Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Afnan Modest Une Pour Homme EDP 100 ml
od 513 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
**Afnan Modest Une Pour Homme M EDP 100 ml** Afnan Modest Une Pour Homme je parfémovaná voda pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2019. Tato vůně je charakteristická svým aromaticky…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, 125 ml
od 1 962 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Chanel Allure Homme EDT, 50 ml
od 1 886 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Luxusní
Pikantní a vášnivá vůně pro pravé muže. Oblíbí si ji všichni muži, kteří znají svou cenu a přesně vědí, co chtějí. Od Chanel Allure Homme očekávejte souzvuk jedinečných akordů aromatických…
Christian Dior Homme Intense M EDP, 100 ml
od 988 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Staňte se pravým gentlemanem s opojnou květinově-dřevitou vůní pro muže Dior Homme Intense, jejíž jádrem je kosatec s dřevitým podtónem, který připomíná uklidňující vůni teplého bochníku chleba. …
Moschino Toy Boy EDP, 100 ml
od 750 Kč
7,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Vůně, která vás zaujme s jediným pohledem i přivoněním. Právě to je pánská parfémovaná voda Moschino Toy Boy, jenž je součástí řady Toy. Dřevitě-kořeněná vonná kompozice, uvedená na trh v roce…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, 200 ml
od 3 196 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Nautica Voyage M EDT, 200 ml
od 527 Kč
2,63 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- 200 ml
Už barva toaletní vody Nautica Voyage připomíná chladné a průzračné mořské vody, jméno výrobce zase evokuje loď pohupující se na divokých vlnách. Obojí slibuje chladivý příliv energie, který muž…
Cristiano Ronaldo CR7 Play It Cool M EDT, 100 ml
od 484 Kč
4,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Vodní vůně
- 100 ml
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro muže Cristiano Ronaldo Play It Cool vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní…
Prada Paradigme M EDP, náplň 150 ml
od 2 661 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Prada Paradigme M EDP je nová pánská parfémovaná voda od ikonické značky Prada. Tato vůně se otevírá otázkou - co když to jde i jinak? Aby překonala tradiční předsudky, spojuje zvědavost, …
Guess Seductive Homme Blue M EDT, 100 ml
od 413 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Nezaměnitelná pánská vůně Guess Seductive Homme Blue je navržena tak, aby vyjadřovala odvahu, mužnou sílu a nezadržitelnou touhu po dobrodružství. Toaletní voda Seductive Homme Blue v sobě…
Avon Full Speed M EDT, 100 ml
od 349 Kč
- Toaletní voda
- Anglické
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Avon Full Speed je určena pro muže, kteří si užívají dynamický a odvážný životní styl. Kombinuje v sobě energické a osvěžující tóny, které podtrhnou vaši osobnost a dodají vám…
Hugo Boss The Scent M P 50 ml
od 1 139 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss The Scent M P 50 ml je intenzivní a smyslná vůně, která v sobě spojuje silné kontrasty a vytváří alchymii přitažlivosti. Její ambrově-květinově-dřevitá kompozice je…
Lanvin L'Homme Sport M EDT, 100 ml
od 414 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující aromatická vůně Lanvin L'Homme Sport, založená na spojení pečlivě vybraných vonných akordů, byla uvedena na trh v roce 2009 a její tváří se stal slavný sportovec Rafael Nadal. Za…
Chanel Allure Homme EDT, 150 ml
od 2 850 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 150 ml
Pikantní a vášnivá vůně pro pravé muže. Oblíbí si ji všichni muži, kteří znají svou cenu a přesně vědí, co chtějí. Od Chanel Allure Homme očekávejte souzvuk jedinečných akordů aromatických…
Beviro Sophisticated M EDT 50 ml
od 987 Kč
- Toaletní voda
- České
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Dobrá nálada a optimistický pohled na svět je k nezaplacení. Toaletní voda pro muže Beviro Sophisticated vás obklopí příjemnou vůní, která vám zlepší den. Tato ovocná chypre vůně je mužná, …
Asombroso by Osmany Laffita The Sunny M EDP, 50 ml
od 1 375 Kč
- Parfémová voda
- České
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Aromatická dřevitá vůně s akvatickými a gurmánskými prvky je určena pro muže, kteří hledají dynamickou a sofistikovanou kompozici. Tato parfémová voda přináší svěží a líbivý charakter, který je…
adidas Ice Dive M EDT, 100 ml
