Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Grandeur Illusion M EDP 100 ml
od 389 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Pánská parfémová voda Grandeur Illusion přináší originální a vyváženou kompozici, která spojuje svěží i hřejivé tóny v unikátní harmonii. Určená je pro muže, kteří hledají nositelnou eleganci a…
Versace Eros Energy M EDP, 100 ml + sprchový gel 150 ml + EDP 5 ml
od 1 811 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Luxusní
Kosmetická sada Versace Eros Energy představuje elegantní a dobře promyšlený výběr produktů pro muže, kteří hledají vůni plnou svěžesti a vitality. Tato sada obsahuje parfémovanou vodu o objemu…
Versace Eros Energy M EDP, 50 ml + sprchový gel 50 ml + balzám po holení 50 ml
od 1 386 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Versace Eros Energy M EDP je vůní pro muže, která vyniká svou svěžestí, vitalitou a výrazným charismatem. Tato parfémovaná voda nabízí dynamický zážitek, který osloví moderního muže hledajícího…
Creed Aventus Cologne M EDP, 100 ml
od 6 480 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Ovocná vůně
- Niche
- Aromatická vůně
Aventus Cologne je aromaticko-ovocná vůně pro muže. Hlava obsahuje zázvor, mandarinku a jemné tóny růžového pepře. V srdci ucítíte kombinaci pačuli, santalového dřeva a vetiveru. Kompozici…
Police To Be Exotic Jungle M EDT, 125 ml
od 384 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Police To Be Exotic Jungle je vůní, díky níž získáte nezaměnitelné charisma a snadno dosáhnete svých cílů. Zelená, dřevitá, citrusová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce…
Armaf Beau Acute M EDP 100 ml
od 467 Kč
4,67 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Armaf Beau Acute je svěží pánská květinově-dřevitá vůně s pižmovým základem. Hlava - citron, pomeranč, petitgrain, bergamot Srdce - jasmín, levandule, růže, šalvěj, rozmarýn Základ - cedr, …
Issey Miyake L´Eau d´Issey Pour Homme EDT, 50 ml
od 1 045 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Svěží, příjemná a přitom nevtíravá vůně pro muže, který se rád líbí a přitom chce zůstat sám sebou. Omámí Vaše smysly a již se jí nevzdáte. Issey Miyake L´Eau d´Issey pour Homme, je výzvou pro…
Mexx Life Is Now For Him EDT, 30 ml
od 161 Kč
5,37 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Life Is Now For Him - toaletní voda s rozprašovačem 30 ml. Life Is Now For Him od značky Mexx je dřevitá, vodní vůně pro muže. V úvodu se ukrývá bergamot, kardamon, jablko a ananas. V srdci je…
Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale M EDT, 50 ml
od 511 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Smyslná elegance. Značka Salvatore Ferragamo představuje nevyšší formu luxusu. Právě z oné filozofie se zrodila inspirace pro novou vůni Acqua Essenziale. Setkávají se v ní ryzí vonné esence…
Aigner No. 1 Pour Homme M EDT, 30 ml
od 280 Kč
9,33 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Aigner No.1 Pour Homme je destinací luxusu, kvality a modernosti. Tato vůně je moderní interpretací pánské vůně s dřevěným a koženým charakterem. Tato elegantně svůdná vůně je prezentována v…
Burberry Touch Men EDT, 30 ml
od 485 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- 30 ml
Burberry Touch Men přináší spojení smyslnosti omočené do pravosti a elegance. Pro milovníky jemných tkanin navrhlo Burberry neobyčejně dobře nositelnou vůni, která je příjemná, vstřícná a bohatá…
Nautica Blue M EDT, 50 ml
od 188 Kč
3,76 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Hlava: ananas, broskev, bergamot Srdce: jasmín, vodní lilie Základ: santalové dřevo, pižmo, cedr Americká značka Nautica byla založena v roce 1983 s původním zaměřením na produkci sportovního…
Benetton Colors de Benetton M EDT, 100 ml
od 390 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Benetton Colors Man je temperamentní a oduševnělá pánská verze vynikající kořenitými tóny. Vůně je zaměřena na mladé, moderně a kosmopolitně smýšlející lidi, pro než slova jako tolerance, mír…
