Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Narciso Rodriguez For Him EDT, Tester 100 ml
od 1 759 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Narciso Rodriguez For Him - (TESTER) toaletní voda. Aromatická fougere vůně Narciso Rodriguez For Him byla uvedena na trh v roce 2007. Vůně Narciso Rodriguez for Him určitě nebude pro každého, …
Lattafa Liam Blue Shine M EDP 100 ml
658 Kč
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
Parfémovaná voda Lattafa Liam Blue Shine M EDP 100 ml je vyvážená a sofistikovaná vůně, která se hodí pro každodenní nošení. Tato vůně je určena moderním mužům, kteří hledají kombinaci svěžesti…
Cristiano Ronaldo CR7 Play It Cool M EDT, Tester 100 ml
1 402 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Vodní vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro muže Cristiano Ronaldo Play It Cool vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní…
Tom Tailor Urban Life Man EDT, 50 ml
489 Kč
9,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- 50 ml
Citrusově dřevitá vůně pro muže uvedena na trh v roce 2015 kombinace pro moderního muže, s obchodním duchem a přirozeným sebevědomím. Vůně pro ambiciózního muže, který zásobuje městský styl svým…
Anfar Intense Sport Extract parfémový sprej 100 ml
725 Kč
7,25 Kč/ml- 100 ml
Parfémovaná voda Anfar Aesthetic Edition Intense Sport je unisex vůně, která se vyznačuje svou schopností podtrhnout osobnost svého nositele. Její univerzální charakter je vhodný pro muže i…
Nikos Sculpture Pour Homme EDT, Tester 100 ml
385 Kč
3,85 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Nikos Sculpture 100 ml - (TESTER) Parfémovaná voda. Nikos Sculpture - vůně pro ženy. Nikos Sculpture - HLAVA: frézie, broskev, bergamot, citron SRDCE: brambořík, ylang-ylang, ..
Hugo Boss Selection M EDT, Tester 90 ml
1 839 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- 90 ml
Selection je vysoce elegantní vůně plná překvapivých tónů s nezaměnitelným podpisem značky Hugo Boss. Selection je kompozicí plnou života, mocným proudem prvotřídních ingrediencí, které…
Kenzo L' Eau par Kenzo pour Homme EDT, Tester 100 ml
1 069 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Vůně parfému zosobňuje svěžest a chladivou energii v podobě tak čisté, jak si ji jen lze představit. Ocení ji zvláště muži, kteří ocení pocit po osvěžující koupeli v chladivé vodě. Obklopuje ji…
David Beckham Bold Instinct EDP Set 200 ml
389 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
David Beckham Bold Instinct EDP Set 200 ml David Beckham Bold Instinct je parfémovaná voda, která se vyznačuje charismatickou a mužnou vůní. Tento dřevitý parfém je ideální volbou pro muže, …
Azzaro Pour Homme EDT, Tester 100 ml
646 Kč
6,46 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Azzaro Pour Homme byl vytvořen v roce 1978. U zrodu parfému stála zcela nová technika, kterou je kombinace 320 rozličných ingrediencí, z nichž více jak polovina byla přírodního původu. Vůně…
Versace Pour Homme EDT, 100 ml + deostick 75 ml + EDT 10 ml
2 306 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Luxusní
- Aromatická vůně
- Dárková sada
Parfém Versace Pour Homme je velmi osobitý a spontánní parfém pro charismatické muže. Klasické, ale zároveň moderní aroma je inspirováno oblastí kolem Středozemního moře. Vůně takto ztělesňuje…
Moschino Toy Boy EDP, 50 ml
od 708 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Moschino Toy Boy je výrazně mužná vůně, která vám dodá na sebevědomí v jakoukoliv denní dobu. Dřevitá aromatická vůně pro moderního sebevědomého muže na běžné nošení, ale i na…
Cerruti 1881 Pour Homme EDT, 25 ml
od 237 Kč
9,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 25 ml
1881 Man - toaletní voda s rozprašovačem 25 ml Cerruti 1881 Man je diskrétní a rafinovaná vůně, která vás zařadí do exkluzivního klubu gentlemanů. Svěže-citrusová vůně je ta pravá volba pro muže…
Philipp Plein No Limits Super Fresh M EDT, 50 ml
od 391 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Nastal čas na příval osvěžující energie a prožívání života bez omezení s toaletní vodou Philipp Plein No Limits Super Fresh. Tato pikantní vanilkově-dřevitá pánská vůně dokáže ihned probudit…
Issey Miyake L´Eau Bleue D´Issey Homme EDT, 75 ml
od 586 Kč
7,81 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Issey Miyake L´Eau Bleue D´Issey Pour Homme je symbolem vody, života, energie a jemnosti. Velká cesta plná drobných objevů. Issey Miyake vypráví nový příběh vody - příběh tajemna, hloubky a…
