Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Carolina Herrera 212 Sexy for Men EDT, 50 ml
od 876 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- 50 ml
Carolina Herrera 212 Sexy Men je vzrušující pánská vůně. V základních tónech představuje citrónovou svěžest s bergamotem, mandarinkou a zelenými listy. Střední tóny představují kořeněnou…
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 30 ml
od 633 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Salvatore Ferragamo Pour Homme EDT, 100 ml
od 584 Kč
5,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Salvatore Ferragamo Incanto pour Homme - toaletní voda. Mužná, naplněná energií a okouzlující elegancí - Incanto pour Homme je vůní, která v sobě spojuje vnímavost se smyslností. Její tvůrkyně…
La Rive Password M EDT 75 ml
od 162 Kč
- Toaletní voda
- Polské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda La Rive Password M EDT 75 ml La Rive Password je toaletní voda určená pro moderního a sebevědomého muže. Tento parfém je navržen tak, aby vyjadřoval sílu a sebejistotu…
Versace Pour Homme Dylan Blue set M EDT, 100 ml + 5 ml + sprchový gel 150 ml
od 1 433 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Luxusní
Dárková sada Versace Pour Homme Dylan Blue (Toaletní voda) Versace Pour Homme Dylan Blue set představuje vkusnou volbu pro moderní muže, kteří si zakládají na módním stylu a eleganci. Tento set…
Creed Green Irish Tweed M EDP 50 ml
od 4 258 Kč
85 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Niche
- 50 ml
Green Irish Tweed značky Creed je dřevitě-květinová vůně s pižmovým základem určená pro muže. Hlava - kosatec, citronová verbena Srdce - lístky fialky Základ - santalové dřevo, šedá ambra
Bvlgari Man Glacial Essence EDP, 100 ml + EDP 15 ml
od 1 927 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
- Luxusní
Vůně pro muže Bvlgari Man Glacial Essence ztělesňuje nezdolatelnou maskulinitu muže jdoucího si za svými velkolepými cíli, vyzařuje zářivou svěžest zachycující nespoutanou majestátnost sněhem a…
Lacoste L'Homme M EDT, 50 ml
od 532 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- 50 ml
Dřevitá kořeněná vůně pro muže uvedena na trh v roce 2017. Struktura vůně odhaluje všechny stránky moderního muže. Horní dynamické tóny mandarinky a sladké vůně pomeranče jsou spojeny se…
Creed Imperial Millesime M EDP 100 ml
od 3 200 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Květinové vůně
Creed Imperial Millesime je dřevitě-květinová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 1995.
Jaguar Fragrances Classic Motion M EDT, 100 ml
od 244 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Pánská toaletní voda
Mancera Paris Intense Cedrat Boise M P, 60 ml
od 1 551 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Výrobce: Mancera Paris Typ produktu: Parfémovaná voda pro muže Mancera Paris Intense Cedrat Boise je orientálně-dřevitý parfém určený pro muže, kteří hledají výraznou, dlouhotrvající a…
Antonio Puig Quorum Silver M EDT, 100 ml
od 296 Kč
2,96 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Antonio Puig Quorum Silver Man je přesně ta vůně, která dělá muže smyslným a přitažlivým. Vůně Quorum Silver Man podtrhne jeho krásu a jedinečnost. V parfému se prolínají ovocné tóny citrónu, …
Armaf Venetian Pour Homme EDP 100 ml
od 459 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
Parfémová voda pro muže Venetian Pour Homme od značky Armaf je citrusově-zelená vůně, která vás nadchne. Nejprve se v úvodu mísí tóny pomeranče, citronu, kardamonu a petitgrain, poté se rozvine…
Jesus Del Pozo Halloween Man EDT, 200 ml
od 1 013 Kč
5,07 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 200 ml
Typ vůně: Jantarově dřevitá Druh parfému: Toaletní voda Objem: 200 ml Pánská toaletní voda Halloween Man od značky Jesus Del Pozo je vyjádřením jantarově dřevité vůně, která byla uvedena na…
Hollister Wave M EDT, 100 ml
od 329 Kč
3,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Přitažlivé aroma pánské vůně Hollister Wave v sobě mísí energické, ovocné a dřevité tóny. Počátek vůně je tvořený osvěžujícím grapefruitem a jiskřivými akordy yuzu. Vše je doplněno podmanivými…
Montale Paris Black Aoud M EDP, 50 ml
od 1 002 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
- Niche
Montale Paris Black Aoud je nádherná směs kambodžského agarového dřevo smíchaného s indonéskou pačulí. V hlavě se zprvu objeví mandarinkové tóny, které záhy vystřídá růže v tmavém sytě červeném…
Amouage Epic Man EDP, 100 ml
od 6 243 Kč
62 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Luxusní
- 100 ml
Amouage Epic Man je dřevitá vůně obohacena o nevšední spojení jedinečných tónu. Šafrán s muškátovým oříškem se pozvolna mění do orientálního nádechu arganového dřeva a pačuli. Amouage Epic Man…
Afnan Supremacy Incense M EDP 100 ml
od 673 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Afnan Supremacy Incense M EDP 100 ml je parfémovaná voda určená pro muže, kteří hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Tento parfém je ideální volbou pro ty, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost…
