Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Esprit Life by Esprit for Him EDT M 50 ml
od 369 Kč
7,38 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 50 ml
Vůně od značky Esprit ztělesňuje jedinečný životní styl a obohacuje váš život o nečekané a barvité momenty. Staví na klasických prvcích, které představuje v novém pojetí moderní parfémové…
Acqua di Parma Colonia Ambra M EDC, 100 ml
od 3 680 Kč
37 Kč/ml- Kolínská voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Kolínská voda Acqua di Parma Colonia Ambra je ztělesněním luxusu a exkluzivity. Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti naprosto jedineční. Kožená, aromatická a svěží vůně pro…
Calvin Klein Eternity Air For Men EDT, 50 ml
1 235 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Levandulové vůně
- Aromatická vůně
Eternity Air For Men je aromatická fougerová vůně pro muže uvedená na trh v roce 2018. Její hlavu tvoří mandarinka, jalovcové bobule společně s mořskými a ozonovými tóny. V srdci se rozprostírá…
Creed Himalaya M EDP, Tester 100 ml
od 5 284 Kč
53 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Luxusní
- 100 ml
Creed Himalaya je dřevitá citrusová vůně pro muže. Tato parfémovaná voda pochází z dílny unikátní, luxusní, dynastické a soukromě vlastněné značky nikových (niche) parfémů. Značka Creed se krom…
Lanvin Eclat D´Arpege Pour Homme EDT 100 ml
od 1 808 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Osvěžující pánská vůně povzbudí všechny vaše smysly a poskytne vám pocit okamžitého komfortu. Nebývale čisté a zároveň delikátní tóny této vůně si podmaní všechny ženy ve vaší…
Replay True For Him EDT, 75 ml
od 899 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
True For Him od značky Replay je pánská, dřevitá vůně. Nechte se unést touto opojnou a svěží vůní, která vás zaručeně dostane. Nechte se pohltit bazalkou, mandarinkou, jablkem nebo cedrovým…
Jeanne En Provence Levandule a citronová tráva M EDT 100 ml
od 299 Kč
2,99 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Pánská toaletní voda v sobě snoubí kombinaci přírodních vonných esencí levandule, citrónové trávy, hořkého pomeranče, rozmarýnu a šalvěje.
Versace Dylan Blue Pour Homme EDT, Tester 100 ml
1 456 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Versace Dylan Blue Pour Homme je aromatická a dřevitá vůně pro muže. Složení se otevírá svěží vůní bergamotu. Lístky fíkovníku dodávají vůni středomořskou svěžest. Kombinace koření, pačuli a…
Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme EDP, 40 ml
od 1 003 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Luxusní
- 40 ml
Dolce & Gabbana Intenso pour Homme je aromatická dřevitá vůně, která vyzařuje eleganci a kontrast mezi čistotou, svěžestí a bohatostí tónů. Je ztvárněna jako vůně insktinktu a emocí. Vyzařuje…
Jean Paul Gaultier Le Beau Male EDT, Tester 125 ml
od 2 224 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
- 125 ml
Jean Paul Gaultier Le Beau Male je vůně, která byla vytvořena pro zvýraznění erotického potenciálu. Le Beau Male je svěží aromatická vůně, jež činí muže žhavě přitažlivými. V této nové alchymii…
David Beckham Classic M EDT, 40 ml
od 199 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Toaletní voda David Beckham Classic je charismatickým pojetím vonných esencí, jež jsou určeny pro všechny, kdo se chtějí cítit jako slavná hvězda David Beckham. Moderní elegance následující…
Calvin Klein One Shock For Him EDT, 50 ml
od 623 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Přestože je Calvin Klein One Shock for Him poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenců. Parfém je založen na pikantních orientálních vůních navozujících příjemnou…
Ralph Lauren Polo Blue M EDT, 200 ml
od 1 498 Kč
7,49 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- 200 ml
Ralph Lauren Polo Blue je pánská nespoutaná vůně, která evokuje svobodu velkého modrého nebe a nezkrotnou sílu neomezených vod. Parfém Polo Blue ocení dynamičtí muži, kteří jsou aktivní a svoji…
Tom Ford For Men EDT, 100 ml
od 2 713 Kč
27 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Tom Ford vytvořil pro muže, vůni velmi originální, luxusní, svěží a smyslnou. Průhledný retro-moderní linie flakonu s jemně žebrovaným vzorem a zlatou plaketou, působí velmi asertivně. Počáteční…
Boucheron Pour Homme EDP, Tester 100 ml
od 799 Kč
7,99 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Pánský parfém Boucheron pour Homme byl uveden a trh v roce 1991. Jedná se o velmi intenzivní a mužnou vůni, mírně sladkou s dřevitým základem.
