Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Aramis Aramis for Men EDT, 110 ml
od 464 Kč
4,22 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- 110 ml
Smyslná toaletní voda Aramis je určena mužům, kteří ocení klasiku. Elegantní vůně má silný charakter, který symbolizuje sílu a mužnost. Dřevité a kořeněné tóny vytvářejí silné…
Bugatti Iconiq Blue M EDT 100 ml
od 445 Kč
4,45 Kč/ml- Toaletní voda
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Bugatti Iconiq Blue je toaletní voda pro muže. Toaletní voda vás zavede do světa svěžích vůní, které připomínají moře a oceány. Její aromatický charakter je zároveň doplněn o akvatické a…
Zadig & Voltaire This Is Him! Undressed EDT, 100 ml
od 954 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Pánové, vyzkoušejte smyslnou vůni, která vás nadchne svými dřevito-kořenitými tóny i akordy „slané kůže“. Toaletní voda značky Zadig & Voltaire dokonale podtrhne vaši mužnost a zároveň v sobě…
Creed Viking M EDP, 50 ml
od 4 168 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Creed Viking je určena všem, kteří rádi objevují nové možnosti a touží prožívat neopakovatelné chvíle plné vzrušení. Dřevitá aromatická vůně pro moderního sebevědomého muže na…
Maison Alhambra Avant M EDP 100 ml
od 291 Kč
2,91 Kč/ml- Parfémová voda
- Arabské
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Sofistikovaná kompozice Alhambra Avant vyniká plnou elegancí. Je určena mužům, kteří věří ve světlou budoucnost a jsou pevně přesvědčeni, že se jejich sen brzy splní. Vůně byla uvedena na trh v…
Captain Fawcett Barberism by Sid Sottung M EDP 50 ml
od 1 579 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Captain Fawcett Barberism by Sid Sottung Eau de Parfum 50 ml Parfémovaná voda Captain Fawcett Barberism by Sid Sottung byla vytvořena s důrazem na mužské vůně, které jsou typické pro stará…
Carolina Herrera 212 VIP Wins W EDP, 80 ml
od 1 599 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Americké
- Květinové vůně
- 80 ml
Číslo 212 má v sérii vůní vyhlášené americké značky Carolina Herrera své opodstatnění. Odkazuje k telefonní předvolbě newyorského Manhattanu, kde to nonstop opravdu žije. V roce 2021 do série…
Cuba Green M EDT, 100 ml
od 105 Kč
1,05 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Cuba Green je vyjádřením mužské smyslnosti, jež je prohloubena za pomoci dřevitých aromatických tónů. Nádech lesa, mechu a přírodního opojení ve formě toaletní vody, která si najde upotřebení…
Montblanc Presence Cool M EDT, 75 ml
od 472 Kč
6,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Mont Blanc Presence COOL - (TESTER) toaletní voda. Poznámka: Parfém je v novém obalu. Modrá barva vůně předurčuje k lehčímu a svěžejšímu charakteru. Krabička si z klasické vůně Presence…
Jil Sander Sun for Men M EDT 200 ml
od 930 Kč
4,65 Kč/ml- Toaletní voda
- 200 ml
Toaletní voda Jil Sander Sun for Men je pánská vůně vytvořená renomovanou německou módní značkou, u jejíhož zrodu stála známá minimalistická návrhářka Jil Sander. Sun for Men dokonale odráží…
Jeanne Arthes J.S. Joe Sorrento M EDP 100 ml
od 338 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Jeanne Arthes J.S. Joe Sorrento je určena všem, kteří rádi objevují nové možnosti a touží prožívat neopakovatelné chvíle plné vzrušení. Kořenitá vůně pro aktivního muže na…
Guerlain Heritage M EDP, 100 ml
od 1 700 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Luxusní
- 100 ml
Heritage je ze začátku citrusová s velkou dávkou levandule, pak se přidá hřejivé koření a květy, zakončení je dřevité s přídavkem vanilkových tónů. Heritage je hřejivá orientální vůně, která…
Burberry Brit Men EDT, 30 ml
od 395 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Burberry Brit Men je lehce kořeněná vůně pro muže, kteří touží po nedbalé eleganci a sebevědomí. Odvažte se a načerpejte sílu z osvěžující mandarinky a bergamotu, která se skvěle doplňuje s…
VIKTOR & ROLF Spicebomb Night Vision M EDT, 50 ml
od 967 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Svěží i spalující, návyková a explozivní – taková je toaletní voda Viktor & Rolf Spicebomb Night Vision. Tato nesmírně smyslná pánská vůně ztělesňuje moderní podobu voyeurismu. Složení…
David Beckham Classic Homme EDT, 50 ml
od 176 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Kožená
Toaletní voda David Beckham Classic Homme je ztělesněním mužnosti, modernosti a nadčasové elegance. Odráží důležitost, kterou slavný sportovec David Beckham přikládá péči o svůj zevnějšek. Tuto…
Jacques Bogart pour Homme EDT, 100 ml
od 429 Kč
4,29 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Bogart Pour Homme - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml Jacques Bogart Bogart Pour Homme je květinově-dřevitá vůně pro muže. Na výrobě parfému se podíleli Maurice Roucel a Norbert Bijaoui. Vůni…
Bentley Momentum Unlimited M EDT 100 ml
od 534 Kč
5,34 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Pro muže, kteří přesně vědí, co od života očekávají, je určená vůně toaletní vody Bentley Momentum Unlimited, ve které se snoubí aromatické a dřevité tóny. S prvním pohledem na design flakónku…
Lacoste Red M EDT, Tester 125 ml
od 627 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
