Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Liz Claiborne Curve for Men EDC 125 ml
od 738 Kč
5,90 Kč/ml- Kolínská voda
- 125 ml
Liz Claiborne Curve je kolínská voda pro muže, jež si zamilovali svěžest letního a citrusového ovoce. Vonná kompozice poodkrývající aromatické kouzlo nevšedních zážitků, jež se před vámi…
Adolfo Dominguez Agua Fresca Citrus Cedro M EDT 120 ml
od 680 Kč
5,67 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 120 ml
Pikantní, citrusová, pižmová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Vůně v sobě skrývá grapefruit, verbenu, mátu, růžový pepř, zázvor, kmín, cedr, ambru a pižmo.
Jaguar Fragrances New Classic M EDT, 75 ml
od 259 Kč
3,45 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- 75 ml
Stejně jako u automobilů Jaguar, tak i u vůně shodného jména dominuje stylová čistota a elegance. Diskrétní mix smyslnosti a svěžesti vychází z koktejlu citrusových plodů a výrazného aroma…
Antonio Puig Agua Brava M EDC, 200 ml
od 383 Kč
1,92 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- 200 ml
Rafinovaná kolínská voda Antonio Puig Agua Brava je určená aktivnímu muži, který se věnuje všem věcem s maximálním nasazením. Perfektně se hodí k elegantnímu stylu a je vhodná pro denní i…
Montale Paris Intense Cherry U EDP Tester 100 ml
od 1 666 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Máte rádi vůni třešní? Pak si zamilujete také vůni parfémované unisex vody Intense Cherry značky Montale Paris. Vůně, která je určena pro ženy i pro muže, byla uvedena na trh v roce 2017. Na…
Fcuk 3 Him EDT 100 ml
od 260 Kč
2,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Fcuk 3 Him je exkluzivní pánská vůně, která přichází na trh z dílny mladé značky Fcuk pocházející z Anglie. Parfém evokuje tajuplnost a čistou eleganci. Vůně Fcuk 3 Him se ukrývá v originálním…
Marc Ecko Ecko M EDT, 100 ml
od 391 Kč
3,91 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Marc Ecko Ecko. Toaletní voda pro muže 100ml Marc Ecko představuje svou první edici parfémů. Aromatická vůně parfému Marc Ecko Ecko je stvořena pro každý okamžik. Čistá, jasná, přitom nevšední a…
Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale M EDT, 30 ml
od 399 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale pour Homme je citrusovo-dřevitá pánská vůně. Citrusové plody a křehké zelené tóny máty dávají dojem svěžesti a dodávají úvodu vůně chvějivou jiskřivost. …
Caron Pour Un Homme EDT, 200 ml
od 2 463 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- 200 ml
Caron Pour Un Homme de Caron 200 ml - toaletní voda s rozprašovačem. Caron Pour Un Homme de Caron - vůně pro muže. Caron Pour Un Homme de Caron - Klasická pánská vůně s lehce svěžími…
Calvin Klein Eternity Aqua For Men EDT, 30 ml
od 375 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- 30 ml
Calvin Klein Eternity Aqua For Men je pánská vodní vůně s dřevitými a citrusovými tóny. Již flakón parfému Calvin Klein Eternity Aqua For Men napovídá o charakteristice vůně. Maximální osvěžení…
Nautica Pure M EDT, 100 ml
od 308 Kč
3,08 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Nautica Pure. Toaletní voda pro muže 100ml Nautica Pure je aromatická, vodní vůně pro muže. Tato kombinace šťavnaté mandarinky, mořské svěžesti a mužného bergamotu byla uvedena na trh v roce…
Dunhill London M EDT, 100 ml
od 570 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Květinová vůně s orientálními až dřevitými motivy. Byla vytvořena pro muže, kteří jsou opravdoví gentlemani, ví, co se sluší a také co se nosí. Ztělesňuje mužnou, ale zároveň něžnou stránku…
