Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss Boss Collection Silk Jasmine EDT 50 ml
3 921 Kč
78 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Medová, květinová, vanilková vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011. Složení vůně: jasmín, hřebíček, vanilka, med.
Salvatore Ferragamo Attimo Black Musk Pour Homme EDT, 100 ml
980 Kč
9,80 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Černá verze Attimo Pour Homme od Salvatore Ferragamo. Vyrazná květinově dřevitá vůně, která vás nejen nadchne jednoduchým elegantním designem flakonu ale i výraznou vůní. Zaujměte protějšek…
Kenzo L' Eau par Kenzo pour Homme EDT, 100 ml
969 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Vůně parfému zosobňuje svěžest a chladivou energii v podobě tak čisté, jak si ji jen lze představit. Ocení ji zvláště muži, kteří ocení pocit po osvěžující koupeli v chladivé vodě. Obklopuje ji…
Bvlgari Man EDT, 5 ml
720 Kč
144 Kč/ml- Toaletní voda
- 5 ml
Talentovaný parfumář Alberto Morillas do této vůně zapracoval nejušlechtilejší ingredience, čímž docílil charakteristický komplexní tón, v němž má každá ingredience své harmonicky vyladěné…
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir EDT , Tester 100 ml
1 240 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir se představuje jako silná, elegantní a odvážná vůně pro moderního muže. Vůně For Him Bleu Noir v sobě ukrývá čisté tóny koření a vzácného dřeva. Hluboká a…
M.Micallef Aoud M EDP, 100 ml
2 352 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Luxusní
- 100 ml
M.Micallef Aoud. M.Micallef Aoud EDP 100ml M u Vás do 24 hodin. Parfémy M.Micallef Aoud EDP 100ml M skladem. Rozmanitý pánský parfém M.Micallef Aoud v sobě ukrývá vůni orientu. Bohaté složení…
Burberry Brit Splash For Him EDT, 50 ml
1 568 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Brit Splash For Him - toaletní voda s rozprašovačem 50 ml. Brit Splash For Him je nová vůně z kolekce Burberry Brit for Him z roku 2004. Vůně je inspirovaná elektrickou energií Londýna v horku. …
Hugo Boss Hugo Man EDT, 125 ml + EDT 40 ml
2 383 Kč
- Německé
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Amouage Fate Man EDP, 100 ml
12 399 Kč
124 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Amouage Fate for Men je pikantní kompozice šafránu, pelyňku a zázvoru, propojených s výraznou vůní kadidla a pryskyřice. Parfém uzavírají tóny santalového dřeva a lékořice.
Mauboussin Mauboussin Homme EDP, 100 ml
537 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Parfemovaná voda pro muže Mauboussin Mauboussin Homme je aromatickým kouzelným elixírem, s nímž si podmaníte společnost kolem vás. Pikantní a teplé tóny, které se rozkládají nad kořeněným…
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Free Time M EDT, Tester 100 ml
720 Kč
7,20 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Free Time. Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Free Time EDT 100ml Tester M u Vás do 24 hodin. parfémy Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Free Time EDT 100ml…
Carolina Herrera 212 Sexy for Men EDT, Tester 50 ml
1 145 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- 50 ml
Carolina Herrera 212 Sexy for Men 50 ml - (TESTER) Toaletní voda. Carolina Herrera 212 Sexy for Men - vůně pro muže. Carolina Herrera 212 Sexy for Men - HLAVA: bergamot, mandarinka, zelené listy…
Charriol Royal Gold M EDT, 100 ml
1 069 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Charriol Royal Gold - toaletní voda. Charriol Royal Gold byl navržen pro muže, kteří neznají hranice pro luxus, jsou úspěšní a svůj úspěch netají. Charriol Royal Gold je plná, sofistikovaná a…
Ralph Lauren Big Pony 2 Red M EDT, Tester 125 ml
1 241 Kč
9,93 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 125 ml
Ralph Lauren Big Pony 2 - toaletní voda 125 ml + baťoh. Ralph Lauren uvádí kolekci čtyř pánských vůní pod souhrným označením Big Pony. Big Pony 2 je sexy neodolatelná vůně díky spojení vůně…
Lolita Lempicka Au Masculine EDT, Tester 100 ml
2 774 Kč
28 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Lolita Lempicka L´Eau au Masculine 100 ml - (TESTER) Toaletní voda. Lolita Lempicka L´Eau au Masculine - vůně pro muže. Lolita Lempicka L´Eau au Masculine - HLAVA: růžový pepř, květy…
Adolfo Dominguez Agua Fresca M EDT, 60 ml
