Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Angry Beards Jack Saloon M P 100 ml
od 1 579 Kč
- Parfém
- Tester
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Žádná voňavka pro slečinky, ale záležitost pro opravdové chlapy. To je parfémová voda pro muže Angry Beards More Jack Saloon s aromatickou vůní, který vydrží vonět po celý den a přebije kdejaký…
Davidoff Cool Water M EDT, 125 ml
od 483 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Issey Miyake L´Eau d´Issey Pour Homme EDT, 200 ml
od 1 131 Kč
5,66 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 200 ml
Svěží, příjemná a přitom nevtíravá vůně pro muže, který se rád líbí a přitom chce zůstat sám sebou. Omámí Vaše smysly a již se jí nevzdáte. Issey Miyake L´Eau d´Issey pour Homme, je výzvou pro…
Montblanc Legend Spirit M EDT, 100 ml
od 760 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Mont Blanc Legend Spirit je vůní s mužným aroma, které vás omámí svým elánem a svůdnou upřímností. Smyslový zážitek je demonstrací osobnosti, která je zachycena v momentu absolutní…
Armaf Odyssey Mega M EDP 100 ml
od 395 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Dnešní aktivní muži si oblíbili vonné doplňky založené na ovoci či dřevitých složkách. Patří mezi ně také parfémovaná voda Armaf Odyssey Mega, zabalená ve vkusném žlutém flakonu. Svěží vonný…
Guess Seductive Homme EDT, 100 ml
od 411 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Americké
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
Značka Guess uvedla na trh v roce 2011 pánskou vůni Seductive Men, která mistrně doplňuje dámskou vůni Seductive. Tato orientálně-dřevitá vůně udělá radost všem mužům, kteří milují luxusní a…
Joop! Homme EDT, 125 ml
od 421 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
Burberry London For Men (2006) EDT , 100 ml
od 670 Kč
- Toaletní voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Hlava bergamot, levandule, skořice, pepř Srdce portské víno, mimóza, kůže Základ dřevo Guaiac, mech, tabákový list, opoponax Vůně pro muže, Burberry London For Men, zachycuje a oslavuje město…
Versace Man Eau Fraîche EDT, 100 ml
od 929 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská svěží vůně Versace Eau Fraiche míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, který si umí vychutnávat každou chvilku svého…
Dior Sauvage M EDT, 100 ml
od 1 700 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně je explozí podmanivých tónů. Vůně je inspirována modrou oblohou, otevřenými prostory a horkým pouštním vzduchem. Složení vůně je vybráno z převážně přírodních surovin. Na trh byla uvedena v…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 182 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Nautica Voyage M EDT, 100 ml
od 283 Kč
2,83 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Už barva toaletní vody Nautica Voyage připomíná chladné a průzračné mořské vody, jméno výrobce zase evokuje loď pohupující se na divokých vlnách. Obojí slibuje chladivý příliv energie, který muž…
Adidas Active Bodies M EDT, 100 ml
od 308 Kč
3,08 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Adidas Active Bodies je tajuplná toaletní voda nabitá vzrušením, touhou a provokací. aromatická vůně pro moderního dobrodruha na běžné nošení, ale i na speciální příležitosti. Hlava -…
Lalique Encre Noire M EDT, 100 ml
od 443 Kč
4,43 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Lalique Encre Noire Sport Pour Homme je dřevitá vůně s vodními tóny pro muže, kteří jsou dynamičtí a elegantní. Parfém v sobě kombinuje luxus v kombinaci se svěžestí, která se vměšuje mezi…
Hugo Boss Boss Number One M EDT, 100 ml
od 538 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Luxusní pánská toaletní voda Boss Number One od značky Hugo Boss je ztělesněním elegance a vytříbeného vkusu. Je určena pro sofistikované muže, kteří mají vysoké standarty a spokojí se jen s tím…
Clinique Happy For Men EDC, 100 ml
od 683 Kč
- Kolínská voda
- Americké
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Kdy se cítíte šťastný? Ve chvíli, kdy objevíte vůni, která se stane vaší druhou kůží? V tom případě by vaší pozornosti neměla uniknout vůně kolínské vody pro muže Clinique Happy For Men. …
Paco Rabanne Invictus M P, 100 ml
od 1 500 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato vůně je určena pro muže, kteří hledají silný a výrazný parfém, který podtrhne jejich osobnost a dodá jim sebevědomí. Invictus je parfém, který je vhodný pro každodenní nošení, ale zároveň…
