Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Bvlgari Pour Homme EDT, 50 ml
od 1 289 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- 50 ml
Bvlgari Pour Homme - toaletní voda. Společně s ostatními doposud vytvořenými parfémy, Bvlgari pour Homme se také odlišuje díky přítomnosti čaje ve svém složení. Tentokrát byl zvolen vonný čaj…
Iceberg Effusion Man EDT, 75 ml
od 256 Kč
3,41 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Iceberg Effusion Man, jeho osobnost vyzařuje silný erotický signál, ve kterém se mísí svěží ovoce s ostrým kořením. Květinové srdce dodává vůni průzračnou svěžest a pocit opojení. Smyslnost…
Emir Trillium EDP M 100 ml
od 540 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Emir Trillium je harmonickou kompozicí, která spojuje svěží, květinové a dřevité tóny do jemné a sofistikované vůně. Její úvodní akordy jsou tvořeny jiskřivými citrusovými tóny…
M.Micallef GnTonic M EDP 100 ml
od 2 974 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Luxusní
M.Micallef GnTonic M EDP 100 ml je pánská parfémovaná voda, která zaujme svou jedinečnou kombinací svěžích a dřevitých tónů. Aromatická kompozice této vůně je navržena pro muže, kteří oceňují…
Beverly Hills Polo Club No. 9 M EDT 100 ml
od 363 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Beverly Hills Polo Club No. 9 M EDT 100 ml Toaletní voda Beverly Hills Polo Club No. 9 M představuje zajímavou volbu pro každodenní použití. Tento parfém je určen především pro muže, kteří…
Dior Homme 2020 M EDT, 50 ml
od 1 686 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda s intenzivně dřevitou stopou, představuje kompromis mezi silou a něhou. Deklaruje sebevědomou mužskou smyslnost. Srdce této toaletní vody je tvořeno smyslnou stopou jemného dřeva, …
Replay Tank Plate For Him EDT 100 ml
od 344 Kč
3,44 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Podpořte svou mužnou a elegantní stránku za pomocí toaletní vody pro muže Replay Tank Plate, která se vyznačuje pikantní dřevitě kořeněnou vonnou kompozicí i originálním designem flakonku ve…
John Varvatos Nick Jonas JVxNJ Silver M EDT 75 ml
od 564 Kč
7,52 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- 75 ml
Toaletní voda JVxNJ Silver je přeplněna svěžestí. Elektrizující citrusové tóny se spojují s chladnými minerálními tóny, aby zachytily elegantní sofistikovanost, která odráží aspekty moderní…
Santini Cosmetic Giome M EDP 50 ml
od 491 Kč
9,82 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- 50 ml
Santini Cosmetic Giome je ovocná vůně určená pro aktivního muže. Vůně je vhodná na denní nošení, především do teplého počasí. Hlava - neroli, koriandr, pomeranč, bergamot, mandarinka Srdce -…
Antonio Banderas Seduction In Black M EDT, Tester 100 ml
od 218 Kč
2,18 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Antonio Banderas Seduction in Black je orientálně-hřejivá vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2009.