Bruno Banani Man EDT, 75 ml
od 505 Kč
6,73 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
- 75 ml
Toaletní voda Bruno Banani Man je vzrušující vůně pro moderního muže, který žije aktivně a chce být úspěšný u žen. Působivá kompozice parfému Bruno Banani Man přechází od tradičních…
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Free Time M EDT, 30 ml
od 719 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Free Time je vzrušující a temperamentní vůně, která byla uvedena na trh v roce 2011. Dokonalý a svěží parfém Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Free Time je…
Chanel Allure Homme Sport EDT, Tester 100 ml
od 3 709 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Vůně je určena pro muže se sportovním duchem. Tato osvěžující vůně je pokračovatelkou vůně s názvem Allure Homme. Křišťálově čistý úvod vůně je následovaný pikantnějším pokračováním, akordy, …
Jacomo Aura M EDT, 75 ml
od 1 509 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 75 ml
Jacomo Aura. Toaletní voda pro muže 75ml. Jacomo Aurora pro muže je mystická vůně milénia roku 2000. Svěží a tajemná vůně citrusu, zázvoru a skořice je zakončena teplou pudrovou vůní mošusu, …
Mexx Magnetic Man EDT, 30 ml
od 348 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
MEXX Magnetic Men Svěží a vzrušující ... Magnetická čichová koncepce navrhuje moc přitažlivosti mezi dvěma lidmi a chemie jejich první setkání a jejich první polibek. Jsou to svěží, moderní a…
Jaguar Fragrances for Him EDT, Tester 100 ml
od 170 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Citrusová, dřevitá pánská vůně, které dominuje stylová čistota a elegance. Navržena přesně pro všechny potřeby a přání moderního muže. Z této jedinečné vůně Jaguar for Men již na dálku vyzařuje…
Burberry Touch Men EDT, Tester 100 ml
od 640 Kč
6,40 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Burberry Touch Men přináší spojení smyslnosti omočené do pravosti a elegance. Pro milovníky jemných tkanin navrhlo Burberry neobyčejně dobře nositelnou vůni, která je příjemná, vstřícná a bohatá…
Hugo Boss Bottled Night M EDT, Tester 100 ml
od 727 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Německé
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Boss No. 6 Night - toaletní voda s rozprašovačem - TESTER 100 ml Boss No. 6 Night posouvá hranice přímočaré mužnosti tím, že kombinuje výrazné aromatické tóny hlavy a srdce, jimž vévodí lístky…
Paco Rabanne Pour Homme EDT, Tester 100 ml
od 662 Kč
6,62 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Pánská toaletní voda. Vytvořen 1973. Paco Rabanne pour Homme je klasická vůně, která nikdy nevyšla z módy. Je klasická ale při tom moderní. Mohou ji nosit muži všech generací, jakéhokoli…
Christian Audigier Ed Hardy Men´s EDT, Tester 100 ml
od 681 Kč
6,81 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Pánská vůně Men´s EdT je parfémem pravého muže. Men´S EdT je elegantní, lehce provokativní sebevědomá vůně. V parfému Men´s EdT nechybí typická maskulinní citrusová složka okořeněná šalvějí.
Lanvin Éclat d'Arpège Pour Homme, 30 ml
od 751 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Arpege pour Homme v sobě spojuje veškerou nekomplikovanost a silnou individualitu současného muže, kterému není cizí smysl pro eleganci, šarm a svůdnost. Arpege pour Homme rozehrává hluboké…
Bruno Banani Pure Men EDT, 50 ml
od 384 Kč
7,68 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Pure Man - toaletní voda s rozprašovačem 50 ml Pánská vůně Bruno Banani Pure Man je určena opravdovým mužům, kteří přesně vědí, co chtějí, jdou si za tím a také dosahují svých cílů. Je…
Kenzo L' Eau par Kenzo pour Homme EDT, 50 ml
od 754 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Vůně parfému zosobňuje svěžest a chladivou energii v podobě tak čisté, jak si ji jen lze představit. Ocení ji zvláště muži, kteří ocení pocit po osvěžující koupeli v chladivé vodě. Obklopuje ji…
Burberry of London for Men EDT, 30 ml
od 601 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 30 ml
Souhra mořského vánku a červené bobule jalovce vyjadřuje novou vůni od Burberry Sport For Men. Čerstvá vůně v srdci se zkládá z nót cedru, pižma a jantaru. Povznášející základ obsahuje zázvor, …
Franck Boclet Tobacco M EDP 100 ml
2 293 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda s orientální dřevitou vůní spojuje bohaté a hřejivé tóny s hlubokými kořeněnými akordy, čímž vytváří podmanivou a nezapomenutelnou kompozici. Vůně je postavena na intenzivním…
Tommy Hilfiger Tommy Summer 2025 EDT Tester 100 ml
402 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Švýcarské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kořeněná pánská vůně Tommy Hilfiger Tommy Summer 2025 je navržena pro muže, kteří si cení dobrodružství a zároveň mají rádi kontrolu nad svým životem. Tato toaletní voda přináší svěží a…
Korres Black Pepper EDP 50 ml
1 390 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