Fragrance World One Black Tie for Men EDP 100 ml
od 3 300 Kč
- Parfém
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda pro muže, která spojuje eleganci a přirozenou mužnost, je vhodná pro ty, kdo hledají sofistikovanou a dlouhotrvající vůni. Dřevitě-kořenitá kompozice v sobě nese inspiraci…
Riiffs Exclusive Privé Mystique Noir M EDP 80 ml
od 402 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda pro muže, která v sobě spojuje tajemné a hluboké tóny s elegancí, vytváří unikátní a přitažlivou vůni. Její charakter je vhodný pro večerní příležitosti, formální události nebo…
Roberto Cavalli Paradise Found M EDT, 75 ml
od 793 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
Toaletní voda Roberto Cavalli Paradise Found For Men je dřevitá aromatická vůně určená výhradně pro muže. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2020 a jejím autorem je známý parfumér…
Makeup Revolution Man Intense EDT, 100 ml + sprchový gel 150 ml
od 190 Kč
- Toaletní voda
- Anglické
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Svěží a jemná vůně je inspirovaná nocí. Otevírá se dřevitými a cedrovými tóny, následovanými hřejivým nádechem sečuánského pepře a pačuli, na závěr vás překvapí citrusová vůně a pižmo, které vás…
Police To Be Exotic Jungle M EDT, 40 ml
od 205 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Police To Be Exotic Jungle je vůní, díky níž získáte nezaměnitelné charisma a snadno dosáhnete svých cílů. Zelená, dřevitá, citrusová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce…
Bentley Beyond The Collection Majestic Cashmere M EDP 100 ml
od 1 636 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Ať už vás čeká důležité pracovní jednání, party s přáteli nebo večeře s osudovou ženou, parfémovaná voda pro muže Bentley Beyond The Collection Majestic Cashmere je vždy skvělou volbou. Podpoří…
Halston Z-14 M EDC 125 ml
od 342 Kč
- Kolínská voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Kožená
Kolínská voda Halston Z-14 je dokonalou moderní vůní, díky níž získáte nezaměnitelné charisma a snadno dosáhnete svých cílů. Kožená vůně pro moderního sebevědomého muže vhodná na večerní nošení…
Davidoff Cool Water M EDT, 40 ml + sprchový gel 75 ml
od 707 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Jean Paul Gaultier Le Male EDT, 125 ml + balzám po holení 50 ml + deostick 75 g
od 1 863 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Orientální vůně
- Dárková sada
- 125 ml
Tato svěží vůně zahalí vaše tělo do smyslně provokativního aroma, které dá naplno vyznít výjimečnosti vaší osobnosti. Vůně v sobě jedinečným způsobem kombinuje mužnost a citlivost. Okouzlující…
Baldessarini Cool Force M EDT, 50 ml
od 549 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Rozbijte všednost nevšedním parfémem Cool Force od Baldessarini. Chladná sílá pro muže, kteří jsou nad věcí. Tepmo určuje palisandr, sicilský bergamot, myrta a kardamon. V srdci jsou svěží…
Alfred Sung Sung Homme M EDT, 100 ml
od 385 Kč
3,85 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Pánská vůně Alfred Sung Sung for Men je určena pro muže, který si potrpí na luxus a zároveň neustále vyhledává nové výzvy. Tento parfém je plný šarmu, vášně a odhodlání. Nositel vůně Sung for…
Cuba City Hollywood M EDT, 35 ml
od 110 Kč
3,14 Kč/ml- Toaletní voda
- 35 ml
Cuba City Hollywood For Men je aromatická pikantní vůně pro muže. Svrchní tóny se otevírají osvěžujícím bergamotem, kořeněným rozmarýnem a zázvorem. Srdce vůně tvoří kořeněné nóty koriandru, …
Liz Claiborne for Men EDC, 100 ml
od 366 Kč
3,66 Kč/ml- Kolínská voda
- 100 ml
Liz Clairborne for Men je citrusově svěží vůně, uvedena na trh v roce 1989. Liz Clairborne for Men je velmi čerstvá díky citronu, pelyňku a šťavnatému melounu. Ze srdce k nám zavane nóta jalovce…
Angel Schlesser Homme EDT, 75 ml
od 378 Kč
5,04 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Angel Schlesser Homme. Toaletní voda pro muže 75ml. .
