Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Christian Dior Homme M EDC, 125 ml
od 2 503 Kč
- Kolínská voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Christian Dior Dior Homme 125 ml - Kolínská voda. Christian Dior Dior Homme - vůně pro muže. Christian Dior Dior Homme - Úmýslem bylo inovovat vytváření pánských květinových vůní s jemným ..
Maison Alhambra Hercules M EDP, 100 ml
od 299 Kč
2,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Podlehněte luxusní vůni ukryté za skly honosného flakonu. Parfémovaná voda pro muže Alhambra Hercules je přímo ódou na vanilku v mimořádně harmonickém propojení s tóny dřeva či koření – to vše v…
Prada Luna Rossa Ocean M EDT, 150 ml
od 2 153 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
Prada Luna Rossa Ocean je ideální pro muže, kteří hledají svěží, ale zároveň výraznou vůni. Její složení je unikátní kombinací aromatických, citrusových a fougerových tónů. Byla představena na…
Ralph Lauren Polo Red M EDP, 125 ml
od 1 083 Kč
8,66 Kč/ml- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 125 ml
Polo Red M EDP od amerického výrobce Ralph Lauren je ideální volbou pro muže, kteří hledají vůni, která podtrhne jejich osobnost a dodá jim sebevědomí. Ralph Lauren Polo Red M EDP je…
Azzaro Chrome United M EDT, 100 ml
od 544 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Azzaro Chrome United je nová, velmi čerstvá, dřevitě kořenitá vůně. Byla vytvořena pro muže, kteří si rádi užívají času stráveného s přáteli a dovedou se radovat ze zábavných momentů, které…
Azzaro Pour Homme EDT, 50 ml
od 488 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Azzaro Pour Homme - toaletní voda. Tato originální pánská vůně se zrodila v roce 1978. U jejího zrodu stála zcela nová technika kombinace 320 rozličných ingrediencí, z nichž více jak polovina…
Cartier Déclaration M EDT, 100 ml
od 1 593 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Cartier Declaration je svěží pánská vůně, která podtrhuje eleganci a vytříbený vkus. Ukrývá v sobě mužské emoce, charisma a netušenou vášeň. Parfém Declaration vás zcela obklopí svým přirozeným…
Burberry Brit for Him EDT 50 ml
od 495 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dřevitá vůně s orientálním nádechem představuje zajímavou kombinaci, která přitahuje muže hledající eleganci, sofistikovanost a nenucený styl. Parfém se otevírá svěžími a osvěžujícími vrchními…
Bruno Banani Man EDT, 50 ml
od 266 Kč
5,32 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
- 50 ml
Toaletní voda Bruno Banani Man je vzrušující vůně pro moderního muže, který žije aktivně a chce být úspěšný u žen. Působivá kompozice parfému Bruno Banani Man přechází od tradičních…
Nautica Classic M EDT, 100 ml
od 222 Kč
2,22 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Nautica For Men - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml V roce 1992 uvedla značka Nautica na trh vůni pro muže Nautica For Men. Tato chyprově-dřevitá vůně je určena pro všechny milovníky svěžích…
FORD Mustang Performance Red M EDT Tester 100 ml
od 113 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Ford Mustang Performance Red M EDT Tester 100 ml je toaletní voda určená především pro muže, kteří preferují výrazné a dlouhotrvající vůně. Výrobek spadá do kategorie orientálně-fougérových…
Tabac Original M EDT, 100 ml
od 363 Kč
3,63 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Pánská vůně Tabac Original je určená moderním a charismatickým mužům, kteří dávají přednost ležérní eleganci. Parfém je spontánní jako život plný zážitků a překvapivých momentů. Vůně Tabac se…
Roberto Cavalli Uomo M P, 100 ml
od 541 Kč
5,41 Kč/ml- Parfém
- Italské
- Orientální vůně
- 100 ml
Roberto Cavalli Uomo je parfém, který je součástí široké škály vůní od italského výrobce Roberto Cavalli. Tento parfém je charakterizován jako orientální vůně, což znamená, že je bohatý, těžký a…
Giorgio Armani Code 2023 M EDT, Náplň 150 ml
od 1 777 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Armani Code je přesně tou vůní, která dokonale podtrhne mužnost. Skrývá v sobě dřevito-ambrové tóny, je ideální volbou pro moderního cílevědomého muže. Inspiraci pro válcovitý…
Paris Corner Opulentia Flame M EDP 100 ml
od 367 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Paris Corner Opulentia Flame M EDP 100 ml Výrobce: Paris Corner Paris Corner Opulentia Flame je parfémovaná voda, která je určena pro muže, kteří chtějí zanechat silný a nezapomenutelný dojem. …
Steve's No Bull***t Šumava M EDP, 50 ml
od 1 419 Kč
- Parfémová voda
- České
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Steve's No Bull***t Šumava je parfémovaná voda, která osloví muže hledající vyváženou a sofistikovanou vůni. Tento produkt je ideální volbou pro ty, kteří preferují dřevité, kořenité a květinové…