KORRES Black Pepper, objem 50 ml, je parfémovaná voda určená pro muže. Tento produkt je vhodný pro různé příležitosti, ať už se jedná o pracovní jednání, společenské události nebo osobní…
Ralph Lauren Polo Deep Blue M P, 125 ml
2 371 Kč
- Parfém
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Ralph Lauren Polo Deep Blue Parfum je parfém navržený specificky pro muže, kteří preferují svěží a výrazné vůně. Uvedený na trh v roce 2020, tento parfém spadá do kategorie aromaticko-vodních…
Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, 50 ml + sprchový gel 75 ml
1 953 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Při výběru pánského parfému hrají důležitou roli nejen samotná vůně, ale i její vlastnosti a složení. Toaletní voda Acqua di Gio Homme od značky Giorgio Armani přináší harmonický mix vůní, …
Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, 100 ml + EDT 15 ml + tuhý deodorant 75 ml
2 557 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Guess Seductive Homme EDT, Tester 100 ml
656 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Guess Seductive Homme M EDT je pánská toaletní voda, která je určena pro muže, kteří si cení sebevědomí a aktivního životního stylu. Tato vůně je navržena tak, aby podtrhla přirozené charisma a…
El Nabil Musc Sultan roll-on M 5 ml
112 Kč
- Olejový parfém
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Energická vůně pro energické muže? Proč ne, parfémový olej El Nabil Musc Sultan splní všechny vaše požadavky. Vydejte se vstříc jemným citrusovým tónům s květinovým nádechem a povzbuďte své…
Ajmal Blu M EDP, 90 ml + deodorant 200 ml + kolínská voda 100 ml
1 340 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Arabské
- Květinové vůně
- Dárková sada
- 90 ml
Ajmal Blu je čistá a svěží vůně pro všechny typy můžu vhodná do jakéhokoli počasí. Složení vůně nabízí osvěžující pocit. Výrazná vůně kombinuje vrchní čerstvé tóny složené z bergamotu, levandule…
Police To Be Light M EDT 40 ml
448 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Citrusové vůně
- 40 ml
Toužíte po tom, aby horké léto plné svobody, pohody a nových příslibů nikdy neskončilo? Jeho atmosféru dokonale zachycuje a kdykoli v roce připomíná italská pánská toaletní voda Police To Be…
Dsquared2 Green Wood M EDT Tester 100 ml
1 297 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Hravost, kreativita a důvtip se pojí v jedno s kanadskou značkou Dsquared2, která světu představila svůj koncept alternativního luxusu. Značku, jež se narodila v Kanadě, žije v Londýně a je…
Jacques Bogart One Man Show Gold Edition M EDT 100 ml
od 477 Kč
4,77 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Toaletní voda Jacques Bogart One Man Show Gold Edition je speciální kolekcí, kterou ocení všichni sofistikovaní muži na úrovni. Tento parfém je mužnou klasikou, která spojuje prvky moderní doby…
Versace Man Eau Fraîche EDT, 100 ml + EDT 10 ml + sprchový gel 150 ml
1 977 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Pánská svěží vůně Versace Eau Fraiche míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, který si umí vychutnávat každou chvilku svého…
Jean Paul Gaultier Le Male Christmas Collector Edition 2018 M EDT 125 ml
2 216 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 125 ml
Tato orientální vůně pro muže byla spuštěna v roce 2018. Mezi hlavní složky patří osvěžující máta, levandule, artemesia, bergamot a kardamom. S touto vůní se budete cítit pohodlně, svěže a plní…
Antonio Banderas Blue Seduction M EDT, Tester 100 ml
387 Kč
3,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Orientální vůně
- 100 ml
Je transparentní a smyslná vůně s jiskrou výjimečnosti, které odolá jen málokdo. Svěží a průzračné nóty harmonizují s elementy ovoce, exotického koření a elegancí vzácných dřev. Je to moderní…
Zippo Gloriou.S. M EDT, 40 ml
469 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- 40 ml
Vůně se otevírá jasnými citrusovými tóny bergamotu, citrónu a grapefruitu, podpořenými aromatickými tóny pelyňku, anýzu a máty a svěžestí chladného tónu oceánu. V srdci vůně odhaluje svou…
Nino Cerruti Cerruti 1881 Pour Homme EDT Tester 100 ml
530 Kč
5,30 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- 100 ml
Cerruti 1881 je elegantní dřevitá pánská vůně, zavedena na trh v roce 1990. Cerruti 1881 pour Homme je velmi rafinovaná vůně a spojuje diskrétnost a přitom odvahu odlišit se.
Antonio Banderas King of Seduction Collector´s Edition M EDT 100 ml
523 Kč
5,23 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Pánská vůně Antonio Banderas King of Seduction byla představena v roce 2014. Bohaté složení propojuje svěží tóny ovoce a hřejivého dřeva. Parfém King of Seduction doplňuje nádech pikantního…
John Varvatos Artisan M EDT, Tester 125 ml
1 206 Kč
9,65 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 125 ml
John Varvatos Artisan je citrusově-bylinná vůně z roku 2009 pro muže. Artisan je svěží, vzdušný a vhodný pro jarní období.