Calvin Klein Eternity M EDT, 30 ml
od 357 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Vůně se otevírá sladkou mandarinkou, aromatickou levandulí a svěžími tóny bergamotu, citronu a zelených rostlin. V srdci vůně se ukrývají kořeněné akordy bazalky, šalvěje a koriandru, doplněné…
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir EDT, 50 ml
od 733 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Narciso Rodriguez představuje pánskou vůni For Him Bleu Noir. Tato kořenito-dřevitá vůně pro muže vznikla v roce 2015 a kombinuje v sobě muškátový oříšek, kardamon, pižmo, ambru, cedrové dřevo, …
Guess Dare M EDT, 100 ml
od 398 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Odvážná, sexy, přesvědčivá. Guess Dare kombinuje dobrodružnost a odvahu muže nového milénia. Jeho svobodu, smyslnost a sílu. Dare vyjadřuje sebevědomý postoj s přídavkem překvapení. Hlava -…
Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale M EDT, 100 ml
od 550 Kč
5,50 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Smyslná elegance. Značka Salvatore Ferragamo představuje nevyšší formu luxusu. Právě z oné filozofie se zrodila inspirace pro novou vůni Acqua Essenziale. Setkávají se v ní ryzí vonné esence…
Al Haramain L'Aventure Intense M EDP 100 ml
od 627 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Al Haramain L'Aventure Intense je určena pro muže, kteří hledají vyváženou a výraznou vůni. Tato parfémovaná voda kombinuje různé vonné složky, které dohromady vytvářejí…
Guerlain L'Instant De Guerlain Pour Homme EDT, 100 ml
od 1 455 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
L´Instant De Guerlain Pour Homme se otevírá svěžími tóny citrusů, doplněnou o anýz a jasmín. Srdce je teplé a mužné - je složené z pačuli, cedru, indického santalového dřeva, levandule a…
Abercrombie & Fitch First Instinct M EDT, 50 ml
od 609 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Moderní pánská vůně Abercrombie & Fitch First Instinct je neobyčejně mužná, smělá a návyková! Jedná se o velmi svěží fougerovou vůni s orientálním nádechem, která v sobě ukrývá vzrušující…
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Free Time M EDT, 100 ml
od 529 Kč
5,29 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Hlava zázvor, citron Srdce kardamon, růžový pepř Základ vetiver, pižmo, cedrové dřevo F By Ferragamo Pour Homme Free Time propojuje přirozenou eleganci muže Farragamo s ležérností a špetkou…
Chanel Allure Homme Édition Blanche M EDP, 50 ml
od 2 150 Kč
43 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Osobitá vůně Chanel Allure Homme Blanche EdT 50 ml. Explodující horko-ledová kombinace. Pronikavá, povzbuzující svěžest propojená s orientální tváří. Pro muže, který má vrozený smysl pro…
Collistar Acqua Attiva M EDT 100 ml
od 629 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Collistar Acqua Attiva je navržena pro muže, kteří hledají svěží a energickou vůni inspirovanou italským pobřežím. Dynamická kompozice této vůně spojuje citrusové, aromatické a…
Armaf Tres Nuit Lyric M EDP 100 ml
od 387 Kč
3,87 Kč/ml- Parfémová voda
- Arabské
- 100 ml
Vydejte se hledat svou podpisovou vůni, která svým aroma a designem odráží dnešní svět – svět plný rozporů a příležitostí. Armaf Tres Nuit Lyric dokonale sladí váš každodenní styl. Tento velmi…
Mercedes-Benz Select EDT, 100 ml
od 733 Kč
7,33 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Mercedes-Benz Select je pánská vůně, která vyšla na začátku roku 2018. Za jejím vznikem stojí tvůrce Olivier Cresp. Svůdná a vybraná kompozice, plná lehkosti a ležérní elegance si získá vás i…
Salvatore Ferragamo Bright Leather M EDT 50 ml
od 508 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Kožená
Bright Leather je dřevitě aromatická vůně s koženými akcenty. Na jejím vzniku se podílel zkušený parfumér Antoine Maisondieu (Givaudan). Původní ikonickou vůni Ferragamo reinterpretuje pomocí…
Cuba Prestige Black M EDT 90 ml
od 134 Kč
1,49 Kč/ml- Toaletní voda
- 90 ml
Cuba Prestige Black je svěžím opojením ve formě toaletní vody, která přidá mužům na eleganci. Nápadité ovocné aroma přináší radost ze všedního dne, příjemné vodní pohlazení po tváři a dlouhou…
Cerruti 1881 Pour Homme EDT, 200 ml
od 862 Kč
4,31 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 200 ml
Cerruti 1881 Men - toaletní voda. Diskrétní a rafinovaná vůně, která vás zařadí do exkluzivního klubu gentlemanů. Svěží citrusová vůně je ta pravá volba pro muže s klasickým vkusem.