Azha Perfumes Ocean Breeze M EDP 100 ml
od 325 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Ocean Breeze je pánská toaletní voda, která přináší svěží a lehce aromatickou kompozici inspirovanou mořským vánkem a letní bezstarostností. Patří do kategorie citrusově-aromatických parfémů a…
Hummer Hummer Black M EDT, 125 ml
od 353 Kč
2,82 Kč/ml- Toaletní voda
- 125 ml
Hummer Black je vyjádřením síly, nedostupnosti a luxusu, obdobně, jako stejnojmenná značka terénního automobilu. Toaletní voda pro muže zvýrazňuje vaši mužnost, eleganci a předkládá…
Giorgio Armani Code M EDT, 15 ml
od 458 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně je skutečně první orientální luxusní vůní od Armaniho. Je svůdná, rafinovaná a věčně smyslná. Nechejte se unášet na křídlech jemných tónů olivového květu, gaiského dřeva a semena tonky…
Guerlain Heritage M EDT, 100 ml
od 1 499 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Luxusní
- 100 ml
Heritage je ze začátku citrusová s velkou dávkou levandule, pak se přidá hřejivé koření a květy, zakončení je dřevité s přídavkem vanilkových tónů. Heritage je hřejivá orientální vůně, která…
Rochas Man EDT, 100 ml
od 624 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Pánská svěží, orientální vůně, která oslavuje zasnoubení ohně a ledu, spojení přísné tradice a naprosté moderny. Zasáhne vás jako blesk dvěma zcela kontrastními tóny - levandulí a intenzívním…
Cartier Déclaration M EDT, 150 ml
od 1 923 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Luxusní
Cartier Declaration je svěží pánská vůně, která podtrhuje eleganci a vytříbený vkus. Ukrývá v sobě mužské emoce, charisma a netušenou vášeň. Parfém Declaration vás zcela obklopí svým přirozeným…
Mancera Black Gold M EDP 120 ml
od 1 632 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- 120 ml
Black Gold představuje pánskou koženou vůni. Hlavu tvoří citrusy, agarové dřevo, levandule, skořice a muškátový oříšek. Srdce se skládá z jasmínu, fialky, růže, mořských tónů a pačuli. V základu…
Karl Lagerfeld Classic M EDT 150 ml
od 493 Kč
3,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 150 ml
Pociťte dotek luxusu na vlastní kůži s vůní toaletní vody Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic. Vůní, která vaše tělo provoní nebezpečně přitažlivou orientálně-dřevitou vonnou kompozicí, jež je…
Parfums De Marly Althair M EDP, 75 ml
od 5 269 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda pro muže Parfums De Marly Althair M EDP Parfums De Marly Althair M EDP je pánská parfémovaná voda, představující jedinečnou orientální vanilkovou vůni. Na trhu byla uvedena v…
Maison Alhambra Jorge Di Profumo M EDP 100 ml
od 519 Kč
5,19 Kč/ml- Parfémová voda
- Arabské
- Fougerové vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Jorge Di Profumo od značky Maison Alhambra je určena pro muže, kteří hledají vůni, jež podtrhne jejich sebevědomí. Tato vůně je ideální pro každodenní nošení i pro zvláštní…
UFC Takedown M EDP 100 ml
od 854 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda pro muže, která v sobě spojuje svěží, kořeněné a dřevité tóny, vytváří dynamickou a energickou vůni, jež podtrhuje mužský charakter. Je vhodná pro každodenní nošení i pro…
Abercrombie & Fitch First Instinct M EDT, 100 ml
od 604 Kč
6,04 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Moderní pánská vůně Abercrombie & Fitch First Instinct je neobyčejně mužná, smělá a návyková! Jedná se o velmi svěží fougerovou vůni s orientálním nádechem, která v sobě ukrývá vzrušující…
Emanuel Ungaro Ungaro Pour L´Homme III EDT, 100 ml
od 435 Kč
4,35 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Orientálně-zelená vůně pro muže od značky Emanuel Ungaro vás okouzlí už v prvních okamžicích, kdy ucítíte šťavnatý pomeranč a citron, který doplňuje koriandr, levandule, mahagon, pelyněk a…
Jaguar Fragrances For Men Gold in Black Tester EDT 100 ml
od 307 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Toaletní voda Jaguar For Men Gold in Black je příjemně nasládlá, kořenitá pánská vůně z roku 2018. Na trh ji přinesl výrobce luxusních vozů Jaguar, který se od roku 1988 věnuje také tvorbě…
Tabac Original M EDC, 300 ml
od 164 Kč
- Kolínská voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Parfém byl stvořen v roce 1959 a je označen jako elegantní, květinový a lehký. V této pánské vůni se mísí levandule, citrusy a teplé květy. Tabac Original je osvěžující povzbuzující vůně, která…
Cuba Grey M EDT, 100 ml
od 107 Kč
1,07 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- 100 ml
Toaletní voda pro muže Cuba Grey rozmazlí vaše čichové smysly. Exotika v kubánském stylu, která prohloubí vaši mužnost a zvýší energetický náboj. Svůdné aroma, jemuž ve vašem podání podlehne…
