Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Jovan Black Musk M EDC 88 ml
od 109 Kč
1,24 Kč/ml- Kolínská voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- 88 ml
Jovan Black Musk je okouzlující pánská vůně, která je vhodná pro všechny moderní a sebejisté muže, jež se chtějí líbit ženám a touží vonět neobvyklou vůní, která zároveň dokonale osvěží jejich…
Cuba Orange M EDT, 35 ml
od 42 Kč
1,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 35 ml
Dopřejte si podmanivé kořeněné vůně, kterou je toaletní voda pro muže Cuba Orange. Zažijte blažené pocity elegance, smyslnosti a svůdnosti, jež se prolínají v typicky mužském kořeněném zábalu. …
Perry Ellis 360° Red for Men EDT 100 ml
od 481 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Orientální, kořenitá vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2003. Složení: Hlava - mandarinka, limetka, bergamot, pomeranč, skořice, hřebíček, muškátový oříšek Srdce - koriandr, …
Antonio Banderas King of Seduction Absolute Collector's Edition M EDT 100 ml
od 263 Kč
2,63 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Antonio Banderas King of Seduction Absolute je charismatická vůně pro muže z roku 2015. Parfém King of Seduction Absolute je inspirovaný širým mořem a bělostnými plážemi. Vůně se otevírá svěžími…
Chanel Bleu de Chanel M EDT, 150 ml
od 3 599 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Vyzkoušejte orientálně-dřevitou vůni Bleu De Chanel, která je určena nejen pro silné a sebevědomé může. Neváhejte a okouzlete své okolí elegantní kompozicí, jejíž základ stojí na kadidle, cedru…
Antonio Puig Agua Brava M EDC, 100 ml
od 237 Kč
2,37 Kč/ml- Kolínská voda
- 100 ml
Antonio Puig Agua Brava. Kolínská voda pro muže 200ml. .
Cuba City New York M EDT, 35 ml
od 49 Kč
1,40 Kč/ml- Toaletní voda
- 35 ml
Tabáková vůně pro muže. Vhodná na denní nošení.
Chanel Allure Homme Sport EDT, 2 x 20 ml + flakon
od 2 466 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Luxusní
Vůně je určena pro muže se sportovním duchem. Tato osvěžující vůně je pokračovatelkou vůně s názvem Allure Homme. Křišťálově čistý úvod vůně je následovaný pikantnějším pokračováním, akordy, …
Christian Audigier Ed Hardy Men´s EDT, 100 ml
od 346 Kč
3,46 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Christian Audigier Ed Hardy Men´s. Toaletní voda pro muže 100ml. dárková sada - Edt 100ml + 90ml sprchový gel + 7,5ml edt + přivěšek na klíče .
Hermes Equipage M EDT, 100 ml
od 1 700 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Chyprové vůně
- 100 ml
Hermes Equipage. Toaletní voda pro muže 100ml Equipage má chyprový základ, teplou dřevitou kombinaci větvičníku, pačuli a vetiveru. Equipage je spíš teplá a taková přítulná, dřevitá, s kořením a…
Antonio Banderas Diavolo M EDT, 100 ml
od 299 Kč
2,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Diavolo je orientálně-kořenitá vůně pro muže se zajímavým svěžím mechovým podtónem. Doplňuje řadu úspěšných parfémů z dílny světoznámého herce Antonia Banderase. Buďte stejně sexy jako…
Lacoste Match Point Cologne M EDT, 50 ml
od 532 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Lacoste Match Point Cologne M EDT Match Point Cologne Eau de Toilette od značky Lacoste je toaletní voda pro muže, která nabízí moderní a energickou vůni. Tento produkt byl uveden na trh v roce…
Rue Broca Hooked Homme Azure M EDP 100 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Rue Broca Hooked Homme Azure EDP 100 ml je parfémovaná voda pro muže, která zaujme svou sofistikovanou aromaticko-fougérovou kompozicí. Tato vůně, uvedená na trh v roce 2024, je navržena tak, …
Guess Man Gold EDT 75 ml
od 421 Kč
5,61 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- 75 ml
Toaletní voda Guess Man Gold je reprezentativní vůně pro současného gentlemana. Čistý styl tohoto díla oceníte v běžných i náročnějších situacích. V průběhu dne vám dodá sebevědomí, novou sílu a…
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir EDP, 100 ml
od 1 166 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir byla uvedena na trh v roce 2018. Pánská vůně je inspirovaná tmavým nočním velkoměstem, kterému poskytuje záři pouze luna v úplňku. Je určena…
Replay Tank For Him EDT, 50 ml
od 169 Kč
3,38 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 50 ml
Vůně toaletní vody pro muže Replay #Tank prezentuje průmyslovější stránku značky Replay a zachycuje ve vůni silné pocity. Citrusově-aromatická vůně, která byla uvedena na trh v roce 2017, je…
Mercedes-Benz Club Extreme M EDT, 100 ml
od 647 Kč
6,47 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
**Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Extreme** je intenzivní, dynamická a charismatická vůně pro muže z roku 2015. V bohaté kompozici ucítíte vůni svěžího ovoce v doprovodu svůdného dřeva a kůže. …
Police Original M EDT 100 ml
od 211 Kč
2,11 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Ledová a osvěžující vůně pro moderního a současného muže, taková je i Police Original toaletní voda pro muže. Jemně v sobě skloubí pižmo, cedr a santalové dřevo spolu s mužnou vůní bergamotu, …
Ajmal Blu M EDP, 90 ml
od 378 Kč
4,20 Kč/ml- Parfémová voda
- Arabské
- Květinové vůně
- 90 ml
Ajmal Blu je čistá a svěží vůně pro všechny typy můžu vhodná do jakéhokoli počasí. Složení vůně nabízí osvěžující pocit. Výrazná vůně kombinuje vrchní čerstvé tóny složené z bergamotu, levandule…
Police Contemporary M EDT , 100 ml
od 262 Kč
2,62 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Police Contemporary toaletní voda pro muže 100 ml.
