, 100 ml
od 279 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Toaletní voda David Beckham Classic Homme je ztělesněním mužnosti, modernosti a nadčasové elegance. Odráží důležitost, kterou slavný sportovec David Beckham přikládá péči o svůj zevnějšek. Tuto…
Hugo Boss Boss Bottled M EDP, 100 ml
od 1 289 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství. Hlava –…
Dolce & Gabbana Light Blue pour Homme EDT, 100 ml
od 1 008 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme je pánská toaletní voda, která přináší svěžest Středomoří a ducha dobrodružství. Vůně je vytvořena Albertem Morillasem speciálně pro značku Dolce & Gabbana…
Chanel Allure Sport Cologne M EDC, 75 ml
od 1 095 Kč
15 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- 75 ml
Allure Homme Sport - kolínská voda s rozprašovačem 75 ml. Chanel přichází s vůní pro přitažlivého a sportovně založeného muže, z něhož vyzařuje energie, harmonie a má smysl pro fair play. Allure…
Thierry Mugler A*Men Rubber M EDT 100 ml + sprchový gel 50 ml
od 1 131 Kč
Parfém Thierry Mugler Amen vnáší do života příběh o hvězdách, andělech, o modrém nebi, pocitech a dětských snech, jenž je umocněn mužskou smyslností. Mužná a svůdná vůně Thierry Mugler Amen je…
La Rive Red Line M EDT, 90 ml
od 87 Kč
0,97 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Pro opravdu ambiciózní muže neexistují žádná omezení. Jen vy se můžete rozhodnout, kde je linka, kterou překonáte další den boje. Toaletní voda La Rive Red Line kombinuje energii a svěžest…
Gucci Guilty Pour Homme M P, 50 ml
od 1 273 Kč
- Parfémová voda
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Gucci Guilty Pour Homme M P Gucci Guilty Pour Homme je pánský parfém, který přináší dřevitou a kořeněnou vůni. Tato vůně je určena pro moderní a sebevědomé muže, kteří hledají výraznou a mužnou…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond M EDP, plnitelný flakon 150 ml
od 2 141 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Bottled Beyond je navržena pro muže, kteří hledají sofistikovanou a přitom výraznou vůni. Tento produkt značky Hugo Boss se vyznačuje kompozicí plnou…
Dolce & Gabbana Light Blue pour Homme EDT, 40 ml
od 587 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Pánská vůně Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme je zaměřena na muže, kteří mají blízko k duši Středomoří a vyzařuje z nich okouzlující sexy smyslnost. Domenico Dolce a Stefano Gabbana objasňují…
Cristiano Ronaldo CR7 M EDT, 30 ml
od 343 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Vášnivá toaletní voda Cristiano Ronaldo CR7 perfektně doplní muže, který vyznává rychlost, dynamiku a spontánní energii. Ve vůni se prolínají typicky mužné ingredience v neočekávaných…
Rasasi Hawak Kobra M EDP 100 ml
od 616 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Rasasi Hawas Kobra 100 ml EDP - Parfémovaná voda pro muže Rasasi Hawas Kobra je parfémovaná voda pro muže, která zanechává výrazný dojem. Tento parfém z dílny arabského výrobce Rasasi je…
Chanel Bleu de Chanel M EDP, 3 x 20 náplň
od 2 180 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Luxusní pánská vůně, která ztělesňuje mužskou svobodu. Nadčasové dřevité aroma této vůně působí velmi elegantním dojmem. S tímto parfémem dokonale vyjádříte svoji osobnost a zároveň zvýrazníte…
Yodeyma Acqua per Uomo M EDP, 15 ml
od 151 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Yodeyma Acqua per Uomo M EDP Yodeyma Acqua per Uomo je parfémovaná voda určená pro muže, kteří dávají přednost svěžím a vodním tónům. Její vonná kompozice byla vytvořena slavným španělským…
Asombroso by Osmany Laffita The Noble for Man EDP, 50 ml
od 959 Kč
- Parfémová voda
- České
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfém Asombroso The Noble for Man je jako elektrizující elixír mužné energie. Zcela vás pohltí a propůjčí vám křídla, která vám umožní dosáhnout nepoznaných výšin, kam smí jen ti, co milují…
Givenchy Gentleman Society Sport M EDP, 60 ml
od 1 086 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gentleman Society Sport je navržena pro muže, kteří hledají svěží a dynamickou vůni, která spojuje energii a eleganci. Její lehká intenzita zajišťuje příjemné nošení v průběhu…
Yves Saint Laurent MYSLF M EDP, 150 ml náhradní náplň
od 2 455 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Parfémová voda Yves Saint Laurent MYSLF je ideální volbou pro muže, kteří preferují dřevité a květinové vůně. Otevírá se svrchními tóny kalábrijského bergamotu a zeleného bergamotu, které…
Lacoste Booster M EDT, 125 ml
od 691 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Parfém Lacoste Booster je dokonalým ztělesněním sportovního života. Přináší vitalitu a pohodu, povzbuzuje tělo i mysl a vytváří tak harmonii. Vůně Lacoste Booster je určena především mladým…