Porsche Design Titan M EDT, 50 ml
od 421 Kč
8,42 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Porsche Design Titan - toaletní voda. Porsche Design Titan představuje průzračně čistou, svěží vůni určenou významným osobnostem. Parfém Titan je stvořený z velmi kvalitních, unikátních…
Hugo Boss Baldessarini M EDC, 75 ml
od 634 Kč
8,45 Kč/ml- Kolínská voda
- 75 ml
Hugo Boss Baldessarini je elegantní a nezaměnitelná pánská vůně. Jedna z žen, která vůni testovala poznamenala:"Ach, to voní jako něco nedovoleného (zakázaného), jako sex v kostele!! Mohu se…
Dsquared2 Two Wood M EDT 100 ml
od 857 Kč
8,57 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Mužnost, sílu a odvahu, které jsou ve vás ukryté, vám pomůže odhalit pánská toaletní voda Dsquared2 Two Wood. Vůně překypuje maskulinitou a dokonale podtrhne váš charakter na každém kroku. Tato…
Rochas Eau De Rochas pour Homme EDT, 50 ml
od 590 Kč
Rochas Eau de Rochas Homme byla inspirována sebevědomím, inteligentním a odhodlaným mužem, který je ale zároveň romantický a citliví. Vyniká především květinově – ovocnými tóny s kořením a…
Yves Saint Laurent Y M EDP, 100 ml + EDP 10 ml
od 2 384 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Vůně Yves Saint Laurent Y představuje muže, který si již splnil své sny, ale dál pokračuje vstříc novému zítřku a dalším cílům. Nebojí se čelit výzvám, jež před ním leží, a nic nebere na lehkou…
Yodeyma Ice pour Homme EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Yodeyma Ice pour Homme – to jsou citrusově aromatické vonné tóny. Ice pour Homme je aktuální a svěží parfém pro přirozeného a sofistikovaného muže. Hlava (vysoké tóny) utváří první dojem…
John Varvatos Artisan M EDT, 125 ml
od 296 Kč
2,37 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 125 ml
John Varvatos Artisan Black - (TESTER) toaletní voda. John Varvatos Artisan Black je výrazná vůně pro muže. Vůně se otevře sytými citrusovými tóny, které vystřídají kořeněné tóny s květinami. …
LOEWE 7 Elixir M EDP, 100 ml
od 5 390 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
LOEWE 7 Elixir Parfémovaná voda LOEWE 7 Elixir je variantou parfémované vody určenou pro muže, kteří upřednostňují intenzivnější vůně. Tato vůně je koncipována s vyšší koncentrací esenciálních…
Elizabeth Taylor Passion for Men EDC 118 ml
od 304 Kč
2,58 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 118 ml
Orientální, dřevitá vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 1989. Složení: Hlava - pomeranč, ovocné tóny, galbanum, bergamot, citron, levandule, neroli Srdce - karafiát, santalové…
Burberry for Men EDT 50 ml
od 485 Kč
- Toaletní voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Tato dřevitě aromatická vůně představuje harmonické spojení tradice a modernity, oslovující muže hledajícího elegantní a sofistikovaný parfém. Toaletní voda kombinuje svěží a energické úvodní…
Carolina Herrera 212 Men Heroes Forever Young M EDT, 50 ml
od 971 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Ovocná vůně
Carolina Herrera vzdává poctu autentičnosti s 212 Men Heroes Forever Young, veganskou vůní pro muže s flakonem ve tvaru skateboardu. Tato vůně pro muže odhaluje svou mladou a svobodnou osobnost…
Dunhill Desire Blue Ocean EDT 100 ml
od 597 Kč
5,97 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Toaletní voda Dunhill Desire Blue Ocean je vůně nekonečného klidu a míru. Vůně je určena pro moudré, velmi elegantní a aktivní muže.
Jovan Platinum Musk M EDC 88 ml
od 122 Kč
- Kolínská voda
- Americké
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Jovan Platinum Musk M EDC 88 ml Kolínská voda Jovan Platinum Musk for Men zosobňuje moderní mužnost spojenou s čistotou a nadčasovým stylem. Tato vůně je skvělou volbou pro muže, kteří…
Cuba Blue M EDT, 100 ml
od 117 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Vydejte se na prosluněnou kubánskou pláž s vůní toaletní vody pro muže Cuba Blue, která je zabalena do charakteristického designu flakónu ve tvaru kubánského doutníku. Vůně je vytvořena pro…
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir EDT , 100 ml
od 965 Kč
9,65 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Narciso Rodriguez představuje pánskou vůni For Him Bleu Noir. Tato kořenito-dřevitá vůně pro muže vznikla v roce 2015 a kombinuje v sobě muškátový oříšek, kardamon, pižmo, ambru, cedrové dřevo, …
Maison Alhambra Jorge Di Profumo Aqua M EDP 100 ml
od 445 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Maison Alhambra Jorge Di Profumo Aqua EDP je parfémovaná voda pro muže, která přináší osvěžující a aromatickou vůni inspirovanou mořskou brízou a energií Středozemního moře. Tato vůně je ideální…
