Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Armaf Club de Nuit Man EDT 105 ml
od 481 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Mužnost, sílu a odvahu, které jsou ve vás ukryté, vám pomůže odhalit pánská toaletní voda Armaf Club de Nuit Man. Vůně překypuje maskulinitou a dokonale podtrhne váš charakter na každém kroku. …
Dior Homme 2020 M EDT, 100 ml
od 790 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Toaletní voda s intenzivně dřevitou stopou, představuje kompromis mezi silou a něhou. Deklaruje sebevědomou mužskou smyslnost. Srdce této toaletní vody je tvořeno smyslnou stopou jemného dřeva, …
French Avenue Aether M P 100 ml
od 714 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
French Avenue Aether je parfémový extrakt, který je navržen pro moderního muže, jenž si zakládá na eleganci a nadčasové sofistikovanosti. Tento parfém vám nabízí unikátní složení, které osvěží…
Denim Original M EDT 100 ml
od 189 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Denim Original je orientálně-dřevitá vůně pro opravdové muže. S touto vůní se bude cítit sami sebou kdekoliv, ať už ve společnosti na party nebo v práci.
Azzaro Chrome Legend M EDT, 125 ml
od 505 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Azzaro Chrome Legend je vůně pro muže vůdce, kteří mají rádi vše nové, moderní a tajemné. A na které se můžeš spolehnout v jaké koliv situaci. Svěží vůně Azzaro Chrome Legend nikdy nezklame. Je…
Versace Dylan Blue Pour Homme EDT, 30 ml
od 704 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Versace Dylan Blue Pour Homme je aromatická a dřevitá vůně pro muže. Složení se otevírá svěží vůní bergamotu. Lístky fíkovníku dodávají vůni středomořskou svěžest. Kombinace koření, pačuli a…
Bugatti Dynamic Move Blue M EDT, 100 ml
od 454 Kč
4,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Dynamic Move Blue je toaletní voda pro muže od značky Bugatti. Vůně Bugatti Dynamic Move Blue vás inspiruje k tomu, abyste vzali věci do svých rukou a podívali se zářivě do…
Avon Perceive for Men EDT, 100 ml
od 249 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Květinové vůně
Perceive for men je vůně inspirovaná pravou podstatou muže, odkrývá jeho milující, sebevědomé já, které je každé ženě oporou. Inspirativní syprišová vůně se otevírá povzbuzujícími citrusovámi…
Givenchy Gentleman Society M EDP, 100 ml
od 1 400 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Gentleman Society je pozvánkou do mužské komunity, která si cení respektu, otevřenosti, zájmu o druhé a osobní kultury. Charakteristickým znakem tohoto společenství je odvaha…
Swiss Arabian Shaghaf Oud M EDP 75 ml
od 780 Kč
- Parfémová voda
- Švýcarské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Swiss Arabian Shaghaf Oud vás zahalí do svého elegantního závoje a stane se nepostradatelnou součástí vaší osobnosti. Orientální vůně pro moderního gentlemana, vhodná především…
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 200 ml
od 1 936 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Yodeyma Metal Sport M EDP, 100 ml
od 647 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
Krystalický chyprově-citrusový parfém Yodeyma Metal Sport je vůní vytvořenou pro muže, jež rádi překonávají své limity. Svobodomyslná, elegantní, svěží a smyslná vůně, jež dá vyniknout svému…
Chanel Allure Sport Eau Extreme M EDP, 50 ml
od 2 355 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Objevte kouzlo produktu Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme parfémovaná voda pro muže 50 ml s Notinem.