Essens M001 M EDP 50 ml
od 530 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Vůně plná kontrastů, které vytvářejí dokonalou harmonii. Hlava: levandule, mandarinka, hloh, muškátový květ, bergamot, heřmánek, citron Srdce: muškátový oříšek, zimolez, hřebíček, santalové…
Al Wataniah Sultan Al Lail M EDP, 100 ml
od 309 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Sultan Al Lail od značky Al Wataniah je určena mužům, kteří preferují výrazné a sofistikované vůně. Tato vůně dokáže zachytit mystiku a kouzlo orientálních tradic, přičemž…
Parfums de Marly Althaïr EDP, 125 ml
od 6 395 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfums de Marly Althaïr EDP Výrobce: Parfums De Marly Althaïr od Parfums de Marly je pánská parfémovaná voda ve spreji, která spojuje tradici s moderními prvky a vyznačuje se…
Mancera Paris Intense Cedrat Boise M P, 120 ml
od 2 196 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Intense Cedrat Boise od značky Mancera Paris je jantarově dřevitá vůně pro muže. Počáteční vůně je explozí sicilských citrusů a šťavnatého černého rybízu, pikantní tóny dodává vůně koření. …
MEXX Inspired Nature M EDP, 50 ml
od 549 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
Výrobce: Mexx Typ produktu: Parfémovaná voda pro muže Objem: 50 ml Pánská parfémovaná voda Mexx Inspired Nature je navržena pro muže, kteří preferují jemné a sofistikované vůně. Tento parfém se…
Jil Sander Sun For Men EDT, 125 ml
od 690 Kč
5,52 Kč/ml- Toaletní voda
- 125 ml
Jil Sander Sun for Men 125 ml - Toaletní voda. Jil Sander Sun for Men - vůně pro muže. Jil Sander Sun for Men - Výrazně svěží pánská vůně plná letního slunce. Složení: ..
Creed Absolu Aventus M EDP, 100 ml
od 9 227 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Luxusní
Parfémovaná voda pro muže Creed Absolu Aventus je určena pro ty, kteří hledají výraznou a dlouhotrvající vůni, která podtrhne jejich osobnost. Dřevitá vůně se v tomto parfému snoubí s dalšími…
Xerjoff Casamorati 1888 Mefisto M EDP, 30 ml
od 1 614 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vůně od společnosti Xerjoff pochází přímo z Itálie. Pokud hledáte klasickou pánskou vůni, jste na správném místě. Jednoduše si dopřejte tuto citrusovou a svěží pánskou vůni s květinovými tóny. …
Issey Miyake L´Eau d´Issey Pour Homme EDT, 40 ml
od 540 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Svěží, příjemná a přitom nevtíravá vůně pro muže, který se rád líbí a přitom chce zůstat sám sebou. Omámí Vaše smysly a již se jí nevzdáte. Issey Miyake L´Eau d´Issey pour Homme, je výzvou pro…
Acqua Di Parma Colonia Intensa M EDC, 100 ml
od 1 812 Kč
18 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Acqua di Parma Colonia Intensia je dřevitě-citrusová vůně pro moderní a dynamické muže, kteří vyznávají ležérní eleganci. Tento parfém Colonia Intensia dokonalým způsobem podtrhne vaši osobitost…
Tonino Lamborghini Invincibile M EDT 125 ml
od 270 Kč
2,16 Kč/ml- Parfémová voda
- Italské
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- 125 ml
Toaletní voda pro muže Tonino Lamborghini Invincibile vám zajistí okamžitý příliv energie na smyslové úrovni. Povzbudí vás tak, že vše zvládnete s přehledem a lehkostí. Tato chyprově ovocná vůně…
Prada Luna Rossa M EDT, 100 ml + EDT 10 ml
od 1 952 Kč
- Italské
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
- Aromatická vůně
Jedinečná pánská vůně Prada Luna Rossa zosobňuje charismatického a sebevědomého muže, který dokáže být rozhodný a zároveň citlivý. Pečlivě vybrané esence vůně okouzlí všechny vaše smysly a…
Truefitt & Hill Clubman Cologne M EDC 100 ml
od 1 839 Kč
- Kolínská voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Kolínská voda. Chladivá a uklidňující vůně pro každodenní použití. Stejné díly oceánu, květinové vůně a pižma aby byl Clubman unikátní vůně pro muže, která je osvěžující, chladící a uklidňující. …
Bi-es Men Brossi P 100 ml
od 129 Kč
1,29 Kč/ml- Parfém
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Bi-es Men Brossi parfémovaná voda 100 ml. Výrazná mužná vůně definuje novým způsobem úspěch. Vyzařuje sebevědomí a zdůrazňuje smyslně emocionální stránku mužského charakteru. Velká…
Dolce & Gabbana Light Blue pour Homme EDT, Tester 125 ml
od 831 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Italské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
Ponořte se do mořské vody, vychutnávejte si vůni mořské soli, dotek teplých slunečních paprsků i chladivé vody na své holé kůži. Poddejte se okamžikům štěstí a radosti a vychutnávejte si krásu…
Dear Barber With Confidence M EDT 50 ml
od 426 Kč
- Toaletní voda
- Anglické
- Kořenitá vůně
- Kožená
- Aromatická vůně
Vůně Dear Barber je nezaměnitelná kořeněná a zároveň svěží. Aromatická toaletní voda vás zajisté nadchne tóny bergamotu, kůže, pižma a jantaru. Vyrobeno v Anglii.