562 Kč
9,37 Kč/ml- Toaletní voda
- 60 ml
S jedinečnou mužskou vůní Adolfo Dominguez Agua Fresca for Homme směle vykročíte k plnění vašich snů a idejí. Díky propojení jedinečných bylin, koření a dřevin se vůně Adolfo Dominguez Agua…
Angel Schlesser Essential M EDT, Tester 100 ml
711 Kč
7,11 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Angel Schlesser Essential for Men je empatická pánská vůně, v níž je zachycena svěžest a nádech příjemného koření. Vůně je pro sympatického společenského muže, který má zdravé sebevědomí a nechá…
Azzaro Pour Homme Elixir EDT, Tester 100 ml
745 Kč
7,45 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Azzaro Pour Homme Elixir je pánská, orientálně-sladší vůně, která se otevírá tóny bergamotu, fazole Tonky, levandule, karafiátu a lišejníku. Poté vůně pozvolna přechází v citrusově-sladké srdce…
Prada For Man EDT, Tester 100 ml
1 947 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
První pánská vůně od Prady v klasickém stylu mužných dřevitých vůní s ambrovým základem.
Lalique Pour Homme Lion EDP, Tester 125 ml
1 261 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- 125 ml
Lalique Pour Homme Lion - (TESTER) toaletní voda . Pánská orientálně dřevitá vůně Pour Homme Lion. Pour Homme Lion se otevírá kořeněným úvodem a směřuje do květinového srdce z jasmínu, kosatce a…
Bruno Banani Made for Men EDT, Tester 50 ml
305 Kč
6,10 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Bruno Banani Made For Men je aromatická vůně pro muže. Made For Men je nezbytnou součástí výzbroje cool bojovníka pro svádění. Made For Men se vyvyšuje svou intenzitou s horními ovocno…
Boucheron Pour Homme EDT, 50 ml
892 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Boucheron Pour Homme je citrusově aromatická vůně pro muže. Vůně byla zahájena roku 1991. Nosy za tuto vůni jsou Francis Deleamont a Jean-Pierre Bethouart. Boucheron Pour Homme je klasická…
Burberry Weekend For Men EDT, Tester 100 ml
686 Kč
6,86 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Burberry Weekend for Men - (TESTER) toaletní voda. Burberry Weekend for men. Nejvyšší tóny tvoří vůně citrusů (bergamot, citron, mandarinka, grapefruit) , úžasné tóny exotického ovoce přináší…
Davidoff Adventure M EDT, 50 ml
711 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
V úvodu vůně vás osvěží kombinace citronu, mandarinky a bergamotu, která je ozvláštněna o mix z čajových lístků a výrazných kuliček černého pepře. Srdce vůně tvoří nezvyklá směs štiplavých…
Burberry of London for Men EDT, Tester 100 ml
686 Kč
6,86 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Dřevitě velmi aromatická vůně Burberry London for Men (1995) je určena modernímu muži, který ctí tradice. Vůně Burberry London for Men (1995) je naprosto klasická fougerová kompozice, které…
Chanel Bleu de Chanel M EDT, Tester 100 ml
3 324 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Vyzkoušejte orientálně-dřevitou vůni Bleu De Chanel, která je určena nejen pro silné a sebevědomé může. Neváhejte a okouzlete své okolí elegantní kompozicí, jejíž základ stojí na kadidle, cedru…
Prada For Man EDT, 50 ml
1 317 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Prada Prada Man - toaletní voda. Pánská vůně For Man od Prady je prvním pánským parfémem této světoznámé módní značky. For Man je teplá, jemná, elegantní a zklidňující dřevitá vůně s ambrovým…
Montblanc Exceptionnel Homme EDT, 75 ml
2 134 Kč
28 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Mont Blanc Homme Exceptionnel je dokonalým voňavým autogramem značky, která klade důraz na sofistikovanost, kvalitu a mistrovské zpracování všech svých produktů, spolu s dotekem nadčasové…
Christian Dior Eau Sauvage M EDT, 100 ml Tester
2 334 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Luxusní
Christian Dior Eau Sauvage je první pánská, nadčasová, klasická citrusová vůně pro muže od značky Dior. Stal se klasikou, která ve své jednoduché smělosti zůstává stále revoluční. Parfém byl na…
Calvin Klein Man EDT, Tester 100 ml
512 Kč
5,12 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Orientální vůně
- 100 ml
Calvin Klein Man Calvin Klein Man představuje vrchol minimalismu a sexy stylu značky Calvin Klein. Zachycuje podstatu moderního muže ve vůni. Klasické vyjádření mužného ideálu. Citrusově-dřevitá…