Beviro Šumava M EDP, 50 ml
od 1 450 Kč
- Parfémová voda
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Beviro Šumava je určena pro muže, kteří hledají výraznou a osobitou vůni. Tato vůně vás přenese do hlubin šumavských lesů, kde se mísí vůně jehličí, mechu a pryskyřice s…
Giorgio Armani Code Homme EDP, plnitelný flakon 75 ml
od 1 553 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Giorgio Armani Code Homme nabízí sofistikovanou a elegantní parfémovou vodu pro moderního muže. Vyznačuje se svou dlouhotrvající vůní, která zanechává trvalý dojem. Její složení je pečlivě…
Khadlaj Island Vanilla Dunes M P 100 ml
od 555 Kč
- Parfém
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Island Vanilla Dunes od značky Khadlaj je parfémovaná voda z roku 2025 nabízející orientální interpretaci sladké vanilky, vhodnou pro muže i ženy. Tato orientálně-vanilková kompozice přináší…
Diesel Only The Brave M EDT, 125 ml
od 860 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
Vůně symbolizuje sebedůvěru a propojuje protiklady. Je určena pro muže, kteří umí zvolit v životě správný směr, dojít ke svému cíli a být věrní sami sobě. Nikdy nic nevzdávají a beze strachu se…
Chanel Allure Homme Sport EDT, 50 ml
od 1 800 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Luxusní
Vůně je určena pro muže se sportovním duchem. Tato osvěžující vůně je pokračovatelkou vůně s názvem Allure Homme. Křišťálově čistý úvod vůně je následovaný pikantnějším pokračováním, akordy, …
Versace Pour Homme EDT, 30 ml
od 696 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Parfém Versace Pour Homme je velmi osobitý a spontánní parfém pro charismatické muže. Klasické, ale zároveň moderní aroma je inspirováno oblastí kolem Středozemního moře. Vůně takto ztělesňuje…
Giorgio Armani Code 2023 M EDT, 125 ml plnitelný flakon
od 1 599 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Armani Code je přesně tou vůní, která dokonale podtrhne mužnost. Skrývá v sobě dřevito-ambrové tóny, je ideální volbou pro moderního cílevědomého muže. Inspiraci pro válcovitý…
Jaguar Fragrances Classic Gold M EDT, 100 ml
od 278 Kč
- Toaletní voda
- Ovocná vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Jaguar for Men - (TESTER) toaletní voda. Klasická pánská vůně držící se již zaběhnutých standardů. Stejně jako u automobilů Jaguar, tak i u vůně shodného jména dominuje stylová čistota a…
Versace Dylan Blue Pour Homme EDT, 50 ml
od 861 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Versace Dylan Blue Pour Homme je aromatická a dřevitá vůně pro muže. Složení se otevírá svěží vůní bergamotu. Lístky fíkovníku dodávají vůni středomořskou svěžest. Kombinace koření, pačuli a…
Hugo Boss In Motion M EDT, 100 ml
od 567 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Maximálně napumpovaný adrenalinem, vycházející ze života naplněného energií a činy. Instinktivně dělá ty správné věci v pravou chvíli, posunuje hranice a vítězí v životních výzvách. In Motion je…
Calvin Klein Free M EDT, 100 ml
od 340 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Calvin Klein CK Free je orientálně-dřevitá vůně pro pány. V horní nótě dodává smyslům energii pelyněk, badyán a plody jalovce. V srdci vůně je semiš, káva a tabák. V základu dává vůni osobitý…
Prada Luna Rossa Ocean M EDT, 50 ml
od 1 233 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Prada Luna Rossa Ocean je ideální pro muže, kteří hledají svěží, ale zároveň výraznou vůni. Její složení je unikátní kombinací aromatických, citrusových a fougerových tónů. Byla představena na…
Afnan Turathi Blue M EDP 90 ml
od 680 Kč
7,56 Kč/ml- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 90 ml
Nechte se omladit lehkou svěžestí této vůně citrusového dřeva, kde stále tak jemný vánek časného rána přináší povzbuzující ostrou kůru citrusů a svěží vůni koření, aby nastartoval úsvit nového…
Ferrari Scuderia Ferrari Red M EDT, 125 ml
od 309 Kč
2,47 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Citrusové vůně
- 125 ml
Vůně, která zrychlí tep nejedné ženě? Vůně toaletní vody pro muže Ferrari Scuderia Ferrari Red. Elegantní, mužná vonná kompozice, zabalená v nepřehlédnutelném flakonku ve vášnivě červené barvě, …
Dsquared2 Green Wood M EDT, 100 ml