Boucheron Quatre Pour Homme M EDT , 100 ml
od 523 Kč
5,23 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- 100 ml
Quatre Pour Homme od značky Boucheron je citrusová, dřevitá vůně pro muže. V úvodu se ukrývá citron, listy fialky, limetka - srdce je tvořeno růží a jasmínem a na závěr vůni korunuje cedrové…
Calvin Klein IN2U Men EDT, 50 ml
od 249 Kč
4,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Hlava citrus, grapefruitové listy Srdce nové koření, kakao Základ vetiver, bílé cedrové dřevo, pižmo Spontánní a sexy je vůně vytvořená pro ty, kteří žijí přítomností. Propojuje svět muže a…
Bentley Momentum Intense M EDP , 100 ml
od 529 Kč
5,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Momentum Intense je orientálně-dřevitá vůně pro muže od Bentley. Vystihuje trendy velkých rušných měst. Je intenzivní, silná, plná. Projevuje se bergamotem, levandulí a elemi. Rozproudí krev v…
Calvin Klein Eternity Aqua For Men EDT, 100 ml
od 455 Kč
4,55 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- 100 ml
Calvin Klein Eternity Aqua For Men je pánská vodní vůně s dřevitými a citrusovými tóny. Již flakón parfému Calvin Klein Eternity Aqua For Men napovídá o charakteristice vůně. Maximální osvěžení…
Chanel Bleu de Chanel M EDT, 50 ml
od 2 138 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Vyzkoušejte orientálně-dřevitou vůni Bleu De Chanel, která je určena nejen pro silné a sebevědomé může. Neváhejte a okouzlete své okolí elegantní kompozicí, jejíž základ stojí na kadidle, cedru…
Dsquared2 Wood pour homme EDT, 30 ml
od 387 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- 30 ml
Elegantní, charakteristická a mužná kompozice Wood je novou pánskou vůní značky Dsquared2, která nás zavede na středomořské pobřeží do sadů, kde dozrávají mandarinky, kalábrijský bergamot a…
Bugatti Performance Deep Blue M EDT, 100 ml
od 463 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Tato toaletní voda je svěží, fougerová, velmi mužná a příjemná vůně, která vám vlije do žil nespoutanou energii. Tato vonná esence se otevírá mixem svěžích citrusů, které doprovází meloun, …
Yodeyma Beach M EDP 100 ml
od 199 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
Vysoké citrusové tóny tohoto parfému okamžitě přitahují. Yodeyma Beach to jsou aromatické a dřevité vonné tóny. Beach je čistý a vyvážený parfém. Hlava - Citrusové plody Srdce -…
Burberry Touch Men EDT, 50 ml
od 473 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Burberry Touch Men přináší spojení smyslnosti omočené do pravosti a elegance. Pro milovníky jemných tkanin navrhlo Burberry neobyčejně dobře nositelnou vůni, která je příjemná, vstřícná a bohatá…
Afnan Supremacy Silver M EDP 100 ml
od 645 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Niche
Zažijte dotyk orientu a podmanivých hřejivých tónů na vlastní kůži. Parfémovaná voda pro muže Afnan Supremacy Silver vás zahalí do závoje hluboké gurmánské vůně a stane se nepostradatelnou…
Cuba Gold M EDT, 100 ml + roll-on 50 ml
od 124 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
Cuba Gold je pánská výjimečná vůně, která jistě zaujme všechny milovníky elegantních parfémů. Vůně Gold dokáže v mžiku udělat neobyčejný a velký dojem na vaše okolí. Parfém Gold je speciálně…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, náhradní náplň 150 ml
od 2 027 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo je intenzivní a moderní interpretace klasické mořské vůně, která přináší hloubku a sofistikovanost. Jedná se o aromaticko-akvatickou fougére…
Versace Eau Fraiche Extreme M EDP, 200 ml
od 1 852 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Versace Eau Fraiche Extreme je parfémovaná voda, která zaujme muže s vytříbeným vkusem a smyslem pro detail. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2025 a představuje moderní pojetí klasických…
Calvin Klein Obsession For Men EDT 200 ml
od 625 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Silná vůně s výjimečně povzbuzující směsí rostlinných extraktů. Přeměna vůně na jedinečnou svého druhu pro muže díky svému složení. Calvin Klein obohatil vášnivý žánr původní vůně provokujícím…
Versace Man Eau Fraîche EDT, 30 ml
od 801 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Pánská svěží vůně Versace Eau Fraiche míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, který si umí vychutnávat každou chvilku svého…
Prada Luna Rossa M EDT, 100 ml
od 1 770 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Jedinečná pánská vůně Prada Luna Rossa zosobňuje charismatického a sebevědomého muže, který dokáže být rozhodný a zároveň citlivý. Pečlivě vybrané esence vůně okouzlí všechny vaše smysly a…