Asombroso by Osmany Laffita The Sunny M EDP, 100 ml
od 1 885 Kč
- Parfémová voda
- České
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Asombroso The Sunny for Man představuje unikátní spojení svěžesti a sofistikovanosti, které osloví muže hledajícího výraznou a zároveň harmonickou vůni. Patří do kategorie…
Yodeyma Blue Sand M EDP, 100 ml
od 749 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně střední
- Citrusové vůně
Moderní kompozici vůně Yodeyma otevírají tóny sicilského pomeranče a citronu mísící se s vůní šťavnatého středomořského ovoce. O smyslný závěr se pak postará bílé pižmo snoubící se s pudrovou…
Versace Pour Homme EDT, 50 ml
od 1 021 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Parfém Versace Pour Homme je velmi osobitý a spontánní parfém pro charismatické muže. Klasické, ale zároveň moderní aroma je inspirováno oblastí kolem Středozemního moře. Vůně takto ztělesňuje…
Al Haramain L'Aventure M EDP, 200 ml
od 769 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
L'Aventure ze stejnojmenné kolekce je chyprově-ovocná vůně pro muže. Hlava obsahuje pryskyřici elemi, citron a bergamot. V srdci se snoubí dřevité tóny s jasmínem a konvalinkou. Kompozici…
Christian Dior Homme Intense M EDP, 50 ml
od 1 810 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Staňte se pravým gentlemanem s opojnou květinově-dřevitou vůní pro muže Dior Homme Intense, jejíž jádrem je kosatec s dřevitým podtónem, který připomíná uklidňující vůni teplého bochníku chleba. …
Calvin Klein CK IN2U Him EDT 100 ml
od 379 Kč
3,79 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Vůně pro muže, který žije přítomností a vnímá jedinečnost každého okamžiku. Spontánní a orientální kompozice, která staví na cedrovém dřevu a vetiveru, ale nezalekne se ani kakaových a sexy…
Joop! Jump M EDT, 100 ml
od 380 Kč
3,80 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
JOOP! Jump je aromatická a svěží vůně pro muže. Pro muže moderního a úspěšného. Svrchní tóny kde je ukryt rozmarýn a grepfruit dělají vůni výraznou a svěží. JOOP! Jump byl prvně představen v…
Montblanc Legend Night M EDP 100 ml
od 757 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Vůně je stvořena z nejvybranějších ingrediencí, které před námi rozehrávají dechberoucí představení světla a stínů. Jejími autory je talentovaná dvojice Antoine Maisondieu a Olivier Pescheux, …
Azzaro Chrome M EDT, 100 ml
od 812 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
Jako modrý záblesk plný svěžesti. Taková je toaletní voda pro muže Azzaro Chrome. Nabízí únikovou cestu od každodenních starostí k okamžikům plným energie, stejně jako studená voda v horkém…
Burberry Touch Men EDT, 100 ml
od 572 Kč
- Toaletní voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Burberry Touch Men přináší spojení smyslnosti omočené do pravosti a elegance. Pro milovníky jemných tkanin navrhlo Burberry neobyčejně dobře nositelnou vůni, která je příjemná, vstřícná a bohatá…
Versace Eau Fraiche Extreme M EDP, 100 ml
od 1 368 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Versace Man Eau Fraiche Extreme je parfémovaná voda určená pro moderního muže, který si potrpí na eleganci a styl. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost…
Givenchy Gentleman Boisée M EDP, 60 ml
od 1 027 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Luxusní
Objevte vůni Gentleman od značky Givenchy. Parfém pro muže, kteří jsou vášnivými milujícími milenci. Jejich předností je starat se o ostatní a svádí svou smyslností a jemností. Navozuje pocit…
Jaguar Fragrances New Classic M EDT, 100 ml
od 259 Kč
2,59 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Stejně jako u automobilů Jaguar, tak i u vůně Jaguar New Clasic dominuje stylová čistota a elegance. Diskrétní mix smyslnosti vychází z koktejlu citrusových plodů a výrazného aroma levandule…
Ralph Lauren Polo Sport M EDT, 75 ml
od 449 Kč
5,99 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Ralph Lauren Polo Sport je neobyčejná pánská vůně, která vyjadřuje schopnost vychutnat si život naplno a zdravě vnímat svět. Nositel parfému Polo Sport je dynamický a aktivní gentleman, který…
Lacoste Original M EDP, 100 ml
od 800 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Lacoste Original Men je parfémovaná voda pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je navržena tak, aby vynikla svou jedinečností a silným podpisem. Jedná se o aromatickou…
Giorgio Armani Emporio Diamonds for Men EDT, 75 ml
od 933 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
Emporio Armani Diamonds For Men je elegantní a stylová vůně pro muže, která splyne s charismatickými a sebevědomými muži. Vrchní tóny vůně jsou tvořeny bergamotem a dřevem Guaiac, poté…
Karl Lagerfeld Les Parfums Matieres Bois De Vétiver M EDT 50 ml
od 334 Kč
6,68 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Toaletní voda Bois de Vétiver byla vytvořena tak, aby se stala nepostradatelným kouskem ve vašem olfaktorním šatníku. Je ódou na vetiver a jeho kontrasty. Je silná a jemná, hřejivá a chladivá…
Prada Luna Rossa Carbon M EDP, 100 ml