Adolfo Dominguez Agua Fresca M EDT, 120 ml
od 720 Kč
6 Kč/ml- Toaletní voda
- Chyprové vůně
- 120 ml
S jedinečnou mužskou vůní Adolfo Dominguez Agua Fresca for Homme směle vykročíte k plnění vašich snů a idejí. Díky propojení jedinečných bylin, koření a dřevin se vůně Adolfo Dominguez Agua…
Michael Jordan by Michael M EDC, 100 ml
od 444 Kč
4,44 Kč/ml- Kolínská voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Michael Jordan - kolínská voda s rozprašovačem 100 ml Aromatická vůně Michael Jordan je svěží, orientální, dřevitá. V úvodu se nachází koňak, grapefruit, cedrové dřevo, brazilský palisandr, …
Escentric Molecules Molecule 01 + Guaiac Wood U EDT, 100 ml
od 2 606 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Escentric Molecules Molecule 01 + Guaiac Wood je toaletní voda, která svojí dřevitou unisexovou vůní osloví jak muže, tak i ženy. Tato vůně je ideální pro každodenní použití a pro nejrůznější…
Nõberu Oud Sthlm M EDP, 50 ml
od 890 Kč
- Parfémová voda
- Švédské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Nõberu Oud Sthlm M EDP je parfémovaná voda, která zaujme svou neotřelou a výraznou vůní. Tento produkt je určen pro muže, kteří hledají něco jedinečného a neobvyklého. Parfémovaná voda nabízí…
Mercedes-Benz Select EDT, Tester 100 ml
od 609 Kč
6,09 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Mercedes-Benz Select je pánská vůně, která vyšla na začátku roku 2018. Za jejím vznikem stojí tvůrce Olivier Cresp. Vůně je intenzivní a má střední výdrž. Skvěle vynikne při denním nošení v…
Perry Ellis 360 Black for Men EDT 200 ml
od 783 Kč
3,92 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 200 ml
Orientálně kořeněná vůně pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2006. Vůně se skládá z kombinace ambry a muškátového oříšku, kterou doplňuje zázvor společně s kardamonem. Tabák, bazalka a…
Rasasi Kun Mukthalifan Men EDP, 100 ml
od 382 Kč
3,82 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Rasasi Kun Muthalifan Men je kořenitá vůně pro muže. Tato úžasná vůně je pro každého muže, který je si vědom svého mužství. Zvláště v letních měsících se bude cítit neodolatelně.
Nuparfums Black is Black M EDT, 100 ml
od 204 Kč
2,04 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Nuparfums Black is Black. Nuparfums Black is Black EDT 100ml M u Vás do 24 hodin. parfémy Nuparfums Black is Black EDT 100ml M. .
Dolce & Gabbana Pour Homme M EDT, 75 ml + 75 ml deostick
od 837 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Luxusní
- 75 ml
Dolce & Gabbana Pour Homme je povzbudivá, dynamická a atraktivní vůně pro muže, kteří dokážou být za všech okolností sami sebou. Řídí se svojí intuicí, mají svůj názor a vědí, co chtějí. Dolce &…
John Varvatos Artisan M EDT, 75 ml
od 616 Kč
8,21 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 75 ml
Toaletní voda John Varvatos Artisan Black je krásná a výrazná vůně pro skutečné muže. Vůně je uložena do originálního flakonku, který je potažen imitací černého proutí a bude skvělou ozdobou…
Azzaro Chrome Legend M EDT, 75 ml
od 476 Kč
6,35 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Chrome Legend - toaletní voda s rozprašovačem 75 ml. Svěží a moderní vůně pro muže, který se nebojí nových věcí. Azzaro Chrome Legend patří mužům, kteří se nebojí být legendou, mají rádi…
Guess Man EDT, Tester 75 ml
od 476 Kč
6,35 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 75 ml
Pánské toaletní vody Guess Men jsou citrusově-aromatické vůně, rozvíjející se jako soumrak. Vůně Guess Men byla uvedena na trh v roce 2006.