s.Oliver For Him EDT, 30 ml
od 311 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Fougerové vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda For Him je osvěžující vůně, která překypuje lehkostí a nechá vás procházet životem s úsměvem na tváři. Dynamické vůně černého čaje, čerstvého jablka a růžového pepře udávají…
Versace Man Eau Fraîche EDT, 100 ml + EDT 10 ml + kosmetická taška
od 1 599 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Pánská svěží vůně Versace Eau Fraiche míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, který si umí vychutnávat každou chvilku svého…
Versace Man Eau Fraîche EDT, 50 ml + sprchový gel 50 ml + balzám po holení 50 ml
od 1 022 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Pánská svěží vůně Versace Eau Fraiche míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, který si umí vychutnávat každou chvilku svého…
Bvlgari Le Gemme Tygar M EDP 125 ml
11 566 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Tygar by Bvlgari je citrusově aromatická vůně určená pro muže, kteří hledají osvěžující a intenzivní vůni s moderním vyzněním. Vůně je inspirována silou a elegancí tygra, což se…
Dsquared2 Green Wood M EDT, 50 ml
od 500 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Rafinovaná vůně, která dokonale vystihne vaši jedinečnost. To je toaletní voda pro muže Dsquared2 Green Wood, jež v sobě skrývá dřevité, aromatické i zemité tóny, doplněné osvěžujícími citrusy. …
Franck Olivier Night Touch EDT 100 ml
od 359 Kč
3,59 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Aromatická, pikantní, dřevitá vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení: Hlava - aldehydy, ananas, bergamot, kardamon Srdce - geranium, jasmín, muškátový oříšek, …
Armaf Blue Homme M EDP 100 ml
od 184 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Aromatická fougère vůně pro muže přináší vyváženou kombinaci svěžesti a hloubky, která osloví ty, kdo hledají univerzální a rafinovanou vůni. Parfémová voda Blue Homme se otevírá energickým…
Gin Tonic Original 78 Blue M EDT 50 ml
od 343 Kč
6,86 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
Produkt: Gin Tonic Original 78 Blue M EDT 50 ml Parfémovaná voda Gin Tonic Original 78 Blue je určena pro moderní muže, kteří hledají harmonii mezi klasickým a současným stylem. Tento produkt…
Replay Essential for Him EDT, Tester 75 ml
389 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Citrusovo-dřevitá toaletní voda Replay Essential evokuje dynamickou atmosféru města. Vyjadřuje sebejistého muže, který kráčí odhodlaným krokem směrem vpřed. Zároveň využívá svoji intuici při…
Police To Be Bad Guy M EDT 125 ml
od 378 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Nebojte se poodhalit všechny své stránky. Podpořte svou mužnou sílu za pomoci vůně toaletní vody pro muže Police To Be Bad Guy. Originální orientálně-fougerová vůně dokazuje, že je jedinečná…
Plantes & Parfums De Provance Eau Du Ventoux M EDT 100 ml
od 697 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Eau du Ventoux je povzbuzující a stimulující toaletní voda pro muže, kteří si potrpí na výjimečné vůně. Osvěžující nóta bergamotu a pelyňku se v ní mísí se silou cedru, santalového dřeva a…
Tom Tailor Cool Mind M EDT 30 ml
od 236 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Tom Tailor Cool Mind je navržena pro muže, kteří hledají svěží a vyváženou vůni, která podpoří jejich vnitřní klid a energii. Její aromatická a citrusová kompozice přináší pocit…
Thierry Mugler A*Men EDT, 100 ml
od 1 310 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Orientální vůně Thierry Mugler A*Men EDT přináší intenzivní a dlouhotrvající zážitek pro muže, kteří hledají výrazný a osobitý parfém. Toaletní voda se vyznačuje bohatou kompozicí, která spojuje…
La Rive Gallant M EDT 100 ml
od 172 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Objevte dimenzi pánské elegance s La Rive Gallant. Energie dřevitě aromatických tónů této vůně je dokonalým doplňkem stylu člověka, který s jistotou realizuje své ambiciózní plány. La Rive…