Ajmal Aristocrat Him M EDP 75 ml
od 636 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Ajmal Aristocrat Him byla uvedena na trh v roce 2017 a je určena pro muže, kteří touží po eleganci a sofistikovanosti. Tato vůně spadá do dřevitě-květinové kategorie, což ji…
Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life M EDT, 30 ml
od 385 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Salvatore Ferragamo Casual Life nepostrádá na charismatičnosti a mužnosti, které jsou ilustrovány jiskřivě vibrujícími, svěže zelenými tóny vyváženě doplněnými o maskulinní dřevitý akord. Úvod…
Acqua Di Parma Colonia Intensa M EDC, 50 ml
od 1 224 Kč
24 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Acqua di Parma Colonia Intensia je dřevitě-citrusová vůně pro moderní a dynamické muže, kteří vyznávají ležérní eleganci. Tento parfém Colonia Intensia dokonalým způsobem podtrhne vaši osobitost…
Cuba City Miami M EDT, 35 ml
od 49 Kč
1,40 Kč/ml- Toaletní voda
- 35 ml
Cuba City Miami For Men je aromatická pikantní vůně pro muže. Svěží tóny bambusu spolu s koriandrem a estragonem se v srdci prolínají s aromatickými tóny levandule a muškátu, které lehce okoření…
Cuba Mexico Cactus M EDT, 35 ml
od 45 Kč
1,29 Kč/ml- Toaletní voda
- 35 ml
Pánská vůně vhodná pro každodenní nošení.
Carolina Herrera Herrera for Men EDT, 100 ml
od 1 068 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Carolina Herrera Herrera for Men je pánská dřevito - květinová vůně od světově proslulé americké návrhářky Caroliny Herrery. Autorka se při tvorbě nechala inspirovat povznášející vodou. Nachází…
Ralph Lauren Polo Blue M EDT, 40 ml
od 615 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- 40 ml
Hlava meloun, okurka, mandarinka Srdce pelyněk, bazalka, karafiát Základ pižmo, dřevité nóty, semiš Svoboda velkého modrého nebe, síla neomezených vod. Osvěžující směs melounu, bazalky a semiše. …
Cuba Green M EDT, 35 ml
od 42 Kč
1,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- 35 ml
Cuba Green je vyjádřením mužské smyslnosti, jež je prohloubena za pomoci dřevitých aromatických tónů. Nádech lesa, mechu a přírodního opojení ve formě toaletní vody, která si najde upotřebení…
Abercrombie & Fitch First Instinct Together M EDT 100 ml
od 646 Kč
6,46 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i toaletní voda pro muže Abercrombie & Fitch First Instinct Together For Him. Už…
Jesus Del Pozo Halloween Man Rock On M EDT, 125 ml
od 535 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Halloween Man Rock On je představena jako nové vydání první mužské vůně z kolekce Jesus Del Pozo Halloween, Halloween Man z roku 2012. Vůně je určena pro smyslné sexy muže, kteří…
Police Frozen M EDT , 100 ml
od 202 Kč
2,02 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- 100 ml
V roce 2010 představila značka Police pánskou vůni s názvem Frozen. Tato kořenitá vůně je plná svěžesti a originality. Spojuje v sobě pižmo, ambru, zelené jablko, jasmín, kardamon, pepř a…
Xerjoff Casamorati 1888 Mefisto M EDP, 100 ml
od 3 326 Kč
33 Kč/ml- Parfémová voda
- Italské
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Vůně od společnosti Xerjoff pochází přímo z Itálie. Pokud hledáte klasickou pánskou vůni, jste na správném místě. Jednoduše si dopřejte tuto citrusovou a svěží pánskou vůni s květinovými tóny. …
Chanel Allure Sport Eau Extreme M EDP, 20 ml
od 2 454 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně je směsicí pižmových nót, koření a dřevin. Touto zvláštní až extrémní kombinací nový Chanel vyřazuje vzdušnost, smyslnost ale také ostrost a sílu. Chanel Allure Homme Sport Eau Extrême je…
Jovan Black Musk M EDC 88 ml
od 109 Kč
1,24 Kč/ml- Kolínská voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- 88 ml
Jovan Black Musk je okouzlující pánská vůně, která je vhodná pro všechny moderní a sebejisté muže, jež se chtějí líbit ženám a touží vonět neobvyklou vůní, která zároveň dokonale osvěží jejich…
Cuba Orange M EDT, 35 ml
od 42 Kč
1,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 35 ml
Dopřejte si podmanivé kořeněné vůně, kterou je toaletní voda pro muže Cuba Orange. Zažijte blažené pocity elegance, smyslnosti a svůdnosti, jež se prolínají v typicky mužském kořeněném zábalu. …
Perry Ellis 360° Red for Men EDT 100 ml
od 481 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Orientální, kořenitá vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2003. Složení: Hlava - mandarinka, limetka, bergamot, pomeranč, skořice, hřebíček, muškátový oříšek Srdce - koriandr, …
Antonio Banderas King of Seduction Absolute Collector's Edition M EDT 100 ml
od 263 Kč
2,63 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Antonio Banderas King of Seduction Absolute je charismatická vůně pro muže z roku 2015. Parfém King of Seduction Absolute je inspirovaný širým mořem a bělostnými plážemi. Vůně se otevírá svěžími…
Chanel Bleu de Chanel M EDT, 150 ml
od 3 599 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Vyzkoušejte orientálně-dřevitou vůni Bleu De Chanel, která je určena nejen pro silné a sebevědomé může. Neváhejte a okouzlete své okolí elegantní kompozicí, jejíž základ stojí na kadidle, cedru…