Emanuel Ungaro for Him M EDT 100 ml
od 391 Kč
3,91 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Pánská vůně Ungaro for Him byla uvedena na trh v roce 2013. Aromatická vůně Ungaro for Him se otevírá tóny grapefruitu spolu se šťavnatým jablkem, pomerančem a čajem. To vše je okořeněné o…
Monsieur de Givenchy M EDT, 100 ml
od 1 213 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Givenchy Monsieur de Givenchy, pánská toaletní voda 100 ml.
Paris Corner Trillium M EDP 100 ml
od 432 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Parfémovaná voda Trillium z kolekce Emir je určena pro muže, kteří hledají vyváženou kombinaci svěžesti a intenzity. Fougerová a dřevitá kompozice vůně vytváří harmonický celek, který osloví ty, …
Zimaya Daiman Eclipse M EDP, 100 ml
od 401 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Pánská parfémovaná voda Zimaya Daiman Eclipse je moderní a sebevědomá kompozice, která spojuje svěží citrusové tóny s hlubokou dřevitě-kořenitou základnou. Vhodná je pro muže, kteří hledají…
Davidoff Essentials Blue M EDT 110 ml
od 414 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Davidoff Essentials Blue M EDT 110 ml Davidoff Essentials Blue For Men Eau de Toilette, uvedená na trh v roce 2025, se vyznačuje osvěžující a dynamickou vůní, která evokuje pocit svěžesti a…
Hollister Festival Nite for Him M EDT, 100 ml
od 333 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Hollister Festival Nite for Him je toaletní voda určená pro muže, kteří hledají bohatou a komplexní vůni. Tato jantarově fougèrová kompozice byla uvedena na trh v roce 2019 a zaujme svou…
Afnan Tribute Blue M EDP 100 ml
od 1 023 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí pánská parfémovaná voda Afnan Tribute Blue. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, podnítí zvědavost všech kolem vás. Vůně je vhodná pro…
Dunhill Icon Racing M EDP, 100 ml
od 662 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Dřevitá, aromatická, citrusová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. Složení: hlava - bergamot, grapefruit, kardamon. Srdce - pomerančová květ, pepř, levandule. Základ - guiakové…
Kenneth Cole Mankind Hero EDT 100 ml
od 302 Kč
3,02 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- 100 ml
Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Objevte svého vnitřního hrdinu se silou akordu čerstvého horského vzduchu a bohatými dřevinami naplněnými sexy černou vanilkou. Tato odvážná nová vůně od…
Bentley Infinite Rush M EDT, 100 ml
od 591 Kč
5,91 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Bentley Infinite Rush je vůně pro moderní muže, kteří milují dobrodružství. Energizující mix šťavnatého pomeranče a růžového pepře je doplněn o dřevité tóny. Nová vůně Bentley Infinite Rush byla…
Giorgio Armani Emporio He EDT, 50 ml
od 898 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Vůně pro elegantního měšťáka. Pro takového, který miluje ruch metropole. Je přirozený a rafinovaný, dynamický a smyslný. Přiléhavý oblek tvoří jeho druhou kůži, která ho zahřívá během celého…
Salvatore Ferragamo Intense Leather W EDP 30 ml
od 405 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Kožená
- 30 ml
Pánská vůně bohatá na přitažlivé kontrasty, je intenzivnější a smyslnější interpretací moderní mužnosti. Moderní parfém vytvořený pro ty, který objevili svou skutečnou sílu a velkou hodnotu. …
Parfums De Marly Herod M EDP, 75 ml
od 4 216 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Luxusní
- Pižmová vůně
Parfums de Marly Herod je vůně pro muže patřící do skupiny dřevitých, kořeněných vůní. Parfém Herodes zvýrazňuje mužský začátek dřevitými a kořenitými vůněmi, zdůrazňovanými chemickou…
Perry Ellis 360 Very Bule for Men EDT 100 ml
od 541 Kč
5,41 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Dřevitě aromatická vůně pro muže, která byla uvedena na trh v roce 1996. Vrchní tóny cypřiše, bergamotu a citrónu se mísí ve středu s noty rozmarýnu, levandule, estragonu a pelargónie. Skvělou…