od 2 098 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Prada Luna Rossa Carbon je aromatická a dřevitá vůně, která spojuje přirozenou sílu s moderními inovacemi. Její fougére jantarová kompozice přináší intenzivní a zároveň svěží…
Givenchy Gentlemen Only EDT, 100 ml
od 860 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Givenchy Gentlemen Only je moderní poctou klasické vůně domu Givenchy Gentlemen z roku 1974. Vůně Gentlemen Only je určena pro moderní muže naší doby a je složena z dřevitých tónů. Vůně má…
Ralph Lauren Polo Blue M EDT, 125 ml
od 929 Kč
7,43 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- 125 ml
Ralph Lauren Polo Blue je pánská nespoutaná vůně, která evokuje svobodu velkého modrého nebe a nezkrotnou sílu neomezených vod. Parfém Polo Blue ocení dynamičtí muži, kteří jsou aktivní a svoji…
Carolina Herrera Chic For Men EDT, 100 ml
od 968 Kč
9,68 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Toaletní voda Chic For Men od značky Carolina Herrera patří mezi smyslné vůně, které dokáží plně podtrhnout nitro muže, jenž se nechá rád unést luxusem. Dřevité noty santalu, cedru a pikantní…
Lacoste L'Homme M EDT, 100 ml
od 623 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Dřevitá kořeněná vůně pro muže uvedena na trh v roce 2017. Struktura vůně odhaluje všechny stránky moderního muže. Horní dynamické tóny mandarinky a sladké vůně pomeranče jsou spojeny se…
Chanel Bleu de Chanel M P, 150 ml
od 4 544 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Luxusní vůně, která podtrhne vaše charisma a vaši mužnost? Jednoznačně vůně parfému Chanel Bleu de Chanel vytvořena světoznámým parfumérem Jacquesem Polgem. Parfém si vás získá nejen svou…
Asombroso by Osmany Laffita The Mania For Man EDP, 50 ml
od 1 124 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Asombroso by Osmany Laffita The Mania For Man je parfémovaná voda pro muže, která nabízí vyváženou kombinaci svěžesti, intenzity a gurmánských tónů. Tento parfém je určen pro moderního…
Montblanc Individuel M EDT, 75 ml
od 528 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Vůně Montblanc Individuel vyjadřuje emocionální a osobní spojení s mužem. Má svoji duši. Je sebejistá, nezávislá a zanechává dlouhotrvající dojem. To je výsadou Individuel. Velmi mužný a…
Jesus Del Pozo Halloween Man EDT, 125 ml
od 652 Kč
5,22 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 125 ml
Halloween Man - toaletní voda s rozprašovačem 125 ml. Halloween Man je orientální dřevitý parfém pro muže, kteří se ničeho nebojí. Charakteristikou silný, svěží, sladký, hřejivý a okouzlující. …
Hugo Boss Boss Bottled M EDP, 50 ml
od 1 024 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství. Hlava –…
Asombroso by Osmany Laffita The Dream M EDP, 50 ml
od 959 Kč
- Parfémová voda
- České
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Asombroso by Osmany Laffita The Dream naučí muže znovu snít. Posílí jejich sebedůvěru a zažehne jim v očích mladistvé jiskry, které ženy v kombinaci s vášnivou a mužnou silou…
Afnan Turathi Homme M EDP 90 ml
od 450 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Pánská parfémovaná voda Afnan Turathi Homme je dřevitě kořeněná vůně, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tento parfém je navržen tak, aby podtrhl mužnost a osobitost svého nositele…
Afnan Supremacy Not Only Intense M EDP, 150 ml
od 949 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Supremacy Not Only Intense zachycuje energii, zvedá náladu a poskytuje pocit pohody a hrdosti. Vůně mísí luxusní ingredience dohromady a vytváří komplexní, jemnou kompozici. Smyslná vůně je…
Bvlgari Man Glacial Essence EDP, 100 ml
od 1 500 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
- Luxusní
Vůně pro muže Bvlgari Man Glacial Essence ztělesňuje nezdolatelnou maskulinitu muže jdoucího si za svými velkolepými cíli, vyzařuje zářivou svěžest zachycující nespoutanou majestátnost sněhem a…
Gisada Ambassador Intense M EDP, 50 ml
od 1 450 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná vody pro muže Ambassador Intense je od značky Gisada. Vůně je plná mužné smyslnosti, svůdnosti a vášně. Luxusní vůně je pro náročné muže a tip na dárek, který zaručeně…
Ralph Lauren Polo Blue M EDP, 125 ml
od 1 290 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
Svoboda velkého modrého nebe, síla neomezených vod. To vše se skrývá v aromatické vůni pro muže Polo Blue. Kombinace ostrých akordů kardamonu a bergamotu jsou doplněny rostlinnými tóny šalvěje, …
Versace Eau Fraiche Extreme M EDP, 50 ml
od 1 168 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Versace Man Eau Fraîche Extreme není pouhou toaletní vodou, ale spíše stylovým vyjádřením moderního muže, který se nebojí projevit svou osobnost a působit nezapomenutelně. Díky svému složení se…
Chanel Allure Homme Édition Blanche M EDP, 150 ml
od 3 895 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Velmi mužná vůně pro gentlemana, který ví, co chce. Hlava vůně skrývá madagaskarský růžový pepř a sicilský citron. V srdci parfému vás zaujme bergamot. Nakonec se nechte hýčkat neodolatelným…
