Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Giorgio Armani Emporio He EDT, 100 ml
od 877 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Vůně pro elegantního měšťáka. Pro takového, který miluje ruch metropole. Je přirozený a rafinovaný, dynamický a smyslný. Přiléhavý oblek tvoří jeho druhou kůži, která ho zahřívá během celého…
Clinique Happy For Men EDC, 50 ml
od 445 Kč
- Kolínská voda
- Americké
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Kdy se cítíte šťastný? Ve chvíli, kdy objevíte vůni, která se stane vaší druhou kůží? V tom případě by vaší pozornosti neměla uniknout vůně kolínské vody pro muže Clinique Happy For Men. …
Paco Rabanne Invictus M P, 50 ml
od 1 350 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato vůně je určena pro muže, kteří hledají silný a výrazný parfém, který podtrhne jejich osobnost a dodá jim sebevědomí. Invictus je parfém, který je vhodný pro každodenní nošení, ale zároveň…
Davidoff Adventure M EDT, 100 ml
od 400 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
V úvodu vůně vás osvěží kombinace citronu, mandarinky a bergamotu, která je ozvláštněna o mix z čajových lístků a výrazných kuliček černého pepře. Srdce vůně tvoří nezvyklá směs štiplavých…
Calvin Klein Eternity M EDT, 200 ml
od 896 Kč
4,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 200 ml
Vůně se otevírá sladkou mandarinkou, aromatickou levandulí a svěžími tóny bergamotu, citronu a zelených rostlin. V srdci vůně se ukrývají kořeněné akordy bazalky, šalvěje a koriandru, doplněné…
Versace Dylan Blue Pour Homme EDT, 200 ml
od 1 552 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
- Luxusní
Versace Dylan Blue Pour Homme je aromatická a dřevitá vůně pro muže. Složení se otevírá svěží vůní bergamotu. Lístky fíkovníku dodávají vůni středomořskou svěžest. Kombinace koření, pačuli a…
Jil Sander Sun For Men EDT, 75 ml
od 351 Kč
4,68 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Jil Sander Sun for Men 75 ml - toaletní voda s rozprašovačem. Jil Sander Sun for Men - vůně pro muže. Jil Sander Sun for Men - Výrazně svěží pánská vůně plná letního slunce. ..
Valentino Born In Roma Uomo M EDT, 100 ml
od 1 723 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Born in Roma Uomo je moderní vetiverová vůně. Šalvěj a vetiver jsou ikonickými ingrediencemi značky Valentino, a tak jsou jako její podpis v základu vůně. Minerální soli a zázvor dodávají vůni…
Lalique Encre Noire Sport M EDT, 100 ml
od 446 Kč
4,46 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Lalique Encre Noire Sport Pour Homme je dřevitá vůně s vodními tóny pro muže, kteří jsou dynamičtí a elegantní. Parfém v sobě kombinuje luxus v kombinaci se svěžestí, která se vměšuje mezi…
Versace Eros Energy M EDP, 50 ml
od 960 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Versace Eros Energy je parfémová voda, která přináší svěžest a energii inspirovanou nádhernou krajinou pobřeží Středozemního moře. Je určena pro moderního muže, který je silný, sebevědomý a…
Jean Paul Gaultier Le Beau Male EDT, 125 ml
od 1 601 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
- 125 ml
Jean Paul Gaultier Le Beau Male je vůně, která byla vytvořena pro zvýraznění erotického potenciálu. Le Beau Male je svěží aromatická vůně, jež činí muže žhavě přitažlivými. V této nové alchymii…
David Beckham True Instinct M EDP, 75 ml
od 260 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
David Beckham True Instinct je určena pro muže, kteří si jsou jistí svou osobností a chtějí ji podtrhnout výraznou, ale přitom příjemnou vůní. David Beckham True Instinct je charakteristická…
Lattafa Raghba Wood Intense M EDP, 100 ml
od 258 Kč
2,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Objevte tajemství a eleganci parfémované vody Lattafa Raghba Wood Intense. Tento podmanivý orientální parfém, inspirovaný dřevitými a sladkými tóny, nabízí jedinečný a luxusní čichový…
Angry Beards More Urban Twofinger M P 100 ml
od 1 590 Kč
- Parfém
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Nenechte se ničím zastavit a dopřejte si vzpruhu v jakékoli situaci. Parfémovaná voda pro muže Angry Beards More Urban Twofinger vám zajistí okamžitý příliv energie na smyslové úrovni. Povzbudí…
Versace Man Eau Fraîche EDT, 50 ml
od 832 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Pánská svěží vůně Versace Eau Fraiche míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, který si umí vychutnávat každou chvilku svého…