Burberry Brit Men EDT, 50 ml
od 631 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Burberry Brit Men je lehce kořeněná vůně pro muže, kteří touží po nedbalé eleganci a sebevědomí. Odvažte se a načerpejte sílu z osvěžující mandarinky a bergamotu, která se skvěle doplňuje s…
John Richmond For Men EDT, 100 ml
od 907 Kč
9,07 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
John Richmond For men je výrazná novinka z roku 2010. Vůně se řadí mezi ovocně-kořenité a je určena pro muže, jehož nekonvenční pohled na svět a vnitřní síla vyzařují daleko do okolí. V černém…
Azzaro Pour Homme EDT, 30 ml
od 400 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Azzaro Pour Homme - toaletní voda 30 ml + sprchový gel 50 ml. Tato originální pánská vůně se zrodila v roce 1978. U jejího zrodu stála zcela nová technika kombinace 320 rozličných ingrediencí, z…
TOUS Man Sport M EDT, 100 ml tester
od 597 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Tous Man Sport je toaletní voda, která přináší svěží a energickou dřevitě-aromatickou vůni pro aktivní muže. Její kompozice spojuje svěží citrusové tóny s kořením a dřevitým základem, čímž…
Khadlaj Nuha Cherry Blush W EDP, 100 ml
572 Kč
5,72 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Khadlaj Nuha Cherry Blush je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají jedinečnou a smyslnou vůni. Tato parfémovaná voda klade důraz na výrazné a harmonické spojení sladkých ovocných tónů, …
Guess 1981 Indigo For Men EDT, Tester 100 ml
849 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Americké
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
Toaletní voda Guess 1981 Indigo od značky Guess je určena pro muže, kteří hledají svěží a moderní vůni pro každodenní nošení. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2018 a inspirována je modrým…
Parfums De Marly Godolphin Royal Essence M EDP 125 ml
od 4 468 Kč
36 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Kožená
- 125 ml
Parfémovaná voda Parfums De Marly Godolphin inspirovaná slavným hřebcem, zjemňuje kožený tón ovocem a kořením a díky tomu získává silný a zároveň delikátně hladký charakter. Vůně luxusní kůže…
Chanel Allure Sport Cologne M EDC, Tester 100 ml
od 2 463 Kč
25 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Allure Homme Sport Cologne je citrusově-aromatická vůně pro sportovně založeného muže. Svěží hlava se skládá z pomeranče, mandarinky, grepu, bergamotu, citronu, aldehydů a oleje z květů hořkého…
Tom Ford Neroli Portofino Acqua M EDT, 50 ml
od 3 962 Kč
79 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 50 ml
Tom Ford Neroli Portofino Acqua je svěží, lehká vůně pro horké letní dny. Parfém Neroli Portofino Acqua vás okouzlí středomořskou atmosférou. Ucítíte vůni šťavnatých citrusů, které se pozvolna…
Perry Ellis 360 for Men EDT, 50 ml
od 419 Kč
8,38 Kč/ml- 50 ml
Objevte kouzlo vůně Perry Ellis 360° toaletní voda pro muže 50 ml s Notinem.
Perry Ellis 360 for Men EDT, 100 ml
od 502 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Parfém Perry Ellis 360 for Men : Dřevitě svěží vůně pro moderní muže, představující koncept nových možností a nových směrů. Na trh byla tato vůně uvedena v roce 1995. Parfém Perry Ellis 360 for…
Carolina Herrera Herrera for Men EDT, Tester 100 ml
od 949 Kč
9,49 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Carolina Herrera Herrera for Men je pánská dřevito - květinová vůně od světově proslulé americké návrhářky Caroliny Herrery. Autorka se při tvorbě nechala inspirovat povznášející vodou. Nachází…
Prada Amber Pour Homme EDT, 100 ml
od 1 657 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Odvážná a rafinovaná, luxusní a komplexní - taková je první vůně pro muže od značky Prada. Luxusní flakón spojuje retro design s moderními vlivy a odhaluje sofistikovanou a elegantní pánskou…