ELODE Victoire EDT 100 ml
od 141 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
ELODE Victoire EDT 100 ml Výrobce: ELODE Elode Victoire je toaletní voda pro muže, kteří ocení harmonii mezi svěžestí a hloubkou vůně. Svým orientálním charakterem přináší kombinaci vítězné…
Yodeyma Oseus M EDP, 15 ml
od 169 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
YODEYMA OSEUS M EdP Yodeyma Oseus je parfémovaná voda (EdP) od značky Yodeyma, která se vyznačuje osvěžující a elegantní vůní. Tato vůně je obohacena o citrusové tóny, což jí dodává výraznou…
Dunhill Icon Racing Red M EDP 100 ml
od 696 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Hledáte pánskou vůni plnou adrenalinu? Zrychlení tepu vám i vašemu okolí zaručí parfémovaná voda Dunhill Icon Racing Red. Reprezentuje dynamičtější pojetí tradičních vůní Dunhill Icon a zároveň…
Creed Erolfa M EDP, 50 ml
od 4 082 Kč
82 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 50 ml
Inspirací pro vytvoření vůně Creed Erolfa bylo plachtění po Středozemním moři a šťastné vzpomínky rodiny Creed. Jméno Erolfa je vytvořeno z písmen jejich jmen. Osvěžující vůně je plná…
Adolfo Dominguez Agua Fresca Citrus Cedro M EDT 120 ml
od 680 Kč
5,67 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 120 ml
Pikantní, citrusová, pižmová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Vůně v sobě skrývá grapefruit, verbenu, mátu, růžový pepř, zázvor, kmín, cedr, ambru a pižmo.
Jaguar Fragrances New Classic M EDT, 75 ml
od 259 Kč
3,45 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- 75 ml
Stejně jako u automobilů Jaguar, tak i u vůně shodného jména dominuje stylová čistota a elegance. Diskrétní mix smyslnosti a svěžesti vychází z koktejlu citrusových plodů a výrazného aroma…
Antonio Puig Agua Brava M EDC, 200 ml
od 383 Kč
1,92 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- 200 ml
Rafinovaná kolínská voda Antonio Puig Agua Brava je určená aktivnímu muži, který se věnuje všem věcem s maximálním nasazením. Perfektně se hodí k elegantnímu stylu a je vhodná pro denní i…
Montale Paris Intense Cherry U EDP Tester 100 ml
od 1 666 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Máte rádi vůni třešní? Pak si zamilujete také vůni parfémované unisex vody Intense Cherry značky Montale Paris. Vůně, která je určena pro ženy i pro muže, byla uvedena na trh v roce 2017. Na…
Fcuk 3 Him EDT 100 ml
od 260 Kč
2,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Fcuk 3 Him je exkluzivní pánská vůně, která přichází na trh z dílny mladé značky Fcuk pocházející z Anglie. Parfém evokuje tajuplnost a čistou eleganci. Vůně Fcuk 3 Him se ukrývá v originálním…
Marc Ecko Ecko M EDT, 100 ml
od 391 Kč
3,91 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Marc Ecko Ecko. Toaletní voda pro muže 100ml Marc Ecko představuje svou první edici parfémů. Aromatická vůně parfému Marc Ecko Ecko je stvořena pro každý okamžik. Čistá, jasná, přitom nevšední a…
Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale M EDT, 30 ml
od 399 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale pour Homme je citrusovo-dřevitá pánská vůně. Citrusové plody a křehké zelené tóny máty dávají dojem svěžesti a dodávají úvodu vůně chvějivou jiskřivost. …