Dsquared2 Original Wood M EDP, 100 ml
od 1 302 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dsquared2 Original Wood je nadčasová klasika, která vzdává hold mužné eleganci a přirozenému charisma. Pánská parfémovaná voda Dsquared2 Original Wood se rychle stane nepostradatelnou součástí…
Scorpio Perfumes Inferno M EDT 75 ml
od 262 Kč
3,49 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- 75 ml
Až pekelný žár podněcuje pánská toaletní voda Scorpio Inferno, v níž se mísí drsný, kouřový vetiver a smyslné dřevité akordy. Vsaďte na toaletní vodu známé francouzské značky Scorpio, která…
Versace Dylan Blue Pour Homme EDT, 100 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 589 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Versace Dylan Blue Pour Homme je aromatická a dřevitá vůně pro muže. Složení se otevírá svěží vůní bergamotu. Lístky fíkovníku dodávají vůni středomořskou svěžest. Kombinace koření, pačuli a…
Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme M EDP, 100 ml
od 233 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme je moderní orientální fougere vůně pro muže, který se nebojí vyjadřovat své pocity. Pro současné gentlemany ji roku 2016 vytvořil…
Hollister Free Wave For Him EDT, 100 ml
od 406 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Hlavu tvoří zázvor, bergamot a růžový pepř. Srdce se skládá z mechu, řasy a bílého kosatce. V základu se rozvoní cedr, šedé pižmo a naplavené dřevo. Na trh byla…
Perry Ellis 360 M EDT 100 ml
od 511 Kč
5,11 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- 100 ml
Je tou správnou volbou pro mladého a sebevědomého muže, který ve svém životě rád vyhledává nové výzvy. Jste moderní muž, který dbá o svůj zevnějšek a má svůj jedinečný styl? Potom vám nesmí…
Jacques Bogart Silver Scent Intense M EDT 100 ml
od 475 Kč
4,75 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- 100 ml
Jacques Bogart Silver Scent Intense je aromatická vůně pro muže z roku 2006. Úvodní akordy nabízejí svěží tóny pomeranče a citrónu, které jsou zasypány pomerančovými květy. V srdci se mísí vůně…
Creed Himalaya M EDP, 100 ml
od 3 800 Kč
38 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Luxusní
- 100 ml
Creed Himalaya je dřevitá citrusová vůně pro muže. Tato parfémovaná voda pochází z dílny unikátní, luxusní, dynastické a soukromě vlastněné značky nikových (niche) parfémů. Značka Creed se krom…
Truefitt & Hill Trafalgar M EDC 100 ml
od 1 521 Kč
- Kolínská voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Kolínská voda Truefitt &Hill s vůní cedrového a santalového dřeva doplněnou o jemné tóny jasmínu a koření. Dodáváno s rozprašovačem pro snadnější aplikaci. Truefitt & Hill je nejstarší holičství…
Bentley Infinite Rush M EDT, 60 ml
od 524 Kč
8,73 Kč/ml- Toaletní voda
- 60 ml
Bentley Infinite Rush. Bentley Infinite Rush EDT 60ml M u Vás do 24 hodin. Parfémy Bentley Infinite Rush EDT 60ml M skladem. Bentley Infinite Rush je vůně pro moderní muže, kteří…
Kenzo L´Eau Kenzo Intense Pour Homme M EDT 50 ml
od 641 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 50 ml
Kenzo L´Eau Kenzo Intense Pour Homme je osvěžující vůně pro moderního muže. Chladivá kompozice se otevírá svěžím mixem limetky spolu s mořskými tóny a yuzu. Originální kompozici doplňuje…
Hugo Boss Baldessarini Concentree M EDC, 50 ml náplň
od 777 Kč
16 Kč/ml- Kolínská voda
- 50 ml
Hugo Boss Baldessarini Concentree. Hugo Boss Baldessarini Concentree EDC 50ml M u Vás do 24 hodin. parfémy Hugo Boss Baldessarini Concentree EDC 50ml M. .