Caron Pour Un Homme EDT, 125 ml
od 1 848 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- 125 ml
Caron Pour Un Homme de Caron 125 ml - toaletní voda s rozprašovačem. Caron Pour Un Homme de Caron - vůně pro muže. Caron Pour Un Homme de Caron - Klasická pánská vůně s lehce svěžími…
Bugatti Dynamic Move Chrome M EDT 100 ml
od 724 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Pánská toaletní voda Bugatti Dynamic Move Chrome byla uvedena na trh v roce 2024. Tato aromaticko-kořeněná vůně je navržena pro muže, kteří žijí cílevědomě, s rozhodností a sebevědomím. Jedná se…
Ajmal Sacrifice II for Him EDP 90 ml
od 591 Kč
6,57 Kč/ml- Parfémová voda
- Arabské
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- 90 ml
Mužnost, sílu a odvahu, které jsou ve vás ukryté, vám pomůže odhalit pánská parfémovaná voda Ajmal Sacrifice II for Him . Vůně překypuje maskulinitou a dokonale podtrhne váš charakter na každém…
Missoni Parfum Pour Homme M EDP, 50 ml
od 1 069 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Projděte se po pláži, vnímejte zvuk moře a vychutnávejte si dotek teplých slunečních paprsků s vůní parfémované vody Missoni Parfum Pour Homme. S vůní, která vám připomene středomořskou krajinu. …
Dior Homme 2020 M EDT, Tester 100 ml
od 2 308 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Toaletní voda s intenzivně dřevitou stopou, představuje kompromis mezi silou a něhou. Deklaruje sebevědomou mužskou smyslnost. Srdce této toaletní vody je tvořeno smyslnou stopou jemného dřeva, …
Giorgio Armani Emporio He EDT, Tester 50 ml
od 986 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Vůně pro elegantního měšťáka. Pro takového, který miluje ruch metropole. Je přirozený a rafinovaný, dynamický a smyslný. Přiléhavý oblek tvoří jeho druhou kůži, která ho zahřívá během celého…
Acqua di Parma Colonia Ambra M EDC, 180 ml
od 4 499 Kč
25 Kč/ml- Kolínská voda
- Orientální vůně
- 180 ml
Kolínská voda Acqua di Parma Colonia Ambra je ztělesněním luxusu a exkluzivity. Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti naprosto jedineční. Kožená, aromatická a svěží vůně pro…
Lamborghini Prestigio EDT , 125 ml
od 1 052 Kč
8,42 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- 125 ml
Toaletní voda Prestigio italské značky Lamborghini je mužná vůně plná vášně pro moderního, ctižádostivého muže. V úvodu této dřevitě-kořeněné kompozice je cítit směs citrusového ovoce s…
Dior Homme Cologne M EDC, 200 ml
od 3 837 Kč
- Kolínská voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Dior Homme Cologne nabízí jednoduchou a zároveň přirozenou kompozici působící velice osvěžujícím a pronikavým dojmem a harmonické splynutí ovoce a květin, jehož moderní a čerstvou podobu můžete…
Chanel Allure Sport Eau Extreme M EDP, 3 x 20 ml náplň + plnitelný flakón
od 3 050 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vůně je směsicí pižmových nót, koření a dřevin. Touto zvláštní až extrémní kombinací nový Chanel vyřazuje vzdušnost, smyslnost ale také ostrost a sílu. Chanel Allure Homme Sport Eau Extrême je…
Acqua Di Parma Colonia Intensa M EDC, 180 ml
od 2 763 Kč
15 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- 180 ml
Acqua di Parma Colonia Intensia je dřevitě-citrusová vůně pro moderní a dynamické muže, kteří vyznávají ležérní eleganci. Tento parfém Colonia Intensia dokonalým způsobem podtrhne vaši osobitost…
Creed Silver Mountain Millesime M EDP, Tester 120 ml
od 1 331 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 120 ml
Inspirovaná vzrušující křehkost na horském vzduchu a čistota kaskádových alpských potoků. S nótami citrusu, čaje, černého rybízu, pižma a ambry. Tato vůně se stala osobním favoritem Olivier…
Replay Tank For Him EDT, 30 ml
od 219 Kč
7,30 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 30 ml