od 145 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Toaletní voda adidas Ice Dive je určena pro aktivní a odvážné muže, kteří mají rádi sport a chtějí si naplno užít každý svůj den. Tato vůně je moderní a jedinečná, přičemž kombinuje svěží ovocné…
Burberry of London for Men EDT, 100 ml
od 653 Kč
- Toaletní voda
- Anglické
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Burberry Summer For Men je vůně pro muže připomínající procházku přes zelenající se les a pohodový letní den. Čerstvě pikantní nóty však ponechávají charakter typické pro pánské vůně Burberry. …
Montblanc Starwalker M EDT, 75 ml
od 533 Kč
7,11 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
- 75 ml
Hlava: bergamot, mandarinka, bamus Srdce: elemi, zázvor, muškátový oříšek Základ: cedrové a santálové dřevo, ambra Pánská toaletní voda 75ml Nová exklusivní vůně pro muže od Mont Blanc. Vysoce…
Dior Sauvage Eau Forte P, 100 ml
od 2 760 Kč
- Parfém
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Pánský parfém Dior Sauvage Eau Forte se vyznačuje intenzivním a dlouhotrvajícím efektem díky složení bez alkoholu. Francis Kurkdjian, hlavní parfumér značky Dior, vytvořil Eau Forte jako…
Rayhaan Obsidian M EDP 100 ml
od 626 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Dřevitá a kosatcová vůně parfému Rayhaan Obsidian M EDP je určena pro muže, kteří hledají vyváženou a trvanlivou vůni. Parfémová voda kombinuje svěží citrusové tóny s hlubokými dřevitými a…
Yves Saint Laurent MYSLF Intense M EDT, 100 ml
od 2 395 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Yves Saint Laurent MYSLF Intense M EDT je toaletní voda pro muže, která spojuje svěží citrusové tóny s elegantními květinovými a dřevitě-pižmovými akordy. Vytváří tak sofistikovanou a moderní…
Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, 15 ml
od 437 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Karl Lagerfeld Bois de Vétiver M EDT, 100 ml
od 417 Kč
4,17 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Dřevitě kořeněná vůně uvedená na trh v roce 2017. Pánská vůně s vetiverem obléká pokožku do vysoce mužných nót. Legendární návrhář ji utkal ze svěžích dřevitých a kořeněných nót. Vytvořil ji…
Yves Saint Laurent L'Homme EDT, 60 ml
od 1 307 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfém Yves Saint Laurent L' Homme patří ke klasickým pánským vůním, v roce 1974 se stala vůní roku FIFI. Kořenitý nádech dodávají parfému výtažky z hřebíčku, šalvěje a rozmarýnu. Základ vůně…
Karl Lagerfeld Classic M EDT, 100 ml
od 391 Kč
3,91 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda Karl Lagerfeld Classic je originální pánská vůně, která na vás dýchne orientem. Vůně byla na trh uvedena v roce 1978 a dodnes se těší velké oblibě. Tvůrcem vůně je Ron Winnegrad a…
Calvin Klein One Shock For Him EDT, 100 ml
od 366 Kč
3,66 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Přestože je Calvin Klein One Shock for Him poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenců. Parfém je založen na pikantních orientálních vůních navozujících příjemnou…
Chanel Allure Homme Sport EDT, 100 ml
od 2 450 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vůně je určena pro muže se sportovním duchem. Tato osvěžující vůně je pokračovatelkou vůně s názvem Allure Homme. Křišťálově čistý úvod vůně je následovaný pikantnějším pokračováním, akordy, …
Azzaro Pour Homme EDT, 200 ml
od 856 Kč
4,28 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 200 ml
Azzaro Pour Homme - toaletní voda. Tato originální pánská vůně se zrodila v roce 1978. U jejího zrodu stála zcela nová technika kombinace 320 rozličných ingrediencí, z nichž více jak polovina…
Dior Sauvage M EDT, 200 ml
od 3 188 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Vůně je explozí podmanivých tónů. Vůně je inspirována modrou oblohou, otevřenými prostory a horkým pouštním vzduchem. Složení vůně je vybráno z převážně přírodních surovin. Na trh byla uvedena v…
Kenzo Pour Homme M EDT, 100 ml
od 853 Kč
8,53 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Kenzo Pour Homme V samém středu oceánu naleznete zemi modrého bambusu. První ranní rozbřesk... Kenzo Pour Homme otevírá nové dimenze, odvažte se příjímat vzduch plnými doušky. Hledíte na…
Paco Rabanne 1 Million M EDT, Tester 100 ml
od 1 100 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nezaměnitelná toaletní voda pro muže Paco Rabanne 1 Million v sobě skrývá spojení dávky luxusu, harmonie a aktivního životního stylu. Je jako stvořená pro úspěšného a ctižádostivého muže, který…