Rochas Eau De Rochas pour Homme EDT, 100 ml
od 708 Kč
7,08 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Rochas Eau de Rochas Homme byla inspirována sebevědomím, inteligentním a odhodlaným mužem, který je ale zároveň romantický a citliví. Vyniká především květinově – ovocnými tóny s kořením a…
Versace Eau Fraiche Extreme M EDP, 100 ml + 10 ml + kosmetická taštička
od 2 147 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Versace Eau Fraîche Extrême Pour Homme je parfémovaná voda vytvořená pro muže, kteří oceňují modernost, eleganci a přirozený styl. Tento parfém je navržen tak, aby vyjádřil sebejistotu, svobodu…
Guess Grooming Effect M EDT 100 ml
od 409 Kč
4,09 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Kolekce Guess Grooming Effect představuje vůni pro sportovně založené muže, kteří vyznávají aktivní životní styl. Pižmová, ambrová, dřevitá vůně byla uvedena na trh v roce 2021. Hlava -…
Tom Tailor Pure M EDT, 30 ml
od 256 Kč
8,53 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Toužíte po toaletní vodě, díky které obdržíte jeden kompliment za druhým? Tom Tailor Pure disponuje vůní perfektní pro muže. Základním znakem této toaletní vody je dřevitá příměs, která…
Chanel Allure Sport Eau Extreme M EDP, 3 x 20 ml náplň
od 2 379 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně je směsicí pižmových nót, koření a dřevin. Touto zvláštní až extrémní kombinací nový Chanel vyřazuje vzdušnost, smyslnost ale také ostrost a sílu. Chanel Allure Homme Sport Eau Extrême je…
Dunhill Icon Racing M EDP, 50 ml
od 658 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Ve svém počátku vás vůně obklopí svěžím závanem citrusových akordů a kontrastních kořenitých tónů. Mužný kardamom se snoubí s magickými květy pomerančovníku. Srdcem prostupuje pronikavá…
Creed Himalaya M EDP, 50 ml
od 4 545 Kč
91 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Luxusní
- 50 ml
Creed Himalaya je dřevitá citrusová vůně pro muže. Tato parfémovaná voda pochází z dílny unikátní, luxusní, dynastické a soukromě vlastněné značky nikových (niche) parfémů. Značka Creed se krom…
Joop! GO M EDT , 30 ml
od 319 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Joop! Go! toaletní voda pro muže s obsahem 30 ml na notino.cz.
By Kilian Straight To Heaven M EDP 50 ml
od 4 988 Kč
100 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Vydejte se přímou cestou k nebesům v doprovodu vůně parfémované vody pro muže By Kilian The Cellars Straight to Heaven. Vůně, kterou lze bez nadsázky označit za návykovou, rozšiřuje portfolio…
Antonio Banderas King of Seduction M EDT, 50 ml
od 267 Kč
5,34 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Dřevitá, aromatická vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014. Složení Hlava - grapefruit, bergamot, ananas, meloun, zelené jablko Srdce - neroli, jasmín, kardamon, tóny moře Základ -…
Tous Man EDT 100 ml
od 660 Kč
6,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Tous Man je orientální vůně pro muže, uvedena na trh v roce 2004. Tous Man je orientální párty, kde jsou plátky pomeranče a grepu naloženy v koření a zvou mezi sebe sladké kousky ananasu, jablka…
Bvlgari Pour Homme EDT, 50 ml
od 1 289 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- 50 ml
Bvlgari Pour Homme - toaletní voda. Společně s ostatními doposud vytvořenými parfémy, Bvlgari pour Homme se také odlišuje díky přítomnosti čaje ve svém složení. Tentokrát byl zvolen vonný čaj…
