Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Grandeur Cadet Blue M EDP 100 ml
od 284 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Grandeur Cadet Blue M EDP 100 ml Výrobce: Grandeur Cadet Blue, inspirovaný klidnou barvou modré, nabízí harmonii svěžesti a hloubky. Tato parfémovaná voda se hodí pro muže, kteří hledají…
Bruno Banani Pure Men EDT, 30 ml
od 80 Kč
2,67 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 30 ml
Pánská vůně Bruno Banani Pure Man je určena opravdovým mužům, kteří přesně vědí, co chtějí, jdou si za tím a také dosahují svých cílů. Je společenský, má rád rychlá auta, občas si zajde do…
Jean Paul Gaultier Le Male EDT, 75 ml + sprchový gel 75 ml
od 1 390 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Orientální vůně
- Dárková sada
- 75 ml
Tato svěží vůně zahalí vaše tělo do smyslně provokativního aroma, které dá naplno vyznít výjimečnosti vaší osobnosti. Vůně v sobě jedinečným způsobem kombinuje mužnost a citlivost. Okouzlující…
Armand Basi Homme M EDT, 125 ml
od 682 Kč
5,46 Kč/ml- Toaletní voda
- 125 ml
Armand Basi Homme je velmi jemná a přitom mužná vůně. Nevtíravá, radostná a smyslná. Příjemné tóny muškátového oříšku ve spojení s omamnými tóny lilie a šeříku dávají vůni Armand Basi Homme…
Mexx Look Up Now M EDT, 30 ml
od 225 Kč
7,50 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Mexx představuje pánskou vůni s názvem Look Up Now For Him. Tato svěží vůně je připravena vás potěšit v horkých letních měsících a nejen v nich. Je totiž tak smyslná a sexy, že si ji zamilujete…
Caron Yatagan M EDT, 125 ml
od 1 199 Kč
9,59 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Luxusní
- 125 ml
Uveden na trh návrhářským domem Caron v roce 1976, YATAGAN je klasifikován jako luxusní, dřevitá, suchá vůně. Tato pánská vůně obsahuje kombinaci dřeva a kůže s nádechem koření. Je doporučena…
Roberto Cavalli Paradise Found M EDT, 50 ml
od 595 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Nadčasová klasika, která vzdává hold mužné eleganci a přirozenému charisma. Pánská toaletní voda Roberto Cavalli Paradise Found se rychle stane nepostradatelnou součástí vaší osobnosti. Hlava -…
Tonino Lamborghini Prestigio M EDT, 75 ml
od 261 Kč
3,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Lamborghini Prestigio je orientálně dřevitá vůně pro muže. Uchvátí vás svou počáteční svěžestí šťavnatého ovoce, které je dokresleno delikátním kořením a lehkými květinovými tóny. Ve zlatě…
Cuba Wild Heart M EDT, 35 ml
od 49 Kč
1,40 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- 35 ml
Toaletní voda Cuba Wild Heart je určena mužům tíhnoucím k přírodním a dřevitým vůním. Vonné aroma lesa je základem pro silné a tvrdé chlapy, kteří se ničeho nezaleknou. Divoká vonná kompozice, z…
Armaf Hunter Men EDP 100 ml
od 424 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Armaf Hunter Men je parfémová voda pro muže s objemem 100 ml. Tento produkt od výrobce Armaf je inspirován arabským původem parfému a je charakteristický svou odvážnou a svěží vůní. Typickým…
Baldessarini Cool Force Sport M EDT, 50 ml
od 508 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Cool Force Sport z kolekce Cool Force je dřevitě-aquatická vůně pro muže. Hlava obsahuje bergamot, hrušku, kardamom, mandarinku a aldehydy. V srdci ucítíte kombinaci esence z květů hořkého…
Reebok Iconic Statement Red M EDP 100 ml
od 337 Kč
3,37 Kč/ml- 100 ml
Reebok představuje parfémovanou vodu Reebok Iconic Statement Red, která je určena moderním mužům, hledajícím vůni odpovídající jejich osobnosti. Tento parfém nabízí mužům směsici vůní, která…
Louis Vuitton Myriad U P 100 ml
od 11 500 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Louis Vuitton Myriad U P 100 ml je unisex parfémový extrakt (Extrait de Parfum) z prestižní kolekce Les Extraits, kterou vytvořil mistr parfumér Jacques Cavallier Belletrud. Tato vůně se…
Giorgio Armani Code M EDT, 75 ml
od 1 516 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně je skutečně první orientální luxusní vůní od Armaniho. Je svůdná, rafinovaná a věčně smyslná. Nechejte se unášet na křídlech jemných tónů olivového květu, gaiského dřeva a semena tonky…
Clive Christian C Woody Leather Masculine P, 50 ml
od 9 369 Kč
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- Kožená
Clive Christian C Woody Leather Masculine je parfém pro muže, který je součástí exkluzivní nabídky značky Clive Christian. Tento produkt je navržen tak, aby vyhovoval těm, kteří hledají výraznou…
Bi-es Cool Play M EDT 100 ml
od 139 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Bi-es Cool Play je pánská toaletní voda o objemu 100 ml, která zaujme svou kombinací svěžesti a dřevitých podtónů. Tento parfém se zařazuje do kategorie vůní s citrusově-dřevitým charakterem, …
Bvlgari Pour Homme EDT, 100 ml
od 1 784 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- 100 ml
Bvlgari pour Homme EDT 100ml Klasická a zároveň moderní vůně pro muže, kteří hledají vůni, jež by jemně podtrhla jejich osobnost. Bvlgari pour Homme je elegantní, uklidňující a osvěžující. Svěží…
Salvatore Ferragamo Attimo M EDT, 100 ml
od 1 041 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Salvatore Ferragamo Attimo. Toaletní voda pro muže 100ml. dárková sada - Edt 100ml + 50ml sprchový gel + 50ml balzám po holení .