Alfred Sung Hei M EDT 100 ml
od 344 Kč
3,44 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- 100 ml
Alfred Sung Hei je svěží dřevitá vůně, která přináší přírodní elementy do života muže. Zem, dřevo a minerály tvoří harmonii života, které jsou podstatou vůně Hei od Alfred Sung. Kompozice…
Penhaligon´s Endymion M EDC, 100 ml
od 2 975 Kč
30 Kč/ml- Kolínská voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Penhaligon´s Endymion je kořeněná pánská vůně s dotekem orientálních tónů. Složení se otevírá svěží vůní ovoce a koření. Počáteční svěžest je nahrazena hřejivými tóny dřeva a pikantním kořením v…
Kenneth Cole Mankind M EDT, 100 ml
od 570 Kč
5,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Aromatická, dřevitá vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013. Hlava je tvořena kardamomem, estragonem, zázvorem a ananasem, srdce tvoří cedr, vetiver a skořice, základ je santalové…
Montale Paris Aoud Flowers M EDP, 100 ml
od 1 425 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Parfém Montale Paris Aoud Flowers vytvořil Pierre Montale. Vyvážené složení propojuje něžné tóny květin, které doplňuje vzácné arganové dřevo. S vůní Montale Paris Aoud Flowers zazáříte během…
Rasasi Hatem Men EDP, 75 ml
od 322 Kč
4,29 Kč/ml- 75 ml
Rasasi Hatem Men je svěži orientální vůně. Spíše se podobá velmi lehkému spreji, který vás příjemně osvěží v parných dnech a upoutá na vás pozornost.
Montale Paris Black Aoud M EDP, 100 ml
od 1 579 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
- Niche
Montale Paris Black Aoud. Parfémovaná voda pro muže 100ml Montale Paris Black Aoud je nádherná směs kambodžského agarového dřevo smíchaného s indonéskou pačulí. V hlavě se zprvu objeví…
Cuba Brazil Copacabana M EDT 35 ml
od 91 Kč
2,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- 35 ml
Toaletní voda Cuba Brasil Copacabana vás oddělí od zbytku společnosti. Využijte silného aromatu, které vás povzbudí při jakékoliv příležitosti a přinese kubánské opojení exotických vůní. Ukažte…
Christian Dior Eau Sauvage M EDT, 50 ml
od 1 885 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Christian Dior Eau Sauvage - toaletní voda. Svěží a elegantní, nadčasová vůně pro muže. Nevtíravý, velmi francouzký charakter s dotekem odvahy. Vůně s vyváženou směsí jiskřivých citrusových…
Gisada Uomo EDT 100 ml
od 1 572 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Gisada Uomo od značky Gisada je toaletní voda, která zaujme každého muže hledajícího vyváženou kombinaci svěžesti a elegance. Tento parfém se vyznačuje květinovými tóny, které jsou harmonicky…
Mercedes-Benz Sea M EDP 100 ml
od 795 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Mercedes-Benz Sea M EDP 100 ml je parfémovaná voda speciálně navržená pro moderního muže, který ocení propojení přírodních prvků a elegantních vůní. Tento parfém je inspirován mořem, zemí a…
Baldessarini Baldessarini Concentree M EDC 75 ml
od 654 Kč
- Kolínská voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Baldessarini Baldessarini Concentree, 75 ml, je kolínská voda, která spojuje mužnost, charisma a sofistikovanost v jednom flakonu. Tato vůně je určena pro moderního muže, který hledá harmonii…
Antonio Banderas Meditteraneo M EDT, 200 ml
od 387 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Toaletní voda Antonio Banderas Mediterraneo je elegantní volbou pro muže, kteří preferují dřevitě aromatické vůně. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2001 a jejím autorem je parfumér Rosendo…
Makeup Revolution Man Limitless Noir EDT, 100 ml
od 299 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Toaletní voda Makeup Revolution Man Limitless Noir je určena pro muže, kteří hledají lehkou, svěží a zároveň nezaměnitelnou vůni. Vyznačuje se jemnou a sofistikovanou vonnou kompozicí, která je…