od 735 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Dsquared2 Green Wood je výsledek skloubení působivých přírodních tónů a mužné elegance, která osloví každého moderního muže hledajícího originální a nezaměnitelnou vůni. Je…
Azzaro Chrome M EDT, 200 ml
od 1 069 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Jako modrý záblesk plný svěžesti. Taková je toaletní voda pro muže Azzaro Chrome. Nabízí únikovou cestu od každodenních starostí k okamžikům plným energie, stejně jako studená voda v horkém…
Hugo Boss XY M EDT, 100 ml
od 459 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Pánská toaletní voda Hugo XY, která byla představena ve dvojici společně s dámskou Hugo XX. V této vůni vytvářejí bazalka s mátou nezaměnitelný zelený akord podtržený mrazivým dotekem ledu. Šedý…
Hugo Boss Energise M EDT, 75 ml
od 489 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Hugo energise představuje nejnovější pánskou vůni, která svým energizujícím charakterem nenechá nikoho na pochybách. Právě proto vyhledávají linii HUGO především muži, jimž nechybí vlastní názor…
Calvin Klein IN2U Men EDT, 150 ml
od 456 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Aromatická vůně
Calvin Klein In2U Man je sexy, spontánní a orientální pánská vůně. Je postavená na cedrovém dřevu a vetiveru, ale nezalekne se ani kakaových a citrusových tónů. Propojuje svět muže a ženy. Vůně…
Joop! Jump M EDT, 200 ml
od 522 Kč
2,61 Kč/ml- Toaletní voda
- 200 ml
Sytě modrý flakón vůně Jump skrývá hřejivou sladší vůni s téměř gurmánskými podtóny. Jump je pudrová, lehce kořeněná a mírně sladká vůně pro výjimečného muže.
Calvin Klein Eternity Air For Men EDT, 100 ml
od 411 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Pánská toaletní voda Eternity Air od značky Calvin Klein je ztělesněním oblohy, která v sobě snoubí lehkou svěží vzdušnost společně s tajuplnou hloubkou. Vrchní tóniny v sobě ukrývají svěží…
La Rive Cabana M EDT, 90 ml
od 166 Kč
1,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- 90 ml
Tato orientální vůně je pro muže mnoha tváří. Zaručuje pocit svěžesti a po aplikaci zanechává dlouhotrvající vůni. Jistě si ji oblíbíte, jestliže máte rádi vůni doutníků. Hlava - skořice, …
Nusuk Ateeq M P 100 ml
od 624 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfém Nusuk Ateeq představuje komplexní a harmonickou vůni, která osloví muže hledajícího výrazný a osobitý doplněk. Jedná se o parfém, který vyniká svou intenzitou a bohatou kompozicí, vhodný…
Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, plnitelný flakon 50 ml
od 1 149 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Armaf Club de Nuit Intense M EDT, Tester 105 ml
od 499 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Již s jediným pohledem na design flakonku vůně toaletní vody pro muže Armaf Club de Nuit Intense vám bude patrné, že máte co do činění s luxusní vonnou kompozicí. Vůně, ukrytá za nevšedním…
Chanel Allure Homme Sport EDT, 3 x 20 ml náplň
od 1 940 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Luxusní
Vůně je určena pro muže se sportovním duchem. Tato osvěžující vůně je pokračovatelkou vůně s názvem Allure Homme. Křišťálově čistý úvod vůně je následovaný pikantnějším pokračováním, akordy, …
Paco Rabanne Pour Homme EDT, 100 ml
od 541 Kč
5,41 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Paco Rabanne Pour Homme je klasická vůně pro muže, která nikdy nevyšla z módy. Pour Homme je klasická ale při tom moderní. Mohou ji nosit muži všech generací, jakéhokoli životního stylu. Paco…
Hugo Boss Selection M EDT, 100 ml
od 570 Kč
5,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- 100 ml
Pánská toaletní voda Hugo Boss Boss Selection je vůně plná vysoce sofistikované elegance a úspěchu. Jde o překvapující tóny s nezaměnitelným podpisem. Boss Selection je charakteristická svým…
Dolce & Gabbana Pour Homme 2012 M EDT, 200 ml
od 1 197 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Povzbudivá, dynamická a atraktivní vůně s citrusovou svěžestí vyvolává vzpomínku na údolí sladkých pomerančů a jeho divokou krásu. Uklidňující svěžest levandule se něžně mísí s jednoduchostí…
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 100 ml
od 1 100 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Prada Luna Rossa Black M EDP, 50 ml
od 1 404 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Prada Luna Rossa Black z roku 2018 následuje zakladatelku série, vůni Luna Rossa z roku 2012, a také vůni Luna Rossa Carbon z roku 2017. Sice postrádá jejich typickou levanduli, …