John Richmond For Men EDT, 50 ml
od 603 Kč
5,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 110 ml
John Richmond For men je výrazná novinka z roku 2010. Vůně se řadí mezi ovocně-kořenité a je určena pro muže, jehož nekonvenční pohled na svět a vnitřní síla vyzařují daleko do okolí. V černém…
Tonino Lamborghini Mitico M EDT, 75 ml
od 188 Kč
2,51 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- 75 ml
Toaletní voda Mitico italské značky Tonino Lamborghini je orientální vůně pro muže s výraznou kořeněnou vůní. Vrchní tóny tvořené tangerinkou a mátou se poměrně rychle spojí s dominantní vůní…
Sergio Tacchini Club M EDT, 100 ml
od 190 Kč
1,90 Kč/ml- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Chcete odhalit tajemství italských mužů, kteří oplývají šarmem a nezaměnitelným stylem? Provoňte své tělo vůní toaletní vody pro muže Sergio Tacchini Club, která byla uvedena na trh v roce 2012. …
Pino Silvestre Original M EDT, 125 ml
od 252 Kč
2,02 Kč/ml- Toaletní voda
- 125 ml
Parfém Pino Silvestre Original byl na trh uveden v roce 1955. Otevírá se pikantními tóny bylinek v doprovodu kyselého citrónu. V srdci vůně Pino Silvestre Original se rozvine vůně borového…
Dermacol Downtownn M EDP 50 ml
od 569 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Dermacol Downtownn M EDP 50 ml Parfémovaná voda Dermacol Downtown je vytvořena pro moderního muže, který prožívá každodenní dynamiku městského života. Tento parfém zachycuje nejen svěží…
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir P 100 ml
od 2 008 Kč
- Parfém
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir je určena pro muže, kteří hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a styl. Tato vůně, vytvořená Soniou Constant a uvedená na trh v roce…
Armaf Club De Nuit Intense Man parfémovaný olej 20 ml
od 539 Kč
Parfémovaný olej Club De Nuit Intense Man je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Ovocnou hlavu tvoří ananas, bergamot, jablko, černý rybíz a citron. V srdci ucítíte kombinaci jasmínu, břízy a růže. …
Jesus Del Pozo Halloween Man EDT, 75 ml
od 496 Kč
6,62 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Halloween Man - toaletní voda s rozprašovačem 75 ml. Halloween Man je orientální dřevitý parfém pro muže, kteří se ničeho nebojí. Charakteristikou silný, svěží, sladký, hřejivý a okouzlující. …
Khalis The Sheik Gold Edition Luxury M EDP 100 ml
od 322 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Khalis The Sheik Gold Edition Luxury M EDP 100 ml je pánská parfémovaná voda, která přináší zajímavou směs orientálních a kořenitých akordů. Tento parfém je navržen pro muže, kteří hledají vůni, …
Maison Alhambra Expose Blanc M EDP 100 ml
od 245 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Maison Alhambra Expose Blanc je fougerově-ovocná parfémovaná voda určená pro muže, kteří vyhledávají výzvy a dobrodružství. Tato parfémovaná voda kombinuje tradiční fougerové tóny s ovocnými…
Abercrombie & Fitch First Instinct M EDT, 30 ml
od 221 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Abercrombie & Fitch First Instinct toaletní voda pro muže 30 ml.
Maison Alhambra Daring Blue For Life M EDP 100 ml
od 275 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Daring Blue For Life je parfémovaná voda určená pro muže, která spojuje svěžest a sofistikovanost v dynamické kompozici. Vůně se vyznačuje vyváženým propojením citrusových a aromatických tónů, …
Jermyn Street Collection Sensitive Skin M EDC 100 ml
od 979 Kč
- Kolínská voda
- Anglické
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Kolínská bez alkoholu speciálně vyvinutá pro citlivou pokožku. Jermyn Street Collection má moderní svěží vůni.