Davidoff Cool Water M EDT, 75 ml
od 385 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Azzaro Pour Homme EDT, 100 ml
od 587 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Azzaro Pour Homme - toaletní voda 100 ml + balzám po holení 75 ml + sprchový šampon 75 ml . Tato originální pánská vůně se zrodila v roce 1978. U jejího zrodu stála zcela nová technika kombinace…
Lattafa The Kingdom M EDP 100 ml
od 457 Kč
4,57 Kč/ml- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- 100 ml
Lattafa The Kingdom je parfémovaná voda určená pro muže, kteří hledají výraznou a sofistikovanou vůni. Tato parfémovaná voda pochází z arabského prostředí, což jí dodává jedinečný charakter a…
Christian Dior Homme Intense M EDP, 150 ml
od 2 964 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Staňte se pravým gentlemanem s opojnou květinově-dřevitou vůní pro muže Dior Homme Intense, jejíž jádrem je kosatec s dřevitým podtónem, který připomíná uklidňující vůni teplého bochníku chleba. …
Versace Eros Energy M EDP, 200 ml
od 1 719 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Luxusní
Versace Eros Energy je parfémová voda, která přináší svěžest a energii inspirovanou nádhernou krajinou pobřeží Středozemního moře. Je určena pro moderního muže, který je silný, sebevědomý a…
Arabiyat Prestige Marwa M EDP 100 ml
od 886 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Arabiyat Prestige Marwa představuje moderní pojetí citrusově-aromatické parfumerie, která spojuje svěžest čerstvých citrusů s kořenící hloubkou a dřevitými tóny. Tato vůně je…
Dior Homme Parfum P, 75 ml
od 2 851 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Květinově dřevitá vůně pro opravdové muže, která v sobě snoubí sílu i jemnost. Vůně Dior Homme Parfum představená v roce 2014 je dokonale propracovaná do posledního detailu a zajistí vám…
Bugatti Dynamic Move Black M EDT, 100 ml
od 439 Kč
4,39 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Bugatti Dynamic Move Black je toaletní voda pro muže. Na trh byla uveden v roce 2023. Jedná se o orientálně-dřevitou vonnou kompozicí, která odhaluje pohled na silnou a smyslnou mužnou…
Armaf Club De Nuit Intense Man Limited Edition P 105 ml
od 1 451 Kč
- Parfém
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
V limitované edici pánské vůně Club De Nuit Intense Man od značky Armaf naleznete parfém vhodný pro silné muže, kteří hledají intenzivní a výrazný vonný zážitek. Tato speciální edice je navržena…
Afnan Supremacy Not Only Intense M EDP, 100 ml
od 858 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Supremacy Not Only Intense zachycuje energii, zvedá náladu a poskytuje pocit pohody a hrdosti. Vůně mísí luxusní ingredience dohromady a vytváří komplexní, jemnou kompozici. Smyslná vůně je…
Chanel Allure Homme Sport EDT, 150 ml
od 2 999 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vůně je určena pro muže se sportovním duchem. Tato osvěžující vůně je pokračovatelkou vůně s názvem Allure Homme. Křišťálově čistý úvod vůně je následovaný pikantnějším pokračováním, akordy, …
Giorgio Armani Code Homme EDP, 50 ml
od 1 386 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Giorgio Armani Code Homme nabízí sofistikovanou a elegantní parfémovou vodu pro moderního muže. Vyznačuje se svou dlouhotrvající vůní, která zanechává trvalý dojem. Její složení je pečlivě…
Hugo Boss Boss Bottled M EDP, 200 ml
od 1 705 Kč
8,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 200 ml
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství. Hlava –…
Angry Beards Jack Saloon M EDC 100 ml
od 479 Kč
- Kolínská voda
- České
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kolínská s legendární vůní Jack Saloon je určena pro ty, pro které je parfém příliš velká nálož. Kolínská je značka ideál pro každodenní nasazení nebo rychlé osvěžení během dne. Nevydráždí…
French Avenue Azzure Aoud M EDP, 100 ml
od 568 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
French Avenue Azzure Aoud je parfémovaná voda, která spojuje intenzivní orientální a dřevité tóny s univerzální elegancí. Vhodná pro ženy i muže, tato vůně přináší bohatou a komplexní kompozici, …
Calvin Klein Obsession Men EDT, 125 ml
od 423 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Silná vůně s vyjímečně povzbuzující směsí rostlinných extraktů, přísad a vzácných dřevitých aromatů. Přeměna vůně na jedinečnou svého druhu pro muže díky svému složení, Calvin Klein obohatil…