Lacoste Red je hravá letní pánská vůně. Mísí se v ní ležérnost a dravost, což je symbolizováno logem krokodýla na dravém červeném podkladu. Parfém v sobě skrývá unikátní profesionálně namíchaný…
Giorgio Armani Emporio Diamonds for Men EDT, 50 ml
od 873 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Emporio Armani Diamonds For Men je elegantní a stylová vůně pro muže, která splyne s charismatickými a sebevědomými muži. Vrchní tóny vůně jsou tvořeny bergamotem a dřevem Guaiac, poté…
Versace Dylan Blue Pour Homme EDT, 100 ml + EDT 10 ml + kosmetická taška
od 1 544 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Versace Dylan Blue Pour Homme je aromatická a dřevitá vůně pro muže. Složení se otevírá svěží vůní bergamotu. Lístky fíkovníku dodávají vůni středomořskou svěžest. Kombinace koření, pačuli a…
Moschino Uomo M EDT, 125 ml
od 483 Kč
3,86 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 125 ml
Pánský parfém Moschino UOMO má orientální vůni a jemný nádech s květinovými esencemi. Dokonale propojuje harmonické prvky a sílu odvahy, klasiku a modernu. Její osobité složení je stvořené pro…
Kenzo Homme Marine M EDT, 60 ml
od 777 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Toaletní voda Kenzo Homme Marine M EDT od značky Kenzo přináší osvěžující a dynamickou vůni inspirovanou krásou a energií moře. Díky unikátní kombinaci citrusových, vodních a dřevitých tónů…
Captain Fawcett Maharajah M EDP 50 ml
od 1 579 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Captain Fawcett Maharajah je výsledkem spolupráce mezi značkou Captain Fawcett a anglickým výrobcem bespoke oděvů The Jodhpur Company. Tato vůně je inspirována bohatstvím a…
Lolita Lempicka Green Lover M EDT, 50 ml
od 455 Kč
9,10 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Toaletní voda Lolita Lempicka Green Lover je pikantní dřevitě-zelená vůně pro současného gentlemana, která vstoupila na světové trhy roku 2019. Toaletní voda Green Lover se nejlépe nosí v…
Hugo Boss Boss Bottled M EDP, 100 ml + EDP 10 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 484 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Dárková sada
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství. Hlava –…
Lolita Lempicka Green Lover M EDT, 100 ml
od 694 Kč
6,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Toaletní voda Lolita Lempicka Green Lover je pikantní dřevitě-zelená vůně pro současného gentlemana, která vstoupila na světové trhy roku 2019. Toaletní voda Green Lover se nejlépe nosí v…
Boucheron Pour Homme EDP, 100 ml
od 730 Kč
7,30 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Hlava: verbena, bergamot Srdce: koriandr Základ: santal, pačuli Boucheron pour Homme je aromatická, citrusová a dřevitá vůně, kterou vytvořil známý parfumerista Raymondem Chaillanem. Vůně je…
Yodeyma Paris Oud Gem M EDP, 50 ml
od 379 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Yodeyma Paris Oud Gem o objemu 50 ml je určena pro muže, kteří hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Tato parfémová voda kombinuje sofistikované a kořeněné tóny, které se…
Kenzo L' Eau par Kenzo pour Homme EDT, 30 ml
od 500 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Vůně parfému zosobňuje svěžest a chladivou energii v podobě tak čisté, jak si ji jen lze představit. Ocení ji zvláště muži, kteří ocení pocit po osvěžující koupeli v chladivé vodě. Obklopuje ji…
Versace Man Eau Fraîche EDT, Tester 100 ml
od 1 206 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská svěží vůně Versace Eau Fraiche míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, který si umí vychutnávat každou chvilku svého…
Yodeyma Complicidad M EDP 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfém Yodeyma Complicidad nabízí svěží orientální aroma, které vzniklo unikátním spojením chladivých a hřejivých tónů. Pikantní vůně zázvoru společně s aromatickou vůní skořice a myrhy utváří…
Armaf Hunter Intense M EDT 100 ml
od 376 Kč
- Toaletní voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Hunter Intense je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlava obsahuje svěží citrusy, bohatě květinové srdce doplňuje výrazný černý pepř. Kompozici uzavírá pačuli, cedrové dřevo, pižmo, krétská…
Mercedes-Benz Perfume Man Intense EDT, 50 ml
od 494 Kč
9,88 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Dřevitě kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2020. Páté výročí úspěšné řady Mercedes-Benz Man přichází s novou intenzivnější verzí své klasické vůně. Tato šarmantní vůně je dřevitější a…
Giorgio Armani Code M EDT, 200 ml
od 2 240 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně je skutečně první orientální luxusní vůní od Armaniho. Je svůdná, rafinovaná a věčně smyslná. Nechejte se unášet na křídlech jemných tónů olivového květu, gaiského dřeva a semena tonky…
Swiss Arabian Edge Intense M EDT 100 ml
od 511 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Swiss Arabian Edge Intense je dynamická a zároveň tajuplná vůně, která okolo vás vytvoří neobyčejně přitažlivou auru. Orientální vůně pro moderního sebevědomého muže na běžné nošení, ale i na…
Joop! Jump M EDT, 30 ml
od 291 Kč
9,70 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
JOOP! Jump 30 ml - Toaletní voda. JOOP! Jump - vůně pro muže. JOOP! Jump - HLAVA: rozmarýn, tymián, grapefruit SRDCE: vodka, koriandr, ..