Missoni Missoni M EDP 100 ml
od 816 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Parfémovaná voda pro muže Missoni Missoni se pyšní podmanivou svěžestí. Dřevitá vůně plná osvěžujícího třpytu je dokonalým vonným odrazem barvitého světa omývaného Středozemním mořem. Missoni…
Calvin Klein Man EDT, 50 ml
od 339 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein Man je kořeněná, dřevitá vůně s opravdu výraznými tóny. Vůni Calvin Klein Man umístili do strohého, elegantního černého hranolu. Ačkoli je moderní, zůstává věrná tradicím značky, je…
Mustang Ford Mustang Sport EDT, 100 ml
od 170 Kč
1,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Svět mužnosti a elegance dobývá vůně toaletní vody Ford Mustang Mustang Sport, která se ukrývá pod luxusním designem flakonku v černé barvě se stříbrnými detaily. Pokud jste doposud mysleli, že…
Tom Ford Noir M EDP, 100 ml
od 2 300 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Hlava vůně Tom Ford Noir se skládá z podmanivého bergamotu, hravé fialky, protikladného kmínu, výrazného pepře a delikátní verbeny. V srdci se ukrývají noty opojného geránia, irise, jemného…
Calvin Klein Eternity For Men EDP, 100 ml
od 872 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Rafinovaná a opravdově mužná Eternity Calvin Klein Eau de Parfum pro muže si zachovává typickou fougerovou esenci a zároveň do celkové kompozice přidává nové, dřevité tóny. Ikonický fougerový…
Rasasi Hawas Tropical M EDP 100 ml
od 624 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Rasasi Hawas Tropical M EDP 100 ml nabízí jedinečný olfaktorický zážitek pro muže, kteří oceňují komplexní a netradiční vůně. Tento produkt od značky Rasasi byl uveden na trh v…
Issey Miyake L´Eau d´Issey Pour Homme EDT, 125 ml
od 845 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Svěží, příjemná a přitom nevtíravá vůně pro muže, který se rád líbí a přitom chce zůstat sám sebou. Omámí Vaše smysly a již se jí nevzdáte. Issey Miyake L´Eau d´Issey pour Homme, je výzvou pro…
Replay Essential for Him EDT, 50 ml
od 115 Kč
2,30 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Citrusovo-dřevitá toaletní voda Replay Essential evokuje dynamickou atmosféru města. Vyjadřuje sebejistého muže, který kráčí odhodlaným krokem směrem vpřed. Zároveň využívá svoji intuici při…
Jean Paul Gaultier Le Beau Narcisse M EDP 125 ml
od 2 156 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Le Beau Narcisse představuje unikátní spojení svěžích citrusů, exotických akordů a smyslného pižma, které vytváří intenzivní a dlouhotrvající vonnou stopu. …
Cuba Royal M EDT, 100 ml
od 105 Kč
- Toaletní voda
- Nizozemské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda s rozprašovačem Royal od značky Cuba je orientálně-kořenitá vůně, která je určena pro opravdové gentlemany. Pokud použijete vůni Royal, budete vždy středem pozornosti. Nechte se…
Montblanc Legend Spirit M EDT, 50 ml
od 631 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 50 ml
Toaletní voda Mont Blanc Legend Spirit je vůní s mužným aroma, které vás omámí svým elánem a svůdnou upřímností. Smyslový zážitek je demonstrací osobnosti, která je zachycena v momentu absolutní…
Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, Tester 100 ml
od 900 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Ralph Lauren Safari M EDT, 125 ml
od 736 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Ralph Lauren Safari Men 125 ml - toaletní voda s rozprašovačem. Ralph Lauren Safari Men - vůně pro muže. Ralph Lauren Safari Men - Klasická pánská vůně - vítěž světového žebříčku FIFI jako ..
Lattafa Fakhar Platinum U EDP 100 ml
od 426 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Lattafa Fakhar Platinum U EDP 100 ml Parfémovaná voda Lattafa Fakhar Platinum je určena mužům, kteří hledají vůni s výraznými kořenitými a dřevitými tóny. Tento parfém je navržený tak, aby se…
Bruno Banani Man EDT, 30 ml + sprchový gel 50 ml
od 197 Kč
6,57 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 30 ml
Bruno Banani Man se otevírá tóny badyánu, levandule a bazalky. V srdci se ukrývá otočník, hřebíček, káva a kmín, základ patří pačuli, fazoli Tonce, vanilce a cedrovému dřevu. Buďte sebevědomí…
Denim Black M EDT, 100 ml
od 189 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Denim Black je pronikavá, intenzivní a mužná vůně. Moderní a zároveň nadčasový Denim Černý nabízí dlouhotrvající zážitek smyslů. Vůně je soustředěna kolem dřevité směsi pačuli, cedrového dřeva a…