Caron Pour Un Homme EDT, 200 ml
od 2 463 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- 200 ml
Caron Pour Un Homme de Caron 200 ml - toaletní voda s rozprašovačem. Caron Pour Un Homme de Caron - vůně pro muže. Caron Pour Un Homme de Caron - Klasická pánská vůně s lehce svěžími…
Calvin Klein Eternity Aqua For Men EDT, 30 ml
od 375 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- 30 ml
Calvin Klein Eternity Aqua For Men je pánská vodní vůně s dřevitými a citrusovými tóny. Již flakón parfému Calvin Klein Eternity Aqua For Men napovídá o charakteristice vůně. Maximální osvěžení…
Nautica Pure M EDT, 100 ml
od 308 Kč
3,08 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Nautica Pure. Toaletní voda pro muže 100ml Nautica Pure je aromatická, vodní vůně pro muže. Tato kombinace šťavnaté mandarinky, mořské svěžesti a mužného bergamotu byla uvedena na trh v roce…
Dunhill London M EDT, 100 ml
od 570 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Květinová vůně s orientálními až dřevitými motivy. Byla vytvořena pro muže, kteří jsou opravdoví gentlemani, ví, co se sluší a také co se nosí. Ztělesňuje mužnou, ale zároveň něžnou stránku…
Adolfo Dominguez Agua Fresca M EDT, 120 ml
od 720 Kč
6 Kč/ml- Toaletní voda
- Chyprové vůně
- 120 ml
S jedinečnou mužskou vůní Adolfo Dominguez Agua Fresca for Homme směle vykročíte k plnění vašich snů a idejí. Díky propojení jedinečných bylin, koření a dřevin se vůně Adolfo Dominguez Agua…
Michael Jordan by Michael M EDC, 100 ml
od 444 Kč
4,44 Kč/ml- Kolínská voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Michael Jordan - kolínská voda s rozprašovačem 100 ml Aromatická vůně Michael Jordan je svěží, orientální, dřevitá. V úvodu se nachází koňak, grapefruit, cedrové dřevo, brazilský palisandr, …
Escentric Molecules Molecule 01 + Guaiac Wood U EDT, 100 ml
od 2 606 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Escentric Molecules Molecule 01 + Guaiac Wood je toaletní voda, která svojí dřevitou unisexovou vůní osloví jak muže, tak i ženy. Tato vůně je ideální pro každodenní použití a pro nejrůznější…
Nõberu Oud Sthlm M EDP, 50 ml
od 890 Kč
- Parfémová voda
- Švédské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Nõberu Oud Sthlm M EDP je parfémovaná voda, která zaujme svou neotřelou a výraznou vůní. Tento produkt je určen pro muže, kteří hledají něco jedinečného a neobvyklého. Parfémovaná voda nabízí…
Mercedes-Benz Select EDT, Tester 100 ml
od 609 Kč
6,09 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Mercedes-Benz Select je pánská vůně, která vyšla na začátku roku 2018. Za jejím vznikem stojí tvůrce Olivier Cresp. Vůně je intenzivní a má střední výdrž. Skvěle vynikne při denním nošení v…
Perry Ellis 360 Black for Men EDT 200 ml
od 783 Kč
3,92 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 200 ml
Orientálně kořeněná vůně pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2006. Vůně se skládá z kombinace ambry a muškátového oříšku, kterou doplňuje zázvor společně s kardamonem. Tabák, bazalka a…