Armaf Nomad Pour Homme M EDP 100 ml
od 601 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda pro muže, která osloví ty, kdo hledají komplexní a energickou vůni. Její složení kombinuje ovocné, dřevité a květinové tóny, které vytvářejí dynamický a přitažlivý celek. Vhodná…
Aigner First Class Executive M EDT, 100 ml
od 445 Kč
4,45 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
First Class Executive je pánský parfém od značky Aigner Etienne vydaný v roce 2018. Je hřejivou, bohatší, dřevitější a smyslnější interpretací parfému First Class z roku 2016. Patří k…
Guess Man EDT, 75 ml
od 388 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Guess Men je aromatická vůně pro moderního muže, která Vás omámí svojí svěží citrusovou vůní. Svěží a energizující, tak by se dal charakterizovat parfém Guess Men dvěma slovy. Vůni ocení každý…
Rue Broca Théorème Pour Homme EDP 90 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Rue Broca Théoréme Pour Homme je určena pro muže, kteří hledají vůni, jež kombinuje svěžest s hloubkou a elegancí. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2022 a nabízí…
Salvatore Ferragamo Subtil pour Homme EDT, 50 ml
od 422 Kč
8,44 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Hlava mandarinka, lotos, kardamon, zázvor Srdce koriandr, vavřín, olej z muškátového květu, pelyněk, fialka Základ pačuli, ambra, pižmo Moderní a smyslná vůně pro muže, kterým není cizí vrozená…
Christian Dior Homme EDT, 150 ml
od 2 762 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Christian Dior Dior Homme - toaletní voda. Úmyslem bylo inovovat vytváření pánských květinových vůní s jemným pudrovým náznakem. Dior Homme vynalézá auru, okamžitou jemnost a prostoupení. …
Nikos Sculpture Pour Homme EDT, 100 ml
od 491 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Polské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská toaletní voda. Nikos představil Sculpture Pour Homme po Sculpture for Women. Vůně je trochu neobvyklá, stejně tak jako verze pro ženy, a je skutečně velmi těžké ji zařadit do jakékoliv…
Paco Rabanne XS Men EDT, Tester 100 ml
od 592 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pod výrazem XS si mnozí z nás představí oblečení a opravdu miniaturní velikosti. Pro některé z nás je to realita, pro jiné nedosažitelný sen. V tomto případě se nejedná o nic miniaturního. V…
Jimmy Choo Man Ice M EDT 30 ml
od 505 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Jimmy Choo Man Ice je aromatická vůně pro muže z roku 2017. Složení se otevírá svěží vůní mandarinky a citronu. Hřejivé tóny cedru a pačuli spolu s pižmem uzavírají tuto kompozici. Vyzkoušejte…
Myrurgia Yacht Man Red EDT 100 ml
od 178 Kč
1,78 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Toaletní voda pro muže Myrurgia Yacht Man Red, z níž doslova čpí líbezné aroma mnoha podob. Pikantní pokušení, s nímž zažijete spoustu nových, nevšedních a láskyplných zážitků. Tóny plné…
Kenneth Cole Black M EDT, 100 ml
od 343 Kč
3,43 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Kenneth Cole-módní návrhář a jeho první vůně. Parfém je navržen pro moderního kosmopolitního muže, který je tak trochu provokativní a každopádně jedinečný.
Antonio Banderas Splash Seduction in Black M EDT, 100 ml
od 333 Kč
3,33 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Antonio Banderas uvedl na trh v roce 2012 novou letní vůni s názvem Antonio Banderas Splash Seduction In Black. Jedná se o smyslnou dřevitou vůni obohacenou vodním akordem.