Asombroso by Osmany Laffita The Mania For Man EDP, 100 ml
od 1 539 Kč
- Parfémová voda
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
**Asombroso by Osmany Laffita The Mania for Man EDP** Pánská parfémovaná voda Asombroso by Osmany Laffita The Mania for Man nabízí bohatou a komplexní směs vůní navrženou pro muže, kteří si…
Joop! Homme EDT, 75 ml
od 366 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 878 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Prada Luna Rossa Ocean M EDP, 100 ml
od 1 500 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Nová parfémovaná voda Prada Luna Rossa Ocean je založena na přesvědčení, že s technologií jako rozšířením nás samých můžeme posouvat své limity, přehodnotit, co je možné, a zvýšit svůj výkon. …
Davidoff Cool Water M EDT, 40 ml
od 323 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Diesel Plus Plus Masculine M EDT, 75 ml
od 274 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Diesel Plus Plus Masculine je jemná a zároveň výrazná vůně určená pro muže, kteří se nebojí projevit city. Nadechněte se a nechte se okouzlit vůní vanilky a bergamotu ve sladkých esencích mléka…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 200 ml
od 2 763 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo je parfémovaná voda pro muže, která představuje první fougerovou vůni od tohoto renomovaného výrobce. Tato vůně je inspirována hlubokým modrým mořem a nabízí…
Calvin Klein One Shock For Him EDT, 200 ml
od 469 Kč
2,35 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 200 ml
Přestože je Calvin Klein One Shock for Him poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenců. Parfém je založen na pikantních orientálních vůních navozujících příjemnou…
Burberry Brit Men EDT, 100 ml
od 686 Kč
- Toaletní voda
- Anglické
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Burberry Brit Men je lehce kořeněná vůně pro muže, kteří touží po nedbalé eleganci a sebevědomí. Odvažte se a načerpejte sílu z osvěžující mandarinky a bergamotu, která se skvěle doplňuje s…
Gucci Guilty Pour Homme M P, 90 ml
od 1 672 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Mužnost, charisma a sofistikovanost v jednom flakonu. Parfém Gucci Guilty Pour Homme nechá během okamžiku vyniknout vaše skutečné já. Dřevitá vůně podtrhne sex-appeal a přirozenou mužnost. …
Asombroso by Osmany Laffita The Noble for Man EDP, 100 ml
od 1 389 Kč
- Parfémová voda
- České
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfém Asombroso The Noble for Man je jako elektrizující elixír mužné energie. Zcela vás pohltí a propůjčí vám křídla, která vám umožní dosáhnout nepoznaných výšin, kam smí jen ti, co milují…
Gisada Ambassador Intense M EDP, 100 ml
od 1 670 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda pro muže Ambassador Intense je od značky Gisada. Vůně je plná mužné smyslnosti, svůdnosti a vášně. Luxusní vůně je pro náročné muže a tip na dárek, který zaručeně…
AVON Individual Blue for Him EDT 100 ml
od 153 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Avon Individual Blue for Him je exkluzivní pánská vůně, která je speciálně navržená pro všechny muže individualisty. Toaletní voda Blue for Him důrazní všechny stránky vaší osobnosti a podtrhne…
Valentino Born In Roma Uomo M EDT, 50 ml
od 1 232 Kč
25 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Born in Roma Uomo je moderní vetiverová vůně. Šalvěj a vetiver jsou ikonickými ingrediencemi značky Valentino, a tak jsou jako její podpis v základu vůně. Minerální soli a zázvor dodávají vůni…
Chanel Allure Sport Eau Extreme M EDP, 150 ml
od 3 986 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Chanel Allure Sport Eau Extreme je svěží a bylinný, kompozice mandarinky a šalvěje, okořeněná špetkou pepře. Chanel Allure Sport Eau Extreme je vůně pro muže, který se nebojí riskovat a posouvat…
Bentley Black Edition for Men EDP 100 ml
od 530 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Vůně Bentley for Men v černém flakonu. Orientální, kořenitá vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013. Hlava - černý pepř, bergamot, bobkový list Srdce - šalvěj, skořice, rum, …
Bentley Infinite Intense M EDP, 100 ml
od 551 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Žádaná značka aut a parfémů zahajuje prodej dvou verzí Bently Infinity a Bentely Infinity Intense. Infinity Intense je dlouhotrvalejší a silnější, její složení obsahuje až o 15 % vyšší…