Vůně toaletní vody pro muže Replay #Tank prezentuje průmyslovější stránku značky Replay a zachycuje ve vůni silné pocity. Citrusově-aromatická vůně, která byla uvedena na trh v roce 2017, je…
Bentley Momentum M EDT Tester 100 ml
od 555 Kč
5,55 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Bentley Momentum je silná a aromatická vůně pro moderního muže. Vůně inspirována městským životem a nespoutanou silou skvěle doplní váš styl. Toaletní voda Momentum vystihuje moderního muže, …
Guess 1981 for Men EDT, 50 ml
od 291 Kč
5,82 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Americká módní značka Guess je známá především svými oděvy vyznačujícími se vysokou kvalitou, silným slovem v určování trendů a kreativním marketingem. Neméně úspěšné jsou ale i módní doplňky, …
Pino Silvestre Original M EDT, 75 ml
od 236 Kč
3,15 Kč/ml- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- 75 ml
Pino Silvestre Original je fougerová, aromatická vůně pro muže z roku 1955. Tento parfém vás stále přitahuje svými osvěžujícími, čistými tóny a autentickým designem flakonu. Vůni vytvořil Lino…
Yves Saint Laurent Kouros M EDT, 50 ml
od 1 506 Kč
30 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Orientální vůně
- Luxusní
- 50 ml
Yves Saint Laurent Kouros byl uveden na trh v roce 1981. Tato nadčasová vůně inspirovaná starořeckými sochami oslovujícími dokonalost linií. Vůně v níž se rozvíjí tóny pelyňku, koriandru a…
Arabiyat Prestige La-Di-Da For Him EDP 100 ml
od 922 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Parfémovaná voda Arabiyat Prestige La-Di-Da For Him představuje moderní aromaticko-kořeněnou kompozici, která spojuje svěžest citrusů s hřejivými a smyslnými tóny. Vytváří tak vyváženou vůni, …
NIKE Urban Wood M EDT 30 ml + deodorant 50 ml
od 167 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Tento dárkový set od značky NIKE je výborným řešením pro muže všech věkových kategorií, kteří hledají praktické a stylové produkty osobní péče. V balení naleznete toaletní vodu 30 ml a kuličkový…
Khadlaj Shiyaaka Blue M EDP 100 ml
369 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Khadlaj Shiyaaka Blue M EDP 100 ml je parfémovaná voda, která nabízí unikátní zážitek pro muže, hledající vůni, která spojí svěžest s elegancí a mužností. Tento parfém vyniká díky své dobře…
Pino Silvestre Original M EDT, Tester 75 ml
od 681 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Pino Silvestre Original M EDT je toaletní voda pro muže, která byla poprvé představena v roce 1955. Tato fougerová vůně je ideální volbou pro ty, kteří hledají nadčasovou a elegantní vůni, jež…
Giorgio Armani Armani Code M EDT Tester 75 ml
od 1 497 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Giorgio Armani Armani Code M EDT Tester 75 ml Giorgio Armani přináší novou verzi své ikonické vůně v podobě toaletní vody Armani Code. Tato vůně je určena pro muže, kteří hledají kombinaci…
Bugatti Dynamic Move Blue M EDT, 100 ml + sprchový gel 200 ml
od 771 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Dynamic Move Blue je toaletní voda pro muže od značky Bugatti. Vůně Bugatti Dynamic Move Blue vás inspiruje k tomu, abyste vzali věci do svých rukou a podívali se zářivě do…
Jean Paul Gaultier Le Male EDT, 200 ml + EDT 10 ml
od 2 723 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Orientální vůně
- Dárková sada
- 200 ml
Tato svěží vůně zahalí vaše tělo do smyslně provokativního aroma, které dá naplno vyznít výjimečnosti vaší osobnosti. Vůně v sobě jedinečným způsobem kombinuje mužnost a citlivost. Okouzlující…
VIKTOR & ROLF Spicebomb Night Vision M EDT, Tester 90 ml
od 1 921 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 90 ml
Svěží i spalující, návyková a explozivní – taková je toaletní voda Viktor & Rolf Spicebomb Night Vision. Tato nesmírně smyslná pánská vůně ztělesňuje moderní podobu voyeurismu. Složení…