Coty Musk for Men kolínská voda pro muže 44 ml + Prodloužená možnost vrácení zboží…
- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 44 ml
Kolínská voda Coty Musk For men je nejen symbolem mužnosti, ale také oslavou jedinečnosti a originality. Tato kolínská voda…
v 9 obchodech

Beviro 1918 toaletní voda 50 ml pro muže
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
- Intenzita vůně intenzivní
Typ vůně Typ vůně: dřevitá kořeněná Roční období: podzim-zima Denní doba: večer Složení vůně Hlava: bergamot, tymián Srdce:…
v 13 obchodech

Alfa Romeo - Red EDT (125 ml) M (tester)
- Citrusové vůně
- 125 ml
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Vůně: Hlava: ananas, citrusy, růžový pepř; Srdce: ovoce; Základ: pižmo, fazole tonka. Alfa Romeo Red EDT 125 ml M je pánská…
v 5 obchodech

Iceberg Twice toaletní voda pánská 75 ml
- 75 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Je to vůně pro muže, mladého v myšlení i vzhledem. Vždy je ochotný vyzkoušet cokoliv nového, zajímá se o poslední trendy. Je…
v 2 obchodech

Rasasi Shuhrah Pour Homme EDP 90 ml
- Parfémová voda
- 90 ml
- Kožená
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Rasasi Shuhrah Pour Homme v 90 ml lahvi je parfémovaná voda s dřevito-aromatickým charakterem, svěží na úvod a hlubší v…
v 19 obchodech

Sergio Tacchini Pacific Blue Toaletní voda pro muže 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Intenzita vůně lehká
Sergio Tacchini Pacific Blue je pánská toaletní voda, která vás při každém přivonění zavede k mořskému pobřeží. Připomíná…
v 15 obchodech

Gianfranco Ferré Ferre Fougere Italiano for Men EDT 30 ml M
- 30 ml
- Toaletní voda
- Pižmová vůně
Ferré Ferre Fougere Italiano for Men od Gianfranco je toaletní voda inspirovaná elegancí a rafinovaností italského stylu.…
v 11 obchodech

Armaf Odyssey Wild One Gold Edition parfémovaná voda pro muže 60 ml + Prodloužená…
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- 60 ml
Parfémovaná voda Armaf Odyssey Wild One Gold Edition je dřevitě-kořeněná vůně vytvořená speciálně pro moderního odvážného a…
v 18 obchodech

Rue Broca Pride Pour Homme EDP 100 ml M
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Pride Pour Homme podle Rue Broca je pánská orientálně-dřevitá vůně, která byla uvedena na trh v roce 2015. Tato vůně je…
v 13 obchodech

Emir A Chaos In The Ocean EDP 100 ml M
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Vodní vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
A Chaos In The Ocean je parfémová voda, která zachycuje nespoutanou sílu oceánu, jeho nekonečné hlubiny a nezkrotnou energii…
v 17 obchodech

Liz Claiborne Sport 100 ml
- Kolínská voda
- 100 ml
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Liz Claiborne Sport v 100ml lahvi je americká pánská kolínská voda z roku 1997, svěží a levandulová s nádechem zázvoru.…
v 9 obchodech

Perry Ellis 360° Collection for Men EDT 100 ml M
- 100 ml
- Toaletní voda
- Pižmová vůně
360° Collection for Men od Perry Ellis je toaletní voda z roku 2014, která patří do kategorie aromatických kořeněných vůní.…
v 8 obchodech

Lattafa Ra'ed Absolu EdP M 100ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Arabské
- Pižmová vůně
- 100 ml
Lattafa Ra'ed Absolu je parfémovaná voda pro muže, která spojuje svěží energii, jemně kořenitý úvod a bohatý, elegantní…
v 16 obchodech

Jil Sander Sun Men toaletní voda pro muže
- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
- 40 ml
Jil Sander Sun for Men je aromatická fougère pánská vůně, která byla uvedena na trh v roce 2004. Tato toaletní voda…
v 17 obchodech

John Varvatos XX Artisan Teal toaletní voda pro muže 75 ml
- 75 ml
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
John Varvatos XX Artisan Teal, 75 ml, Toaletní vody pro muže, Dokažte sám sobě i svému okolí, že vaše energie je téměř…
v 2 obchodech

Dsquared2 Icon Pour Homme EDP 30 ml M
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 30 ml
- Americké
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Icon Pour Homme by DSQUARED² je toaletní voda z roku 2024, která reprezentuje moderní mužnost v elegantním a přitom svěžím…
v 15 obchodech

Ralph Lauren Ralph's Club Toaletní voda
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Americké
- Pižmová vůně
- Opakovaně plnitelný
- 50 ml
Ralph’s Club od Ralpha Laurena je mnohem víc než jen vůně – je to exkluzivní vstupenka do světa, v němž se setkává nadčasový…
v 7 obchodech

Dsquared2 Icon Pour Homme parfémovaná voda pro muže 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- Pižmová vůně
Icon Pour Homme je parfémovaná voda, která staví na kontrastu svěžesti a dřevité hloubky. Působí upraveně, elegantně a…
v 20 obchodech