Calvin Klein IN2U Men EDT, 100 ml
od 414 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Aromatická vůně
In2U For Him - toaletní voda s rozprašovačem 150 ml + sprchový gel 100 ml. Vůně pro muže, který žije přítomností a vnímá jedinečnost každého okamžiku. Spontánní a orientální kompozice, která…
Police Gentleman M EDT 100 ml
od 256 Kč
2,56 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Police Gentleman je vůně ideální pro všechny stylové muže. Hlavu složenou převážně z citrusů doplňuje pepř a kardamom, v srdci ucítíte kombinaci tabáku, skořice, pelargonie, kdoulí a šafránu. …
Burberry Weekend For Men EDT, 100 ml
od 698 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Burberry Weekend je vůně pro muže, jejíž nejvyšší tóny tvoří vůně citrusů. Úžasné tóny exotického ovoce přináší průhlednou svěžest, která je neodolatelná a dlouho trvající. Střední tóny jsou…
Baldessarini Baldessarini M EDC, Tester 75 ml
od 453 Kč
6,04 Kč/ml- Kolínská voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Velmi elegantní a nezaměnitelná vůně, která z vás udělá opravdového gentlemana. Hlava vůně je ovocná s lístky máty. V srdci vás upoutá pačuli, hřebíček a kmín. Základ je ve znamení santalového…
Xerjoff Shooting Stars Kobe M P 50 ml
od 3 693 Kč
- Parfém
- Italské
- Citrusové vůně
- Niche
- Aromatická vůně
Intenzivní síla Xerjoff Shooting Stars Kobe uchvátí všechny, kdo ji zažijí. Otevírá se nádhernými citrusovými vrchními tóny bergamotu, které vedou ke stejně okouzlujícímu srdci z neroli, petit…
Amouage Reflection M EDP, 100 ml
od 1 622 Kč
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Parfém Amouage Reflection Man je smyslná květinově kořenitá vůně pro opravdového muže. Svěží květinové tóny se prolínají s dřevinami a vytvářejí opojnou orientální vůni. Vůni Amouage Reflection…
Hugo Boss Baldessarini Concentree M EDC, 75 ml
od 739 Kč
9,85 Kč/ml- Kolínská voda
- 75 ml
Hugo Boss Baldessarini Concentree je fougerová svěží pánská vůně vhodná pro každodenní nošení. Odděluje muže od chlapců. Velmi elegantní a nezaměnitelná vůně. Tato vůně je koncentrovanější vůně…
Givenchy Xeryus Rouge M EDT, 100 ml
od 369 Kč
3,69 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Tato orientálně-svěží pánská vůně je určena pro každodenní nošení. Muž, který si oblékne Xeryus Rouge se stane vysněným princem každé dámy. Velice žádaným a neodolatelným. Vůně byla na trh…
Rasasi Al Wisam Evening M EDP, 100 ml
od 498 Kč
4,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Rasasi Al Wisam Evening je orientální dřevitá vůně pro muže. Pokud jednou vyzkoušíte, už se nikdy večer bez ní ve společnosti neobejdete. Budete si cítit plný energie a vaší mužnosti si všimne…
Ministry Of Oud Oud Royal M P 100 ml
od 437 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Oud Royal představuje aromatickou fougère vůni, která spojuje svěží citrusové tóny s hlubokými dřevitými a zemitými akordy, čímž vytváří silný a mužný dojem. Tato toaletní voda je určena pro…
Jeanne Arthes Sexy Boy Essence M EDT 100 ml
234 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Jeanne Arthes Sexy Boy Essence M EDT 100 ml Výrobce: Jeanne Arthes Pánská toaletní voda Sexy Boy Essence od Jeanne Arthes je určena mužům, kteří hledají jemnou a sofistikovanou vůni pro…
La Fede Intoxicate M EDP 100 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
La Fede Intoxicate M EDP 100 ml je parfémovaná voda pro muže, která nabízí bohatou a komplexní vůni. Tento produkt je určen pro muže, kteří hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a styl. …
Yodeyma Magnétisme M EDP 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pikantní zázvor spolu s ušlechtilými tóny kůže a dřeva přináší charismatickou a zářivou vůni. Yodeyma Magnétisme okouzlí vás i všechny ženy kolem. Tato vůně je totiž přímo stvořená po rafinované…
Cerruti 1881 Pour Homme EDT, 50 ml
od 416 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Aromatická vůně
1881 Man - toaletní voda s rozprašovačem 50 ml. Cerruti 1881 Man je diskrétní a rafinovaná vůně, která vás zařadí do exkluzivního klubu gentlemanů. Svěže-citrusová vůně je ta pravá volba pro…
Ralph Lauren Polo Sport M EDT, 125 ml
od 783 Kč
6,26 Kč/ml- Toaletní voda
- 125 ml
Hlava: aldehydy, pelyněk, levandule, mandarinka, máta, nerol, bergamot, citron Srdce: brambořík, zázvor, chaluha, jasmín, růže, růžové dřevo, karafiát Základ: santalové dřevo, ambra, pižmo, …
Lacoste L'Homme M EDT, Tester 100 ml
800 Kč
8 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Dřevitá kořeněná vůně pro muže uvedena na trh v roce 2017. Struktura vůně odhaluje všechny stránky moderního muže. Horní dynamické tóny mandarinky a sladké vůně pomeranče jsou spojeny se…
Amouage Jubilation 25 Men EDP, 100 ml
od 6 999 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Parfém Amouage Jubilation XXV for Man je orientální vůně pro muže. Vůně Amouage Jubilation XXV for Man byla uvedena na trh v roce 2008.
